Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Czym jest normalność? Rozmawiają dr Jan Przybył i Grzegorz Braun.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-12-10

Dr Jan Przybył (wieloletni wykładowca historii kultury polskiej i historii Kościoła) i Grzegorz Braun (reżyser i publicysta) rozmawiają o normalności w rozumieniu cywilizacji łacińskiej.


Reklamy

Komentarzy 6 to “Czym jest normalność? Rozmawiają dr Jan Przybył i Grzegorz Braun.”

 1. Nigel Farage said

 2. To jest normalność

 3. „Ja marzę sobie o powrocie do Polski normalnej. Polski, w którym człowiek ma dzieci, do których nie wtrąca mu się państwo, w którym ma swoje pieniądze, których nie rabuje mu państwo, w którym kobieta może iść do sklepu i kupić to co chce, a nie to co pozwala jej jakiś urząd czy Unia Europejska czy jeszcze kto inny. Ja chciałbym mieć państwo, w którym rząd nie wtrąca się gospodarki, nie bierze łapówki za rozmaite koncesje tylko każdy może produkować co chce…” Janusz Korwin-Mikke

 4. z forum gajowego Maruchy said

  To ta sama Ewa Stankiewicz, która na słowa Grzegorza Brauna, że „Polska wkrótce bedzie kondominium rosyjsko-niemieckim pod zarządem żydowskim” szybko odpowiedziała, że ona w żadnym wypadku tak nie myśli. Kogo się bała? Swoich sponsorów?
  ___

  Czołgista (@czolgista1)

  Ewa Stankiewicz – Fundacja Dobrze że jesteś (KRS 0000234740)

  Prezesem zarządu jest Ewa Stankiewicz. Fundacja istnieje od maja 2005 roku z siedzibą we Wrocławiu.

  Fundacja posiada stronę internetową dobrzezejestes.3c.pl/dzj/index.php, gdzie można znaleźć rozliczenia finansowe za lata 2005 – 2010. Brak jest rozliczeń z 2011 i 2012 roku.
  Według danych z rozliczenia za 2010 rok, fundacja miała przychód 1.017.519,99 zł, z czego ponad połowę (519.394 zł), otrzymała z dotacji państwowych, m.in. miasta Warszawa (64.390 zł), Wrocław (51.000 zł), Poznań (33.800 zł), Gdańsk (5.500 zł), Województwo Wielkopolskie (16.700 zł), Województwo Małopolskie (26.000 zł), Wojewódzwtwo Mazowieckie (22.500 zł) oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (299.394 zł).

  Sama fundacja zdołała uzbierać poza dotacjami państwowymi zaledwie 165.000 zł.

  Wydatek na cele statutowe za 2010 rok to 520.000 zł czyli tyle ile fundacja otrzymała dotacji od państwa.

  W 2009 roku fundacja otrzymała w darowiźnie mieszkanie o wartości 450.000 zł we Wrocławiu przy Al. Dębowa 9.
  ___

  Ktoś coś takie podrzucił. Na tym polega fenomen kosher-prawicy. Ponoć są zwalczani przez władzę, ale jednocześnie dostają ciężki szmalec na prowadzenie swojej hałaśliwej działalności.
  Była jeszcze ciekawa informacja o finansowaniu Sakiewicza, ale muszę jeszcze poszukać.
  Niezależni i niepokorni, ale na żołdzie państwowym. LOL.

 5. z forum gajowego Maruchy said

  Siggi said
  2014-12-10 (środa)

  Nie mam uprzedzeń do Maxa-Kolonko. Kiedy słuchałem dawniej w Kraju jego korespondencji z USA dla krajowych tivi, czy jak obecnie słucham jego na YouTube w Kalifornii,odbieram go jako innego gatunku dziennikarza, któremu jeszcze zależy na obiektywnym, opartym na faktach przekazie publicznym. On od ponad 25 lat mieszka w Nowym Jorku, jest też obywatelem USA i stać go na odważne poruszanie tematów amerykańskich z ciemnej strony. Kiedy coś krytykuje , to i uzasadnia dlaczego? Słowem – warto go słuchać.
  Zachęcam do wygospodarowania 25 min i posłuchaniu Maxa na tym filmiku. Napewno będzie to pomocne w myśleniu i wyrobieniu sobie własnego zdania, albo nawet przyjęcie jego opinii za własną. No trafia w sedno…Posłuchajcie…

  Poland and Jews Polska i Żydzi – Max Kolonko Tells It Like It Is – Mówi Jak Jest

 6. Ali Baba said

  ad 1 TEN NASZ Buzek i jego banda…to powinni nauczyć się tego na pamięć co powiedział N. FARAGE…PS A TEN kretyn Donaldino łypnął swoim głupim uśmiechem…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: