Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Od tej pory każdy Afrykańczyk otrzyma azyl w UE, jeśli zadeklaruje homoseksualizm

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-12-10

Flaga Unii Europejskiej fot. flickr.com Sąd Najwyższy Unii Europejskiej postanowił, że uchodźcy, którzy proszą o azyl polityczny ze względu na orientację seksualną, nie muszą przedstawiać władzom dowodów swojego homoseksualizmu.

Trybunał postanowił, że państwa wchodzące w składUE powinny szanować godność uchodźców i nie mogą wymagać od nich dowodów orientacji seksualnej. Postanowienia sądu są obowiązujące dla wszystkich państw członkowskich UE. Ta decyzja ma ważne znaczenie dla krajów UE w związku ze wzrostem liczby uchodźców z krajów afrykańskich położonych na południe od Sahary, którzy szukają azylu politycznego. W większość państw afrykańskichhomoseksualizm jest przestępstwem.

Trzem mężczyznom, wśród których był obywatel Ugandy, odmówiono takiego azylu. Sąd w Holandii postanowił, że nie udowodnili swojej orientacji seksualnej. W 2011 na władze Czech spadła krytyka ze strony UE, ONZ i organizacji praw człowieka. W celu ustalenia seksualnych preferencji mężczyzn władze czeskie zastosowały „fallometrię” – test mierzący intensywność erekcji.

W swoim postanowieniu Europejski Trybunał Praw Człowieka ustalił, że orientacja seksualnauchodźcy powinna być ustalana zgodnie z przepisami europejskimi, szanującymi prywatne i rodzinne życie. W szczególności w postanowieniu sądu mówi się, że dowody homoseksualizmu poniżają ludzką godność, nawet jeśli zostały dobrowolnie przedstawione przez wnioskodawcę. W opinii sądów dostępność takich dowodów z czasem może stać się regułą.

Przedstawiciele władz mają prawo pytać wnioskodawców o azyl polityczny o ich orientację seksualną, jednak nie mogą stawiać pytań dotyczących praktyk seksualnych. Brak odpowiedzi wnioskodawcy o azyl polityczny na pytanie o powody osobiste nie może być dostateczną przyczyną odmowy. Brak otwartego uznania orientacji homoseksualnej także jest niedostateczny dla odmowy udzielenia azylu.

W zeszłym roku Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał także postanowienie o tym, żehomoseksualiści, obawiający się więzienia w krajach afrykańskich i poszukujący azylu politycznego, mają prawo ubiegania się o status uchodźcy.

 

 http://parezja.pl/od-tej-pory-kazdy-afrykanczyk-otrzyma-azyl-ue-jesli-zadeklaruje-homoseksualizm/

Na podstawie bbc.co.uk/rusimperia.info

Komentarzy 9 to “Od tej pory każdy Afrykańczyk otrzyma azyl w UE, jeśli zadeklaruje homoseksualizm”

 1. Marek said

  Trzeba jak najszybciej opuścić ten EUrokołchoz który sam skazuje się na zagładę.
  To co une robią to już nie jest nawet śmieszne, to już jest straszne.

 2. adsenior said

  No nie ma co dodać, po wpisie Pana Marka. Pytanie tylko, kiedy biali, tak jak w USraelu, staną się mniejszością etniczna w UE???

 3. panMarek said

  A ja się zapytam: ilu to ukochanych moich Rodaków głosowało za przystąpieniem do Unii?

  Przypomnę:
  Według oficjalnych wyników PKW do urn poszło 58,85% uprawnionych do głosowania (tj. 17 584 085 osób) spośród 29 864 969 uprawnionych, 77,45% z nich (tj. 13 514 872) odpowiedziało tak na postawione pytanie. 22,55% z nich (tj. 3 935 655) odpowiedziało nie. Oddano również 126 187 głosów nieważnych (0,72% ogólnej liczby głosów).

  Tych debili było dokładnie 13 514 872. Prawie co drugi dorosły.

 4. solkraken said

  niech sobie ich przyjmują do swego ojrosowieckiego cyrku w Bruxeli… zobaczymy czy uda im się ocalić własne zadki ;)))

 5. lola said

  Szkoda tylko, że masa błędów w tym artykule – zupełnie jak z tymi rowerami na placu czerwonym (nie rowery tylko samochody, nie dają tylko kradną….)….

 6. Polonus said

  Terroryści zadeklarują, że są homoseksualistami i będą bezkarnie zakładani nowe komórki (ośrodki) terrorystyczne w państwach UE, a my, jak te barany, będziemy się spokojnie temu przyglądać.
  Co jeszcze wymyśli ten bezmyślny „Twór” zwany Unią Europejską?

 7. Guła said

  Referendum trwało dwa dni PanMarek, o ile Pan nie pamiętasz to przypominam, a i to wielu ma wątpliwości czy głosowała za wejściem do UE wystarczająca liczba „pańskich” Rodaków.
  Dziś wielu wytyka a „nie mówiłem”, czy też a „nie ostrzegałem” „śmich na sali” – jak powiada ludowe porzekadło, zważywszy petycję o wejście do NATO – poparcie Rodaków z Kraju nie było potrzebne.

 8. Guła said

  UE kojarzyła się nie tylko np mnie, ale generalnie wielu z europejską wspólnotą gospodarczą o czym niejednokrotnie wspominał JP II. No cóż, jego starsi bracia mieli własne plany. Nawet w stosunku co do Jego osoby. Osoby „pana papieża”.

  Dziś brukselka przykryta jest kiepułą tych starszych braci i nosi nazwę ponadrządowa unia europejska narodu żydowskiego.

  Spotkał się ktokolwiek z taką hucpom? A przecież ich nima, no w Polsce – mniej niż cztery miliony, i żaden z nich, absolutnie żaden kłopotów z środkami na życie nima.

 9. margot2you said

  Reblogged this on Królowa Margot.Striptiz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: