Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Karta Polaka

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-01-02

nefterorgsintez

Źródło:

2.bp.blogspot.com

Komentarzy 17 do “Karta Polaka”

 1. stanisław said

  Chyba nie budzi wątpliwości że to JEŚLI NIE BYŁ BY Polakiem, z niezrozumiałym Statusem Narodowym, to z samej Fotografi można z całą stanowczością stwierdzić ŻE POCHODZI Z NARODÓW SŁOWIAŃSKICH – coś w rodzaju Prezydenta KomoRUSKIEGO, który jest nie tylko PO….em, ale i POchodzi z POlskiej ARYstoKRACJI jak Żyd Donald !!!!!!!

 2. Jerzy said

  Polakiem należy uznawać osobę urodzoną w tym kraju i posiadającą rdzennych przodków również urodzonych w tożsamym kraju od minimum dwóch pokoleń.Obcokrajowiec zawsze będzie obcym,jedynie przybyszem utożsamiającym się przepisom prawa polskiego.Czyli Polak pochodzenia Ukraińskiego,ostatnio moda na „polaków” pochodzenia z terenów Palestyny nie mówiących w ogóle w języku polskim,ani nie praktykujących tradycji narodowych kraju do którego przybyli i tu żyją jak u siebie.

 3. adsenior said

  ad. 2 Nie zgadzam się z Panem Jerzym, Polakiem jest każdy człowiek, który ma jednego rodzica Polaka i wychowany jest w duchu i kulturze polskiej.

 4. Pik Pok said

  Mało śmieszne.

 5. Piotrx said

  Nadesłane przez Wiesława Tokarczuka

  Ołeś Buzyna, dziennikarz ukraiński o Poroszence i Jaceniuku
  http://www.segodnya.ua/blogs/olesbuzinablog/blog-rada-prinyala-byudzhet-581481.html

  Ołeś Byzyna – Blog: Rada przyjęła budżet

  Zdradziecko. W nocy. Jak w złodziejskiej dziupli, gdzie zbierają się rabusie. Chcieliście Europy? No to ją macie!

  Za odziedziczone po „przeklętego” ZSRR mieszkanie powyżej 60 metrów kwadratowych, trzeba będzie teraz zapłacić podatek. Za dom wiejski ponad 150 metrów kwadratowych – to samo. Taryfy dla mieszkań w przyszłym roku powinny rosnąć w cztery razy! Emerytury i renty pozostaną takie same. Już teraz są staruszki, którym po opłaceniu czynszu zostaje 30 hrywien [12 złotych!] emerytury. Rozumiem, że nie zostało im już dużo czasu – oto plan utylizacji narodu ukraińskiego, zainicjowany przez „eurointegratorów”, działają bezwzględnie.

  Przy pełnym wsparciu mecenasów zza oceanu, gdzie pod-amerykańskie lobby latami wywoziło pieniądze pochodzące z rabunku zwykłych obywateli. Ruchu bezwizowego z UE nie będzie. Ani w bliższej, ani dalszej przyszłości. Po co Europie tłumy uchodźców z kraju rozerwanego Majdanem? Europa bezpiecznie odgradza się od ubogiej „krewnej” wysokim płotem, wpuszczając do siebie tylko „dobrze spasionych” – nową „elitę” i jej „służbę” – sprzedajnych dziennikarzy – grandojadów {czyli żyjących z grantów – finansowych „darowizn” z Europy Zachodniej i USA], wzywających rok temu oszukanych „rodaków” do wyjścia na Majdan przeciwko „reżimowi” Janukowycza.

  Już teraz Ukraina jest częściowo rządzona bezpośrednio przez cudzoziemców. Nie krępowali się. Minister Finansów – ze Stanów Zjednoczonych. Minister handlu – z Litwy. Główny „lekarz” (bez wykształcenia medycznego!) z Gruzji. Wiceminister Spraw Wewnętrznych – z tego samego kraju. Istnieje najprawdziwszy reżim okupacyjny, które Ukraińcy sami sobie posadzili na kark.

  Nie ma żadnych podstaw, aby sądzić, że w przyszłym roku rząd się zmieni i przestanie kłamać i pędzić ludzi na rzeź. To jest po prostu nowa BANDA. Przyzwoity człowiek nie ma prawa służyć tej klice krwawych kleptomanów. To, co Stany Zjednoczone przez dziesięciolecia robili w Ameryki Południowej, sadzając na fotele dyktatorskie „goryli”, powtórzyło się na Ukrainie. Chcieliście do Europy – trafiliście do Hondurasu.

 6. gość said

  W Szwecji płoną meczety. Wojna z muzułmanami?

  Szwedzka policja poinformowała, że poszukuje sprawcy ataku na meczet w Uppsali we wschodniej Szwecji, w kierunku którego w nocy ze środy na czwartek ktoś rzucił koktajlem Mołotowa. To trzeci incydent tego rodzaju w ciągu tygodnia.

  Rzecznik policji w Uppsali powiedział agencji TT, że koktajl Mołotowa nie wywołał pożaru. Na głównych drzwiach meczetu napisano wulgarne antymuzułmańskie hasło.

  W policyjnym komunikacie podkreślono, że „atak jest traktowany jako usiłowanie podpalenia, wandalizm i nawoływanie do nienawiści”. Zaapelowano do świadków zdarzenia, by skontaktowali się z policją.

  Policję zawiadomili przechodnie, którzy mówili, że wcześnie rano w czwartek widzieli mężczyznę, który rzucił w kierunku budynku pociskiem zapalającym. W tym czasie w meczecie nie było ludzi.

  Atak nastąpił trzy dni po podpaleniu w nocy z niedzieli na poniedziałek innego meczetu – w mieście Esloev na południu kraju. Policja informowała o nieznacznych zniszczeniach materialnych; nikt nie został poszkodowany.

  Z kolei w dniu Bożego Narodzenia pięć osób odniosło obrażenia na skutek podpalenia meczetu przez nieznanego sprawcę w mieście Eskilstuna, w środkowej Szwecji. W chwili wybuchu pożaru w meczecie znajdującym się na parterze mieszkalnego budynku przebywało ok. 15-20 osób.

  Do incydentów doszło w czasie, gdy w Szwecji trwa ostra debata o polityce imigracyjnej kraju. Skrajna prawica chce ograniczyć o 90 proc. liczbę osób mających prawo ubiegać się o azyl w Szwecji, podczas gdy partiom głównego nurtu zależy na utrzymaniu dotychczasowego liberalnego podejścia. W tym roku oczekuje się rekordowej liczby ponad 100 tys. wniosków o azyl.

  Według antyrasistowskiego magazynu „Expo” w 2014 roku w Szwecji doszło do co najmniej kilkunastu ataków na meczety; mogło być ich więcej, ponieważ wielu nie zgłoszono – twierdzi to źródło.

  http://www.sfora.pl/swiat/W-Szwecji-plona-meczety-Wojna-z-muzulmanami-s75058

 7. Jacek + Admin said

  Belkot „katolika inaczej” usunieto. Admin

 8. Wisla said

  4 PiK

  To nie smieszne, bo prawdziwe.

 9. arek29 said

  Nic się nie mówi o tym,że Kartę Polaka można kupić.Pracownicy konsulatów dorabiają niezłą kasę.
  A potem się nie dziwmy,że za jakiś czas w polskich miastach będą wiece z pochodniami tych niby Polaków na cześć UPA.
  Zresztą akcja Wisła była błędem , bo zostali tylko przesiedleni, a nie wysiedleni. Jak zwykle u nas nic porządnie nie jest zrobione. Za to będziemy „słono” płacić. już niedługo.
  Już są ich tysiące na uczelniach, w urzędach, policji, wojsku.To V kolumna- bardzo niebezpieczna.
  Na potęgę na tzw. u-krainie uczą się wszyscy polskiego , aby móc zamaskować swoje pochodzenie.
  Chińczycy wybudowali mur, aby się od tej dziczy zabezpieczyć. A my? Czarno to widzę,

 10. Onufry said

  Za duzo milosci I nadstawianie d…………………….ka czy policzka.TO JEST POPROSTU SLABOSC NARODU POLSKIEGO…..TAK NAS KOSCIOL UCZY milosc dobroc I pokora.BADZ CICHUTKO A WSZYSTKO SAMO SIE WYKLARUJE.Nic blednego
  A karawana jedzie nadal IZNOW NAS CZEKA RZEZ.
  TYLKO BADZMY potulnii

 11. Analityk said

  @Adsenior #3

  Rozumiem, że dla pana potomek konia i osła to też koń 🙂
  Kwach też dla pana Polak. On przecież mówi, że jest wychowany w duchu i kulturze polskiej. Nawet do kościoła chodzi jak wielu innych mu podobnych Komoruskich, Tusków, wałęsów, etc.

 12. Analityk said

  @Onufry #10

  Najwyższy czas gonić tę dzicz z Polski tak jak Chrystus ich wygonił. To my Polacy jesteśmy dziećmi Bożymi, Polska ukochanym krajem NMP, a Ona sama naszą Królową.

  http://www.jesus-story.net/painting_cleansing.htm

 13. panMarek said

  Jakiś ponury żart.

 14. Graf Pruszyński said

  Jeśli karte Polaka można kupićza spore pieniądze to oznacza, że Polskość jest w cenie i to powinno cieszyc

 15. Cheniek said

  @ 14
  Rozumowanie podobne Mości (C)hrabio to rozumowanie pociotka Chrabiego Komorowskiego. Czy przypadkiem nie z tego samego czekoladowego gniazda? Kilkakrotnie odniosłem takie wrażenie z krótkich, na szczeście, kowersacji i manier.
  Pewnymi wartościami się nie handluje, ale to chrabiemu zbytecznie tłomaczyć

 16. Pik Pok said

  @14 – Czy oprócz Polaków istnieją na świecie jeszcze jakieś ukochane dzieci Boże? A papież? Skoro nie jest Polakiem, to… Aż strach myśleć.

 17. turysta said

  Ludzie wstańcie wreszcie z kolan i podnieście głowy powyżej czterech liter panów w sukienkach.
  A swoją drogą ciekawe czy ktoś zauważył lub zastanawiał się dlaczego ich strój mszalny jest bardzo podobny do ubioru rabina.
  Przecież mamy swoją wiarę przodków, którą od setek lat próbują zniszczyć wdrukowując w nasze umysły te żydowskie brednie w postaci swoich bajek.
  Dla bardziej dociekliwych np. wystarczy wpisać w google hasło „Święto Godowe”
  Mienicie się mianem Polaków no to może najwyższy czas wrócić do korzeni a nie tkwić w tym matrix-ie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: