Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szwecja godzina 7:30

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-07-29

Ramadan 2014 Sverige


Reklamy

Komentarzy 9 to “Szwecja godzina 7:30”

 1. Sarmata said

  No i piknie …

 2. Gudrun Karlsson said

  o godz. 10.00 jest zapełnione cale boisko. Rzecz sie dzieje w miescie Linköping

 3. Newman said

  Maja co chcieli. POTOP. Teraz tylko brakuje im muzulmanow w policji, wojsku, sadach, czy parlamencie. Zreszta, oni maja pewnie wlasne instytucje. A swoja droga, ta zabudowa przypomina troche klimaty z polskiej wielkiej plyty…

  Kroluj nam Chryste!
  RChK, Nowy Jork

 4. OTO jak ŻYDZI dzielą i rządzą ! said

  Faktem jest, że żydowscy rasiści WYMUSZAJĄ promowanie różnorodność ras i narodów we wszystkich PAŃSTWACH organizujac sprowadzanie murzynów z Afryki do Polski lub szowinistycznych muzułmanów. Żodoskie międzynarodowe organizacje zajmowały się sprowadzeniem muzułmanów do Szwecji.

  Te same żydowskie organizacje od ustanawiania „tolerancji” w Szwecji czy Polsce działają bardzo aktywnie, aby nie-żydom NIE WOLNO było się osiedlić w Izraelu.

  Te organizacje judaistyczne od organizowania „tolerancji” wszędzie poza Izraelem działy bardzo aktywnie, aby NIE pozwalc się osiedlac w Izraelu tym żydom którzy przeszli na wiarę chrześcijańską, jako że Izrael do państwo jest tylko dla żydów wyznających judaizm.

  Wiadomo, takie MIESZENIE różnych bardzo odmiennych w obyczajowości czy religii narodów prędzej czy później generuje bardzo POWAŻNE konflikty interesów poszczególnych bardzo odmiennych grup społecznych.

  Ta mieszanie narodów za pomocą żydowskiego sloganu „tolerancji” powoduje dzielenie dotychczasowego społeczeństwa, co osłabia jego spójnośc, ale łatwiej go KONTROLOWAĆ i STEROWAĆ z zewnątrz co za tym idzie znacznie łatwiej WYKOŻYSTYWAĆ finansowo.

  Gdy już taki otwarty konflikt wybucha w takim wymieszanym państwie i ten konflikt przeradza się w otwartą walkę z konkurującymi ze sobą stworzonymi odmiennymi grupami społecznymi to wtedy też żydzi usiłują na tym ZAROBIĆ, zrobić interes na tym wygenerowanym przez nich konflikcie oferując sprzedaż broni zagłady obu stronom konfliktu lub oferują finansową pomoc po przez pożyczke na zakup broni oferowany przez żydów.

  Oto ich metoda szaleństwa organizowania przez zydów konfliktów. Żadna grupa na ziemi nie walczy tak rasistwsko zajadle bardziej o SWOJE interesy niż żydzi.

  Pozwólcie, że wam powiem, to nie muzułmanie zmienili politykę imigracyjną w Europie i Ameryce, to NIE muzułmanie są właścicielami mediów, które mówią Szwedom, Niemcom, Brytyjczykom i Amerykanom, że muszą pozwolić sobie na to, by zostać oczyszczeni etnicznie we własnych ojczyznach.

  Arabowie NIE prowadzą koszernych hollywoodzkich mediów, które NAUCZAJĄ Europejczyków nienawiści do siebie tak wielkiej, że niektórzy z nich świętują swoje własne wyginięcie!

  W narodach, które są JEDNOLITE to żydowscy ekstremiści promują masowe SPROWADZANIE imigracje zróżnicowanych elementów, by stworzyć sytuację podobną jak w Libanie.

  Nad instytucją państwa USA zapanowała nową żydowską KASTA rządzącą. Chełpią się tym żydzi i są dumni jak innych wykołowali.
  Są najbardziej wpływowym pojedyńczym skonsolidowanym JEDYNYM elementem-networkiem w polityce i kontrolują faktycznie cały system obrotu pieniędzy, a w tym też na kampanie polityczne dla reszty MOTŁOCHU, ale tylko na takie kampanie polityczne, które przynoszą tylko ZYSK wyizolowanej w Ameryce żydowskiej diasporze, która „załatwiła” tylko dla SIEBIE specjalne prawne PRZYWILEJE dla tych, którzy deklarują narodowośc żydowską będąc obywatelami USA:

 5. Dziadzius said

  Możemy ich nie nawidzieć czy sie nawet ich bać ale naprawdę musimy ich podziwiać i zarazem zazdrościć że mają taką wiarę i co więcej taką owagę że wielbią swego boga otwarcie i z takim choćby tylko widocznym poświęceniem i uznaniem..
  Ja i to niedawno miałem okazję brać udział w procesji Bożego Ciała w jednej Polskiej parafii i WSTYD mi było że byłem i Polakiem i Katolikiem.
  Ci niby wierzący ?parafianie? podczas procesji robili sobie pogadani i zarty jakby na pikniku a to przecież procesia religijna czcząca symboliczne Ciało Chrystusa – Ciało Naszego Boga.
  Może zanim będziemy darli mordy o Chrystusie Królu Polski może pierw powinnismy pomyslec jaką wiare i w co ma ta Polska a wtedy drzeć mordy

 6. Newman said

  Ad. Szanowny Pan Dziadzius:

  Szanowny Panie,
  Nie usprawiedliwiajac niestosownych zachowan w czasie Procesji Bozego Ciala, chcialbym tylko zwrocic uwage na fakt, ze jednym z najtrudniejszych do przyjecia dogmatow jest dogmat o Wcieleniu, w tym konkretnym przypadku przeklada sie to wlasnie na zywa I bezposrednia wiare w to, ze Konsekrowana Hostia jest Cialem I Krwia, Dusza I Bostwem Pana naszego Jezusa Chrystusa. Sa to juz bardzo wysokie progi dla kazdego wiernego, pomijajac juz mozliwe zaniechania, czy zaniedbania katechetyczne w dziedzinie parafialnej katechizacji doroslych, nie mowiac o ewentualnych niedociagnieciach ze strony duchowienstwa w czasie samej uroczystosci Bozego Ciala.

  Z kolei co sie tyczy Intronizacji I Chrystusa Krola Polski, to jest to misja NIE DLA KAZDEGO. Ci ktory rozumieja o co chodzi, powinni do tego dazyc, a wtedy wszyscy, nawet caly swiat, skorzystaja. Gdybysmy mieli dostosowywac nasze plany do stanu religijnego narodu, to byc moze stanelibysmy przed koniecznoscia ponownego chrztu Polski. Na szczescie Bog interweniuje I to On okresla I nakazuje, co powinno zostac zrobione. Dlatego: Kroluj nam Chryste!

  Goraco zachecam do przeprowadzenia Intronizacji we wlasnym zakresie: indywidualnym, rodzinnym, moze nawet parafialnym. Warto tez pamietac o wymiarach swieckich: miejskim, gminnym, powiatowym etc.

  Z Panem Bogiem!

  RChK, Nowy Jork

 7. Dziadzius said

  @6, Newman– Może nie posiadam tego kunsztu i nie opisałem się dokładnie ale Łaska wiary nie do każdego dociera i Ja nie chcę wytykać brak wiary ale chce wytykać brak poszanowania wiary u innych. Jeżeli nie wierzysz to po co udajesz że wierzysz i uczęszczasz bluźnierczo na msze czy procesje, Jeżeli masz na tyle ODWAGI że nie wierzysz w Boga to miej na tyle odwagi nie chować się jak tchórz i dla opinii ludzkiej udawać wiernego ,
  Wygląda że nie boisz się Boga ale boisz sie ludzi,
  Chrystus Jest Królem i królem wszechświata i poświecenie Polski temu Królowi jest może jedną akcją co zbawi ten pokontuzjowany kraj– ale byłoby też o wiele lepiej żeby wiara w Chrysusa była tak powszechna w Polsce że nie trzeba by było referendum czy publikacj na wprowadzenie Chrystusa Króla.
  Kiedy zobaczymy w Polsce zbiór ludzi, pogrążonych w modlitwie i napełniający stadion sportowy i to [ przypuśćmy] z okazji Wniebowzięcia Maryji — a Muzułmanie zrobili to na zakńoczenie miesiąca postu i to tylko dniowego postu.
  Vivat Chrystus.

 8. Newman said

  Ad. Kochany Dziadzius:

  Jaka wiara I praktyka duchowienstwa, takie standardy wsrod wiernych. Kazdy jest oczywiscie odpowiedzialny za siebie, ale I sa zwiazki, jest hierarchia: jacy duszpasterze, tacy wierni. To widac I slychac, w momentach takich jak publiczna procesja. A ze wierni moga nawet nie zdawac sobie sprawy, ze momentami nie spelniaja nawet minimalnych wymagan wiary, to czyja to wina? Uwazam, ze w glownej mierze tych, ktorzy sa nad nimi postawieni. Jak nie ma ustawicznej formacji doroslych, to potem sa takie owoce.

  Nie podoba mi sie tez za bardzo przyrownywanie/kontrastowanie tych patologii do rzekomej gorliwosci I wiary muzulmanow. Muzulmanie wierza w cos, czego nie ma, nie bylo I nie bedzie – w jakiegos Allaha. To jest latwiejsze, niz wiara, ze Bog stal sie Czlowiekiem. Ilu ludzi tak naprawde potrafi sie zachowac przed Konsekrowana Hostia? Ilu kaplanow celebrujacych Procesje jest noszonych na platformie, aby moc caly czas kleczec przed Monstrancja? Tak ze ja, choc ubolewam, to sie nie zzymam na swieckich wiernych, bo skad niby oni maja to wiedziec? Oni nawet nie wiedza, ze czynia cos nie tak! Natomiast nie wzusza mnie sekta muzulmanska, bo ich kult jest tak zdeformowany, ze nawet gdyby z „gorliwosci” chodzili na rzesach, to I tak to jest nie to, I nie jest przykladem godnym do porownywania nawet z zaburzonymi obrzedami Prawdziwej Wiary.

  Kroluj nam Chryste!

  RChK, Nowy Jork

 9. Dziadzius said

  @ 8-Newman– wszystka dyskusja nad religią jest chyba najdokładniej opisana w cytacie Napoleona Bonaparte który powiedział że [ tak z pamieci a nie verbatim] ** wojna religijna jest kiedy dwóch przeciwników sprzecza się który z ich wyimagowany bógów jest silniejszy**
  Islam tak jak Judeizm tak jak Chrześcijaństwo są oparte na judejskiej wierze w monoteistycznego boga.
  Islam wierzy że Chrystus był największym prorokiem [ NIE BOGIEM] zanim przyszedł Mahomet Islam wierzy że Matka Boska była niepokalanie poczęta żeby zrodzić Chrystusa [ koncept publicznie nie ogłaszny przez kosciół Katolicki aż chyba po cudzie w Lourdes] .Islam wierzy że Chrystus przyjdzie w czas ostateczny i siądzie na bramie Jerozolimy i zwycieży zło
  Zydzi wołają na swego boga**Jahwe**–
  Muzułmanie wołaja**Allah**
  a my tylko ” BÓG”
  Do niedawna [ a rzeczywistości do ataku Zydow na Palestynę] Islam był mało znaną religią przeważnie praktykowaną tylko wśród Arabów i ludności Afryki pojednanej sobie przez Arabów przeważnie przez handel..
  Wojna o Palestynę dała Arabom i religii Islam nowy cel i nowy światowy rozgłos religijny którego nigdy nie mieli –Nawet za czasów Krucjat kiedy katolicy walczyli o posiadanie Ziemi Świetej [ błednie głosząc że muzłmanie zabraniali dostepu do miejsc Swietych] Sulliman powiedzial { z pamięci} **Dalczego my wszyscy synowie bogobojnego ojca Abrahama walczymy miedzy sobą a wierzymy w tego samego boga, boga Abrahama*.
  Nienawiść do isalmu jest w mojej opinii zrodzona i podsycana z propagandy Izraela aby zakryć ich morderczą agresywną i bezprawną walke z Palestyńczykami o niepodległość pod podszewką walki religijnej [Tak jak Anglicy robili/robią w Irandii} i tym samym zamęcić prawde o walce o wolnosc [ suwerenność] jako wakę o wolność religijną

  My wierząc w słowa Chrystusa wierzymy że nasze życie to podróż do nieba i że ta droga do nieba jest tylko przez Chrystusa [ przez tą Świętą Bramę] i to jest nienaruszalnym FAKTEM — bo jeżeli by tak nie było to po co cuda tak jak w Fatimie,czy Lourdes–albo liczne cuda za wstawiennictwem się Świetych — albo ciała świetych ktore nie ulegają zepsuciu [ incorruptable] —
  tych manifestacji —***NIE MA W ŻADNEJ ŻADNEJ INNEJ RELIGII ****
  QED
  Vivat Chrystus

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: