Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Jaroslav Hašek: „Nachalne są te kurwy i zuchwałe”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-06-29

Ryszard KaliszW zamianTwojego Ruchu Paliciota powstanie nowa partia –

Dom Wszyst­kich Pol­ska Ryśka Ka­li­sza

Walne zgro­ma­dze­nie człon­ków sto­wa­rzy­sze­nia Dom Wszyst­kich Pol­ska Ry­szar­da Ka­li­sza zde­cy­do­wa­ło w so­bo­tę, że obok sto­wa­rzy­sze­nia po­wsta­nie par­tia po­li­tycz­na. Prze­wa­ża­ją opi­nie, że par­tia po­win­na także nosić nazwę Dom Wszyst­kich Pol­ska – po­wie­dział Ka­lisz.

Ryszard Kalisz to były wieloletni działacz SLD. W kwietniu 2013 roku został wykluczony z Sojuszu za współpracę z inicjatywą Europa Plus, której powstanie ogłosili wówczas b. prezydent Aleksander Kwaśniewski, szef Twojego Ruchu Janusz Palikot oraz europoseł Marek Siwiec. W kwietniu ub. roku poinformował, że założył stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska, które ma działać m.in. na rzecz osób wykluczonych.

Ryszard Kalisz, który nie wyklucza, że jego też nagrano w którejś z restauracji, ale taśm się nie boi.

Komentarzy 13 to “Jaroslav Hašek: „Nachalne są te kurwy i zuchwałe””

 1. martin said

  Ja nie mam zamiaru mieszkać w”” domu „” rysia Kalisza bo to dom bez fundamentów i na piasku budowany , która to już partia p Kalisz??
  Kto by pana nagrywał p. Kalisz ? przecież pan nic nowego i mądrego nie mówi.

 2. W rzeczy samej nie każdy chce mieszkać w domu po zradykalizowaniu wczesnych myśli Karola Marksa,a więc gdzie Bóg = CHAOS i NICOŚĆ.

 3. Lubomir said

  Polska ma być przede wszystkim domem Polaków, a nie domem abstrakcyjnych ‚wszystkich’. Dawniej było głośno o kobiecie-wężu. Dzisiaj nie brakuje męskich świń.

 4. syjonistyczne WIEPRZE said

  Te żydowskie knury Klisz i Siwak … cała masa im podobnych PASOŻYTÓW nic więcej nie potrafią robi oprócz PODPUSZCZANIA jednych polskich obywateli na drugich, zakładając NIKOMU NIC NIE dające ŻYDOWSKIE „organizacje” które są elementem pasożytniczym i rozkładowym w całej historii Polski.

  Te żydy z polskim obywatelstwem jak Kalisz czy Śiwiec są tym w III RP czym wszy i pluskwy w otoczeniu człowieka.
  Im nigdy nie chodziło o ogólne dobro dla innych obywateli w Polsce, lecz te bolszewickie gnidy ZAWSZE żerowali dla samych siebie wspierając SODOMIĘ, złodzejstwo i inna destrukcje w Polsce.
  Ich dziadkowie i ojcowie w wojnach obronnych Polski ZAWSZE stawali po stronie wrogów Polski.
  Żydzi z polskim obywatelstwem byli organizatorami sfałszowanego głosowania za przyłączeniem ziem wschodnich Polski do żydo-bolszewi ZSRR.

  Gdy żydostwo z radzieckim obywatelstwem zostało odgonione od koryta władzy na Kremlu i tam władze przejeli ruscy nacjonaliści to żydo-bolszewicy postanowili zbankrutować ZSRR.
  Po utracie władzy przez żydo-bolszewie pod koniec lat 1970-ch w PRL-u, ZSR lub Ukrainie … itp natychmiast oni otrzymywali sponsoringi finansowe od żydo-masońskich „fundacji” na zachodzie lub w USA jak Fulbrighta i jej podobnych kształtowania mózgownic na posłuszna gwardę ŻYDA MIĘDZYNARODOWEGO

  Zostali nauczeni języków obcych jak żydzisko białoruskie Cimosiewicz, Olechowski, Smolar, Hanna Gronkiewicz-Woltz, Balcerowicz, Belka, Rosati, Tadeusz Iwiński …. lista tych ŻYDÓW z polskim obywatelstwem jest DŁUGA, potem wylansowani za pomocą żydowskiego ścieku-mediów jak Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Fakt, Onet, Interia, Wirtualna Polska, Dziennik i inne ŻYDOWSKI ŚCIEK w III RP, a następnie opanowali cokoły władzy za pomocą oszukanego wymanewrowanego, podpuszczonego MOTŁOCHU w III RP, Rosji, Ukrainie … itd.

  Potem oni stali się „specjalistami prywatyzowania” byłych państwowych zakładów PRZYWŁASZAJAC je dla siebie lub innych kolesi żydów jak polskim obywatelstwem Kulczyk, Parzszenko, Kołomyjski, Hodorowski … itp. ale dla SIEBIE, stajac się oligarchami wspierani przez żydowska międzynarodowa mafię oraz ŻYDA MEDZYNARODOWEGO silnie zakotwiczonego w centralnej żyd-MELINIE ‚biały dom’, a w Warszawce w Pałacu Namiestnikowskim, obstawionego przez żydowskie menory, gdzie się żydy i rabini spotykaja na „ksiuty” aby grac w gry hanukowe.

  Proporcjonalnie więcej było Żydów wśród katów niż ofiar i chociaż nie wszyscy byli równie gorliwi, to jednak w powszechnym odbiorze postrzegana była ich aktywność na rzecz WROGÓW polskich obywateli, kiedyś żydo-bolszewików urzędujących na Kremlu, potem żydo-masonerii w Brukseli tzw „ue” a teraz pedalstwa i żydo-banksterów złodzeji globalistów z żydowskiego New Yorku i żydowskiej najważniejszej MELINY „biały dom” w Waszynktonie.

 5. @Syjonistyczne WIEPRZE.
  Jest żydowska ewolucyjnie ukształtowana strategia grupowa.Po CYWILIZACJA ŻYDOWSKA Feliksa Konecznego,w której opisuje NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA kontynuacji analizy dokonał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.W odwecie powstał KULT HOLOCAUSTU,który ma na celu ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.
  Mówi się dużo o polityce historycznej naszych sąsiadów,ale jest zmowa milczenia nad tą strategią.Nawet w seminariach duchownych z listy obowiązujących lektur wykreślono pozycje katolickiego badacza Feliksa Konecznego.Pozostawił po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS,do której to książki w dobie EKONOMII POLITYCZNEJ GLOBALIZMU,kolejnej utopii trzeba językiem matematyki dopisać rozdział o wartościach narodowych.
  W swobodnym przepływie środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ zaczyna mieć NARODOWE BARWY..

 6. ALI BABA said

  AD 4….Te żydowskie knury Klisz i Siwak … SIWIEC CHYBA A NIE SIWAK.!!

 7. @ALI BABA
  Korzenie prowadzą do tego samego ZAKONU z BEZBOŻNYMI WOJOWNIKAMI,tylko na frakcje podzielonego.

 8. basia said

  Kibel straszny…….obrzydliwe aż!

 9. keram said

  Ad: 4 „Te żydowskie knury Klisz i Siwak … cała masa im podobnych PASOŻYTÓW „”’- Jestem pewien ,ze to przejęzyczenie , wynika to również , z dalszej części wypowiedzi .. O samym ALBINIE SIWAKU , do pewnego momentu miałem bardzo złe zdanie , ale kiedyś trafiłem na informacje o jego książce TRWAŁE ŚLADY , zainteresowałem się nią. Niestety nie udało się jej dostać i przeczytać , ale przeczytałem kilka innych , warto było. Nie chodzi mi o jego poglądy na politykę , ale to co napisał o ludziach tej polityki. Mimo ,ze komuch człowiek godny szacunku , prawy Polak.Co do oceny tych NACHALNYCH I ZUCHWAŁYCH QREW , Zgadzam się w całej rozciąglości..

 10. victor said

  Czuje sie jak ryba w wodzie, w tzw III RP…Jakby on wygladal smiesznie gdyby wolna Polska istniala.

 11. Alina said

  TE Q-WY są nie tylko zuchwałe i nachalne, ale złodziejskie, bandyckie i zbrodnicze. Poza tym Haszkowe q-wy nie rozwalały państwa. TE Q-WY zdolne są do wszystkiego, to światowi mistrzowie Q-STWA, wszyscy jak jeden z NIE-POLSKIM POCHODZENIEM, ale podający się za Polaków.

  O wyczynach mistrzów świata w q-restwie – lektura obowiązkowa:

  Glimar w Gorlicach – anatomia grabieży
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13111&Itemid=55
  Przed laty, tj. w latach 90. XX wieku, jako właściciel maleńkiego, jednoosobowego przedsiębiorstwa, dokonywałem niewielkich zakupów parafiny w GLIMARZE. Ilekroć przyjeżdżałem do rafinerii przed bramą stały liczne cysterny i samochody ciężarowe w oczekiwaniu na załadunek. A zakład tętnił życiem, tzn. wszędzie krzątali się pracownicy, a magazyny wypełnione były gotowymi do wyekspediowania produktami. Do cystern pompowano z terminali paliwa a na platformy ciężarówek ładowano worki z parafiną czy z innymi woskami mineralnymi.

  Pierwszym sygnałem, że mafia, chyba nie tylko paliwowa, zagięła parol na gorlicką rafinerię było afera (z lat 1999-2001), dotycząca niezapłaconych faktur przez płocka firmę Pollex (na rzecz GLIMARU) na kwotę ponad 42 milionów złotych.

  Smaczku sprawie dodawało członkostwo Marii Oleksy (żony byłego premiera i byłego aparatczyka PZPR oraz współpracownika tajnych służb wojskowych wywiadu PRL Józefa Oleksego) w radzie nadzorczej płockiego Pollexu. Marię Oleksy oskarżono o składanie fałszywych zeznań, ale ostatecznie sprawę – oczywiście – umorzono. Józef Oleksy także „kolaborował” z Pollexem, korzystając z samochodu z kierowcą tej firmy w 2001 roku. Żyć nie umierać. Oddzielny artykuł można by pewnie napisać o synu Marii i Józefa Oleksych Michale, którego także, wieść gminna i prasowa, zamieszała w czerpanie korzyści z płockiego, pollexowskiego układu.
  Akt oskarżenia przeciw właścicielom płockiej spółki Pollex, podejrzanej o wyłudzenie z rafinerii GlIMAR w Gorlicach ponad 42 mln zł, prokuratura skierowała do sądu.
  Oskarżeni byli także dwaj pracownicy GLIMARU. W sprawie tej zapadł prawomocny wyrok skazujący Sądu Rejonowego w Gorlicach, sygn. II K 532/02, z dnia 29 kwietnia 2003 r.; 6 lat więzienia dla prezesa płockiej spółki Pollex Jacka R. i 5 lat dla jego zastępca Krzysztofa K.

  Na marginesie wypada przypomnieć, że Maria Oleksy nie pierwszy raz „wdepnęła” w aferalne szambo. Jej nazwisko (obok nazwiska byłej Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej) pada również przy okazji zbankrutowanego towarzystwa ubezpieczeniowego POLISA. Dzisiaj o Marii Oleksy cicho w przestrzeni medialnej. Syn Michał znalazł pewnie gdzieś spokojną przystań, a ojciec Józef bryluje w mediach i na salonach głównie w TVN.

  … reszta jak w dobrym „kryminale” nomen-omen ….

 12. Alina said

  Następna władza musi to wszystko powyciągać i UNIEWAŻNIĆ WSZYSTKIE PRYWATYZACJE ORAZ POZBAWIĆ MAJĄTKU WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE MAJĄ DOWODÓW, ZE ZDOBYLI GO LEGALNIE.

 13. Stop said

  Prosze przestac pokazywac ten zydowski panoramiczny ryj kalisza.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: