Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

200 tys. dol. na rozbicie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie!!!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-08-10

200 tys. dol. na rozbicie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie!!!Fundacja Arcusa otrzymała grant w wysokości 200 000 dol. na prowadzenie progejowskiej propagandy i próby wymuszenia na katolikach akceptacji dla sodomii, wbrew nauce Kościoła. Data nie jest przypadkowa – przez kolejne dwa lata Kościół będzie przeżywał synod poświęcony rodzinie oraz intensywnie przygotowywał się do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w 2016 roku.

 

W uzasadnieniu do przyznania dofinansowania przedstawiciele rządu Stanów Zjednoczonych stwierdzili, że pieniądze mają zostać przeznaczone na „dwa lata finansowania wsparcia dla propagatorów wiary pro – LGBT i sprzeciwianie się nauce Kościoła katolickiego oraz

jego ultrakonserwatyzmowi względem praw i godności LGBT w i poza kościołem”. Zwrócili przy tym uwagę na te dwa szczególne wydarzenia w życiu Kościoła jako na wymagające zwarcia szeregów środowisk progejowskich.

 

Fundacja Arcusa co roku wydaje miliony na tuziny organizacji popierające tzw. małżeństwa osób tej samej płci. Stojący na jej czele Kevin Jennings posiada liczne konotacje z administracją Baracka Obamy. Jennings pracował m.in. jako zastępca sekretarza ds. edukacji oraz stał na czele powołanego przy Białym Domu Biura ds. Bezpiecznej i Wolnej od Narkotyków Szkoły.

 

O tym, z jak potężną i wpływową organizacją mamy do czynienia świadczy m.in. majątek fundacji w wysokości 171,2 mln dol. oraz wysokie przychody – tylko w 2012 r. łączny przychód fundacji wyniósł 29,8 mln dolarów

 

Julia Nowicka

Tekst ukazał się na zaprzyjaźnionym z nami portalu Prawy.pl

Komentarzy 6 do “200 tys. dol. na rozbicie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie!!!”

 1. Jako kontynuacja tego artykulu warto dodac ze tez „inne fundacje”, miedzy innymi Fundacje Rockefeller’a, Ford’a, Carnegie, Soros, itp. juz od wielu lat finansuja dzialalnosc wielu KOMUNISTYCZNYCH organizacji nie tylko w USA, ale i w innych krajach swiata. Dla przykladu banki Rockefeller’a, Rotszyldow, J P Morgan, itp. sfinansowali Rewolucje Bolszewicka w Rosji dajac Leninowi, Trockiemu, itd. miliony dolarow na dzialalnosc rewolucyjna. Tez finansowali Hitler’a i tzw. partie Nazistowska w Niemczech przed druga wojna swiatowa. Tez te same banki, Kongres USA i Departament Stanu tez doloszyl sie do tej „dzialalnosci”. Np. USA przez prawnie autoryzowane akta Kongresu udzielily wielu pozyczek rzadowi Stalina, Chruszczowa i ich „potomkow” w rzadzie Rosji Sowieckiej. Tez ten sam Kongres USA „udzielal” tzw. „pozyczek” dla rzadow Bieruta, Gomulki, Gierka, itd. Tez udzielano „pozyczek” nawet dla rzadu Jaruzelskiego w czsie Stanu Wojennego, itd. Te same fundacje tez finansowali i nadal finansuja np. Chiny Ludowe i inne panstwa Komunistyczne, np. Wietnam, z ktorym USA prowadzili „wojne”. Obecnie USA i te fundacje tez finansuja np. dzialalnosc terrorystyczna organizacji „Hamas”, roznych organizacji w Libji, Syrji, Egipcie, itd. Finansuja tez aktywnosc na Ukrainie w tzw. „Majdan”ine. George Soros przekazal miliony dolarow na dzialalnosc tych tzw. „terrorystow” tez w Libji, Egipcie, Syrji, itd. Soros tez finansuje „dzialalnosc” Fundacji Batorego w obecnej Polsce, ktora „sponsoruje” PiS i PO. Po prostu „kolko sie kreci”.

 2. Analityk said

  @Krzysztofnowak@Yahoo.com

  Tak – żydostwu pieniądze nie śmierdzą! Oni chcą zarobić na każdej zawierusze wojennej i mordowaniu goi. Im wiecej goi wymorduja – pozbędą sie konkurencji – tym lepiej dla nich, gdyz moga zająć wszystkie najbardziej lukratywne stanowiska i źródla dochodu oraz bogactw mineralnch. Oni cha zostać panami swiata.
  Im po prostu trzeba odebrac władzę nad kreacja pieniądza, a skończy sie ich panowanie. Tylko to nie łatwa sprawa. Jak JFK próbowal to zrobić to go zamordowali w biały dzień na oczach milionów ludzi. Myślę, że byliby gotowi rozpętać wojnę nuklearną zrzucając winę na innych. Oni już grozili rządom europejskim, że zrzucą bomby atomowe na stolice europejskie jeśli ich interesy w Europie będą zagrożone.
  To są prawdziwi terroryści ludzkości a wiek XXI to będzie walka z ich terroryzmem o który winią innych.

 3. Sarmata said

  Z żydami trzeba robić to samo co oni robią z gojami tylko zastosować im niemiecki współczynnik korekcyjny 100 za jednego.

 4. aga said

  ad.2
  A komu smietrdzą ? Może Putinowei, i jego oligarszej śiwice, zainstalowanej rownież na ukrainie?
  Ulraińcy manifestują od paru dni na Majdanie przeciwko nowemu-staremu rządowi Poroszenki ( Poroszenko niedawny kumpel Janukowycza)
  ale świat wziął wodę w usta.
  Tak to jest , bracia słowianie -ukraińcy jak się nie odrobiło lekcji z historii.Chociaż w kwestii historii najciemniejsi z ciemnych to jednak wciąż pozostają Rosjanie…
  Ile tam tysięcy pomników Lenina i Stalina w Rosji wciąż stoi a nawet się konserwuje? Liczył ktoś?

 5. Victoria said

  ad.3
  Alez trafna uwaga!!! Tylko patrzec jakwejdzie w zycie.

 6. krakus said

  Może spróbować śpiewaniem zamiast wylewać morza słów i tak nie czytanych przez tych do których są skierowane.Myśmy w latach trzydziestych w szkołach katolickich
  m.Krakowa śpiewali m.inn.”Warszawa i i Kraków jest dla nas Polaków,a wy żydy świnie gnijcie w Palestynie”.Z kolei żydzi wychodzący z ghetta krakowskiego do pracy, maszerując śpiewali ochoczo „marszałek Śmigły Rydz nie nauczył nas nic,przyszedł Hitler złoty nauczył nas roboty”.Tyle lat upłynęło ale to się dziwnie pamięta,podobnie
  jak donosicieli (starszych braci) z mojej kamienicy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: