Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Włodek Kuliński: Dobry film wczoraj widziałem.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-01-15

Sikorski, który chciał „dorżnąć watahę” i „zajebać PiS”, oskarża Dudę o „groźbę karalną”.

Włodek Kuliński - Dobry film wczoraj widzialem

Arch.

Komentarzy 12 do “Włodek Kuliński: Dobry film wczoraj widziałem.”

 1. @+@=@@ said

  A czego można spodziewać się po idiocie, tzn. niedo(Radku) Sikorskim ? No, czego?

 2. Cheniek said

 3. BOLEK said

  SZEMRANE DRANIE

 4. Piotrx said

  Szkolenie

 5. Alina said

  Freudowskie przejęzyczenie Frau Angeli : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Jezykowa-wpadka-kanclerz-Angeli-Merkel,wid,17180853,wiadomosc.html?ticaid=1142ac

 6. Kapsel said

  Nigel Farage masakruje Tuska NAPISY PL – 13.01.2015

 7. Kapsel said

  ad.6

  2 min .07 sek /cyt/

  …..Czy jest w porządku aby imigranci pracujący w Londynie brali zasiłki na swoje dzieci, które mieszkają w Warszawie ?
  Proszę wyjaśnij mi to dzisiaj….

  Jest jak najbardziej w porządku choćby tylko – za Teheran, Jałtę i Poczdam – nadęty saksoński bufonie !

  a poza tym masz moje poparcie dla rozwalenia nowej bolszewii – UE.

 8. Alina said

  7
  O co chodzi z tymi zasiłkami, bo nie rozumiem? Zasiłki mają być dla dzieci osób pracujących w Anglii, czy dla dzieci przebywających w Anglii. Czy dzieci osób pracujących dla królowej nie mają prawa jeść tego co wypracują ich rodzice gdziekolwiek są?
  Ty wstrętny Farage’u!
  Powinieneś tym polskim rodzicom i dzieciom oprócz zasiłku zapłacić jeszcze dodatek za rozłąkę i pokryć koszty podróży raz w tygodniu do Polski i z powrotem do roboty, tak jak ty i inne eurobuce i eurociule biorą za „pracę” w europarlamencie.

 9. z bloga gajowego Maruchy said

  PARLAMENT EUROPEJSKI:

  PiS przeciwko państwu palestyńskiemu

  Posted by Marucha w dniu 2015-01-15 (czwartek)

  Parlament Europejski przyjął symboliczną rezolucję w sprawie uznania państwa palestyńskiego, popierając „co do zasady uznanie państwowości palestyńskiej oraz rozwiązanie dwupaństwowe”.

  W głosowaniu, które odbyło się w zeszłym miesiącu, 498 posłów PE opowiedziało się za przyjęciem rezolucji, przy jedynie 88 głosach przeciwnych i 111 wstrzymujących się. Jak donosiły we wtorek portale izraelskie i syjonistyczne, wśród nielicznych posłów PE głosujących zgodnie z interesami Tel-Awiwu znaleźli się europarlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości.

  Media syjonistyczne przytaczają całą listę zasłużonych w głosowaniu Polaków. Wśród posłów PE głosujących przeciwko rezolucji wymieniani zostali: Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga (b. szefowa MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.

  Na liście europarlamentarzystów, którzy wstrzymali się od głosu, znalazły się kolejne nazwiska członków PiS: Beata Gosiewska, Marek Gróbarczyk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jadwiga Wiśniewska, Janusz Wojciechowski.

  Prof. Krasnodębski w debacie poprzedzającej głosowanie uzasadniał stanowisko PiS „szczególną wrażliwością Polaków na kwestię bezpieczeństwa narodu żydowskiego”.

  (Na podst. izrael.org.il)

  Komentarz Redakcji:

  Wrażliwość działaczy neokonserwatywnego PiS jest oczywiście bardzo wybiórcza, o czym świadczy nie tylko jednostronne poparcie tej partii dla agresywnych kierunków i ludobójczych praktyk polityki Izraela, ale konsekwentne lokajstwo wobec wszystkich interesów osi Waszyngton – Tel Awiw.

  O ile na polu kryzysu ukraińskiego możliwe jest obłudne zasłanianie się „polską racją stanu”, tak na przykładzie bliskowschodnim widać jaskrawo, czyje interesy realnie reprezentują politycy tej formacji.

  http://xportal.pl

  Gajowy najwidoczniej nie jest Polakiem, albowiem nie jest szczególnie uwrażliwiony na kwestię bezpieczeństwa narodu żydowskiego. Mało tego, nie jest na nią w ogóle uwrażliwiony. Bardziej obchodzi go los bezdomnych kotów.
  Admin

 10. Kapsel said

  ad.7…– nadęty saksoński bufonie !…

  winno byś

  ….nadęty anglosaski bufonie !

  ad.8 …..O co chodzi z tymi zasiłkami, bo nie rozumiem?…

  Ja też tego nie wiem , nie korzystam z tego bo nigddy nie wyjeżdżałem, zacytowałem za filmikiem.

  ad.9

  głosujących przeciwko rezolucji wymieniani zostali: Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga (b. szefowa MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.

  Na liście europarlamentarzystów, którzy wstrzymali się od głosu, znalazły się kolejne nazwiska członków PiS: Beata Gosiewska, Marek Gróbarczyk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jadwiga Wiśniewska, Janusz Wojciechowski……. „szczególną wrażliwością Polaków na kwestię bezpieczeństwa narodu żydowskiego”..

  może wreszcie ludziom otworzą się oczy na PiS – dzielców !

 11. Onufry said

  Tego potrzeba spoleczenstwu Co ta babcia trzyma w reku.Dialog wtedy mozemy prowadzic………….INNE DIALOGI SA BEZ PRZEDMIOTOWE I SA BEZ SENNSU

 12. gość said

  Jesteś bogaty – unikniesz więzienia

  Podczas czwartkowego głosowania Sejm głosami 298 posłów przy 154 przeciw przyjął nowelizację Kodeksu karnego, zmieniającą „filozofię karania”. Zgodnie z nowymi przepisami od wyroku pozbawienia wolności będzie można wymigać się zapłaceniem grzywny.

  To największa zmiana tej ustawy od 1997 roku i budząca najwięcej kontrowersji ze względu na nadmierną liberalizację prawa. Poprawki posłów Prawa i Sprawiedliwości, zmierzające do powstrzymania wypuszczania bandytów na wolność za drobną opłatą – wnioskowali oni o pozostawienie kary ograniczenia wolności w obecnej formie i niedopisywanie do niej nowych form, np. możliwości zasądzenia obowiązku nauki, czy powstrzymania się od spożywania alkoholu. Domagali się również, aby nie można było zamieniać kary więzienia na grzywę w sprawach przestępstw o zagrożeniu karą nawet do 8 lat więzienia.

  Poseł Bartosz Kownacki nie ma żadnych wątpliwości: przyjęcie ustawy w proponowanym kształcie to nic innego jak depenalizacja szeregu przestępstw.

  Przedstawiciele rządu przekonują, że nowe przepisy kk, które wejdą w życie z dniem 1 lipca „skończą z sytuacją, którą można nazwać powszechnym niewykonywaniem kar pozbawienia wolności i zamienić tę sytuację na efektywne wykonywanie kar wolnościowych”. Zamiarem rządu, jak informował w kwietniu zeszłego roku ówczesny wiceminister sprawiedliwości Michał Królikowski, jest karanie przestępców poza więzieniem i – w domyśle, gdyż żaden przedstawiciel nie wypowiedział tych słów głośno – załatanie dziury budżetowej dzięki przestępczej działalności obywateli.

  Kara pozbawienia wolności ma być zatem „zarezerwowana dla bardzo poważnych przestępstw albo dla sprawców, którzy nie rokują poprawy”. Z kolei kara ograniczenia wolności będzie mogła być połączona np. z systemem dozoru elektronicznego, wprowadzona zostanie również możliwość orzekania kary mieszanej, tj. krótkoterminowej kary pozbawienia wolności połączonej następnie z karą ograniczenia wolności. Zwiększona ma także zostać skuteczność grzywien – ma temu służyć m.in. obowiązkowe wpisanie osoby zalegającej z wpłatą do rejestru dłużników.

  Julia Nowicka

  http://www.prawy.pl/z-kraju/8111-jestes-bogaty-nie-pojdziesz-do-wiezienia

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: