Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mięsne danie „rzeź wołyńska” w menu podczas happeningu w Kijowie

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-01-12

Wideo i foto ukazujące zabawę wynaturzonych Ukrów

!!drastyczne!!

Ukrainski deser Podczas happeningu w kijowskim lokalu Bar Hot, gdzie wręczono prześmiewcze nagrody „Watnika Roku”, jednym z serwowanych poczęstunków było mięsne danie, któremu nadano nazwę „rzeź wołyńska”.

W menu podczas rozdania „nagród” znalazły się także takie dania jak „odeski dom związków zawodowych” (w maju 2014 żywcem spłonęło tam kilkadziesiat osób) – mięsny burger czy też potrawa „zgwałcona emerytka”.

W happeningu brała udział Jelena Wasiliewa – założycielka grupy informacyjnej Gruz-200 („Gruz-200” to potoczne określenie zwłok żołnierzy transportowanych z frontu do kostnicy), mającej ujawniać udział wojsk rosyjskich w wojnie na Ukrainie wschodniej.

Na deser podano tort w kształcie dziecka, które leży na rosyjskiej fladze.

„Watnik” to z kolei potoczne określenie osoby bezkrytycznie wierzącej w rosyjską propagandę. Rozdanie „nagród” miało być wyśmianiem ruchów prorosyjskich i propagandy na ich usługach.

W menu znalazło się danie „rzeź wołyńska”:

YouTube.com / ualife.net / Kresy.pl

Komentarzy 28 to “Mięsne danie „rzeź wołyńska” w menu podczas happeningu w Kijowie”

 1. ulka said

  Dajmy im kamień kiedy będą prosić o chleb

 2. Jan K. z Podola said

  Ta upaińska dzicz jest niereformowalna. Żadnych resocjalizacji, pozwolić im się pozabijać i pożrec!

 3. NC said

  Nie słyszeli o Charlie Hebdo?
  Ich ciała też mogą się przydać kiedy trzeba będzie wprowadzić stan wyjątkowy.

 4. Niezalezny said

  To takie UPA: Sikorski, Komorowski, Tusk, Kaczynski itp. z III RP obecnie finansowo, militarnie, materialnie…”wspieraja”. Posluchali sie takich jak SOROS, Kissinger, Rockefeller, Brzezinski, McCain, itp., ktorzy razem z US State Dept. i US Congress tez „udzielaja” podobnej „pomocy” w ramach tzw. Foreign Aid. Wszystko za nasze pieniadze platne przez tzw. „tax payers”. NIC sie nie zmienilo. CI SAMI z USA tez przez ponad 70 lat finansowo, materialnie, militarnie wspierali byly ZSRR, wlacznie z rzadami Stalina, Chruszczowa, itd. Przedtem „wspierali” w podobny sposob Niemcy Nazistowskie. Obecnie „wspieraja” w podobny sposob np. terrorystow w Syrji, Libji, Egipcie, itd. Tez nie byloby wcale niezpodzianka jakby „wspierali” tez tych terrystow odpowiedzialnych za atak w Paryzu. Kolko sie kreci i droga prowadzi do tzw. GLOBALIZACJI-New World Order pod rzadami grup[y Bilderberg, Council on Foreign Relations i Trilateral Commission.

 5. Wuj said

  To kanibale juz od lat 30ych XX wieku

 6. Kapsel said

  . „Głównym gościem był rosyjski działacz praw człowieka Elena Vasileva
  Obrońca praw człowieka Elena Vasileva chwycił pierwszy kawałek.

  https://wirtualnapolonia.com/2015/01/12/natolinka-i-pulawianin/#comment-141257
  https://wirtualnapolonia.com/2015/01/12/natolinka-i-pulawianin/#comment-141262

 7. Jan said

  Ukraina do dziś kraj czarów, czarownic, magii, zamawiań, rzucania uroków, przekleństw na każdym kroku zabobony, „uzdrowiciele typu Kaszpirowski” czyli powiązania z czarnoksięstwem, magią itp powiązania z satanizmem, masa ludzi opętanych od pokoleń i oto widzimy owoce. Bez powrotu do Boga będą tam się lęgnąć wszelkie „gady”. Może ktoś kto tam bywał i został dopuszczony do tej wiedzy napisze więcej….warto wiedzieć. U nas nie duzo lepiej kilkadziesiąt tysięcy działających wróżek, uzdrowicieli „egzorcystów” energetycznych itd itp psychotronicy dzis się zwą.Ludzie sami włażą diabłu w łapy a potem straszne kłopoty

 8. grafen said

  Ukraińcy to nie są ludzie,to dzikie,wściekłe zwierzęta,o kształtach podobnych do człowieka.
  Powinni być wycięci w pień (jak to się kiedyś mówiło)

 9. @+@=@@ said

  # 4 Niezależny:
  Strzał w dziesiątkę! Nic dodać nic ując! Trzeba głośno o tym mówić.

 10. aga said

  A nikt nie pomyślał,że to sowiecka prowokacja? Kresy.pl to prorososyjski portal a
  skoro u nas ICH tylu grasujei co chwila niszczą sobie pomniki aby miec okazję do ich odnawiania to co powiedzieć o tej postradzieckiej republiczce…

  A brzydko to pachnie tym bardziej,że ten prowokacyjny materiał zamieszcza nawet służący sowietom łonet.

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/skandaliczna-impreza-w-kijowie,2,1456212,0,czytaj-najnowsze.html

  Możnaby to traktować poważnie gdyby ukraińcy mieli ugruntowaną władzę ale tam wciąż trwa wojna, i to nie tylko informacyjna jak w reszcie świata..

  p.s.

  Ech, rozumiem ,że jakiś młody gołowąs się nabiera ale stare,oops dojrzałe chłopiska 😉

 11. Mściciel z 27 WDP AK said

  Szef polskiego MSZ i ambasador RP na Ukrainie muszą wyjaśnić, czy rzeczywiście na imprezie w Kijowie serwowane było danie mięsne pod nazwą „rzeź wołyńska”. Jest to ich obowiązek prawny (także moralny). Poza tym, gdyby serwowano danie „Holokaust Żydów”, to służby dyplomatyczne tak Izraela, jaki i USA oraz Unii Europejskiej, z pewnością nie chowałyby głowy w piasek.

 12. Mściciel z 27 WDP AK said

  Jak informuje portal ,,Kresy.pl” pułk ,,Azow” dostał od Polaków dwie karetki pogotowia.Dodam tylko że ten pułk nawiązuje do tradycji OUN-UPA i używa nazistowskiej symboliki.Co do tego artykułu to pokazuje on co tak naprawdę myślą na nasz temat Ukraińcy. Jestem ciekaw co na to banderowskie trolle? Czy nadal będą twierdzić że ,,Ukraińcy nas kochają” i rozpaczać nad losem Ukrainy? Ja powiem krótko: los tego kraju zupełnie mnie nie interesuje i nawet jak Ruskie zajmą całą Ukrainę to przejdę nad tym do porządku dziennego.

 13. Mściciel z 27 WDP AK said

  Cała polska dyplomacja jest w rękach wiadomo czyich, więc realizuje wytyczne i politykę światowej Rady nieogolonych, nie ma to nic wspólnego z interesami Polski i Polaków. Więc o co chodzi? Przecież my nie mamy żadnych polityków, dyplomatów. My mamy tylko kolesi, którzy znają się na dyplomacji jak większość nas na innuckich obyczajach czyli wiedzą, że gdzieś dzwoni ale już nie w którym kościele. Ponadto Ukrainę promujemy, nawet bierzemy udział w spotkaniach towarzyskich na majdanie, stojąc ramię w ramię z osobami, którym miłe są wspomnienia o latach 43-44 na Wołyniu i Polesiu. Jak sam się nie szanujesz to musi to czynić Prezydent Czech Zeman. My nie staliśmy ramię w ramię z banderowcami, my nie jeździmy gotować bigos na majdan, to nie my pijemy piwo z nie wiadomo z kim na Ukrainie. Niech dalej politycy ukraińskiego pochodzenia PiSu i Gosiewska popierają,i sprowadzają do Polski te żydoukropską bandę.

 14. Mściciel z 27 WDP AK said

  Ja uważam, że Lwów ,któremu nadano dumne „Semper Fidelis ” powinien wrócić do Polski !

 15. mmmm said

  Idioci z Niezależnej wyróznili tytułami Człowieka Roku ” Ludzi majdanu” wśród nich są banderowcy

  http://niezalezna.pl/63163-tytul-czlowieka-roku-2014-gazety-polskiej-otrzymuja-ludzie-majdanu

  Swiadomi Polacy nie powinni brać GP do ręki!

 16. Mściciel z 27 WDP AK said

  Czyżby przygotowanie terenu dla nowej Chazarii: „Przez 22 lata niepodległości, populacja Ukrainy zmniejszyła się o 12 milionów. Taką informację przekazał 21 sierpnia na konferencji prasowej w Kijowie przedstawiciel komitetu ekonomistów Ukrainy Andriej Nowak. Co ciekawe informacja na temat katastrofalnej sytuacji demograficznej na Ukrainie ukazała się natychmiast na militarnych portalach w Rosji”.
  „W ciągu 22 lat niepodległości, przez ujemny przyrost naturalny liczba ludności Ukrainy zmniejszyła się z 52 milionów do 46. Dodatkowo według oceny ONZ jeszcze około 6 milionów Ukraińców opuściło swój kraj szukając pracy. W ten sposób na Ukrainie nie znajdziemy więcej niż 40 milionów mieszkańców” – przekazał Nowak. Wbrew pozorom nie jest to informacja nowa. Jeszcze w czerwcu br. minister młodzieży i sportu Rawil Safiullin poinformował, że według prognoz ONZ, jeżeli sytuacja demograficzna się nie zmieni to za 50 lat na Ukrainie będzie żyło tylko 12 milionów ludzi. Rocznie liczba ludności zmniejsza się o 500 000. Sytuacje pogarsza fakt, że średnia długość życia Ukraińców jest o 10 lat krótsza niż w większości krajów Europejskich, a o 19 lat krótsza niż w Japonii.” – Polska ma także liczyć 12-15 mln niewolników, taniej siły roboczej dla żydów.

 17. Mściciel z 27 WDP AK said

  DLaczego o tym nam nie piszą?? : Pravda” 17.07.14 „Polska przystępuje do wojny! Do odeskiego portu przybyły potężne artyleryjskie działa, autobusy sztabowe i ciężarówki mające wyruszyć do Donbasu. Z okrętów rozładowano między innymi batalion haubic samobieżnych Dana kal 152mm należących do 12 Bryg Zmech ze Szczecina. Z otwartym przystąpieniem do wojny domowej na Ukrainie regularnej armii obcego państwa – członka NATO, sytuacja polityczno-wojskowa zmienia się w zasadniczy sposób. W pełni rozwiązując Rosji i jej sojusznikom ręce dla adekwatnej odpowiedzi” (pravda.ru). 28.09.14 portale novorus.info i politicus.ru doniosły „w pobliżu lotniska w Doniecku przy zwłokach zabitych żołnierzy sił kijowskich znaleziono dokumenty wskazujące iż należeli oni do polskiej jednostki specjalnej Grom. Doniecka milicja już wcześniej informowała o obecności czołgów Abrams z polskimi załogami w tym rejonie”… Informacja z maja 2014 r. : „uzbrojeni najemnicy z prywatnej amerykańskiej firmy walczą na Ukrainie po stronie ukraińskiej armii i policji – koordynują i sami biorą udział w operacjach wokół opanowanego przez prorosyjskich separatystów Słowiańska we wschodniej Ukrainie. Amerykańska jednostka znana jest bardziej pod dawną nazwą Blackwater uważana jest za najlepszą prywatną armię świata. Jej członkowie wykonują zadania nie tylko na zlecenie Pentagonu, lecz także rządów innych krajów”. Zakłamanie jest porażające: oni dozbrajają Kijów – jest OK, Rosja separatystów (czyli ludzi, którzy od pokoleń mieszkają na tym terenie) to nie jest OK. Problem w tym że Ukraina nie ma żadnej armii, a w Doniecku walczą najemnicy i kontraktorzy za dużą kasę. W całym Donbasie walczy zaledwie garstka nacjonalistów z prawego sektora, OUN i UPA. Ogłoszona niedawno mobilizacja i pobór na Ukrainie to farsa i tragedia, młodzi masowo od niej uciekają gdzie mogą i wymigują się. W tym narodzie nie ma woli walki jak ma za przeciwnika dobrze uzbrojonego i wyszkolonego przeciwnika.

 18. Mściciel z 27 WDP AK said

  Wiadomości › Świat › Kryzys na Ukrainie Obserwuj870
  PAP
  11 maja 14 14:00
  „Bild”: 400 najemników z USA wspiera ukraińską armię i policję

  400 uzbro­jo­nych na­jem­ni­ków z pry­wat­nej ame­ry­kań­skiej firmy ochro­niar­skiej Aca­de­mi wal­czy na Ukra­inie po stro­nie ukra­iń­skiej armii i po­li­cji – podał w swoim dzi­siej­szym wy­da­niu nie­miec­ki dzien­nik „Bild”, po­wo­łu­jąc się na źró­dła w wy­wia­dzie za­gra­nicz­nym BND.
  Jak pisze „Bild am Sonntag”, Amerykanie koordynują i sami biorą udział w operacjach wokół opanowanego przez prorosyjskich separatystów Słowiańska we wschodniej Ukrainie.
  REKLAMA

  Niemiecki tabloid, powołując się na BND, twierdzi, że służby amerykańskie potwierdziły nieoficjalnie tajne operacje elitarnego oddziału na Ukrainie.

  Amerykańska jednostka znana jest bardziej pod dawną nazwą Blackwater i uważana jest za najlepszą prywatną armię świata – ocenia niemiecki tabloid. Jej członkowie wykonują zadania nie tylko na zlecenie Pentagonu, lecz także rządów innych krajów, a także zagranicznych instytucji i firm.
  Według „Bilda” pierwsze informacje o obecności najemników z Academi na Ukrainie pojawiły się już kilka tygodni temu. Jednostka Blackwater miała – jak podawała rosyjska agencja RIA-Nowosti – walczyć w mundurach ukraińskiej policji. Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow podawał, że 150 najemników z filii Academi – Greystone walczy w szeregach armii ukraińskiej. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-400-najemnikow-z-usa-wspiera-ukrainska-armie-i-policje/r9hl3

 19. A-Ż said

  Pierwsza z trzech części:

 20. Andrzej said

  Bydło na zawsze pozostanie bydłem !

 21. panMarek said

  Czerń

 22. Piotrx said

  „A brzydko to pachnie tym bardziej,że ten prowokacyjny materiał zamieszcza nawet służący sowietom łonet.”

  Mało tego, bo ks Isakowicz-Zalewski chyba też ……. ???

 23. Piotrx said

  A tutaj kolejna sowiecka prowokacja . …

 24. Piotrx said

  i kolejna …

  Posłanka PiS odwiedziła batalion OUN
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/poslanka-pis-odwiedzila-batalion-oun

  I pejsbuk:

  „Monika Andruszewska
  Wszyscy w Batalionie OUN są pod ogromnym wrażeniem wizyty jaką odbyła tu wcześniej Małgorzata Maria Gosiewska. Żołnierz o pseudonimie Szaman pokazał mi krzyżyk, który od niej dostał. Na fotografii wisi obok różańca z Majdanu. Wspaniała robota dla stosunków polsko-ukraińskich. Brawo! Pani Małgorzato, pozdrawiamy!”

 25. Shadowman said

  Ci spadkobiercy Banderowców to są chyba nawet bardziej trzepnięci jak Czerwoni Khmerzy!

 26. oburzony said

  Zawsze twierdziłem,że to tylko dziki lud stepowy i to się potwierdza.Takich smakoszy książe Jarema Wiśniowiecki wbijał na pal.Piekne czasy.Gosiewska odwiedzając upowców napluła w twarz polskim ofiarom banderowców.Gratuluję wyczucia i przypomnę to w najbliższych wyborach.

 27. Jacek said

  No cóż.
  Byli barbarzyńcami, są barbarzyńcami i nadal pozostaną barbarzyńcami.
  Jeśli chodzi o ten makabryczny tort, na którym pocięty niemowlak wygląda tak, jakby faktycznie potrawę sobie z prawdziwego robili, pozostaje mi im tylko życzyć smacznego.

 28. janusss said

  mala poprawka ludzie w Domu Zwiazkow 2 maja w Odessie byli mordowani , gwalceni, duszeni A POTEM NIEUDOLNIE PODPALANI ! 95 PROCENT CIAL co mozna sprawdzic jest setki zdjec z tego ludobojstwa ma slady mordowania , kul , ciosow nozem , duszenia a potem podpalania . Ukraina nic sie nie zmienila jest taka sama jak byla faszystowska i mordujaca najbardziej ludnosc cywilna.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: