Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Dzisiaj Charlie Hebdo, jutro Gazeta Polska”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-01-13

Bohater Ukrainy, odznaczony medalem ukraińskich służb bezpieczeństwa.

Na bardzo niezależnej witrynie Niezalezna.pl znajdujemy mrożący krew w żyłach tytuł:

Grożą śmiercią Tomaszowi Sakiewiczowi. „Dzisiaj Charlie Hebdo, jutro Gazeta Polska”.

Aż się boimy czytać dalej, ale cóż – społeczna praca dla czytelników naszej witryny wymaga poświęceń, jak np. wklejania zdjęć Biedronia albo cytowania myśli red. Sakiewicza lub jego współpracowników…

Podający się za agentów rosyjskich służb specjalnych twórcy facebookowego profilu „Ruska Agentura w Polszy” grożą śmiercią redaktorowi naczelnemu „Gazety Polskiej” Tomaszowi Sakiewiczowi oraz dziennikarzom tygodnika.

Profil pojawił się na Facebooku w 2014 roku i od tego czasu publikowane są tam informacje wychwalające Rosję oraz szkalujące Polskę i Polaków. Strona zgromadziła już grupę fanów, którzy aktywnie komentują pojawiające się publikacje.

– Dumni z nadanej nam przez rukawództwo misji wcielenia Polszy do Wspólnoty Niepodległych Państw, realizujemy wszelkie zachcianki Kremla – czytamy na facebookowym profilu.

Natomiast pod zdjęciem, na którym pokazano Tomasza Sakiewicza na celowniku, widnieje podpis: „Dzisiaj Charlie Hebdo, jutro Gazeta Polska”.

To, proszę Państwa, nie jest jakiś nieśmieszny dowcip primaaprilisowy. To nie jest reportaż z domu wariatów w Tworkach.
To jest normalny stan psychiczny patriotów skupionych wokół pisma „Gazeta Polska”.

Włodek Kuliński, Gajowy Marucha

Link do strony „Ruska Agentura w Polszy”:
https://www.facebook.com/pages/Ruska-Agentura-w-Polszy/801823933179981?sk=timeline

Komentarze 24 to “„Dzisiaj Charlie Hebdo, jutro Gazeta Polska””

 1. Victoria said

  Zdemaskowany przez Polakow pasozyt nie jest juz uzyteczny. Teraz wszystko w rekach mossadu, ale swojemu krzywdy nie zrobia.
  Ewentualnie zniknie wraz z samolotem we mgle w jakims kolejnym telewizyjnym scenariuszu.

 2. Marek said

  Wygląda na to, że tonący okupanci zaczynają się brzytwy chwytać, by nie utonąć
  w najbliższych wyborach. Ta bajka o jedynie słusznym środowisku patriotów
  skupionym wokół ocalałego Brata Kaczyńskiego coraz bardziej przypomina tę
  o czerwonym kapturku w której na końcu ukazał się zły wilk.
  Tak więc wszystkie ręce na pokład Panie i Panowie Magdalenkowie,
  bo rozeźlony lud tubylczy odsunie was od władzy i w dodatku rozliczy.
  A służby specjalne mogą takich dowcipnisiów błyskawicznie namierzyć
  i spacyfikować.

 3. @+@=@@ said

  Sakiewicz szuka idiotów, którzy go będą opłakiwać. Z tego co pamiętam to przed rokie-dwoma laty wrocławska redakcja Gazgazgazzzety Wywywybbborczej obrzucała drzwi do swojej redakcji ja-ja-ja-ja-jami, Aj Waj!

  Inny gudłaj, śmondryk i myszygen Pietia Najsztub drzwi swojej restauracji podobno obsmarował gównem, albo inna farbą, wieszcząc wszem i wobec, że zrobili to „nieznani sprawcy” – po czym udał się do pewnego towarzystwa ubezpieczeniowego po sowitą odprawę „za szkody”.

  Jeszcze inni gudłajowcy, śmondryki i myszygeni permanentnie co jakiś czas podpalają pedalska tęczę w Warszawie mówiąc, że zrobili to chrześcijanie „nienawidzący” kochających inaczej.

 4. Kapsel said

  Re Artykuł

  ….To nie jest reportaż z domu wariatów w Tworkach….

  Panie Włodku i Panie Gajowy

  Oczywiście że nie jest i bardzo , bardzo długo jeszcze nie będzie bo tutejsi cierpiący chorzy ludzie , w swoich często bardzo ciężkich przypadłościach leczą się czasami latami a bywa że i do końca swojego zycia ale nigdy by sie nie posunęli do tego co ten syjonistyczno-banderowski osobnik . Ten osobnik wspaniale czuje sie tak w roli kamieniarza abp, Stanisława Wielgusa jak i odrażającej cmentarnej hieny -vide : smierć św.p Andrzeja Leppera a za chwilę jest „tradycjionalistą” . Prawdziwy i najwiekszy dom wariatów to mamy ale po za murami Szpitala w Tworkach czego rzeczony osobnik jest nawymowniejszym przykładem.

  Jest okazaja do powiedzenia nie tylko o samym Szpitalu

  Kościół Przemienienia Pańskiego w Pruszkowie

  Kościół Przemienienia Pańskiego w Pruszkowie – rzymskokatolicki kościół w Pruszkowie, w Tworkach, w kompleksie zabudowań Szpitala Tworkowskiego. Wzniesiony w latach 1904-1906 jako prawosławna cerkiew.
  Cerkiew przy szpitalu psychiatrycznym w Tworkach zbudowano z myślą o rosyjskich pracownikach placówki[1]. Plac pod budowę obiektu (wskazany osobiście przez biskupa warszawskiego Hieronima[2]) wyświęcono 4 sierpnia 1904, zaś gotowa cerkiew została konsekrowana w październiku tego samego roku. Jej patronem został św. metropolita moskiewski Aleksy, który był również patronem urodzonego w tym samym roku następcy tronu; to też zdecydowało o wyborze wezwania[3]. Koszt wzniesienia i urządzenia cerkwi wyniósł 13,5 tys. rubli[4]. Funkcjonowała do 1915, gdy Rosjanie opuścili terytorium Królestwa Polskiego. Z budynku wywieziono całe wyposażenie[1]. W latach powojennych stała opuszczona[4].

  W 1928 budowla została przejęta przez Kościół katolicki, a w 1930 odbyła się rekonsekracja odnowionej świątyni. W zaadaptowanej do potrzeb liturgii łacińskiej świątyni zachowano pierwotną posadzkę i freski. W pomieszczeniu ołtarzowym znalazł się natomiast obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, którego autorem był pacjent szpitala[1] Bolesław Wisłocki[4]. Wyposażenie nowo utworzonego kościoła przeniesiono z kaplicy katolickiej, która istniała od początku funkcjonowania szpitala w budynku administracyjnym w centralnej części kompleksu jego zabudowań[4]. W ten sposób w obiekcie znalazły się kielich i organy z końca XIX w. oraz obraz Przemienienia Pańskiego[4].

  Cerkiew wzniesiono w stylu typowym dla średniowiecznego budownictwa sakralnego Apostolskiego Kościoła Ormiańskiego, popularnym wśród rosyjskich architektów początku XX stulecia. Autorem planu cerkwi był Piotr Fedders, który w Warszawie zaprojektował również wojskową cerkiew św. Martyniana. Budowla jest bardzo zbliżona formą do cerkwi w Lisinie, którą projektował Nikołaj Benois – ojciec Leontija, architekta, dzięki któremu Piotr Fedders otrzymał zlecenie na wykonanie projektu świątyni prawosławnej w Tworkach[4]. Nietypowy i mniej kojarzący się z zaborcą styl (większość cerkwi wzniesionych przez Rosjan na ziemiach polskich reprezentowała styl bizantyjsko-rosyjski, tzw. urzędowy) sprawił, że po adaptacji na kościół budynek nie został gruntownie przebudowany i zachował pierwotny wygląd[4].

  P.S.. W koscółku nie zdjęto balasek a na wszystkich ławkach leży modlitwa do św. Michała Archanioła , ta sama którą kiedyś odmawiano na zakończenie każdej Mszy Świętej a i pamiętam że gorąco do tego „zwyczaju” namawiali tak Papieże , sw.Jan Paweł II jak i Benedykt XVI. Ja do tej pory spotkałem sie z tym „zwyczajem” jeszcze tylko w Parafii Rzymskokatolickiej św. Ap. Piotra I Pawła w Ciechocinku .

  Pozdrawiam

 5. Musi się spieszyć bo niedługo ta „waluta” ulegnie dewaluacji! Wielu jest chętnych wydoić tę „piękną tragedię” która nie trafia się często 😀

 6. Moher49 said

  Sakiewicz to ukraińska agentura a nie ruska. Chyba sam dla siebie te laudacje pisze.

 7. grafen said

  A na początku (przed laty) swoimi artykułami i wypowiedziami,sprawiał wrazenie żarliwego Polaka patrioty.Jak łatwo jest oszukać ludzi.Wniosek: Nie ufaj nikomu,szczególnie krzykaczom lub przemiłym,na pierwszy rzut oka.

 8. Mściciel z 27 WDP AK said

  Wnuk rabina dał głos!

 9. mmmm said

  nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy…

 10. Pugnus said

  Teraz dopiero nastapi masowa plaga pogrozek a”la Charlie ,bo w Holandii juz jakas krytyczna wobec muzulamnow dziennikarka dostala ostrzezenie ,ze Charlie ma na nia oko!Musial tez Charlie H…. otworzyc filie w hol .miasteczku Boxel .W ramach subsydiowania artystow miejscowy ratusz postanowil udostepnic swoje korytarze jednemu z nich .Wymyslil on kompozycje skladajaca sie z pieciu kontroweryjnych w jego mniemaniu postaci: Jezusa,T.Cruise,Napoleona,Hitlera i Stalina.Jednakze w trakcie instalowania wystawy jeden z radnych uznal ,ze dwie postacie sa tak gorszace ,ze nie powinny byc wystawiane na widok publiczny.Jedna z nich byl standardowo Hitler a druga …. nie nie…. nie Stalin tylko …Jezus!Tak zdaje sie wyglada holenderski odzew na niedawne wypadki w e Francji. Nikt oczywiscie nie protestuje,bo jest „wolnosc slowa” tylko prasa dosc lapidarnie okresla to posuniecie jako ..kuriozum!

 11. Zenek said

  Sakiewicza pycha rozpiera od dawna i ma marzenia, a właściwie to są omamy…, chciałby…

 12. Charlie Sakiewicz said

  Wszyscy teraz to Charlie, wiec o co qrva chodzi?

 13. Kryj się kto może said

  Sołdaty chronią koszerne szkoły we Francji to dlaczego nie miały by chronić koszernego Sakiewicza?

 14. stanisław said

  Wcześniej gdy nie było innej Partii „Prawicowej” popierałem PIS, obecnie po wielu Kontaktach Bezpośrednich z „GPC” w sprawie nagłośnienia Krzywd dziesiątkom tysięcy Polaków przez DONALDA CUDOTWÓRCĘ I JEGO STAJNIĘ, oraz zerowego Zainteresowania się samego Czołowego pseudopolityka Jarka wiem – zanim pokazała się w Internecie Wirtualna, na której się „wyłożył i skompromitował Sakiewicz” że jest to Agentura „BOLKA ZDRAJCY”.
  Te wszystkie Awantury z Michnikiem, ze Stefkiem NIEnormalnym, TO NIC INNEGO JAK STARANNA REALIZACJA „Scenariusza napisanego przez Zbrodniarzy Żydowskich okopujących Polskę.
  Czy dzisiaj możemy śmiało i otwarcie POPRZEĆ KACZORA w jego pędzie do zajęcia Najwyższego stołka w Państwie – przecież to w dalszym ciągu i w/g sprawdzonego scenariusza z „Bohaterskim Elektrykiem ze Stoczniowej SOLIDARNOŚCI” tworzy się Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM Politykę okrągłego Magdalenkowego Stołu.
  Tak już jak gdyby na marginesie, bo Myślący Polacy od pierwszych wystąpień Kaczorów na Majdańskich Wiecach poparcia dla Pomarańczowej Rewolucji i uhonorowanie Bandery ZACZĘLI BACZNIEJ PRZYGLĄDAĆ SIĘ Kaczyńskim i Jego Środowisku.
  Sakiewicza piętnujemy, bo jest to słuszne, ALE ON PAZERNY NA WŁADZĘ I PIENIĄDZE BANDEROWCÓW tak na prawdę WSKAZAŁ FILAR PODTRZYMUJĄCY CIĄGŁOŚĆ „WŁADCÓW W POLSCE od tzw Transformacji Ustrojowej.
  Jarosław Kaczyński to Morderca Polski i Polskości, a Sakiewicz JEDYNIE W SWOIM PRYMITYWIŹMIE Rozpruł całą Sprawę w Falstarcie. Może poparli byśmy PIS z Kaczorem, TAK ŁADNIE SIĘ SKARŻY na wszystkich, ale Człowiek Honoru był jego Promotorem jak wielu z Wałęsą „Bolkiem” itd
  Przez cały czas zmagamy się z Agenturą Jaruzelskiego, bo NIELICZNI JEDYNIE W PORĘ ZESZLI ZE SCENY NA KTÓREJ KARTY ROZDAWALI KACZYŃSCY.
  Wiem że Marek-Jurek z Ziobrą i jego Partią mogą obecnie JESZCZE COŚ KONKRETNEGO ZAPROPONOWAĆ POLSCE I POLAKOM, – nie mylić z Obywatelami Polskimi, bo od czasów kwacha przybyło ich !

 15. Polaczek said

  Każdy Żyd, oczekując na Proroka, ma bardzo różne pomysły. Chęć bycia Czarlim jest jednym z nich.

 16. Onufry said

  Haa aahaaaa haaaaa haaaaa haaaaa haaaaaa hahaaaa.Smiac sie tylko I tyle Jak nas w konia robia I okradaja.I wmawiaja wszystkim :My Narod Wybrany”…..Bhaaaaaa bahaaaaaaa

 17. Uważny Obserwator said

  GazPol – Facebook – profil „Ruska Agentura w Polszy – śmierć Tomcia Sakiewki et consortes – to taki koktajl dla ubogich i głupich, którym manipulatorzy już dawno zniszczyli śmieciowym pokarmem kubki smakowe i gotowi są wypić ze smakiem kolejne „gównianą miksturkę.”

 18. rog said

  „Ruska Agentura w Polszy” to blog zalozony przez GPC. Atakowac siebie samych! A ze idioci, to i blog na poziomie. 🙂

 19. panMarek said

  Sam sobie zapewne założył ten profil – co by to mało znaczyć – aby podnieść nakład tej badziewiastej gazetki którą nazywa polską też dla podreperowania nakładu.
  Taki z niego Polak jak ze mnie chiński mandaryn.

 20. aga said

  Dopóki Sakiewicz a może nowy Azef? jest tradsem, nic mu nie grozi ze strony Kremlinsów. Ostatecznie tradsom ( podobnie jak 100 lat temu wystruganych przez carską ochranę starokatolikom ) jest bliżej do prawosławia niż do Rzymu…
  Zatem ich mentorrr i doradzzza – szatanista Dugin niczego nowego nie wymyślił, może pogłębił w perfidii i arogancji 🙂

  „A diakon Aleksander Mumrikow powiedział, że nie jestem w pełni prawosławny. I co z tego? Zdanie jednego diakona przeciwko zdaniu drugiego. Na szczęście u nas nie ma katolicyzmu, gdzie jest urząd papieża i wszyscy muszą go słuchać. Ja też mogę spokojnie powiedzieć, że diakon Kurajew nie jest w pełni prawosławny. Istnieją w tej chwili dwa prawosławia: pierwsze – żywe, pełne ducha i drugie – oficjalne, sformalizowane, kadrowe. Diakon Kurajew reprezentuje formalną, prosystemową, powiedziałbym, że nawet profaniczną gałąź prawosławia. Pisze teksty, które z ducha są katolickie. Przykładowo uważa, że zasługą chrześcijaństwa był impuls do rozwoju nauk ścisłych, co spowodowało desakralizację kosmosu. Hezychaści od razu okrzyknęliby go heretykiem. Na szczęście prawosławie jest szersze niż sama tylko Cerkiew i zawiera w sobie również gałąź staroobrzędowców. Sam przynależę co prawda do Patriarchatu Moskiewskiego, ale duchem jestem ze staroobrzędowcami.”

  http://www.fronda.pl/a/aleksander-dugin-czekam-na-iwana-groznego,45653.html?part=4

  :

 21. Sceptyk said

  Pozdrowienia dla niezazartych z Tobago siostry-wyspy Trinidadu.

 22. Malina said

  #9
  “Sakiewicz to ukraińska agentura a nie ruska.”

  To musi byc moherowa madrosc i stad ta konkluzja. Widac ze pucz na Ukrainie zrobili ruscy 🙂 Rydzykowe”Trwam” musi odosic sie do polskiej glupoty.

  Moze w koncu mosad odstrzeli Sake jak juz zrobil swoje i jest niepotrzebny, tak jak LechKacza, choc JarKacza trzymaja nadal bo moze sie jeszcze przydac.

 23. Tylko żyd ma prawo decydować co jest dobre a co złe, co jest śmieszne a co głupie, kto jest przyjaciel a kto antysemita i kto zaslużył na to by żyć a kto nie. said

  Wolność słowa po francusku: Dieudonne aresztowany.

  W ramach walki o „wolność słowa” i „tolerancję” zjednoczono bezmózgowców całego świata w proteście przeciwko (rzekomemu?) wymordowaniu części redakcji gównianego szmatławca „Charlie Hebdo”. Jednocześnie, również w ramach wolności i tolerancji francuska policja aresztowała komika Dieudonne za brak entuzjazmu w śmierdzącej pod niebiosa sprawie „terrorystów” z Paryża.
  Oczywiście uniwersalny leming nie widzi żadnej sprzeczności między jednym, a drugim.
  Admin

  Francuski komik Dieudonne M’bala M’bala został aresztowany przez policję pod zarzutem „pochwały terroryzmu”. Sprawa dotyczy jego wpisów na Facebooku odnośnie zamachów w Paryżu.

  W poniedziałek wszczęto śledztwo w sprawie wpisu komika na portalu społecznościowym, gdzie napisał „Czuję się Charlie Coulibaly”. Nawiązał tym samym do hasła „Jestem Charlie”, pod którym odbywają się protesty przeciwko terroryzmowi. Hasło to propagują wszystkie media głównego nurtu i najważniejsi politycy, solidaryzując się z ofiarami zamachu na redakcję skandalizującego magazynu Charlie Hebdo.

  Dieudonne znany jest ze swojej postawy antysyjonistycznej, niejednokrotnie krytykował rasistowską, jego zdaniem, ideologię syjonizmu oraz poczynania reżimu izraelskiego, czym naraził się francuskiemu establishmentowi. Jego sprawa świetnie kontrastuje z mającymi obecnie miejsce wiecami „w obronie wolności słowa”, której jemu odmówiono.

  Po jego występach i wypowiedziach, w których krytykował środowiska żydowskie popierające zbrodnicze działania Izraela względem Palestyńczyków oraz sam reżim izraelski, zakazano jego występów w kilku francuskich miastach.

  Przeciwko komikowi zasądzono także wyroki dotyczące tzw. „mowy nienawiści” oraz propagowania „rasizmu” i „antysemityzmu”. W mediach głównego nurtu obowiązuje nakaz równania antysyjonizmu z tzw. „antysemityzmem”.

  QuenelleDieudonne jest także propagatorem gestu zwanego „quenelle”, który ma oznaczać sprzeciw wobec syjonizmu i prosyjonistycznego establishmentu. Gest ten został natychmiast okrzyknięty „antysemickim”, a za jego używanie kary spotkały wielu ludzi, m.in. znanych piłkarzy.

  Dieudonne nie był także lubiany przez „kolegów po fachu” z redakcji Charlie Hebdo, którzy kilkukrotnie umieszczali na swoich okładkach karykatury komika, często wplatając w nie homoseksualne fantazje twórców. Niechęć do Dieudonna ze strony „satyryków” Charlie Hebdo tłumaczyć można linią światopoglądową pisma, które, choć drwiło także z tradycyjnego judaizmu, nie pokusiło się o krytykę ideologii syjonistycznej.

  Warto pamiętać także, że Dieudonne od dłuższego czasu sympatyzuje z Frontem Narodowym, do którego delegalizacji (w imię wolności słowa?) wzywali redaktorzy Charlie Hebdo, organizując kampanię zbierania podpisów pod petycją o zakazie działalności FN (Front National Marine Le Pen)

  https://marucha.wordpress.com/2015/01/14/wolnosc-slowa-po-francusku-dieudonne-aresztowany/#comments

  Na podstawie: PAP, /thelocal.fr/

  Zobacz również:
  – Kim jest francuski komik Dieudonne? –
  /http://autonom.pl/?p=8012/
  – Rzecz o „Charlie Hebdo”, czyli na marginesie zamachu we Francji –
  /http://autonom.pl/?p=10548/

  /http://autonom.pl/

 24. Mściciel z 27 WDP AK said

  Polecam: Paryż. Nie jest nam do śmiechu, a spektakl dalej trwa http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117766,paryz-nie-jest-nam-do-smiechu-a-spektakl-dalej-trwa

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: