Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

ARTur Żukow

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-01-12

ARTur Żukow-zadanie

Reklamy

Komentarzy 25 to “ARTur Żukow”

 1. gość said

  Karykatury Mahometa znów w „Charlie Hebdo”

  W kolejnym numerze satyrycznego tygodnika „Charlie Hebdo”, który jest przygotowywany przez ocalałych ze środowego ataku na redakcję, z pewnością znajdą się karykatury proroka Mahometa – powiedział w poniedziałek prawnik czasopisma Richard Malka.

  Pytany w radiu France Info o możliwość opublikowania rysunków przedstawiających proroka w numerze, który ukaże się w środę, Malka odparł: „Z pewnością. Nie ustąpimy w żadnej mierze. Jeśli tak by się stało, to wszystko nie miałoby sensu”.

  Kolejne wydanie będzie miało nakład 1 mln egzemplarzy i zostanie przetłumaczone na 16 języków – poinformował również w poniedziałek współpracownik „Charlie Hebdo” Patrick Pelloux.

  Zwykły nakład tygodnika wynosił 60 tys. Według agencji AFP pismo ostatnio miało trudności – sprzedawało około 35 tysięcy egzemplarzy.

  Dzień po demonstracjach przeciwko terroryzmowi i marszach poparcia dla wolności słowa, w których we Francji wzięły udział prawie 4 mln osób, twórcy następnego numeru zapowiadają, że nie zmienią swej polityki redakcyjnej. „Drwimy z samych siebie, z polityków, religii. To stan ducha” – podkreślił Malka.

  W 2006 roku wzburzenie w krajach islamskich wywołało przedrukowanie przez „Charlie Hebdo” karykatur Mahometa, które wcześniej opublikował duński dziennik „JyllandsPosten”. Od tego czasu redakcja francuskiego tygodnika, którego satyra wymierzona była także w inne religie i w polityków, została podpalona i otrzymywała liczne listy z pogróżkami.

  „Nie mamy nigdy prawa krytykować żyda dlatego, że jest żydem, muzułmanina, bo jest muzułmaninem, chrześcijanina, bo jest chrześcijaninem (…). Ale można powiedzieć wszystko, co się chce, najgorsze rzeczy, i my je mówimy, na temat chrześcijaństwa, judaizmu i islamu, bo ponad pięknymi sloganami na tym właśnie polega +Charlie Hebdo+” – zaznaczył Malka.

  Środowy numer przygotują tylko członkowie redakcji; nie będzie on zawierał rysunków współpracowników, którzy w ostatnich dniach opublikowali liczne prace w hołdzie ofiarom zamachu z ubiegłego tygodnia.

  Ocalałych z ataku przyjęła w swej paryskiej siedzibie redakcja lewicowej gazety „Liberation”.

  W atakach terrorystycznych, których sprawcy deklarowali przynależność do organizacji dżihadystycznych, zginęło w Paryżu 17 osób. W środę w zamachu na redakcję „Charlie Hebdo” bracia Said i Cherif Kouachi zastrzelili 12 osób, w tym głównych rysowników pisma. Dzień później powiązany z napastnikami Amedy Coulibaly zabił w Paryżu policjantkę, a w piątek wziął zakładników w sklepie z żywnością koszerną, zabijając cztery osoby. Terroryści zginęli w piątek podczas operacji sił specjalnych francuskiej policji.

  http://gosc.pl/doc/2318321.Karykatury-Mahometa-znow-w-Charlie-Hebdo

 2. Szkandał ! Terroryści sprzedają w Polsce rtęciowe termometry! Chcom Pejsatom Unie zatruć na śmierć! said

 3. krolewnascieszka said

  Efektem quasi muzułmańskiej masakry będzie ograniczenie wolności wszystkich religii. Każda religia będzie synonimem terroru – może z pojedynczym wyjątkiem.

 4. Mściciel z 27 WDP AK said

  Satanistyczna farsa we Francji, nowe fakty http://www.monitor-polski.pl/satanistyczna-farsa-we-francji-nowe-fakty/comment-page-2/#comments

 5. Mściciel z 27 WDP AK said

  Francuskie 9/11: Holland podąża tropem Busha !

  W przypadku „aktów terrorystycznych” natychmiast podnosi się ogromna fala emocji, gniewu, niespotykana jedność, chęć eksterminacji „barbarzyńców, terrorystów i obskurantów”, którzy ośmielili się, w wieku postępu i miłości bliźniego, rzucić wyzwanie tej cywilizacji rozumu. Politycy, na fali patriotycznego uniesienia, w otoczeniu dziennikarzy i całej postępowej społeczności obiecują „odnaleźć, zlikwidować, nie odpuścić, zabić, zniszczyć” winnych.

  Wszystko dzieje się w schemacie dość przewidywalnym z uwzględnieniem kosmetycznych różnic, które w żaden sposób nie wpływają na ogólny przebieg narracji. Morderstwo dziennikarzy francuskiego satyrycznego magazynu Charlie Hebdo po prostu wstrząsnęło tak zwaną światową społecznością. Uwaga wszystkich została przykuta przez okoliczności i cały dramatyzm wydarzeń, które przypominały solidny hollywoodzki, kilkuodcinkowy serial. Przy całym współczuciu dla ofiar wydarzeń, należy zauważyć, że kipiące z oburzenia na zezwierzęcenie „terrorystów” emocjonalne tło, gęstym dymem przysłoniło wszystko. Nie pozwala to uwolnić się od działania masowej propagandy i odczucia pewnego fałszu i inscenizacji pod tytułem „brutalny atak dzikusów na twierdzę cywilizacji i kultury”. Jednak poważni analitycy, którym status nakazuje, by powtarzali oficjalną wersję tego co się stało, wątpią w to, że za atakiem terrorystycznym w Paryżu stoją islamiści z Al-Kaidy. Skłaniają ku temu całkiem realne przesłanki.

  Pierwsze pytanie, jakie powinien zadać sobie każdy człowiek, wobec takiego wydarzenia, to pytanie o to, kto na tym korzysta? Realna w tej sytuacji wydaje się być wersja o dwóch, lub trzech potencjalnych beneficjentach „ataku terrorystycznego”. Pierwsze podejrzenie pada na USA i Izrael, którym miałyby pomóc same francuskie spec służby. Ze względu na oczywiste niedorzeczności i absurdalność pewnych szczegółów i epizodów epopei z terrorystami i ich cudownym ulotnieniem się z nadzianego monitoringiem Paryża nasuwa się myśl, że działania te były kontrolowane i koordynowane przez służby wymienionych państw. Amerykańskie i syjonistyczne elity mogły być zaangażowane w wydarzenie, powiedział, przewodniczący Akademii Problemów Geopolitycznych, członek Klubu Izborskiego generał Leonid Iwaszow. Zbyt wiele różnych wzajemnie powiązanych faktów poprzedzało i towarzyszyło temu głośnemu aktowi przestępczemu. Aktywna polityka zagraniczna prezydenta Francji Francoise’a Hollanda zmierzająca w kierunku poszukiwania pokojowego rozwiązania konfliktu rosyjsko-ukraińskiego, jego wyjazdy do Mińska, Astany, oświadczenie o konieczności zdjęcia z Rosji sankcji, to może wskazywać, że ten akt terrorystyczny był zorganizowaną odpowiedzią amerykańskich spec służb jako zemsta za orientację Hollanda na Moskwę. Za tą wersją stoi jednak zbyt mało poważnych danych. Francuski prezydent w obecnej sytuacji nie jest geopolityczną figurą, która chciałaby rzucić wyzwanie Waszyngtonowi. To mógł dokonać De Gaulle w swoich czasach, ale obecnie to zupełnie inna sytuacja. Sam Hollande niewątpliwie skorzystał i jeszcze skorzysta z całego wydarzenia wzmacniając własną pozycję na ogólnonarodowej, patriotycznej retoryce, i przejmując dla własnej polityki pewne elementy programu skrajnej prawicy, również te widzące w polityce Putina przykład skutecznego wzmocnienia bezpieczeństwa. Na tle ogólnego kryzysu, w tym przede wszystkim kryzysu ideowego, prezydentowi Francji nie mogło się przytrafić nic lepszego. Analizując prawdopodobieństwo spisku francuskich elit z CIA i Mossadem należy zwrócić uwagę na postawę Izraela.

  Izrael jest oburzony, że Europa uznała państwo palestyńskie, co więcej została jego promotorem. Lewicowa, europejska inteligencja zawsze ciepło odnosiła się do palestyńskiego oporu. Całkiem niedawno izraelski premier Netanjahu używał bezpośrednich gróźb i inwektyw pod adresem Europy z tego właśnie powodu. We Francji istnieje bardzo silne lobby lewicowe, ale w konfrontacji z nim lobby żydowskie jest daleko bardziej znaczące. Powszechnie wiadomo, że negowanie oficjalnej wersji Holokaustu, czy stawianie niewygodnych pytań z tym tematem związanych karane jest w Piątej Republice więzieniem. Tel-Awiw ma żywotne interesy w tym, by trwale nastawić Europejczyków przeciwko muzułmanom i przywiązać do siebie miejscowe elity, Stany Zjednoczone grają zaś, na maksymalne ograniczenie samodzielności UE. Prowadzą w tym zakresie pełnowymiarowe naciski na wszystkich frontach. Ich celem jest zorganizowanie pełnej zależności europejskiego kontynentu od USA, oraz niedopuszczenie do połączenia Europy z islamskim projektem politycznym, zbudowanym na antyizraelskiej i antyamerykańskiej bazie. Interesująca jest opinia na ten temat znanego ekonomisty rosyjskiego Michaiła Chazina. „Władze USA zrozumiały, że rola kontrelit (…) rośnie tak, że zagrożone staje się nie tylko porozumienie o strefie wolnego handlu (TTIP), ale także sama władza proamerykańskich elit. Orban na Węgrzech, Zeman w…

 6. Mściciel z 27 WDP AK said

  Pusty strzał obok

  -Bo co pozostaje na asfalcie po strzale w głowę z pistoletu? A był to Kałasznikow z którego strzelano z odległości 40 cm”.

  Faktycznie na zdjęciu i nagraniu doskonale widać, jak domniemany terrorysta ewidentnie strzela obok leżącego na wyciągnięcie ręki policjanta. Naoczny świadek, który nakręcił wideo z „zabicia francuskiego mundurowego” okazał się korespondentem izraelskiej gazety „Haarec”, pracujący po godzinach w Charlie Hebdo. Zastanawiająca zbieżność. Interesujące jest również to, że z pierwszego nagrania zniknęły bezpośrednie kadry z zabójstwa. Nagranie pokazane w CNN zostało w tym miejscu zmontowane, po tym, jak podniósł się skandal z oskarżeniami o fejk i inscenizację. Na 32 poszkodowanych przyjechały 2 karetki pogotowia (oszczędzanie benzyny?) z jednymi noszami z cyfrą „2” na gołej czaszce poszkodowanego… dlaczego go rozebrano? Na ciele nie było żadnych śladów ran.

  Faza odejścia. Zgodnie z relacjami „naocznych świadków” zabijano wykrzykując nazwiska. To nie mogło zabrać mniej niż 20 minut. W jaki sposób napadający odjechali samochodem ulicami, które powinny zostać zablokowane w ciągu 30 sekund, po otrzymaniu informacji o ataku terrorystycznym? Możliwe, ze orszak prezydenta otarł się o uciekających artystów…

  <<Napastnicy krzyknęli do przypadkowego przechodnia, że są z Al-Kaidy”. Cóż za nadgorliwi terroryści. I jacy odważni przechodnie.

  Zdarzenie miało miejsce od 11:00 do 11:15 do południa. W mediach informacja ukazała się o 14:09.

  1. W momencie zdarzenia na ulicy nie ma w ogóle ludzi. Nie ma również widocznej policyjnej obławy. Wszystko dzieje się w reżimie placu zdjęciowego i polecenia !

  2. Wideo z mordem policjanta nosi oznaki montażu.

  3. Mieszkańcy Paryża, albo nie mają, albo nie wiedza jak korzystać z telefonów komórkowych.

  4. Mamy ogólnie rzecz biorąc 32 ciała, które trzeba przewieźć. Trzy rodzaje – dlaczego ich przewozi ten sam zespół pojazdów? Oszczędzanie na artystach?

  5. Czy terroryści byli wewnątrz budynku na piętrze na którym znajduje się redakcja”?

  Co do schwytania zakładników w żydowskim sklepie, pojawia się jeszcze więcej wątpliwości, które także warto by dokładnie zbadać.

  W każdym razie możemy, na podstawie przytoczonych powyżej faktów, dojść do wniosku, że cały ten zamach terrorystyczny to dobrze wyreżyserowany spektakl. Zresztą czy rzeczywiście dobrze wyreżyserowany… ? Jednak dla większości nie jest to ważne – ludzie wierzą ślepo w wersję, którą im się podsuwa. Łatwiej przecież wierzyć, że tak świetnie zaplanowaną akcję (proszę poczytać jakiegoś specjalistę od akcji antyterrorystycznych ) zdołało zorganizować i z zimną krwią wykonać kilku chłopaków.

  Nawiasem mówiąc, jak należało się spodziewać, zostali oni zabici przy próbie zatrzymania. Skąd my to znamy, prawda ? Trupy można obwinić o wszystko. Przypomina się taki radziecki film „Głupcy umierają w piątki”. Czy ci zabici mężczyźni byli głupcami, tego nie wiem, ale to, że stali się nieszczęśliwymi ofiarami spisku możnych tego świata, tak samo jak i ci, którzy zostaną pokazani jako ich ofiary, jest dla mnie oczywiste.

  P.S.

  Widać, że histeria w społeczeństwie jest sztucznie podsycana. Konstrukcja „my – oni”, „swoi – obcy”, „dzicz – cywilizacja” działa w jednym celu. Widzimy jak sprawnie manipuluje się świadomością społeczną, jak dyryguje się opinią publiczną. Tysiące niewinnych ofiar na południowym-wschodzie Ukrainy, tysiące zabitych przez USA i NATO, Francji, w Afganistanie, Iraku, Somali, ginące w straszliwych męczarniach afrykańskie dzieci – na które „kulturalny Zachód” przeznacza niezliczone szczepionki i szczepy wirusów – nie wzbudzają takiego współczucia i łez społeczeństwa. A wszystko dlatego, że Zachodu te ofiary wcale nie obchodzą, w tym przypadku wykorzystano prowokację w Paryżu do krwawych celów. Oto ten „humanizm z zakrwawioną twarzą”…

  Aby naiwna publiczność nie zadawała pytań w rodzaju kto i dlaczego, przygotowano wersję – islamiści. I wszyscy, z góry przyjmują ją za fakt. W latach 50. w USA straszył makkartyzm, we wszystkim dopatrywano się ręki komunistów i Moskwy, teraz – taką rolę pełni „radykalny islamizm” i Al-Kaida. Jeden szablon zamieniono na drugi. Ale działa! Wymyślony wróg zawsze jest groźny.

  Rusłan Aisin

  Źródło: http://www.poistine.org/olland-idyot-tropoy-busha-i-organizovyvaet-sobstvennyy-1109

 7. Mściciel z 27 WDP AK said

  Polskie media już bronią islamu. Za atak we Francji dostało się natomiast… katolikom

  Read more: http://www.pch24.pl/polskie-media-juz-bronia-islamu–za-atak-we-francji-dostalo-sie-natomiast-katolikom-newsletter-70,33198,i.html#ixzz3Oi2C45b9 oraz Koniec zabawy w multi-kulti http://www.pch24.pl/koniec-zabawy-w-multi-kulti-newsletter-70,33231,i.html

 8. Mściciel z 27 WDP AK said

  Korwin-Mike: nie można być jednocześnie Europejczykiem i popierać „Charlie” http://wpolityce.pl/polityka/229493-korwin-mike-nie-mozna-byc-jednoczesnie-europejczykiem-i-popierac-charlie oraz Prezydent Izraela o zamachach w Paryżu: „Nie możemy pozwolić, by Żydzi obawiali się chodzić po ulicach w Europie” http://wpolityce.pl/swiat/229485-prezydent-izraela-o-zamachach-w-paryzu-nie-mozemy-pozwolic-by-zydzi-obawiali-sie-chodzic-po-ulicach-w-europie

 9. Mściciel z 27 WDP AK said

  No to i czas na ponowne otwarcie Auschwitz, etc… lecz chyba dla nas niepokornych gojów. Niemcy są praktyczni. Niegdyś przetrzymywali tu Polaków. Teraz Niemcy w barakach byłego obozu koncentracyjnego chcą umieścić azylantów http://wpolityce.pl/swiat/229479-niegdys-przetrzymywali-tu-polakow-teraz-niemcy-w-barakach-bylego-obozu-koncentracyjnego-chca-umiescic-azylantow – Ps. Birgit Naujoks, szefowa Rady ds. uchodźców Nadrenii-Westfalii – świetne nazwisko. Prawie identyczne, jak nazwisko szefa grupy dywersyjnej podczas prowokacji gliwickiej – Alfreda Naujocksa. Warto znać historię niemieckiego faszyzmu i czerpać z jego doświadczeń obchodzenia się z wrogami, zwłaszcza gdy się jest polskim neofaszystą! Drżyjcie lewaki, michniki, palikoty i peowcy. Tomorrow belongs to us … Heute gehört uns … und morgen … 🙂

 10. z monitorapolskiego said

  zaro
  13 stycznia 2015

  Francuskie 9/11:
  Holland podąża tropem Busha !

  W przypadku „aktów terrorystycznych” natychmiast podnosi się ogromna fala emocji, gniewu, niespotykana jedność, chęć eksterminacji „barbarzyńców, terrorystów i obskurantów”, którzy ośmielili się, w wieku postępu i miłości bliźniego, rzucić wyzwanie tej cywilizacji rozumu. Politycy, na fali patriotycznego uniesienia, w otoczeniu dziennikarzy i całej postępowej społeczności obiecują „odnaleźć, zlikwidować, nie odpuścić, zabić, zniszczyć” winnych.

  Wszystko dzieje się w schemacie dość przewidywalnym z uwzględnieniem kosmetycznych różnic, które w żaden sposób nie wpływają na ogólny przebieg narracji. Morderstwo dziennikarzy francuskiego satyrycznego magazynu Charlie Hebdo po prostu wstrząsnęło tak zwaną światową społecznością. Uwaga wszystkich została przykuta przez okoliczności i cały dramatyzm wydarzeń, które przypominały solidny hollywoodzki, kilkuodcinkowy serial. Przy całym współczuciu dla ofiar wydarzeń, należy zauważyć, że kipiące z oburzenia na zezwierzęcenie „terrorystów” emocjonalne tło, gęstym dymem przysłoniło wszystko. Nie pozwala to uwolnić się od działania masowej propagandy i odczucia pewnego fałszu i inscenizacji pod tytułem „brutalny atak dzikusów na twierdzę cywilizacji i kultury”. Jednak poważni analitycy, którym status nakazuje, by powtarzali oficjalną wersję tego co się stało, wątpią w to, że za atakiem terrorystycznym w Paryżu stoją islamiści z Al-Kaidy. Skłaniają ku temu całkiem realne przesłanki.

  Pierwsze pytanie, jakie powinien zadać sobie każdy człowiek, wobec takiego wydarzenia, to pytanie o to, kto na tym korzysta? Realna w tej sytuacji wydaje się być wersja o dwóch, lub trzech potencjalnych beneficjentach „ataku terrorystycznego”. Pierwsze podejrzenie pada na USA i Izrael, którym miałyby pomóc same francuskie spec służby. Ze względu na oczywiste niedorzeczności i absurdalność pewnych szczegółów i epizodów epopei z terrorystami i ich cudownym ulotnieniem się z nadzianego monitoringiem Paryża nasuwa się myśl, że działania te były kontrolowane i koordynowane przez służby wymienionych państw. Amerykańskie i syjonistyczne elity mogły być zaangażowane w wydarzenie, powiedział, przewodniczący Akademii Problemów Geopolitycznych, członek Klubu Izborskiego generał Leonid Iwaszow. Zbyt wiele różnych wzajemnie powiązanych faktów poprzedzało i towarzyszyło temu głośnemu aktowi przestępczemu. Aktywna polityka zagraniczna prezydenta Francji Francoise’a Hollanda zmierzająca w kierunku poszukiwania pokojowego rozwiązania konfliktu rosyjsko-ukraińskiego, jego wyjazdy do Mińska, Astany, oświadczenie o konieczności zdjęcia z Rosji sankcji, to może wskazywać, że ten akt terrorystyczny był zorganizowaną odpowiedzią amerykańskich spec służb jako zemsta za orientację Hollanda na Moskwę. Za tą wersją stoi jednak zbyt mało poważnych danych. Francuski prezydent w obecnej sytuacji nie jest geopolityczną figurą, która chciałaby rzucić wyzwanie Waszyngtonowi. To mógł dokonać De Gaulle w swoich czasach, ale obecnie to zupełnie inna sytuacja. Sam Hollande niewątpliwie skorzystał i jeszcze skorzysta z całego wydarzenia wzmacniając własną pozycję na ogólnonarodowej, patriotycznej retoryce, i przejmując dla własnej polityki pewne elementy programu skrajnej prawicy, również te widzące w polityce Putina przykład skutecznego wzmocnienia bezpieczeństwa. Na tle ogólnego kryzysu, w tym przede wszystkim kryzysu ideowego, prezydentowi Francji nie mogło się przytrafić nic lepszego. Analizując prawdopodobieństwo spisku francuskich elit z CIA i Mossadem należy zwrócić uwagę na postawę Izraela.

  Izrael jest oburzony, że Europa uznała państwo palestyńskie, co więcej została jego promotorem. Lewicowa, europejska inteligencja zawsze ciepło odnosiła się do palestyńskiego oporu. Całkiem niedawno izraelski premier Netanjahu używał bezpośrednich gróźb i inwektyw pod adresem Europy z tego właśnie powodu. We Francji istnieje bardzo silne lobby lewicowe, ale w konfrontacji z nim lobby żydowskie jest daleko bardziej znaczące. Powszechnie wiadomo, że negowanie oficjalnej wersji Holokaustu, czy stawianie niewygodnych pytań z tym tematem związanych karane jest w Piątej Republice więzieniem. Tel-Awiw ma żywotne interesy w tym, by trwale nastawić Europejczyków przeciwko muzułmanom i przywiązać do siebie miejscowe elity, Stany Zjednoczone grają zaś, na maksymalne ograniczenie samodzielności UE. Prowadzą w tym zakresie pełnowymiarowe naciski na wszystkich frontach. Ich celem jest zorganizowanie pełnej zależności europejskiego kontynentu od USA, oraz niedopuszczenie do połączenia Europy z islamskim projektem politycznym, zbudowanym na antyizraelskiej i antyamerykańskiej bazie. Interesująca jest opinia na ten temat znanego ekonomisty rosyjskiego Michaiła Chazina. „Władze USA zrozumiały, że rola kontrelit (…) rośnie tak, że zagrożone staje się nie tylko porozumienie o strefie wolnego handlu (TTIP), ale także sama władza proamerykańskich elit. Orban na Węgrzech, Zeman w…

 11. z monitorapolskiego said

  czaro
  13 stycznia 2015

  … Czechach, Marine Le Pen we Francji…to skrajnie niekorzystna sytuacja dla USA. To znaczy, że trzeba będzie wysadzić i zorganizować twardą dyktaturę, rozumie się proamerykańską, która będzie tępo wykonywać instrukcje z Waszyngtonu, bez większego zwracania uwagi na różne ; procedury, tak, by doprowadzić do władzy w krajach Unii Europejskiej ze wszystkimi urokami takich reżimów : , zniesieniem socjalnych standardów, zniesieniem państwowej kontroli, czyli pełną liberalizacją, z utworzeniem strefy wolnego handlu ze Stanami Zjednoczonymi, oczywiście. Właściwie zakazanie <; uczestnictwa we doskonale się w ten scenariusz wpisuje – jaka do diabła i kiedy bezczelnie z takiego procesu wyrzuca się przedstawicieli jednej czwartej rdzennych Francuzów (!).

  Wariant drugi to Wielka Brytania (dokładniej Windsor). Ich jak raz może wystraszyć sytuacja, kiedy Merkel ostatecznie „padnie” przed USA i błyskawicznie przepchnie w Brukseli prawo związane z TTIP. Jego wprowadzenie będzie końcem idei stworzenie alternatywy dla strefy dolara. Zakończy również kontrolę brytyjskiego systemu finansowego () nad rozliczeniami międzystrefowymi. Właściwie w mniejszym stopniu samodzielnemu brytyjskiemu systemowi finansowemu, a bardziej światowemu finansowemu centrum.

  Wariant trzeci – kontynentalne elity europejskie (, Watykan – w rozumieniu konspirologicznym). Dla nich TTIP to również katastrofa, dlatego mocno zintensyfikowali wysiłki, żeby doprowadzić do władzy narodowo zorientowane kontrelity. W każdym razie, w ważnych państwach UE, w których proamerykańskie elity będą musiały doprowadzić do końca Unii Europejskiej w obecnym kształcie, możliwa jest realizacja idei stworzenia francusko-niemiecko-rosyjskiej dominacji w Europie, oczywiście nie w liberalno-demokratycznych, ale w imperialnych ramach”.

  Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak wyglądała francuska wersja 9/11

  Jeśli chodzi o szczegóły samego aktu terrorystycznego, to wielu uważnych obserwatorów odnalazło tu szereg niespójności. Pojawiły się uzasadnione pytania o to, gdzie są ciała 12 zabitych, gdzie znajduje się 20 rannych osób, o których donosiły media? Czy jest to historia podobna do tej z Boeingiem, który w 2001 roku staranował Twin Towers w Nowym Jorku? Listy pasażerów samolotów rząd ogłaszał kilka razy, i za każdym razem okazywało się, że większość z tych osób żyje i ma się całkiem dobrze.

  Po głośnym skandalu lista „ofiar” została ukryta. Teraz mamy mniej więcej podobną sytuację. Tradycyjnie na miejscu aktu terrorystycznego jeden z bojowników „zostawił w samochodzie swój dowód tożsamości ”. Pewien bloger rozsądnie zauważył : „Cóż pozostawienie dowodu tożsamości na miejscu zbrodni jest niejako podpisem Secret Service! To przypomina sytuację, gdy na miejscu zburzonych 11 września 2001 roku wieżowców natrafiono na nowiutki amerykański paszport terrorysty (!), a w samochodzie terrorystów na bostońskim lotnisku znaleziono Koran i instrukcję, jak prowadzić Boeinga, napisaną w języku arabskim. Istnieje tylko jedna wersja takiego podręcznika, ponieważ większość arabskich lotników uczy się o tym z książek angielskich! Wersja oficjalna jest całkowicie skompromitowana przez taką ilość fałszywych dowodów !

  Te wszystkie materialne świadectwa są po prostu bezsensowne! Amerykanie określają taką sytuację terminem ”. Bloger frallik pisze: „Pojawienie się Hollanda na miejscu aktu terrorystycznego w 10 minut po wydarzeniu budzi wiele pytań. W wieczornych podkreślano szczególnie, ze Hollande przybył na miejsce w niespełna godzinę po <<ataku terrorystycznym; kiedy wywożono ;poszkodowanych;. 8 stycznia 2015 o 5:26 rano podała informację, że . Protokół bezpieczeństwa nie pozwala na dopuszczenie najważniejszych osób w państwie do miejsc, w których istnieje zagrożenie wybuchem. Ani psów, ani ludzi ze służb, którzy sprawdzaliby teren nie mogliśmy zobaczyć. W jaki sposób prezydent Francji dotarł na miejsce wydarzenia i wziął tam udział w konferencji prasowej, kiedy budynek i teren wokół niego były zamknięte dla śledczych ? W jaki sposób służby bezpieczeństwa dopuściły do pojawienia się go na miejscu zdarzenia, kiedy jeszcze nie wiadomo było, gdzie znajdują się napastnicy? Po wszystkim usłyszeliśmy jednak apel prezydenta Francji do prezydenta Rosji o przyłączenie się wspólnej europejskiej walki przeciwko muzułmańskiemu barbarzyństwu i terrorowi. W grudniowym numerze czasopisma Charlie Hebdo pojawiła się karykatura, na której terrorysta pyta: „We Francji jeszcze nie było ataków terrorystycznych? Proszę poczekać, mamy czas do końca stycznia…” Czy to symbolicznie zaszyfrowana aluzja? Dalej bloger pisze: „Scena z zabójstwem policjanta: na lezącym policjancie nie widać śladów jakichkolwiek ran, czy on się po prosty poślizgnął?

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/francuskie-911-holland-podaza-tropem-busha-2015-01

 12. z monitorapolskiego said

  czaro
  13 stycznia 2015

  CD.

  -Pusty strzał obok

  – Bo co pozostaje na asfalcie po strzale w głowę z pistoletu? A był to Kałasznikow z którego strzelano z odległości 40 cm”.

  Faktycznie na zdjęciu i nagraniu doskonale widać, jak domniemany terrorysta ewidentnie strzela obok leżącego na wyciągnięcie ręki policjanta. Naoczny świadek, który nakręcił wideo z „zabicia francuskiego mundurowego” okazał się korespondentem izraelskiej gazety „Haarec”, pracujący po godzinach w Charlie Hebdo. Zastanawiająca zbieżność. Interesujące jest również to, że z pierwszego nagrania zniknęły bezpośrednie kadry z zabójstwa. Nagranie pokazane w CNN zostało w tym miejscu zmontowane, po tym, jak podniósł się skandal z oskarżeniami o fejk i inscenizację. Na 32 poszkodowanych przyjechały 2 karetki pogotowia (oszczędzanie benzyny?) z jednymi noszami z cyfrą „2” na gołej czaszce poszkodowanego… dlaczego go rozebrano? Na ciele nie było żadnych śladów ran.

  Faza odejścia. Zgodnie z relacjami „naocznych świadków” zabijano wykrzykując nazwiska. To nie mogło zabrać mniej niż 20 minut. W jaki sposób napadający odjechali samochodem ulicami, które powinny zostać zablokowane w ciągu 30 sekund, po otrzymaniu informacji o ataku terrorystycznym? Możliwe, ze orszak prezydenta otarł się o uciekających artystów…

  <<Napastnicy krzyknęli do przypadkowego przechodnia, że są z Al-Kaidy”. Cóż za nadgorliwi terroryści. I jacy odważni przechodnie.

  Zdarzenie miało miejsce od 11:00 do 11:15 do południa. W mediach informacja ukazała się o 14:09.

  1. W momencie zdarzenia na ulicy nie ma w ogóle ludzi. Nie ma również widocznej policyjnej obławy. Wszystko dzieje się w reżimie placu zdjęciowego i polecenia !

  2. Wideo z mordem policjanta nosi oznaki montażu.

  3. Mieszkańcy Paryża, albo nie mają, albo nie wiedza jak korzystać z telefonów komórkowych.

  4. Mamy ogólnie rzecz biorąc 32 ciała, które trzeba przewieźć. Trzy rodzaje – dlaczego ich przewozi ten sam zespół pojazdów? Oszczędzanie na artystach?

  5. Czy terroryści byli wewnątrz budynku na piętrze na którym znajduje się redakcja”?

  Co do schwytania zakładników w żydowskim sklepie, pojawia się jeszcze więcej wątpliwości, które także warto by dokładnie zbadać.

  W każdym razie możemy, na podstawie przytoczonych powyżej faktów, dojść do wniosku, że cały ten zamach terrorystyczny to dobrze wyreżyserowany spektakl. Zresztą czy rzeczywiście dobrze wyreżyserowany… ?
  Jednak dla większości nie jest to ważne – ludzie wierzą ślepo w wersję, którą im się podsuwa. Łatwiej przecież wierzyć, że tak świetnie zaplanowaną akcję (proszę poczytać jakiegoś specjalistę od akcji antyterrorystycznych ) zdołało zorganizować i z zimną krwią wykonać kilku chłopaków.

  Nawiasem mówiąc, jak należało się spodziewać, zostali oni zabici przy próbie zatrzymania. Skąd my to znamy, prawda ? Trupy można obwinić o wszystko. Przypomina się taki radziecki film „Głupcy umierają w piątki”. Czy ci zabici mężczyźni byli głupcami, tego nie wiem, ale to, że stali się nieszczęśliwymi ofiarami spisku możnych tego świata, tak samo jak i ci, którzy zostaną pokazani jako ich ofiary, jest dla mnie oczywiste.

  P.S.

  Widać, że histeria w społeczeństwie jest sztucznie podsycana. Konstrukcja „my – oni”, „swoi – obcy”, „dzicz – cywilizacja” działa w jednym celu. Widzimy jak sprawnie manipuluje się świadomością społeczną, jak dyryguje się opinią publiczną. Tysiące niewinnych ofiar na południowym-wschodzie Ukrainy, tysiące zabitych przez USA i NATO, Francji, w Afganistanie, Iraku, Somali, ginące w straszliwych męczarniach afrykańskie dzieci – na które „kulturalny Zachód” przeznacza niezliczone szczepionki i szczepy wirusów – nie wzbudzają takiego współczucia i łez społeczeństwa. A wszystko dlatego, że Zachodu te ofiary wcale nie obchodzą, w tym przypadku wykorzystano prowokację w Paryżu do krwawych celów. Oto ten „humanizm z zakrwawioną twarzą”…

  Aby naiwna publiczność nie zadawała pytań w rodzaju kto i dlaczego, przygotowano wersję – islamiści. I wszyscy, z góry przyjmują ją za fakt. W latach 50. w USA straszył makkartyzm, we wszystkim dopatrywano się ręki komunistów i Moskwy, teraz – taką rolę pełni „radykalny islamizm” i Al-Kaida. Jeden szablon zamieniono na drugi. Ale działa! Wymyślony wróg zawsze jest groźny.

  Rusłan Aisin

  Źródło: http://www.poistine.org/olland-idyot-tropoy-busha-i-organizovyvaet-sobstvennyy-1109

  Tłum: Kornel Sawiński

 13. Mściciel z 27 WDP AK said

  „Holokaust to tylko przesąd. Syjoniści zmuszają ludzi na całym świecie, by w niego wierzyli” Wysoki irański duchowny Nasser Makarem Shirazi zabrał głos w sprawie zagłady Żydów podczas II wojny światowej. Według niego Holokaust to „przesąd” – informuje portal breitbart.com. http://ocdn.eu/images/pulscms/ODg7MDQsMCwzYywxNzksZDQ7MDYsMzIwLDFjMg__/a64be34aca40b8023bb26702d5e6e332.jpg – Holokaust to tylko przesąd, ale Syjoniści zmuszają ludzi na całym świecie, by w niego wierzyli – powiedział Makarem Shirazi cytowany przez agencję IRNA. Przy okazji duchowny podjął ostrą krytykę Zachodnich krajów mówiąc, że „prawda o Holokauście nie jest jasna, a kiedy naukowcy chcą zbadać, czy Żydzi nie stworzyli sami Holokaustu, to są wsadzani do więzień”.

  Wypowiedzi irańskiego duchownego wpisują się w politykę Iranu polegająca na dyskredytowaniu Izraela. Mahmud Ahmadineżad, prezydent tego kraju wielokrotnie powtarzał, że zagłada Żydów podczas II wojny światowej to mit. Według niego zagłada Żydów nie wyglądała tak, jak znamy to z dzisiejszych przekazów historycznych. Ahmadineżad wielokrotnie powtarzał, że „jest w stanie uwolnić świat do syjonistycznego reżimu” – czytamy w serwisie. Ps. Oświęcim w liczbach Norymberga – 6,5 mln.
  Encyklopedia Gierkowska – 4,5 mln.
  Gazeta Wyborcza Kwiecień 2000 – 1,1 mln.
  60-rocznica wyzwolenia – 1,6 mln.
  Ostatnie badania – 0,9 mln. Dokumenty MCK mówią o niecałych 300 tys!!!
  Pierwszymi „lokatorami” byli Polacy a nie żydzi a w Auschwitz nigdy nie trzymano żydów!!!.
  Do końca wojny Niemcy chcieli sprzedać żydów i cena wynosiła około 30$ za jedno życie. Pod koniec wojny żyd Eichmann chciał od USA 10000 ciężarówek za 1 milion żydów Węgierskich z gwarancją, że te ciężarówki nie będą użyte na froncie zachodnim. Do końca wojny USA odmawiały przyjęcia żydów i nie wykorzystywały limitów imigracyjnych.
  Czy wiecie, że:
  W Hitlerowskich Niemczech żyło 600000 żydów co stanowiło 1,5% ludności a w Polsce 3.5 mln co stanowiło 9,5%.
  W Niemczech istniał oficjalny program emigracyjny dla żydów opłacany z kasy Rzeszy a ostatni kibuc emigracyjny istniał jeszcze w 1942 roku.!!!!

 14. Mściciel z 27 WDP AK said

  Adolf Hitler się w grobie przewraca, gdy tymczasem żydolewaki z UE ogłaszają że niedługo rozpoczną edukację młodzieży islamskiej urodzonej już na zachodzie tak żeby nie uczestniczyła w walkach po stronie IS na całym świecie tylko przyłączyła się do „budowania europy”. W programie nauczania mają być wykłady typu gender czyli wolności do wybierania sobie płci i upodobań seksualnych w tym pedofilii oraz kazirodztwa a także promowanie związków homoseksualnych i wszelkich dewiacji jako wyznacznika „postępu” cywilizacyjnego europy. Natomiast wszelką krytykę tej „wolności ” należy uznać za homofobię, nietolerancję i karać więzieniem.Występujemy przeciwko wszelkim formom rasizmu, antysemityzmu i prawicowej przemocy” – podkreślił burmistrz miasta Drezna Dieter Reiter. Są za to za lewicową przemocą odbierającą ludziom godność. Zabierającą pieniądze dzieciom ludzi ciężko pracujących i rozdającą nierobom za głosy w wyborach. Oczywiście lewactwo część tej kasy kradnie. Ps. Jakby mi kazali się tego uczyć to sam bym się zaczął zastanawiać czy islam nie jest lepszy.

 15. Mściciel z 27 WDP AK said

  Co zrobiła UE i USA wobec np Arabii Saudyjskiej i jej łamania prawa wolności wyznania ?? — Komitet Krzewienia Cnót i Zapobiegania Złu – Muttawa – saudyjska policja religijna, zajmująca się egzekwowaniem przestrzegania szariatu (islamskiego prawa religijnego) na terenie całej Arabii Saudyjskiej, gdzie jest ono podstawą prawa państwowego. Muttawa zajmuje się ściganie osób które praktykują lub chcą praktykować inną wiarę niż islam. Przejście z islamu do np Jezusa Chrystusa – Zbawiciela jest karane karą śmierci, jeśli konwertyta nie wyprze się swojej wiary.

  Arabia domaga się praw dla muzułmanów za granicą, ale sama tych samych praw u siebie nie chce stosować.

  Trend jest taki że szczuje się ludzi na siebie – na bliskich wschodzie szczuje sie przeciwko chrześcijanom, na zachodzie szczuje się przeciwko wszelkim imigrantom a i imigrantów chcę się tez czesto nastawic wrogo do rodzimych mieszkanców danych panstw. Nie dajcie się wplątać w spiralę nienawiści, wrogości, przemocy, albo przelewu krwi. benzyna nie ugasi ognia, a zło nie zwalczy zła.

  Google : ,,nieśmiertelnosć o rok bliżej blogspot”

  wielkie błędy JP2 — Google : całowanie koranu popieranie islamu przez Wojtyłe blogspot

 16. Mściciel z 27 WDP AK said

  Po głębokiej analizie wszystkich dostępnych materiałów mówię: Tak – atak na redakcję pisemka to operacja fałszywej flagi. Do ustalenia pozostaje jakiego kraju służby specjalne wykonały ten atak. Z materiałów wideo widać całkowicie pustą ulicę – prawdopodobnie została wcześniej zamknięta dla ruchu pieszego i samochodowego. Terroryści ubrani są jak żołnierze służb specjalnych poruszali się pewnie wiedząc że nikt im nie będzie przeszkadzał .. Komu więc mogło zależeć na tej prowokacji ..
  1. Izraelowi aby odwrócić uwagę od problemu uznania państwa palestyńskiego przez negatywne nastawienie do muzułmanów.
  2. USraelowi i Francji aby rozstrzygnąć sprawę Syrii – przyszła inwazja na Syrię w pogoni za uciekającymi do niej terrorystami – już są takie sugestie…
  3. Wszystkim w/w państwom by podtrzymywać niechęć a nawet nienawiść do muzułmanów w celu dalszego destabilizowania tego regionu Terroryzm to pojęcie zostało rozprowadzone po świecie przez USA. Terroryzm jest dziełem USA. Zburzenie WTC jest dziełem USA. Terroryści są szkoleni w Stanach lub tresowani w więzieniach. Pamiętam, że 20 lat temu na Bliskim Wschodzie panował spokój. Kadafi, Husajn, Assad, Mubarak i paru innych (nie pamiętam, kto rządził Tunezją, Algierią) trzymali swe bydło krótko za twarz i był spokój. W Iraku pracowali europejscy specjaliści, w tym Polacy, Polki jeździły same do Egiptu i nikt nikogo nie zabijał i nie gwałcił (a jeżeli to sporadycznie, co mogło się przytrafić równie dobrze turyście we Francji czy Austrii). Nagle Amerykanie postanowili pomóc uciemiężonym Arabom i zrobili totalne burdelo bum bum (jak mawiał kanonier Dolas). Jakby nie patrzeć, to oni są winni terrorystycznej ofensywie islamistów.

 17. A-Ż said

  At 16

  Mścicielu, dokładnie tak.

 18. Kapsel said

  Re 16

  Nic dodać i nic ująć.

  O ile wypowiedź Pana Korwina pod adresem islamu można zrozumieć , bo mówi o socjalu i miksowaniu narodów za pomocą tegoż

  Nasz wróg nie jest w Moskwie. Nasi wrogowie są w meczetach. W meczetach w Paryżu, w meczetach w Marsylii.

  https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke

  to tytaj Misrz Stanisław jednak daje do myslenia jednoznacznie wskazując

  …..Rozstrzelanie przez muzułmańskich fanatyków paszkwilanckiej redakcji pisma „Charlie Hebdo”,….
  …. ponieważ Unia Europejska zdelegalizowała kary cielesne, to muzułmańscy fanatycy właściwie nie mieli wyboru i chcąc ich skarcić, musieli ich rozstrzelać…..

  https://wirtualnapolonia.com/2015/01/10/stanislaw-michalkiewicz-szczesliwa-wina/

 19. NC said

  Re 16: W zasadzie tak, z wyjątkiem ostatniego zdania: „Nagle Amerykanie postanowili pomóc uciemiężonym Arabom i zrobili totalne burdelo…”
  Słowo Amerykanie należało umieścić w cudzysłowie 🙂

 20. NC said

  Re 18: Jeśli to operacja pod fałszywą flagą, to sprawcami nie byli muzułmańscy fanatycy.

 21. Kapsel said

  Re 20 : daje do myślenia tym że wypisuje takie brednie a ostatnio jakby częściej 🙂

 22. Kapsel said

  ad. 21

  Takie małe uzupełnienie

  https://wirtualnapolonia.com/2015/01/10/stanislaw-michalkiewicz-szczesliwa-wina/#comment-141207

 23. NC said

  Re 22: I co z tego?

 24. Kapsel said

  Re 23 : A to , nic z tego.

 25. aga said

  Ponieważ ci panowie z obrazka po gębulach tak mi się z komuchami,a raczej sowietami kojarzą , a nie widzę żadnej notki o kolejnym nawróceniu przedśmiertnym komunisty – swoja droga może i lepiej , bo w pełni sił to jak amen w pacierzu by tzw. tradycjonalistów zasilił i z innej pozycji ale w Kościele wciąż mieszał ;)..

  ,pozwole sobie tutaj wkleić ciekawa wypowiedź w tym temacie ks. H.Zielińskiego

  Przedśmiertne nawrócenie śp. Józefa Oleksego, o którym zapewnia abp Sławoj Leszek Głódź, jest kolejnym głośnym, choć pewnie – ze względów ideologicznych – zbyt mało nagłośnionym w mediach nawróceniem byłego komunistycznego dygnitarza, po śp. gen. Wojciechu Jaruzelskim i kilkudziesięciu innych, mniej znanych działaczach marksistowsko-leninowskiej partii. Młodszym Czytelnikom należy się wyjaśnienie, że chodzi o partię, która prócz tego, że pozostawała na usługach Moskwy, na swoich sztandarach wypisywała walkę z „katolickim zabobonem”, a wiarę w Boga tępiła jako „opium dla ludu”.

  http://www.idziemy.com.pl/komentarze/wielka-mistyfikacja-

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: