Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Islamiści zabijają metodą katyńską. DRASTYCZNE VIDEO!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-08-28

W internecie krąży nagranie, na którym widać jak dzihadyści z Islamskiego Państwa Iraku i Lewantu strzelają chrześcijanom w tył głowy, a ciała zrzucają ze stromego brzegu prosto do morza.
Islamiści zabijają metodą katyńską. DRASTYCZNE VIDEO!

W Iraku i Syrii trwa ofensywa bezwzględnych terrorystów islamskich, którzy chcą utworzyć Islamskie Państwo Iraku i Lewantu. Na swojej drodze nie oszczędzają nikogo. Ofiarami są nie tylko obywatele państw zachodnich co pokazała ostatnia egzekucja dziennikarza Denisa Foleya, ale również zwykli mieszkańcy Iraku.

​Terroryści islamscy nie oszczędzają nikogo, kto nie jest wyznawcą Mahometa. Jednocześnie ich barbarzyństwo nie zna granic. Na załączonym poniżej filmie widać jak najpierw transportują zniewolonych chrześcijan, a następnie rozstrzeliwują ich w polu.

 

Najbardziej jednak makabryczna scena to egzekucja strzałem w tył głowy ofiar ze skrępowanymi z tyłu rękami. Grozy sytuacji nadaje fakt, że ciała zrzucane są ze stromego brzego wprost do morza lub jeziora.

 

Czerwona plama krwi, sceneria i bezwzględność oprawców powoduje, że okrutne wspomnienia metody katyńskiej stosowanej w Rosji sowieckiej nie należą – jakby się już wydawało – wyłącznie do mrocznej historii.

 

Zobacz VIDEO:

 

 

Barbara Czapska


© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/6807-islamisci-zabijaja-metoda-katynska-drastyczne-video

Tekst pochodzi z zaprzyjaznionego z nami portalu Prawy.pl

Reklamy

Komentarzy 13 to “Islamiści zabijają metodą katyńską. DRASTYCZNE VIDEO!”

 1. Newman said

  WIeczny odpoczynek racz im dac Panie!…

 2. „Jak mówi Zbigniew Pisarski, prezes Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego – Stany Zjednoczone ponoszą odpowiedzialność za sytuację w Iraku. Obecne wydarzenia to konsekwencje zbrojnej interwencji Amerykanów. „Stany Zjednoczone de facto niszczą teraz z powietrza broń, którą wcześniej same tam dostarczyły i zostawiły po konflikcie”
  …i ja się z Pisarskim zgadzam. Na wyspach oliwy do ognia dolał biskup Manchesteru, wytykając władzom udział w interwencji w Iraku…
  „Chrześcijanom i innym zagrożonym grupom coraz trudniej jest nadal żyć w miejscach, gdzie od stuleci ich społeczności współistniały z sąsiadami. A to dlatego, że ponad 10 lat temu nasz kraj wziął udział w inwazji Iraku. Naszym postępowaniem sprawiliśmy, że ci ludzie nie mają teraz gdzie żyć”

 3. Jachu said

  skądś znam te metodę zabijania

 4. Analityk said

  Żydzi nienawidzą chrześcijan i manipulują politykami różnych krajów. Widać, że nic ten zarządzany przez nich „świat” nie robi w kwestii zatrzymania rzezi chrześcijan w Iraku. Żydzi cieszą się, że giną tam chrześcijanie! Żaden rzoond w Europie ani USA nie wyślą tam swoich wojsk aby tę bandę zwyrodnialców wybić do ostatniego.

  Media będące w żydowskich łapach nie pokazują tego co sie dzieje na Bliskim Wschodzie gdzie islamiści mordują chrześcijan i innych niewierzących w swojego Machometa i Allacha.
  Oto potworne zdjęcia z tych morderstwa; podżynanie gardeł i obcinanie głów !!!

  http://www.catholic.org/news/international/middle_east/story.php?id=56481

  http://www.redakcja.mpolska24.pl/6737/holokaust-chrzescijan

  Ponadto Żydzi zasiedlają Europę islamistami aby ją skolonizować Islamem i wymordować chrześcijan, a kobiety sprowadzić do wartości mniejszej odwartośco kozy. Dążą do utworzenia kolonii z Europy. Białe narody muszą to zrozumieć i usunąc Żydów od wpływu na ich życie w swoich krajach oraz usunąć WSZYSTKICH islamistów/muzułmanów z Europy. Europa jest kontynentem wyłącznie dla białych ludzi. Inni mogą tu przebywać tylko jako turyści.

  Wszelkich klakierów muzułmanów, klakierów dla budowy ich meczetów w krajach Europy należy traktować jako śmiertelnych wrogów chrześcijanina i białego człowieka.
  W Polsce takim wrogiem jest z pewnością prezydent Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz nienawidząca chrześcijan i wspierająca napaści na chrześcijan modlących sie na Krakowskim Przedmieściu.

  Zapewniam, że środowisko GW i HGW nie pisną o tym słowa i wspierają te akcje. Przecież budują meczety w Polsce tej barbarzyńskiech bandzie aby rozmnożyła sie w Polsce i pomogła im rozprawić się z chrześcijanami w Polsce!!!

 5. Każda zbrodnia ma swoje motywy.W tym wypadku można mówić o odreagowaniu na naduzycie bezwzględnego prawa silniejszego zastosowane przez neokonserwatysów opanowanych przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.

 6. Ali Baba said

  O. Fallaci miała jednak rację pisząc kilka dobrych lat temu, że w Iraku powstanie teraz Islamska Republika Iracka…

 7. Watchread said

  Bo zydostwo chce calej cywilizacji chrzescijanskiej wmowic By ta cywilizacja poszla na wojne z islamem.
  I wlasnie oto w tym wszystkim chodzi Zyd bedzie mial ubaw z tego.Ze goje beda sie wyzynac z muzulmanami.
  NIIE BEDZIE NIC z tego dzieci szatana.

 8. Ze świata said

  Shimon Elliot, alias Al-Baghdadi, glowa kalifatu EIIL jest Zydem z ojca i matki a takze agentem Mossadu.

  Abou Bakr al-Baghdadi jest kalifem na szczycie milicji nazywanej przez siebie EIIL (Read islamski Iraku i Levantu) o zmienionej juz nazwie EI (Rzad Islamski)
  Miedzy informacjami o okrutnych zbrodniach popelnionych przez te prawdziwa armie diabla, pojawila sie nowa informacja rzucajaca wiecej swiatla na istniejaca sytuacje.

  Jest kilka zrodel tej informacji takich jak Source : Radio-ajyalkropka com, site Egy-press, site yéménite

  Miedzy innymi rowniez oswiadczenie Snowdena, ktory potwierdza role Al-Baghdadi jako sekretnego agenta Mossadu co bylo publikowane w wielu gazetach i na sitach Webu.

  Szef Rzadu Islamskiego, Abou Bakr Al-Baghdadi czyli Shimon Elliot wspolpracowal z CIA i tajnymi sluzbami brytyjskimi w celu utworzenia organizacji terrorystow zdolnych przyciagnac w swoje szeregi ekstrtemistow z calego swiata by kierowac ich atak i agresje w okreslone miejsca na naszym globie.

  http://croah.fr/corbeau-dechaine/simon-elliot-alias-al-baghdadi-de-pere-et-mere-juifs-et-agent-du-mossad/

 9. z forum gajówki said

  Joannus said
  2014-08-29 (piątek)

  Znowu zgiełk, oburzenie i lawina donosów o żołnierzach rosyjskich na terenie Nowo Rosji. A tymczasem jakoś cicho o tym, że w szeregach islamistów z ISIL na terenie Iraku i Syrii są setki amerykańskich żołnierzy lub agentów CIA – jak informuje Don DeBar, amerykański komentator polityczny.

 10. aga said

  ad.9
  No właśnie ale jakoś cicho,żeby Rosjanie wsparli militarnie chrześcijan w Syrii. Z tego co wiem siedzą sobie sałdaty w Latakii i się biernie przyglądają 😉
  No może jeszcze się cieszą ,że nie muszą na ukrainę jechać. Tacy to sojusznicy i chrzescijanie jak i ich batiuszka Putin;

 11. aga said

  Autorka chyba jednak przesadziła; strzał w tył głowy to jest luksus w tamtych stronach; normą jest zażynanie tępym nożem kuchennym 28 cm.

  A takie proste jest zareagowanie na tych barbarzyńców; inwigilacja meczetów i ich ośrodków nauczania w Europie zach. ale lewactwo ,które opanowało Europę nie ma woli polit.przecież to Francuzi i Brytytczycy najpierw ich dozbrajali przeciwko Assadowi a teraz udają,że nie widza jak islamiści krązą między państwami swojego urodzenia a Syrią i .Irakiem !

 12. świat stanął na głowie said

  Pustynna burza

  Czyżby bezcenny Izrael się doigrał? Wskazywałoby na to przerwanie pacyfikacji w getcie nazywanym „Strefą Gazy”, chociaż początkowo pacyfikacja ta planowana była aż do ostatecznego zwycięstwa, to znaczy – do ostatniego „terrorysty”, a wiadomo, że w getcie nazywanym „Strefą Gazy” „terrorystami”, zwłaszcza potencjalnymi, są wszyscy mieszkańcy. Ale to tylko tak się mówi, bo kiedy na horyzoncie pojawili się terroryści prawdziwi, w postaci wojsk Kalifatu, rozpoczął się bolesny powrót do rzeczywistości. Wojska Kalifatu bowiem, to nie poczciwy Hamas, ani Dżihad, tylko prawdziwe gołoworiezy, nie mający żadnych względów ani na osoby, ani na państwa. Co prawda kalifackie gołoworiezy prześladują przede wszystkim chrześcijan, co bezcenny Izrael może nawet skrycie cieszyć, ale kiedy chrześcijan na Bliskim Wschodzie już zabraknie, to może przyjść kolej na Żydów, na zasadzie przyświecającej Franciszkowi Fiszerowi. Jak wiadomo utrzymywał on, że w Polsce nie będzie dobrze, dopóki nie rozstrzela się 700 tysięcy łajdaków. Na zwróconą uwagę, że może nie uda się znaleźć tylu łajdaków, Fiszer odpowiedział, że to nic nie szkodzi – „dobierzemy z uczciwych”.

  Na razie Bliski Wschód stopniowo ogarnia pożar podobny do tego, jaki rozgorzał tam w VII i VIII wieku po Chrystusie, kiedy to muzułmanie, pod przywództwem kalifów, czyli następców Mahometa, opanowali Półwysep Arabski, Palestynę i Syrię, Mezopotamię i Turkiestan, aż po granice Indii, Afrykę Północną i Półwysep Iberyjski – a ich marsz na Europę został powstrzymany przez Karola Młota pod Poitiers w roku 732……….

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3196

 13. z forum gajówki said

  nimes said
  2014-08-29 (piątek)

  Cześć wszyskim.
  Co do tego że ISIS, było wspierane dozbrajane, finansowane i kontrolowane przez zachód nie ma najmniejszych wątpliwości. Ale czy nadal tak jest albo czy za chwilę się to nie zmieni? W ISIS jest tysiące bojowników, którym się wydaje, że oni nie są amerykańskim tłuczkiem do mięsa, tylko im sie wydaje że oni walczą o zapanowanie Islamu, że walczą z „AMERYKAŃSKĄ MARIONETKĄ ASSADEM”, z bezbożnym zachodem itd…
  Kontrolowana przez USA może być tylko nieliczna wierchuszka ISIS ale zdecydowana większość bojowników tej bandy to nie są ludzie którzy tam są dla $, tylko są to masy zindoktrynowanych debili, którzy nie zdają sobie sprawy czyje interesy realizują. Jeżeli taka banda zorientowałaby się że ich wierchuszka używa ich jako narzędzia do prowadzenia amerykańskiej polityki to mogliby taką wierchuszkę obalić i obstawić swoimi nowymi niekontrolowanymi przez USA bandziorami. Albo sama wierchuszka wiedząć że pali im się grunt pod nogami, wyrwałaby się spod kontroli amerykańskiej i zaczęła realizować taką politykę jaka zagwarantowałaby im poparcie „dołów” i utrzymania się przy władzy w ISIS. Takim papierkiem lakmusowym dla dowódców ISIS byłaby długotrwała wojna Izraelsko Palestyńska. „Naszych żydzi biją a my im nie pomagamy? WTF”? Dlatego Izrael nie przeciągał konfliktu z Palestyną i ustąpił, bo bał się że całe te bandy z Iraku i Syrii mogą zacząć gryźć swojego pana. Przy tym wszystkim trzeba zdawać sobię sprawę że ISIS to nie jest jednolita banda tylko konglomerat różnych miejscowych i zagraniczych band z różnymi przywódcami pod ogólnym zwierzchnictwem Al Bagdadiego itd. Może jest/być tak że w takim ISISie dojdzie/doszło do rozłamu i część jest dalej na usługach amerykańskich a część biega swawolnie. Dla Usraela polityka względem ISIS to jest balansowanie na linie, a to że Assad nie daje się przez tak długi czas obalić powoduje że ta lina coraz bardziej się chwieje i tak na dobrą sprawę nie wiadomo czy Usrael już nie stracili kontroli na tym wszystkim co się tam dzieje. Dlatego nie krytykowałbym red.Michalkiewicza za ten artykuł, bo może mieć on wiele racji.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: