Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mirosław Kokoszkiewicz: Wzywam do bojkotu stacji TVN i ich reklamodawców

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-08-11

Nie pluć na godło.

Nie wolno tego robić, nie wypada żyć w kraju, być jego obywatelem i jednocześnie wyszydzać oraz opluwać tego państwa odwieczne symbole.


Wzywam do bojkotu stacji TVN i ich reklamodawców

Mojego ziomala z Częstochowy, Muńka Staszczyka nigdy nie poznałem osobiście za to miałem okazję w latach 80. poznać jego rodziców. Jego muzyczna kariera przypomina drogę wielu mu podobnych. Czas buntu i poczucia, że „świat się kręci a my z nim” w nieustającej zabawie, atakowanie Kościoła, udzielanie się jako celebryta i gadająca głowa w antypolskich mediach. I w końcu przychodzi ten moment, kiedy wszystko ulega przewartościowaniom. Dzisiaj lider T. Love mówi publicznie, że „Wcześniej się śmiałem z różańca, że to zabobon, a teraz jestem pierwszy do niego…”

 

Jednak już w 1989 roku w piosence „Wychowanie” Muniek Staszczyk jak gdyby przewidział swoją dzisiejszą przemianę śpiewając:

 

Dziękuję mamie i tacie za opiekę
Za ciepło rodzinne i kłótnie przy kolacji
Dziękuję szkole za pierwsze kontakty
Za dzikie wakacje i nerwy w ubikacji

 

Ojczyznę kochać trzeba i szanować
Nie deptać flagi i nie pluć na godło
Należy też w coś wierzyć i ufać
Ojczyznę kochać i nie pluć na godło

 

No właśnie, nie pluć na godło.

Nie wolno tego robić, nie wypada żyć w kraju, być jego obywatelem i jednocześnie wyszydzać oraz opluwać tego państwa odwieczne symbole.

 

Od znieważania polskiej flagi doszliśmy do momentu, kiedy to ogólnopolska telewizja komercyjna, TVN postanowiła wyszydzić nasze godło narodowe, Orła Białego. Rzecz nie do pomyślenia w żadnym poważnym państwie, gdzie po takim wybryku na skutek protestów opinii publicznej czmychnęliby z takiej stacji wszyscy reklamodawcy nie chcąc być kojarzonymi z medium, które ma za nic narodowe i patriotyczne świętości. Trudno reklamować cokolwiek w telewizji z nadzieją na wzrost sprzedaży, jeżeli na jej antenie pluje się w twarz obywatelom tego państwa, którzy mieliby się stać potencjalnymi klientami reklamowanych marek.

 

Jednak wypada przypomnieć, o co chodzi.

Oto zbliżała się wielkimi krokami 70. Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego a w Faktach TVN oglądaliśmy krótką i „zabawną” relację z ZOO gdzie reporter Paweł Abramowicz mówi: „orzeł przegania bielika i bielik znika”, bo w ogóle bielik to padlinożerca i tchórz, a nie żaden tam orzeł. „No cóż, jaki kraj, takie godło”. W reakcji na to mogliśmy zaobserwować rozpromienioną radosnym uśmiechem facjatę zadowolonego Kamila Durczoka.

Czy oni nie zdają sobie sprawy z niestosowności tego, o czym śpiewał już 25 lat temu młody wyluzowany i niestroniący od alkoholu i innych używek muzyk? Oczywiście doskonale zdają sobie z tego sprawę, ale dla kasy i przypodobania się swoim pryncypałom zdolni są wykonywać jeszcze bardziej antypolskie fikołki w końskim łajnie z trocinami niczym klauni na cyrkowej arenie.

 

Mamy rok 2014, a nie lata okupacji niemieckiej. Robi to legalnie działająca w Polsce telewizja, a nie niemiecka gadzinówka Nowy Kurier Warszawski. Prezentują te kpiny z polskiego godła nazywani polskimi, dziennikarze, a nie sowieccy propagandyści idący w 1920 roku na Warszawę z bolszewicką dziczą. Jak długo jeszcze będziemy pozwalali tym czującym się bezkarnymi dziennikarskim najmitom pluć nam prosto w twarz? Co jeszcze muszą zrobić, aby Polacy powiedzieli im głośne WON!!!?

 

Skoro rządzącym i opozycji to nie przeszkadza, o czym świadczy choćby to, że chętnie do tej telewizji nadal chadzają to my Polacy zorganizujmy zbiorowy protest, dzięki któremu uderzymy właścicieli tej antypolskiej telewizji po kieszeniach. Piszmy i dzwońmy do wszystkich firm reklamującym się w TVN i TVN 24 z informacją, że nie będziemy kupować ich produktów oraz zaczniemy bojkotować sieci sprzedaży reklamujące się na ich antenach  z uwagi na to, że swoimi reklamami wspierają finansowo telewizję, która publicznie znieważa Naród Polski.

 

Tylko w drugim kwartale 2014 roku wydatki reklamowe sieci handlowych w Polsce wyniosły 272 mln zł. Wiadomo, że 90% tej kwoty stanowiły środki płynące od takich marek jak: Lidl, Biedronka, Tesco, Żabka, Auchan, Carrefour, Kaufland, Piotr i Paweł, Intermarche, Polomarket. Wymieńmy jeszcze takie firmy jak: Nestle, Nokia, Vichy, Castorama, Bakoma, Black Red White, banki i operatorów komórkowych czy browary tak często w swoich reklamach odwołujące się do polskiej historii i tradycji.

Wiadomo też, że najchętniej korzystały one z reklam telewizyjnych w tym w TVN i TVN24. Oczywiście lista reklamodawców jest o wiele dłuższa i będziemy ją uzupełniać.

Wymuśmy, aby swoje reklamy przenieśli oni z TVN i TVN24 tam gdzie nie pluje się na Polskę i Polaków.

To naprawdę zaboli Wiertniczą.

 

Tekst ukazał się w Warszawskiej Gazecie

Dla Wirtualnej Polonii autor,

Mirosław Kokoszkiewicz

 

Komentarzy 7 do “Mirosław Kokoszkiewicz: Wzywam do bojkotu stacji TVN i ich reklamodawców”

 1. Odys syn Laertesa said

  Gdybym się nie natknął na tę informację to nawet nie wiedziałbym że na tej stacji po raz kolejny miał miejsce incydent który szkoda nawet komentować. Osobiście nic mnie nie interesuje co się na tej stacji dzieje bo wiem co to za medium i czego można się po nim spodziewać, więc od lat go nie oglądam… Pochwalę się więc że uprawiam prawdziwy bojkot tej stacji a nie od wielkiego dzwonu „nawoływania” jednych przez drugich (od incydentu do incydentu) którzy niby gardzą TVNem (czy Wyborczą) ale non stop śledzą z wypiekami co się tam wygaduje czy wypisuje… Nie oglądać nie czytać i nie podniecać się niezdrowo a nie trzeba będzie nikogo „wzywać” do bojkotu… Podobnie zresztą zaczynam wygaszać Polsat (w sumie pozostał tylko sport) o „publicznej” szczekaczce nie wspominając… Przed telewizor przyciąga mnie wyłącznie osoba Pana Mikke który od niedawna dość często jest zapraszany, ale i tu zauważyłem że wystarczy odczekać kilka godzin i na You Tubie można obejrzeć taki czy inny program z jego udziałem więc nie śledzę telewizorni (są maniacy którzy lubią to robić, więc ja już nie muszę tracić na to czasu 🙂 ) a zamiast tego subskrybuję takie kanały na You Tube jak ASMazowsze (gdzie od czasu do czasu skomentuje coś Pan Michalkiewicz) czy kilku niezależnych internautów jak KarasekUS (specjalizuje się w śledzeniu Brukselskiej komuny), Max Kolonko (trochę bajdurzy ale ma inne spojrzenie od większości na to co się dzieje na świecie a głównie w USA), czasem obejrzę Klub Ronina, śledzę NiezależnaTV (Pan Konrad świetnie demaskuje obłudę i oszustwa władzy oraz mediów głównie w zakresie ekonomii), Polonia Christiana i od czasu do czasu trafię na Pana Grzegorza Brauna… To wszystko w połączeniu z trzonem całej wiedzy o świecie – tj. serwisami informacyjnymi (typu PAP czy Bloomberg) w zupełności wystarczy żeby być na bieżąco z ważnymi dla świata i Polski wydarzeniami…
  Media nurtu korytowego w Polsce są nieobiektywne, oraz tendencyjnie głupie i prymitywne ze swoją jedynie słuszną interpretacją faktów… Kto je śledzi sam sobie szkodzi… Polecam serwisy informacyjne w których podaje się suche fakty prasowe i wyciąganie własnych wniosków z owych informacji a potrzebę wymiany poglądów zawsze możemy realizować na portalach typu Wirtualna Polonia i szereg innych znanych nie jednemu wartościowych mediów, jak np. „Najwyższy Czas!”, oraz „Dwa Grosze” cynika9 gdzie obok artykułów można poczytać albo wziąć udział w naprawdę profesjonalnej wymianie myśli tak dalekiej swoim stylem od znanych forów na WP, Interii że już o Onecie nie wspomnę gdzie króluje chamstwo i bezwstydnie lansowana przez płatnych troli propaganda. Warto stworzyć sobie listę mediów prowadzonych przez ludzi może nie tyle niezależnych (bo każdy jest „zależny” od jakiejś idei) ile nie poddających się socjaldemokratycznej wizji świata którą to wizję wciska nam wszechwładna telewizja zatruwając serca i umysły „starą dobrą komuną” pod różnymi płaszczykami „wrażliwości społecznej” czy błędnie pojmowanego „interesu narodowego” który można bardzo łatwo obnażyć a należy nazwać „narodowym socjalizmem” (tj. więcej kontroli państwa łącznie z tzw. nacjonalizacją i w pogardzie dla własności prywatnej, bo ty Polaku nie umiesz się rządzić).

 2. Andrzej said

  A ja powiem tak, ci madrzejsi ,ktorym lerzy na sercu sprawa Polska juz dawno nie maja tego antypolskiego szmatlawca,. druga grupa to obojetne lemingi dla ktorych pozbycie sie tego szwabsko-koszernego szmatlawca byloby zbyt wielkim poswieceniem. trzecia grupa to kompletnie zidiociale lemingi dla ktorych ta stacja jest JEDYNYM „WIARYGODNYM” miejscem wyrabiania sobie opini o sytuacji w kraju i na swiecie. tak wiec sumujac obydwie te grupy sa malutkimi ludzikami nie majacych poczucia ZADNYCH wartosci. do tegopokazuje to to takze wielkie zaklamanie tzw. „katolikow” ktorzy klepia rozance w kosciele aby chwile pozniej zasiasc przed tv wlaczyc TVN i przez to wspomagac ta ANTYKATOLICKA stacje . co za qwa hipokryci !!!!!!!!!!!!!!!

 3. panMarek said

  Głupi lud wybiera swoich najlepszych synów na swoich przedstawicieli do urzędów a następnego dnia czuje się oszukany i ma problemy. Szkoda, że takie małe. Zasługuje na znacznie większe przynajmniej rozmiaru swojej bezdennej głupoty.

 4. Kapsel said

  Sprawa Antoniego Jarosza – czyli jak żydowska masoneria mając swoich sędziów i prokuratorów, oraz media takie jak Gazeta Wyborcza czy TVN cały czas okrada naród i niszczy ludzi.

  Prof. A. Jarosz w centrum Jarosławia zakupił dla swojej Uczelni ponad 40 ha gruntów budowlanych wraz z 34 dużymi obiektami na cele dydaktyczno – socjalne, naukowe i sportowe . Wyremontował i wyposażył 26 budynków dydaktyczno-naukowych i 3 akademiki dla studentów zamiejscowych ,czym zwiększył ich wartość do kwoty ponad jednego miliarda złotych. Wybudował największy w tej części Europy kryty basen oraz 3 boiska sportowe . Artystycznie wykonanym z metaloplastyki ogrodzeniem i misternie, ze smakiem artystycznym wykonanym zagospodarowaniem w czynie społecznym placów 40 hektarowej Uczelni wyzwolił wilcze apetyty wpływowych i majętnych osobistości ,które postanowiły zniszczyć Rektora Jarosza i Jego Uczelnię, by za symboliczną „złotówkę” nabyć tytuł własności upadłej Państwowej Szkoły Wyższej w Jarosławiu . Realizacji tego zamysłu i utajnionym, libertyńskim, niebezpiecznym i groźnym dla Polski ambicjom i żądaniom wpływowej masonerii, działającej w tym regionie Polski, służą brutalna nagonka i nieustanny atak na Osobę A. Jarosza Policji, Prokuratury i niektórych Sądów .Systematyczne prześladowania, medialne ataki i oszczerstwa, poniżanie, szykany sądowe i prokuratorskie zmierzają do zniszczenia tego wybitnego naukowca, społecznika i patrioty. Dla wielu wpływowych ludzi Profesor stał się wyrzutem sumienia i niebezpiecznym świadkiem dla tych, którzy tę uczelnię przejęli i zniszczyli Ostatnie aresztowanie tego schorowanego i zmaltretowanego człowieka budzi moralny sprzeciw i odrazę. Uzyskaliśmy pewność , iż w tym postępowaniu nie liczy się prawda i stan faktyczny, nie liczą się dobra osobiste Prof. dr hab. Antoniego Jarosza, gdyż policja, prokuratura i sąd ignorując przeciwwskazania , opinie lekarzy biegłych sądowych, świadomie popełniają zbrodnię (art. 160 k.k.), bo liczą na bezkarność i brak odpowiedniej reakcji opinii społecznej oraz Ludzi Prawego Sumienia .Systematyczne prześladowania, medialne ataki i oszczerstwa, poniżanie, szykany sądowe i prokuratorskie zmierzają do zniszczenia tego wybitnego naukowca, społecznika i patrioty. Już rozgrabiono uczelnie i zniszczono jego pracę.
  Aresztowanie schorowanego i zmaltretowanego człowieka, który od wielu miesięcy przebywał na zwolnieniu lekarskim wydawanym przez lekarzy biegłych sądowych, wraz z przeciwwskazaniem, iż „ aktualny stan zdrowia Pana Antoniego Jarosza nie zezwala na udział w postępowaniu karnym jak również na pobyt w warunkach szpitala więziennego …” budzi moralny sprzeciw i odrazę. Prawda o prześladowaniu i cierpieniu Profesora Jarosza jest ponura i straszna, a w/w. fakty i procedury porównywalne są z praktykami stalinowskiego terroru , dlatego nie możemy i nie będziemy w tej sprawie milczeć oraz bezczynnie czekać, gdy bezprawny areszt zagraża zdrowiu i życiu Profesora A. Jarosza, gdy grozi Mu śmierć !

  http://www.aferyprawa.eu/Interwencje/Sprawa-Antoniego-Jarosza-czyli-jak-zydowska-masoneria-majac-swoich-sedziow-i-prokuratorow-oraz-media-takie-jak-Gazeta-Wyborcza-czy-TVN-caly-czas-okrada-narod-i-niszczy-ludzi-2013

  January Komoński powiedział/a

  2013-12-05 (czwartek) @ 18:49:26
  Sprawa jest mi dobrze znana.Znam bogdana osobiście.Wiele razy tam byłem u niego.Sprawa ma podobny charakter,jak i sprawa prof.zwyczajnego,dr habilitowanego,dr honoris causa,mgr inż.Antoniego Jarosza,Wielkiego Polaka i Patrioty twórcy i rektora Wyższej Szkoły Zawodowej im.Bł.Br.Markiewicza w Jarosławiu !!!Pan rektor stworzył olbrzymi majątek uczelniany na ,,pustyni intelektualnej,jaki jest niewątpliwie Podkarpacie.Pan prof.wykupił 4 jednostki wojskowe na tym terenie,zamieniając je na uczelnie po wyremontowaniu i adaptacji na te cele.Zbudował też kościół akademicki !!!W kasie uczelni było 36 milionów NPzł.i 1.5 miliona zł na koncie budowy kościoła na jego dokończenie!!!Wówczas go podstępnie zamknięto i oskarżono o niegospodarność.Gdzie Go bito,podobnie tak same,jak Dziubałę,i zrobiono kaleką.Kościół został zamieniony na synagogę,a uczelnia obecnie ma długi ok.100milionów,a Jego nadal gnębią biorąc głodem,bo zabierają mu całą emeryturę w wys.ok 4 tys. zł!!!Otóż kiedy był więziony i gnębiony taka ,,przemiła „żydóweczka” ,sędzina o znanym nazwisku KUROŃ robiła Mu zaoczne procesy,że miał rzekomo kogoś potrącić samochodem w tym czasie kiedy siedział i kilkanaście jeszcze innych przewinień w tym samym czasie !!! Komornicy żydowscy z Rzeszowa zabierają Mu całą emeryturę,co jest przestępstwem kryminalnym ,a miejscowe gadzinówki wielokrotnie Go szkalowały,podobnie też ,jak i miejscowa telAWIZja !!! Od 5 lat Go bronię zamiast adwokata i posyłam mu część swojej emerytury .To jest eksterminachja NARODU POLSKIEGO ,CZEGO OSOBY TE SA ŻYWYMI PRZYKŁADAMI,a to nie jedyni,bo parę tysięcy Polaków jest w podobnej sytuacji!!! .

  http://marucha.wordpress.com/2013/12/02/unijna-demokracja-na-polskiej-wsi-czyli-przypadki-bogdana-dziubaly/#comment-297690

 5. Kapsel said

  ad. 4

  W napisanym dopiero cokomentarzu uciekło nazwisko wymienianego męczennika.Chodzi o Prof.Zwyczajnego,Dr Habilitowanego,Dr Honoris Causa,mgr inż Antoniego Jarosza z Rzeszowa,który założył od podstaw i zbudował w Jarosławiu Wyższą Szkołę Zawodową im Bł. br.Markiewicza.W kulminacyjnym momencie przed 5 laty uczyło się tam 15 tys. studentów na różnych kierunkach.szkoła wyposażona została w komputery ok.1 tysiąca i wyposażona w inny rozmaity sprzęt dydaktyczny.Studiwali tam studenci z okolicznych krajów z dawnych ziem polskich.Z:Ukrainy,Białorusi,łotwy, Estonii,Litwy no i z Polski.Wszystkie polskie dzieci z tamtych terenów.Wówczas oskarżono profesora A.Jarosza bezpodstawnie i oszukańczo zamknięto, gdzie był bity i katowany przez Zbirów w policyjnych mundurach, służbę więzienną i prokuratorów takich zbirów jak P.Magrysia z Rzeszowa,który bił Go i kopał.Ponadto po zamknięciu Go w więzieniu w Załężu ,pod jego osobistym nadzorem -ogołocił tenże bandyta mieszkanie z ok 80 tys.NPzł i tyleż samo dolarów,a także z dwóch złotych pierścionków.Obecnie tenże zbir awansował już na prezesa rzeszowskiego IPN-u i nadal sieje na rozmaite sposoby terror wobec profesora A.Jarosza!!! Zaś niejaka Skiba z Krakowa,która biła Go szklaną butelką po Coca Coli,po głowie wołając ,,Ty bydlaku”!!! Szkoła miała wtedy jeszcze w kasie 25 milionów NPzł,jak również na koncie budowy kościoła akademickiego,który był na ukończeniu jeszcze 1.5 mln NPzł!!!Teraz uczelniama już podobno długi w podwójnej wysokości nadwyżki jaka była w kasie uczelni.Wszystko żydostwo wykradło i nadal gnębi zrobionego kalekąą Rektora A.Jarosza i końca tej gehenny nie widać!!!

  http://komitetnarodowy.pl/komitet/historia/item/429-ale-czy-wy-tej-polski-jeszcze-w-og%C3%B3le-chcecie?

 6. Kapsel said

  „Unijna demokracja” na polskiej wsi, czyli przypadki Bogdana Dziubały

  Takiej Białorusi nie zobaczysz w polskiej telewizji… Czy wiedziałeś, że bez dopłat unijnych można bardzo dobrze rozwijać kraj? W telewizji mówią ci, że tylko Unia Europejska jest rajem na ziemi, a wszędzie poza unią jest straszna bieda i beznadzieja 🙂 Otwórz oczy i nie daj się dłużej okłamywać polskim politrukom którzy ciągle Cię przekonują, że u naszego sąsiada Białorusi jest tak bardzo źle… Film produkcji rosyjskiej przedstawia białoruskie gospodarstwa, zwane kołchozami.

  Białoruska wieś bez dopłat unijnych. Tego nie zobaczysz w polskiej telewizji

 7. Kapsel said

  Janusz Sanocki był w marcu b.r. na Białorusi. Jako dziennikarz i redaktor naczelny „Nowi Nyskich” chciał się dowiedzieć czy insynuacje mediów na temat dyktatury prezydenta Łukaszenki są prawdziwe. Przekonał się, że w dużej mierze są to insynuacje i kłamstwa. Białoruś jest o wiele bardziej demokratycznym krajem niż Polska. Niezrozumiały jest więc atak pewnych polskich organów państwowych i mediów na naszych sąsiadów i Łukaszenkę, który jest popierany przez większość ludności. Jest to ewidentne mieszanie się w sprawy suwerennego kraju, co może grozić konfliktem.
  Za to, że Sanocki jak każdy rzetelny dziennikarz dąży do ustalenia prawdy spotkała go kara ze strony PiS, który szantażowany przez nagonkę medialną i ministerialną odmówił mu swojego oficjalnego poparcia. Typowe działanie totalitarnego państwa, które wywiera nacisk na partie, media i osoby prywatne.

  PRAWDA O BIAŁORUSI. Janusz Sanocki kontra Radosław Sikorski.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: