Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szpital upokorzony. Od dziś Szpital im. Hanny Gronkiewicz-Waltz

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-07-24

zdjecie

Dzień po odwołaniu prof. Bogdana Chazana na oddział położniczy Szpitala im. Św. Rodziny trafiła pacjentka ze skierowaniem na zabieg aborcji. Wiele wskazuje na to, że może to być prowokacja mająca złamać lekarzy i pielęgniarki.

Z ustaleń „Naszego Dziennika” wynika, że kobieta miała być odprowadzona do szpitala w towarzystwie kamery telewizyjnej. Nie wiadomo, czy nagranie wykonywano dla jakiejś stacji telewizyjnej, czy też to jakaś „prywatna inicjatywa”. To jednak wskazuje na prowokację, gdyż stołeczny Szpital im. Świętej Rodziny jest znany jako placówka, gdzie chroni się życie ludzkie od poczęcia i nie zabija nienarodzonych dzieci. I jeśli tym razem aborcja nie zostanie dokonana, środowiska feministyczne, proaborcyjne miałyby znowu amunicję do atakowania personelu medycznego tej placówki.

Lekarze i pielęgniarki próbowali przez wiele godzin nakłonić kobietę do zmiany decyzji, jednak z naszych informacji wynika, że ostatecznie wczoraj przed południem procedura aborcyjna została rozpoczęta, co nakazują przepisy prawne. To jednak nie oznacza jeszcze, że dojdzie do zabicia dziecka, bo właśnie z powodów proceduralnych różne badania, analizy, rozmowy z matką wymagają sporo czasu od przyjęcia pacjentki do szpitala do wykonania aborcji. Dlatego przez cały wczorajszy dzień, a także dzisiaj trwa w kaplicy szpitalnej wystawienie Najświętszego Sakramentu zarządzone przez proboszcza parafii św. Michała w Warszawie w intencji obrony życia dziecka.

Nie udało nam się porozmawiać z dr Marią Dziurą, pełniącą obowiązki dyrektor szpitala, ani z rzecznikiem prasowym placówki. Ale okoliczności całej sprawy wskazują, że środowiska lewicowo-feministyczne postanowiły rozprawić się z pozostałymi pracownikami Szpitala im. Świętej Rodziny.

Według europosła Bolesława Piechy (PiS), byłego ministra zdrowia, niszczenie prof. Bogdana Chazana i atak na klauzulę sumienia ma na celu przeprowadzenie lewackich reform w Polsce. Poseł nie ma żadnych wątpliwości, że ruchy proaborcyjne w dalszym ciągu wszelkimi możliwymi środkami, uciekając się również do prowokacji, będą próbować wpływać na decyzje podejmowane przez lekarzy. Chodzi o wywieranie na nich presji także przy pomocy wywoływania lęku o utratę pracy.

Profesor Bogdan Chazan powiedział „Naszemu Dziennikowi”, że chodzi prawdopodobnie o uzasadnienie dla zmiany patrona Szpitala im. Św. Rodziny i „reedukację” personelu. – Są oni w trudniejszej sytuacji, niż ja byłem. Mają więcej do stracenia – zauważa prof. Chazan.

Mariusz Dzierżawski, założyciel Fundacji PRO – Prawo do Życia, jest przekonany, że chodzi nie tylko o atak na pielęgniarki i lekarzy, którzy chcą bronić życia, a nie zabijać, ale również celem takiej prowokacji jest zniszczenie renomy szpitala przy ul. Madalińskiego. – Solą w oku wielu było to, że istnieje przyzwoity szpital, w którym dzieci się nie zabija. Haniebną rolę w tym odegrała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz – zwraca uwagę Mariusz Dzierżawski. Nie ma on też wątpliwości, że chodzi również o upokorzenie wszystkich obrońców życia, tych, którzy protestowali i wciąż protestują przeciwko odwołaniu z funkcji dyrektora prof. Chazana.

Izabela Borańska-Chmielewska

Zdjęcie: Ewa Sądej/ Nasz Dziennik

Nasz Dziennik, Tytuł Wirtualna Polonia

Komentarzy 15 do “Szpital upokorzony. Od dziś Szpital im. Hanny Gronkiewicz-Waltz”

 1. @ + @ = @@ said

  A nasza Hania Gronkiewicz Waltz w najbliższą niedzielę jak zawsze pójdzie do swojego kościoła parafialnego na mszę św. i przyjmie komunię świętą. Polacy! Przecież nic takiego się nie stało! Przecież kobieta ma prawo decydować o sobie. Jej ciało! Jej łono! Co komu do tego?
  A może w tym szpitalu będą abortować mózg naszej Hani…? Może…?

  Ordynatorem tego szpitala powinien zostać Janusz Palikot, a szpital ten winien mieć swego patrona. Najlepszym byłby doktor Mengele.

 2. ulka said

  jeszcze powinni napisać kto był zabójcą aby w przyszłości unikać takiego osobnika, może to ten przyczynił się do zwolnienia profesora Chazana ?

 3. aga said

  http://www.fronda.pl/a/logo-dla-hanny-gronkiewicz-waltz,39860.html

 4. @ + @ = @@ said

  Z ostatniej chwili:
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/206409-dziekan-medycyny-na-uwm-oferuje-prace-prof-chazanowi-takiego-swiadectwa-nam-potrzeba

 5. adsenior said

  Placówka winna zmienić nazwę na RZEŹNIA Hajki Grundbaum!

 6. Noconieprawda said

  Miloscia I przebaczaniem popierajmy Tych zdrajcow. Polska znow zniknie z mapy.

 7. aga said

  ad.6
  A co kolega proponuje?I z czyim wsparciem?Moskwy czy Izraela?

  Wariant palestyńsko-izraelski?Czy czeczeński? A moe jest jakas inna opcja?

 8. aga said

 9. Analityk said

  Po zwolnieniu przez „prezydenta” Warszawy Hanne Gronkiewicz-Waltz (żydówicę Hajkę Grundbaum) prof. Bogdana Chazana (cytat:”Żaden dobry uczynek nie pozostanie bez kary”) i powołania na stanowisko tego szpitala dr. Marii Dziury. Ci ludzie niewiele się różnią od zbrodniarza nazistowskiego dr. Mengele.
  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/87601,zaloba-na-madalinskiego.html
  Tym dwóm babom należy sie najwyższy wymiar kary.

  Nie ma wybacznia dla ZBRODNI dzieciobójstwa/aborcji.
  W szpitalu im. Świętej Rodziny na ul.Madalińskiego w Warszawie dokonano ZBRODNI. Zawsze znajda się zdrajcy i sprzedawczycy, którzy służą ZŁU.

  Cytat
  (…)
  Jednak znalazł się lekarz i asystujący mu pracownicy niższego szczebla personelu medycznego, którzy wzięli udział w aborcji.
  (…)

  Oni wysługuja się ZŁU i jemu służą. Nie ma wytłumaczenia, że wykonali to z obawy przed utrata pracy!!!
  Jak można dać się terroryzowac takim skur..synom.

  Cytat
  (…)
  Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi.
  Nie wolno być po stronie zarazy.
  Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.
  Nikt nie jest w stanie zmusic cie do bycia bezsilnym i bezwartosciowym bez twojego przyzwolenia.
  Nikt nie jest nieszczęśliwy bez własnej winy.
  Zrozumiał, że ludzie udają poszanowanie dla prawa i ustępują tylko przed siłą.
  Ludzie sądzą, że zrobili dość nie zabijając nikogo. W rzeczywistości żaden człowiek nie może umierać w spokoju jeśli nie zrobił wszystkiego co trzeba, aby inni żyli.
  (…)

  Ci co uczestniczyli w tym zabójstwie są jak kapo w obozach koncentracyjnych. Tamci też ze strachu katowali ludzi aby przedłużyć swoje szmatławe życie o pare tygodni. Ci dokonali zabójstwa nie z powodu strachu przed utratą zycia tylko z obawy utraty pracy – i to jakiej – mordowania innych. Tfu!!!

  Hajka Grundbaum i Maria Dziura są jak Hitler i dr. Mengele. Jest ten co wydaje rozkazy i wykonawca z pomocnikami.
  Totalitaryzm w czystej postaci.

 10. Analityk said

  PS.

  Ci co dokonali aborcji w szpitalu im.Świętej Rodziny – morderstwa dziecka – to są gorsi od kapo z obozów koncentracyjnych. Jeśli do dokonania tego czynu „zmusila” ich obawa przed utratą pracy to do jakich czynów są oni zdolni gdy postawi się im alternatywę, że jeśli czegoś nie zrobią to stracą życie?

  Niech każdy to sobie przemyśli.

  Co by było jeśli lekarze w Polsce odmówiliby dokonywania aborcji? Przecież by ich nie zwolnili z pracy!

  Ci co dokonują podłych czynów to dokonują je WYŁĄCZNIE z własnego wyboru! To są podli, tchórzliwi ludzie! Oni są narzędziem zbrodni przeciw ludziom PRAWYM w rękach zbrodniarzy/polityków/decydentów służących ZŁU-Lucyferowi.

 11. zibi57 said

  Ale plujecie jadem..poskrobia..poskrobia, potem sladem Chazana sie nawroca i bedzie im wybaczone.

 12. zibi57 said

  Czy Kosciol nie poiformowal was,ze aborcja jest w Polsce zakazana. Te trzy przypadki medyczne, ktore sa dopuszczone prawem tak was bodzie. I to do tego stopnia ze az tak ziejecie jadem. Ciekawi mnie czy wy przestrzegacie wszystkich Koscielnych zasad, zwlaszcza tych dotyczacych seksu przedmalzenskiego. Wedlug Kosciola 95% polakow to katolicy, wiec oni sie nie skrobia seksu przed slubem nie uprawiaja, wiec w czym rzecz, tak was drazni te 5%.Zajmijcie sie soba, zrobcie u siebie porzadek, nie wylewajcie tyle jadu, ponoc jastescie milosierni.

 13. Analityk said

  Konfusjusz powiedział:
  Brakiem odwagi i nikczemnością jest wiedzieć, co prawe i tego nie czynić.

  Nie przestrzeganie prawa naturalnego jest zbrodnią!
  Dotyczy to każdego, a zwłaszcza polityków-zdrajców-złodziei-kłamców jak i purpuratów nie ekskomunikujących oraz udzielających Komuni Świętej tym co nagminnie i celowo łamią prawo naturalne i obrażają Boga.

  Każda ciąża MUSI być doprowadzona do końca!
  Jeśli dziecko jest w brzuchu matki to ono ciągle żyje, a aborcja jest morderstwem! Jeśli dziecko urodzi się martwe to robi mu się godny pogrzeb jak każdemu człowiekowi.

 14. Analityk said

  @Zibi57

  Ty kłamco – jakim prawem piszesz „potem sladem Chazana sie nawroca”. To ty plujesz jadem i oczerniasz innych – my stoimi przy Prawdzie.
  Admin powinien dać ci bana.

  Prawych katolików w Polsce jest maksimum 20%. Reszta musi sie nawrócić bo nawet do kościoła nie chodzą i nie przyjmują godnie Komuni Św. na klęcząco przed Bogiem. Oni zapewne wiedzą co prawe lecz tego nie czynią.

 15. Noconieprawda said

  POLACY musza byc pokorni I wiecznie tej chalastrze przebaczac.Tak sa zachipnotyzowani ich wywodami o milosci blizniego gdyz blizni to jest twoj starszy brat w wierze.Natomiast GOI.Musi zawsze ponosic konsekwencje swojych poczynan.Gdyz dla talmudzistow goi to nie czlowiek.
  I jak tu prowadzic dialog. Na logike no jak?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: