Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mirosław Kokoszkiewicz: Zdrajcy! Zdrajcy! Po trzykroć zdrajcy!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-08-25

Czy zwykły śmiertelnik tylko na podstawie ogólnodostępnych informacji i odrzucając propagandowy chłam może sam wyrobić sobie zdanie na temat tego, czy zagraża nam prawdziwe niebezpieczeństwo? 

 

Zdrajcy!  Zdrajcy! Po trzykroć zdrajcy!

 

Wielu z nas coraz częściej zadaje sobie pytanie, czy grozi nam wojna? Jak wiemy na Ukrainie ona trwa, ale czy można z jakąś dozą prawdopodobieństwa założyć, że dotknie bezpośrednio także naszą Ojczyznę? To byłaby dla nas katastrofa. Jeżeli Zachód, który, przez całe lata hodował kremlowskiego despotę, robił z nim często brudne interesy i jednocześnie przymykał oczy na jego zbrodnie, teraz postanowił wykorzystać nas Polaków jako mięso armatnie to należy zastanowić się, czy na taką rolę powinniśmy się ślepo godzić? Mimo zapewnień różnych telewizyjnych i około rządowych mądrych głów znowu jak to już nie raz w naszej historii bywało jesteśmy bardzo osamotnieni.

 

Czy zwykły śmiertelnik tylko na podstawie ogólnodostępnych informacji i odrzucając propagandowy chłam może sam wyrobić sobie zdanie na temat tego, czy zagraża nam prawdziwe niebezpieczeństwo?

 

Jak wiemy, wraz z planami militarnymi zawsze idą i te propagandowe przygotowujące grunt, czyli opinię publiczną i dzieje się tak przed każdą wojną czy planowanym i sterowanym konfliktem. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w Rosji już od dłuższego czasu prasa i media prześcigają się w antypolskiej retoryce. Powstają tam wysokobudżetowe filmy i popularne seriale telewizyjne, w których Polska i Polacy robią za tak zwanego „czarnego luda” i odwiecznego wroga Rosji. Co zadziwiające w tym samym czasie i nawet w obliczu smoleńskiej tragedii rosyjska agentura potrafiła forsować tu nad Wisłą narrację o „Przyjaciołach Moskalach”, „szlachetnych intencjach Putina” i „wielkim pojednaniu”, w czym wyspecjalizowały się takie media jak Gazeta Wyborcza, TVN i TVN24. Także zza naszej zachodniej granicy przyszedł atak w postaci szkalującego Polaków filmu „Nasze matki, nasi ojcowie”. Jeżeli dodamy, że polska telewizja publiczna zapłaciła naszymi pieniędzmi za z ten paszkwil i go wyemitowała, to trudno tu mówić o zwykłych zbiegach okoliczności czy jak w wypadku klęsk żywiołowych tragicznej koincydencji przypadkowych zjawisk niezwiązanych ze sobą przyczynowo. Jak widzimy za naszymi granicami trwało kreowanie Polaków jako antysemitów i wroga, a w Polsce otrzymywaliśmy zastrzyk znieczulający w postaci propagandowego głupiego Jasia.

 

Czyżby poprzez wkręcenie Polski w tę wojenną awanturę chciano upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu, czyli „zdemaskować nieodpowiedzialny naród” i zasiedlić tereny, które on zajmuje ludem starszym i mądrzejszym, który na gwałt potrzebuje nowego portu zmagając się ze sztormem na otaczającym go islamskim oceanie? Czy światowa opinia publiczna usprawiedliwiłaby taką kuratelę nad „nieodpowiedzialnymi” Polakami?

 

Niech nas nie zmyli dzisiejsza antyrosyjska retoryka płynąca zarówno z prezydenckiego pałacu, jak i otoczenia premiera czy mediów, które jeszcze nie tak dawno lizały Putinowi… no powiedzmy kulturalnie buty, a nie pewną część ciała również na cztery litery. Ta dzisiejsza volta o 180 stopni to nie tylko realizacja nowych poleceń, jakie z centrali otrzymali ci renegaci, ale także próba zatarcia śladów i zakrzyczenia prokremlowskiego przekazu, jaki jeszcze nie tak dawno wtłaczali Polakom w głowy.

 

Popatrzmy, jacy to „dalekowzroczni przywódcy” mogą wmanewrować nas w ukraińską awanturę.

24 maja ubiegłego roku w Pałacu Prezydenckim i w obecności Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego szumnie zaprezentowano wydany po raz pierwszy w Polsce dokument zatytułowany Biała Księga Bezpieczeństwa Narodowego RP

Dzisiaj zapewne „elity” III RP marzą, aby nikt nie wracał do tego kompromitującego steku bzdur, w którego opracowaniu brali także udział dawni szkoleni w ZSRR generałowie oraz tajni współpracownicy komunistycznej bezpieki. Tylko nieżyjący już Stanisław Bareja mógłby wymyślić tak kuriozalną oprawę uroczystości związanej z opublikowaniem „Białej Księgi Bezpieczeństwa Narodowego”.

Bronek Komorowski zwrócił się w tym dniu do zaproszonego do pałacu, Jerzego Owsiaka, stwierdzając, że właśnie na Przystanku Woodstock zobaczył, że „można skutecznie uwrażliwiać młodych ludzi na sprawy państwa, sprawy innych ludzi, a także szeroko rozumianego bezpieczeństwa. -Na Przystanku Woodstock jest wyraźna dyscyplina i to jest dowód na to, że młodzi ludzie akceptują myślenie o potrzebie porządku, ładu, ograniczeń przy jednoczesnym umiłowaniu wolności”

 

No ale jak tu zachować powagę skoro w tym wiekopomnym dokumencie, którym tak chwalił się prezydent czytamy:

„Rola NATO powinna być drugorzędna ze względu na nawarstwioną latami w świadomości Rosjan opinię o nim jako wrogu bloku zagrażającym ZSRS, a potem Rosji. […] Polska musi traktować to państwo [Rosję] […] nie jako przeciwnika, lecz istotnego gwaranta bezpieczeństwa europejskiego, w tym naszego bezpieczeństwa.”

 

Na tle dzisiejszej sytuacji międzynarodowej oraz poczynań kremlowskiego bandyty, czytając tylko ten jeden fragment Białej Księgi widzimy, w ręce jakiego ludzkiego badziewia dostała się Polska i czym są tak naprawdę te samozwańcze elity i autorytety ustanowione przy okrągłostołowym szwindlu. W najlepszym dla nich scenariuszu są bandą głupców i debili, a w najgorszym zorganizowaną grupą przestępczą złożoną ze zdrajców narodu polskiego.

Kto nadąży za umysłem Komorowskiego skoro w ubiegłym tygodniu w dniu Święta Wojska Polskiego i 94. rocznicy Cudu nad Wisła mówił: Nie może być tak, że Rosja zwiększa ośmiokrotnie wydatki na wojsko, a NATO je obniża. No przecież razem z wielkim strategiem gen. Koziejem powinni być szczęśliwi i skakać z radości do góry z powodu tego, że „gwarant naszego bezpieczeństwa” tak mocno się dozbraja. Wiedzieli przecież o tym i rok temu, kiedy publikowali Białą Księgę.

 

Jeżeli już na polecenia wielkiego brata wybieracie się zdrajcy na wojnę to za armię niech służą wam uczestnicy Przystanku Woodstock, a za Wodzem Naczelnym, Bronkiem Komorowskim, kapelanem polowym ks. Wojciechem Lemańskim i szefem sztabu generalnego Jerzym Owsiakiem niech podążają oficerowie polityczni na czele z generalissimusem Michnikiem. Doprowadziliście polską armię do stanu, w którym zdolni do walki żołnierze nie są nawet w stanie zapełnić trybun Stadionu Narodowego. Dlatego walną bitwę zalecam wam rozegrać na własnych warunkach, czyli w błocku w jakim, uwielbiają się tarzać wasi doskonale wyszkoleni przez Owsiaka rycerze i koniecznie po zaaplikowanej wcześniej lewatywie, która robi dobrze nie tylko na głowę, ale i na bojowego ducha.

 

Wara wam sprzedajne bydlaki od szafowania polską krwią. Nie macie do tego żadnego prawa ani legitymacji. Sprzedaliście już wszystko, ale naszą krwią handlować wam nie pozwolimy Zdrajcy!  Zdrajcy! Po trzykroć zdrajcy!

 

Tekst opublikowany w Warszawskiej Gazecie

Dla Wirtualnej Polonii autor,

Mirosław Kokoszkiewicz

Nowy numer tygodnika Polska Niepodległa już w kioskach

 

Komentarzy 16 do “Mirosław Kokoszkiewicz: Zdrajcy! Zdrajcy! Po trzykroć zdrajcy!”

 1. W ramach polskiej racji stanu powinny być uwzgledniane nie tylko polityki historyczne sąsiadów,ale i ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.
  Ta żydowska w sposób znaczący wykorzystuje sytuację frontową wynikajacą z trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.To tytuł książki napisanej przez Chińczyka Song Hongbinga,w której językiem matematyki potwierdził proces handlowania wojną i pokojem opisany w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA (CYWILIZACJA PODWÓJNEJ MORALNOŚCI) przez Feliksa Konecznego.Przewrotność jako specjalność tej cywilizacji to ŻYBOLSZEWIZM,który w działaniu przejął rosyjski rasizm,a obecnie ŻYDOBANDERYZM,który ten rasizm znacząco wrogo uaktywnia.
  Polska tym samym między Wschodem a Zachodem tylko bardziej globalnie niż to opisał za swojego życia Feliks Koneczny.Nie można wykluczyć aktualności projektu politycznego JUDEOPOLONIA,tylko tym razem poprzez JUDEOUKRAINĘ.

 2. Antek said

  Tylko NSZ mogą być wiarygodne.

 3. @Antek
  Kiedy powstawała II RP wodzowie byli przywiązani do swoich zaborców.Zatem i dziś mają swoją politykę historyczną STRONNICTWA:RUSKIE,PRUSKIE i ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIE.Kto zatem wodzem naczelnym w NSZ?!

 4. Joe said

  Re 1…Judeoukraina to „przejsciowka”…Zydzi nie po to tworzyli 150lat temu narod ukrainski i ukraine.Une wiedzialy ze tworza sztuczny stwor…Ich celem jest Judeopolin.Polin to kraina w ktorej znalezli chronienie przed wiekami.Tutaj w Stanach wiele razy spotkalem sie w rozmowach ze starszym pokoleniem…uzywajacym tego zwrotu.Koneczny tez o tym pisal.

 5. Odys syn Laertesa said

  Na Majdanie był Kaczyński i to on i jego ugrupowanie pierwsi zrobili z Polski orędownika sprawy ukraińskiej kosztem polskiej racji stanu… Mało tego – w fazie początkowej zarzewia konfliktu Kaczyński wraz ze swoją „pomarańczową kompaniją” doskonale współpracował na tym polu z Tuskiem. Różnica między obozem „patriotycznym” a obozem „zdrady i zaprzaństwa” polega dziś na tym, że PIS twierdzi iż Tusk jest nieudolny w mobilizowaniu zachodu do krucjaty przeciwko Rosji i że PIS zrobiłby to lepiej… a wszystko to w obliczu JAWNEGO INTRUMENTALNEGO traktowania Polski zarówno przez zachodnich „sojuszników” z tzw Unii (gdzie Niemcy pieką własną pieczeń w cichym porozumieniu z Rosją), jak i z USA – do którego PIS ma wręcz niewolnicze zaufanie (a tarczy antyrakietowej jak nie było tak nie ma, i baz wojskowych też nie będzie bo większość „sojuszników” z NATO jest przeciwna „drażnieniu Rosji”)… W dobie tych faktów i niedawnego szczytu w Berlinie gdzie Polskę (niby największego orędownika Ukrainy) po prostu upokorzono nawet nie zapraszając do stołu rozmów na WYRAŹNE życzenie Rosji, więc w dobie tych faktów dziecinne wmawianie sobie (chyba że i innym pożytecznym idiotom), że gdyby nie Tusk i Komorowski, to Polska mogłaby ugrać cokolwiek w kwestii Ukrainy bez narażania własnego bezpieczeństwa, jest jawną głupotą… W tej kwestii zawalił cały postmagdalenkowski blok polityków z PISem na czele, bo to PIS „zmobilizował” Tuska do szaleńczych działań na polu poświęcenia polskiej racji stanu dla interesu Ukrainy (która też już została sprzedana i podzielona). To PIS na równi z Tuskiem i Komorowskim orędują rusofobiczną postawę na zachodzie Europy (podczas gdy Europa wyraźnie ma to gdzieś). To PIS na równi z Tuskiem i Komorowskim orędują zbrojenie się na potęgę na ostatnią chwilę (a przez 25 lat likwidowali wspólnie armię, jej potencjał i system szkoleniowy w ramach „profesjonalizacji”). To PIS na równi z Tuskiem i Komorowskim uważają że należy nasze interesy gospodarcze poświęcić na ołtarzu ukraińskiej „niezależności” w ramach (o zgrozo!) tworu zwanego UE, który z Polski zrobił skansen ekonomiczny i politycznego zombie który na własnym terenie nie może kreować samodzielnej polityki ani w kwestiach gospodarki, ani prawa, ani obyczajowości (to samo czeka Ukrainę). To PIS (bardziej od PO!) drze ryja że trzeba Rosję dalej okładać sankcjami kosztem polskich przedsiębiorców i rolników (ciekawe co zrobi „opozycja” jak Rosja zakręci kurek z gazem, od którego jesteśmy uzależnieni między innymi dzięki PISowskiej polityce słuchania się UE w kwestiach energetycznych)…
  PIS jako opozycja powinien stanowić przeciwwagę dla nieodpowiedzialnej polityki rządu względem Rosji, zwłaszcza że nie jesteśmy w tej kwestii stroną a PRZEDMIOTEM w rozgrywce państw poważnych takich jak UE/Niemcy, Rosja, USA, tymczasem zamiast przeciwwagi PIS zachowuje się jak małpa z brzytwą skacząc, wrzeszcząc i wygrażając Rosji i śmiejąc się z Tuska że jeszcze nie przekonał zachodu do wojny (SIC!)
  Parafrazując słynne zdanie jednego z polityków zachodnich, nie dość że „Polska straciła szansę żeby siedzieć cicho”, to dalej z głupim i nieodpowiedzialnym uporem swoich „elit” politycznych (zarówno z rządu jak i opozycji, które się na tym polu licytują, kto z nich lepiej i głośniej domaga się zbrojnej konfrontacji z Rosją) działa wbrew powszechnej (oczywiście nieoficjalnej) milczącej zgodzie zachodu na to co się dzieje na Ukrainie – tj. w „parapaństwie” którego „nowe” elity wyłonione w ramach „rewolucji” są tyle samo warte i wiarygodne jako partnerzy w handlu i polityce na arenie międzynarodowej jak poprzednia ekipa Janukowycza (a nawet mniej! bo za Janukowycza żadnego zagrożenia wojną nie było!). Działając w interesie tego „parapaństwa” ponad polską racją stanu i sprzyjając zarzewiu konfliktu na większą skalę – właśnie z udziałem Polski, – „polscy” politycy zarówno z rządu jak i „opozycji” zasługują na kryminał…
  http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2014/08/25/bialy-konwoj-opuscil-ukraine-podobno-nie-wrocil-na-pusto-niemiecki-spiegel-przeciwko-tarczy-antyrakietowej-merkel-studzi-nadzieje-na-przelom-negocjacji-z-rosja/

 6. Artek said

  … a gdyby do wojny na terenie Polski doszlo, to POPIS pierwszy z niej ucieknie, … moze nawet krotko przed rozpoczeciem natarcia

  … i tak zostawia Polakow samych na oczekujaca ich rzez !

 7. Watchread said

  I poziniej wroca BY ZNOW ZEROWAC NA TYM NAIWNYM NARODEM.KTORY KOCHA TYLKO PRZEBACZAC.

 8. @Joe
  Dziękuję za uwagę.Zatem powrót do projektów politycznych JUDEOUKRAINY,a nastepnie JUDEOPOLONII.
  Dla realizacji tych celów,używając słownika Feliksa Konecznego służy CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczacym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,bo tak nazwał ŻYDOWSKĄ.
  Polska znajdowała się w najgorszej sytuacji kiedy do binacjum wschodniego zblizało się pruskie (niemieckie),a cywilizacja żydowska była katalizatorem antypolonizmu.

 9. aga said

  ad.Joe
  A Piłsudski był Żydem?

 10. aga said

  Mebel zdrady bez kantów ?

 11. Alina said

  http://3obieg.pl/bartoszewski-polacy-to-ochrzczony-motloch

 12. Alina said

  Komentarz pod informacją http://wiadomosci.onet.pl/slask/posel-jerzy-zietek-opuszcza-platforme-obywatelska/gvc7w

  staliniec55 :
  Hehehe budowa kapitalizmu i „demokracji ” Platformy Obywatelskiej i Tuska kończy się absolutną degradacja Polski i bankructwem
  – jesteśmy:
  – w 1948 r. jeśli chodzi o wydobycie węgla,
  – w 1959 r. jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe,
  – i w 1965 r. jeśli chodzi o całe górnictwo odkrywkowe.

  Teraz natomiast mamy – ponad 30% odłogów, – zniszczony absolutnie przemysł stoczniowy, zbrojeniowy, samochodowy, rolnictwo, hutnictwo,
  – z 77 kopalń zostało 35,
  – średnia płaca w przeliczeniu na towary jest 2-4 razy niższa niż w 1979 r. (4 razy to w oleju napędowym),
  – bezrobocie osiągało już w rzeczywistości ponad 40 % – jeśli uwzględnić wyjeżdżających „za chlebem”,
  – banki nie są polskie (co jest ewenementem w skali światowej!),
  – nadal istniejemy z wyprzedaży tego, co wybudowała komuna,
  – zadłużenie jest kilkanaście razy większe niż za Gierka.

  Liczby osób żyjących poniżej minimum socjalnego jest 5 razy większa niż w 1986 r. a żyjących poniżej minimum biologicznego – (według % żyjących poniżej tego minimum) zmierza do nieskończoności (0% w 1986 r. i 12% obecnie).

  Za komuny ludność Polski wzrosła o 45% (a podobno nie było co jeść), obecnie zmalała o 5%. Taki ci u nas dostatek.

  Tylko ostatni dureń nie znający liczb i mający zbyt dużą podatność na propagandę twierdzi, że teraz jest dobrze. Lepiej na pewno nie będzie ! Całe PO należy osadzić w ośrodkach odosobnienia i sprawiedliwie rozliczyć!

 13. Alina said

 14. omd said

  Co za mendia w tym kraju.. jeszcze Władimir do domu nie doleciał a tu już przekręcono jego słowa żeby nikt nic nie zrozumiał….
  Wkleję wam to co naprawdę powiedział do Poroszenki :
  „Rosja przekonana jest, że kryzysu na Ukrainie nie można rozwiązać poprzez użycie siły i bez uwzględnienia interesów południowo-wschodnich obwodów kraju oraz pokojowego dialogu z ich przedstawicielami. Powiedział o tym Władimir Putin na spotkaniu liderów państw Unii Celnej z prezydentem Ukrainy z udziałem przedstawicieli UE w Mińsku.”

 15. Lubomir said

  Gdyby Goebbels nauczył się mówić po polsku, to najprawdopodobniej już w 1939 roku przekonałby nas do niemieckiej idei zjednoczonej Europy. Polacy zaś klaskaliby bez końca, słuchając jego obietnic o poprawie kondycji polskiej gospodarki i dostępie młodych Polaków do niemieckiego rynku pracy. Szorstki i antypatyczny język niemiecki, nie był jednak w stanie przekonać Polaków do niemieckich projektów. Chamskie i gburowate: ‚raus!’ i ‚schnella!’, nie zachęcały do tolerowania Niemców w Polsce. Jednak skoro przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy pewnie i obecny, bardzo podstępny – potop niemiecki. Da Bóg, że Rosjanie nie będą mieć żadnych planów względem nas. My nie prowokujemy ich ani marszem na Kreml, ani nawet marszem na Kijów. Może propaganda wykupiona w Polsce przez kapitał niemiecki, miałaby chęć to robić, ale Polacy zachowują dystans. My doskonale funkcjonujemy w unii pionowej, w unii Północ-Południe. Nasze relacje gospodarcze z państwami Inicjatywy Środkowo-Europejskiej, od Włoch i Słowenii – po Czechy, Słowację i Węgry, są coraz lepsze. Spada w Polsce zainteresowanie Ukrainą i Gubernią Kaliningradzką. Polska szanuje partnerów stabilnych, obliczalnych i wiarygodnych. Z codziennych obserwacji wynika, że z partnerów nadbałtyckich, coraz częściej wybieramy do wielorakiej współpracy – Szwecję, Finlandię i Danię, a nie Litwę, Łotwę i Estonię.

 16. krakus said

  „Da Bóg,że Rosjanie nie będą mieć żadnych planów względem nas” to słowa pana Lubomira,oby się stały one rzeczywistą prawdą.Tej prawdy potrzebuje Naród Polski,potrzebuje każdy normalnie myślący obywatel.Wyjątek stanowią zwolennicy
  Majdanu,wszelkiej maści prowokatorzy partyjno-rządowi,straszący wojną,czy gorliwi zwolennicy tzw.pomocy militarnej dla bratobójczej wojny na Ukrainie.Pomocną w tym
  antypolskim działaniu odgrywają polsko języczne media,których propaganda przerosła goebbelsowską.Dawni przyjaciele z Sopotu,Smoleńska stają się wrogami,a w morzu
  jednostronnych oskarżeń można utopić całe dywizje.Pytanie w imię czego i za czyją
  namową Naród,który tyle cierpień doznał podczas II W.Ś.,ma być przez „dziwne” układy,porozumienia oraz pseudo polityków,ma zostać skazanym na psychiczne oraz materialne udręki.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: