Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Izrael ostrzelał szkołę zabijaąc 17 cywili, wśród nich dzieci

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-07-25

Co najmniej 17 cywilnych Palestyńczyków, wśród nich dzieci, zginęło w budynku szkoły ONZ-owskiej w Bejt Hanun na północy Strefy Gazy wskutek ostrzału izraelskiej artylerii. Ponad 200 osób spośród tych, które chroniły się w szkole, odniosło rany.

Szkoła prowadzona przez Agencję Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców Palestyńskich (UNRWA), w której szukało schronienia ponad półtora tysiąca osób, została ostrzelana wczesnym popołudniem przez izraelską baterię z odległości niespełna jednego kilometra.

Według AFP, której fotoreporter znajdował się na miejscu wydarzeń, ciała zabitych zostały przewiezione do kostnicy szpitala niedaleko Bejt Hanun.

W siedemnastym dniu ofensywy przeciwko Strefie Gazy Izrael nasilił działania wojskowe.

Rzecznik UNRWA Chris Gunnes oświadczył, że ONZ-owska szkoła została ostrzelana przez izraelską artylerię, mimo że armia izraelska otrzymała w kwietniu dokładne koordynaty geograficzne położenia tej szkoły.

– Spędziliśmy znaczną część dnia na próbach podjęcia rozmów, które pozwoliłyby ludziom, którzy schronili się w szkole, i naszemu personelowi na opuszczenie tego miejsca. To się nie powiodło, a następstwa tego są tragiczne – powiedział Gunnes.

Jeden z pocisków eksplodował na podwórzu szkolnym, wszędzie widoczne są ślady krwi, strzępy odzieży – pisze korespondent AFP.

MM, PAP

Komentarze 24 do “Izrael ostrzelał szkołę zabijaąc 17 cywili, wśród nich dzieci”

 1. @ + @ = @@ said

  Przecież nic się nie stało, a ten kto uważa, że jest inaczej, ten jest antysemitą!

 2. basia said

  Tu zaraz będzie 5 a może i z 10 postów z obrazkami,że to wina islamistów,a jak!!!

 3. adsenior said

  Jak długo jeszcze ta zakłamana i bestialska nacja będzie bezkarnie mordować ARABÓW???

 4. Noconieprawda said

  A w Polsce powiedza Ci.Modlmy sie za pokoj w ziemi swietej.Przebaczajmy w nieskanczonosc przebaczajmy milujmy tych co miluja demokracje I pokoj.
  Nic sie nie stalo……………….Pilot sie pomylil tylko.
  Co za obluda I chipokryzja dzisiejszego swiata (polityki)
  Tylko debil I idiota wierzy w to.Ze na swiecie mamy demokracje.

 5. aga said

  PAP, TVN, TVP,etc
  Ciekawe dlaczego nikogo nie zastanawia ,że tzw.mainstremowe media ,które przez ostatnie parę dziesiatkow lat ukrywały takie fakty albo je przeinaczały, teraz są w temacie nadaktywne?Czyżby nowe rozdanie lewactwa?

  ad. Basia

  A obrazki z zabitymi Palestyńczykami owszem były i to w wielkiej ilości ale tylko na stronkach neomoczarowców-neofitow.

 6. Rob said

  A cóż na to Papież?

 7. adsenior said

  A ja pamiętam, jak to rozgorzała walka miedzy moczarowcami a żydami z frakcji puławskiej. Tylko w tamtym okresie, Polska została oczyszczona z dużej ilości eskimosów!

 8. solkraken said

  jasne krasne – kto krytykuje szowinistyczny apartheid izraela ten moczarowiec albo ruski agent… i kto tu jest ograniczony ;Pozdrawiam serdecznie

 9. Holokaust Palestyńczykow - nic się nie zmieniło od 66 lat said

  Deir Yassin – Anatomia Zbrodni

  Wczesnym rankiem 9 kwietnia 1948 r., sporych rozmiarów oddział, składający się z członków skrajnie szowinistycznych, żydowskich organizacji: Irgun (na jego czele stał Menachem Begin) oraz grupa Sterna, niewykluczone – co do tego nie ma absolutnej pewności – iż wspomagany przez oddziały Palmach (kadrowe jądro Hagany), zaatakował Deir Yassin i po krótkiej walce – pokonawszy słaby opór zaskoczonej samoobrony wsi – rozpoczął systematyczną rzeź jej mieszkańców.

  Wyciąganych z domu ludzi – bez względu na wiek i płeć – ustawiano w szereg i rozstrzeliwano. Dwadzieścia kilka osób załadowano na ciężarówkę i zawieziono do żydowskiej dzielnicy Jerozolimy, gdzie oprowadzano ich po ulicach, bijąc i upokarzając na różne sposoby. Po powrocie do Deir Yassin, podzielili oni los pozostałych mieszkańców wsi. Do mordowania mieszkańców Deir Yassin użyto także noży i bagnetów, którymi zakłuwano i rozpruwano ofiary, nie wyłączając ciężarnych kobiet.

  (…)

  Świadkiem zbrodni w Deir Yassin był Szwajcar Jacques de Reynier, przedstawiciel Międzynarodowego Czerwonego Krzyża na Palestynę, który na miejsce tragedii zdołał dotrzeć tuż po zakończeniu masakry.

  (…)

  Jacques de Reynier, relację z pobytu w Deir Yassin, zawarł w oficjalnym raporcie do centrali MCK w Genewie – za którego obiektywną treść, grożono mu śmiercią ze strony żydowskiej – oraz w prywatnych pamiętnikach, porównując Masakrę w Deir Yassin do ekscesów oddziałów SS w okupowanych podczas II wojny światowej Atenach, których był naocznym świadkiem.

  Liczbę zamordowanych w Deir Yassin, Reynier oszacował na 200 osób. Masakra w Deir Yassin była przedmiotem postępowania, prowadzonego przez organy brytyjskiej administracji w Palestynie. W raporcie przesłanym do brytyjskiego zarządu Palestyny, Richard Catling – prowadzący postępowanie – stwierdził, iż nie ma wątpliwości co do tego, ze w Deir Yassin żydowscy partyzanci dokonali na palestyńskiej populacji wsi całego szeregu okrutnych czynów, włączając gwałty – a następnie zabójstwa – nieletnich dziewcząt oraz zabójstwa niemowląt.

  Pewna kobieta przesłuchiwana przez Catlinga – ocalała z rzezi mieszkanka Deir Yassin – zeznała, iż jeden ze zbrodniarzy zastrzelił z zimna krwią jej siostrę, będącą w 9 miesiącu ciąży, a następnie rozpłatał łono kobiety rzeźnickim nożem. Jej koleżanka, która próbowała ratować płód, została również zastrzelona.

  Wydaje się, iż szczególnie odrażające zbrodnie, polegające na mordowaniu kobiet w ciąży i rozcinaniu ich łon, nie były dokonywane w amoku, przez zamroczonych nienawiścią żołdaków, lecz wynikały z wyrachowanej kalkulacji, mającej na celu zastraszenie palestyńskich wieśniaków, poprzez danie im wyraźnie do zrozumienia, iż stare, arabskie obyczaje wojenne, biorące w ochronę dzieci, kobiety i starców, nie będą w tym konflikcie honorowane.

  Generał Meir Dagan
  szef Mossadu powiedział:

  „Mam pełne zaufanie do likwidatorów (izraelska brygada zabójców obywateli palestyńskich)”

 10. Z youtube said

  Izraelscy kolonizatorzy okupanci, którzy ukradli i dalej kradna ziemie palestyńską wyrażają radość z powodu ostatniej agresji Izraela na Palestyńczyków.

 11. człowiek to brzmi dumnie said

  Talmudyczna dzicz!

 12. PLANOWE wyrzynanie Palestynczyków said

  MORDERCY żydzi cynicznie realizują swój plan biologicznej EKSTERMINACJI Palystyńczyków bez skrupułów KAŻDEGO dnia od 1948 roku do DZISIAJ, prymitywnie WYRZYNAJĄ Palestyńczyków, aby po zamordowanych ofiarach ci żydzi mogli dla SIEBIE bezprawnie PRZYWŁASZCZAĆ majątek i ZIEMIĘ.

  Wielkie fale WYRZYNANIA Palestyńczyków pod różnymi PRETEKSTAMI żydzi organizują statystycznie co 3 lata. W ten sposób żydy „budują” swoją „przestrzeń życiową” na trupach swoich ofiar. Żydo-mafia która jest najwyższą KASTĄ rządzącą(bankrutującą) USA oraz ich ośmiornica medialno-propagnadowa za każdym razem, jak żydy wyżynają Palestynczyków na masową skalę, to brytalnie kłamią wciskając fałsz zawsze urzywajac tego samego frazesu „żydy mają prawo do obrony swoich interesów”.

  Ten „interes żydowski” polega na tym, że tzw. „izrael” został wytrzepany z rękawa w 1948 roku na bazie fałszywych MITÓW przez „mocarstwa światowe” wymuszone przez żydo-banksterską finansiere czyli FAKTYCZNIE odebrano przemocą ziemia Palestyńczykom, a ten Izrael to autentyczna OKUPOWANE państwo Palestyna przez MORDERCÓW żydów, którzy się tam zjechali z całego świata.
  Ci Palestyńczycy, którzy zawzięcie bronią swojej własności, nie uciekają w popłochu są właśnie systematycznie poddawani PLNOWEJ biologicznej EXTERMINACJI, czyli żydzi usuwają ich metoda powolnego WYMORDOWANIA pod różnymi pretekstami.

  Zobaczcie mapy jak w poszczególnych latach od 1948 roku do DZISIAJ wyrzynanie Palestyńczyków wygladało: Googluj hasło:

  Map Showing Changing Palestine and Israel

  to zobaczysz PROGRES czyli postępy jaki żydy robili w poszczególnych latach w krwawym WYRZYNANIU Palestyńczyków na tle czysto prymitywnie RABUNKOWYM w celu bezkarnego przywłaszszenia sobie ziemi po zamordowanych przez nich Palestyńczykach.
  Zobacz mapy z poszczególnych lat jak to się zmieniało np. tutaj:

  http://www.juancole.com/2014/07/palestinian-thwarted-speaking.html

  Identycznie żydy rozpychają się w Polsce i zaczynają nas WYPIERAĆ w III RP WYDZIERAJĄC nam ziemię, a najmłodsze pokolenie Polaków na razie NIE mordują jak Palestyńczyków, lecz WYGANIAJĄ za pomocą różnych metod z Polski na zagraniczną banicję, zajmując miejsca po wygnanych Polakach.

 13. Wyrzynanie na tle RABUNKOWYM ! said

  NIE ma czegoś takiego jak „prawo międzynarodowe” a jedynie na tym świecie istnieje JEDYNA zasada, że ten pozostaje przy życiu kto jest MILITARNIE SILNIEJSZY i gospodarczo silniejszy.

  Na tej zasadzie właśnie żydostwo bazując na wymyślonych przez siebie MITACH, za pomocą krwawej brutalnej przemocy po WYMORDOWANIU Palestynczyków teraz OKUPUJĄ państwo Palestyna zameniając jej nazwę na „Izrael”.

  Wygrywa ten kto jest SILNIEJSZY, przystawiając pistolet do skroni słabszego, ZABIJAJAC słabego pod jakimś PRETEKSTEM, a potem RABUJAC majątek zabitego.

  Takie są generalne DOKTRYNY wojującego JUDAIZMU i cały świat żydowski, który wszędzie zdobywa co się tylko da na zasadzie krwawej PRZEMOCY. Państwo izraelskie jest WYMYŚLONYM MITEM. Nigdy czegoś takiego jak „Izrael” NIGDY NIE było, ale pod koniec XX wieku, jak żydy się NAKRADLI i opanowali władze na uniwersytetach zwałszcza w USA po zamordowaniu przez nich Johna Kennedyego w 1963 roku zaczeli żydy FABRYKOWAĆ „historę” jakies tam „Izraela”.
  Żydzi SPALILI i ZNISZCZYLI wszystkie starozytne woluminy i książki z FAKTAMI, ze jakiegoś tam „izrela” NIGDY nie było.

  Żydy podrobili i sfabrykowali rożne FALSYFIKATY udające księgi itp. aby te swoje wymyślone MITY, które sobie UBZDURALI wprowadzić do obiegu za pomocą czystej propagandy z użyciem przemocy jako „nową historię” wybranzlowaną na poczekaniu z użyciem współczesnej technologii.

  Ukraińscy nacjonaliści banderowcy GOŁODUPCY z obecnego Kijowa, czy odebranego przemocą Polakom POLSKIEGO Lwowa WZORUJĄ się na krwawych doktrynach judaizmu, dlatego dzisiaj WRZYNAJA Ruskich, przywłaszczając sobie ich zimną na Wschód od rzeki Dniepr na identycznej zasadzie, jak naziści ukrińscy UPA z zimną krwią bezkarnie WYRRZNELI Polaków na Wołyniu, aby PRZYWŁASZCZYĆ sobie majątek i ziemię po polskich ofiarach.

  Ten żydowski judaizm to NIE jest żadną religią lecz KRWAWE DOKTRYNY żydów jak żyd ma się „bogacic” po przez zabicie słabszego i prymitywny RABUNEK zbitej ofiary.

  Sprawa dla ABW dr Zbigniew Kękuś demaskuje „reprywatyzację” tuska z 2008r:

 14. Antek said

  W Judeopoloni będą nam sprzedawać polską wodę.

 15. basia said

  I bilet wstępu do lasu.Ech!!!!

 16. Już tylko modlitwa nam została said

  Módlmy się za żydów wiarołomnych aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.

  Modlitwa za żydów

  Módlmy się:
  Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet Żydów wiarołomnych nie odrzucił: wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony. Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.

 17. Eugieniusz said

  Media typu TVP, TVN, Polsat, Interia, Onet, Niezależna itd. marginesują to, żebyśmy byli posłusznymi „gojami” na usługach USA i Izrael. Tacy niewolnicy syjonizmu, nie kończ jak bezbronni Palestyńczycy.

 18. Niezalezny said

  Dokumentacji dla komentarza #9 jest: http://en.wikipedia.org/wiki/Deir_Yassin_massacre
  Mozna tez google Massacre Deir Yassin April 9, 1948 i jest wiecej dowodow jak Zydzi sie dopuszczaja takich zbrodni juz od dawna. Szkoda ze obecne „media” NIC o tym nie pisza.

 19. motyl said

  syjonisci – z niezaleznej.pl nawet slowem sie nie zajakna, najwyrazniej Strefa Gazy i mordy dokonywane tam – na kobietach i dzieciach, na ludnosci cywilnej – dla tych syjonistycznych hien – nie istnieja…

 20. O boy a ja myslalam ze pisze sie ‚cywilow’ w l. mnogiej? jak to jest?

 21. Zaborczy aparthiad Izraela nie oladajac się na nic uparcie REALIZUJE swój plan całkowitego USUNIĘCIA palestyńczyków z tego obszaru, który od zarania dziejów nazywał się państwo Palestyna, ale w 1948 „możni” czyli żandarmi tego świata pozwolili zmienić na nazwę Izrael.
  Wyrzucenie, usuniecie czy lub po prostu wyrzniecie palestyńczyków pozostawiono w gestii żydów, których zganiano z całego świata a w tym też z PRL-u za pomocą takich krwawych straszaków jak np. „Pogrom Kielecki” który zorganizowali sami żydzi komuniści z Polski przebrani w mundury wojskowych polskich formacji KBW lub NKWD, a tak że przez żydów z polskim obywatelstwem z KPP z PRL-wskiej bezpieki ubranych po cywilnemu udających „polaków”.

  Takich zorganizowanych „pogromów żydów” po 1946 roku przez żydowskie organizacje Zionistyczne we wszystkich krajach Europy Wschodniej było SETKI, aby WYSTRASZYĆ tam zamieszkałych żydów oraz ZMUSIĆ ich do wyjazdu do organizowanego Izraela w miejsce państwa Palestyna, które było kolonią Angielską. Wielu tych żydów kombinowało, nie chciało jechać na pustynię na Synaju i wyjeżdżało do USA, Australii lub Ameryki Południowej.

  Ten proces WYSTRASZANIA żydów ich skrytobujczym zabijaniem po 1945 roku przez zakamuflowanych żydowskich aktywistów Zonistycznych w Europie Wschodniej oraz ZMUSZANIA ich do wyjazdu na Synaj dosyc dokładnie opisuje w swojej książce pt. „1949 The First Israelis” Tom Segev opublikowanej w New Yorku w 1986 roku.

  Nastepnie Zonisci żydowscy NAKŁANIALI żydów do szybkiego się ROZMNAŻANIA, aby było ich jak najwięcej w organizowanym Izraelu. Żydowskie rodziny z czwórką lub szustka dzieci było wtedy porządaną normalnością. Wielodzietne rodziny otrzymywały poważne dofinanansowanie i tak jest do dzisiaj.

  W tym obecnym Izraelu ci rozmnożeni żydzi i ci którzy zjechali się w dużej ilości z ZSRR i obecnej Rosji już się nie mieszczą na obecnym terytorium na którym jest ich 8 milonów, a który jest faktycznie górzystą pustynią szeroką przeciętnie na 47km a długą na 180km, czyli 13 razy MNIEJSZY od III RP na której są dwie wyspy Palestyńczyków, których żydzi na wszystkie możliwe sposoby usiłują ZLIKWIDOWAĆ te wyspy oraz przywłaszczy sobie dla siebie, tzn. dla żydów.

  Te „rozmowy pokojowe” z Palestyńczykami to oczywiście „PIC NA WODĘ i FOTOMONTAŻ” i oczywiście zwykło wielkie propagandowe kłamstwo, gdyż żydzi usiłują z tych dwóch „wysp” palestyńskich tz, Gazy i West Bank po prosty WYGNAĆ lub ich wyrżnąć, aby żydzi mogli sobie przywłaszczyc za DARMO tą ziemię palestyńską:

  http://www.a-w-i-p.com/index.php/2013/01/17/vote-giving-no-thank-you

  I’d Dump the Israelis Tomorrow –Ex-CIA Michael Scheuer Tells USA Congress:

 22. Sceptyk said

  Czy Stany Zjednoczone niie powinny zatrzymac regularnego, rocznego przekazu
  pieniedzy wspomagajacych Israela? Moga miec uzasadnienie. My Amerykanie
  nie mozemy popierac masowego morderstwa doplacajac do tego.

 23. martin said

  Nie jestem zdziwiony ze nie ma stanowczego sprzeciwu mordowania przez żydów rdzennych obywateli Palestyny gdyż większość rządów jest przesiąknięta i obsadzona przez żydów, nikt się głośno nie buntuje ze sa mordowane dzieci, kobiety , cywile bezbronni na swej ojczystej ziemi.

 24. basia said

  Re:Martin.Bo temu ma służyć „Żond światowy”Piekłu na ziemi!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: