Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Przedsiębiorstwo Holokaust – 6 milionów kłamstw

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-02-01

Tak bardzo bano się tego tekstu, iż zniszczono i kupiono całą platformę blogową, likwidując m.in. nasz blog ligaswiata.napisala.pl.

Jest to jeden z najlepszych materiałów o holoszwindlu w języku polskim. Zachęcamy do jego kopiowania i rozpowszechniania. Za fenomenalną pracę podziękowania dla Oli Gordon.
Źródło: http://zioncrimefactory.com

Książka Dona Heddesheimera The First Holocaust: Jewish Fundraising Campaigns With Holocaust Claims During and After World War One,[Pierwszy holokaust: żydowskie kampanie zbierania funduszy z holokaustu podczas i po I wojnie światowej] jest ważnym kawałkiem rewizjonistycznej układanki. Autor przekonująco dokumentuje mnóstwo wcześniejszych prób żydowskich upowszechniania zwodniczej i nieprawdziwej propagandy okrucieństwa przed, podczas i po I wojnie światowej.

Pierwszy holokaust pokazuje zdumiewającą kolekcję wycinków z gazet i artykułów propagandowych od końca XIX wieku, które mówiły o cierpieniach i nadchodzącej eksterminacji europejskiego żydostwa. W nich odkrywamy, że dziesiątki razy przed II wojną światową Żydzi przywoływali kabalistyczną liczbę “6 milionów”, jako liczbę Żydów na skraju śmierci i destrukcji, w różnych okresach zamieszek i konfliktów w Europie i Rosji.

Niewątpliwie książka demaskuje celowy oszukańczy charakter tych żydowskich kampanii i ataków medialnych, na długo zanim Hitler został kanclerzem Niemiec w roku 1933, zaprojektowanych na wzbudzanie sympatii opinii publicznej i uzyskanie wsparcia finansowego dla żydowskich ambicji politycznych, głównie ustanowienia państwa Izrael.

Obsesyjne posługiwanie się kabalistyczną bajką o “6 mln zmarłych lub umierających Żydach” sprzed co najmniej 40 lat przed II wojną światową, bezpośrednio osłabia i zdradza pojęcie, jak twierdzili, że w latach 1939-1945 w Europie zginęło 6 mln Żydów. To było kłamstwem za pierwszym razem, i jest kłamstwem teraz!

Zachodnie społeczeństwa gojowskie przez dziesięciolecia były zalewane i wszczepiane niekończącym się pokazem hollywoodzkich filmów o holokauście, programów telewizyjnych, “doku-serialami”, książkami i wspomnieniami łączącymi się z obowiązkową“edukacją o holokauście” w północno-amerykańskich i europejskich szkołach. Głównym zadaniem tej podstępnej globalnej kampanii propagandowej jest tylko pranie nie-żydowskich mózgów i doprowadzenie ich do skrajnego strachu i paraliżu, podczas gdy stajemy się zniewoleni ideologicznie, gospodarczo i fizycznie przez żydowskie plemię.

Zorganizowano ją również po to, żeby zdelegalizować wszelką krytykę Żydów i państwa Izrael, oraz omotania nie-Żydów do zaakceptowania pro-żydowskich i pro-syjonistycznych poglądów. Poprzez nienawistne kłamstwa holokaustyczne, syjonistyczni mitomani uczą masy dzieciaków nienawiści do Niemców, i ogólnie do Europejczyków. Te dzieciaki, nie mające wystarczającej wiedzy i nie umiejące za siebie myśleć, kiedy dorosną, ślepo wierzą w te wszystkie bajki, i nigdy nie kwestionują tego co im powiedziano. Indoktrynacja młodych syjonistyczną fikcją “holokaustyczną” czyni permanentne uszkodzenia w umysłach młodych ludzi.

Karmienie na siłę dzieci i nastolatków przekrętami i kłamstwami o II wojnie światowej, żeby sympatyzowali z żydowskim narodem i zdradzieckimi sprawami żydowskimi, takimi jak syjonizm i komunizm, jest niemoralne, destrukcyjne, szkodliwe i kryminalne. Trzeba z tym skończyć!

Można zadać sobie pytanie: “jakie jest znaczenie liczby ’6 mln’ i skąd się wzięła?”

Rzeczywiście intrygujące jest pochodzenie mitycznej liczby “6 mln”. Żydzi uparcie podkreślali ją w propagandzie horroru od roku 1890 do 1945. Druga wojna światowa zakończyła się w 1945 roku, i od tego czasu ta kabalistyczna liczba zdobyła pozycję świętości, dzięki lichej i oszukańczej kampanii wielokrotnego mówienia o holo-oszustwie w wiadomościach i przemyśle rozrywkowym z ośrodkiem w żydowskim Hollywood. Jak kiedyś powiedział żydowsko-komunistyczny morderca, Władimir Lenin, “wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą”.

Ta kampania żydowskiego oszustwa potęgowała się na przestrzeni lat. Kiedy Żydzi wyczuwają wśród gojowskiej opinii publicznej wzrost świadomości swojej zdrady i globalnych zbrodni przeciwko ludzkości (naturalna reakcja oburzenia i wrogości), tym głośniej zaczynają lamentować o wymyślonym przez siebie holokauście w kontrolowanych przez nich ośmiorniczych mediach. To dlatego zawsze mierzą puls opinii publicznej.

Światowi przywódcy, prezydenci, premierzy, królowie i królowe, papieże, księża i święte osoby wszystkich religii, na klęczkach czołgają się w szacunku do mitycznych “6 mln Żydów”, którzy nie zginęli w “nazistowskich komorach gazowych”, bo takie komory nie istniały i były niemożliwe (zobacz VHO, IHR, CODOH, WSMOT, Zundelsite, Nazi Gassings Never Happened).

Badania pokazują, że powód tej dziwnej żydowskiej obsesji związanej z liczbą 6 mln bierze się ze starożytnego proroctwa religijnego w Torze. Według pewnych źródeł, proroctwo to przewidziało, że zanim naród żydowski będzie mógł wysunąć roszczenia i zdobyć Palestynę, by ustanowić żydowską ojczyznę zwaną “Izrael”, musi zginąć 6 mln Żydów w ofierze całopalenia (czyli holokauście), jako ofierze złożonej ich żądnej krwi boskości, YHWH. (Zobacz Weintraub, Ben. The Holocaust Dogma of Judaism: Keystone of the New World Order. Washington, D.C.: Cosmo Pub., 1995.).  Żydowski autor Benjamen Blech potwierdził to w książce “The Secrets of Hebrew Words” [Tajemnice hebrajskich wyrazów] confirmed this reality (J Aronson Inc., 1991, p. 241), twierdząc:

“Hebrajskie słowo ‘powrócisz’ (TaShaVu) wydaje się być napisane niepoprawnie. Gramatycznie wymaga innego (vav), i powinnoo być (TaShUVU). Dlaczego brakuje mu litery (vav) oznaczającej sześć? [TaShaVU] bez vav to przepowiednia dla narodu żydowskiego o ostatecznym powrocie do ich narodowej ojczyzny. Według numerologii TaShaVU daje 708: tav = 400, shin = 300, vei = 2, vey = 6. Kiedy piszemy rok, ignorujemy millenia. W 1948 roku świeckiego kalendarza, widzimy cud żydowskiego powrotu do Izraela. W hebrajskim kalendarzu był to rok 5708. Był to rok przepowiedziany niekompletnym słowem (TaShuVu), powrócisz. Powróciliśmy, brakowało 6 – najważniejszych 6 mln naszych ludzi, którzy zginęli w holokauście. Ale spełnienie przepowiedni powrotu dokładnie w tym roku sugerowane przez gematrię TaShuVU daje pewną nadzieję, że słowa proroków o Ostatecznym Odzyskaniu sprawdzą się również”.

Poniżej dwa kolejne komentarze nt. pochodzenia “6 mln” z History & Scriptural Origins of the Six Million Number [Historyczne i biblijne pochodzenie liczby 6 mln]:

[Cytat 1] Proroctwa żydowskie w Torze stawiają wymóg, że musi “zniknąć” 6 mln Żydów, zanim będzie możliwe ustanowienie państwa Izrael. “Powrócicie minus 6 mln”. To dlatego izraelski historyk, Tom Segev, oświadczył, że “6 mln” stanowi próbę przekształcenia historii o holokauście w państwową religię. Te 6 mln, jak mówi proroctwo, musiało zniknąć w “palących się piecach”, co legalizuje teraz sądowa wersja holokaustu. I rzeczywiście, Robert B Goldmann pisze: “… bez holokaustu nie byłoby żydowskiego państwa”. Prosta konsekwencja: Jeśli się uwzględni 6 mln Żydów zagazowanych w Auschwitz, którzy skończyli w “palących się piecach” (grecki holokaust = spalone ofiary), to proroctwa zostały “spełnione” i Izrael może stać się “legalnym państwem”. – autor nieznany.

[Cytat 2] W kwestii liczby “6 mln” powinno się wiedzieć, że w hebrajskim tekście proroctw w Torze, czytamy “powrócicie”. W tekście tym nie występuje litera “V” lub “VAU”, gdyż w hebrajskim nie ma cyfr; litera V oznacza 6. Ben Weitraub, badacz religijny, dowiedział się od rabinów, że brakująca litera oznacza liczbę ’6 mln’. A zatem proroctwo mówi: Powrócicie, ale w liczbie mniejszej o 6 mln. Zobacz Ben Weitraub: “The Holocaust Dogma of Judaism” [Dogmat holokaustu w judaizmie], Cosmo Publishing, Waszyngton 1995, s. 3. Musi brakować 6 mln zanim Żydzi będą mogli powrócić do Ziemi Obiecanej. Według Jahwe jest to oczyszczenie dusz grzesznego ludu. Żydzi muszą, po powrocie do Ziemi Obiecanej, być czyści, oczyszczenie musi nastąpić poprzez spalenie. – korespondent.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że marna i śmieszna historia o “6 mln Żydów” zamordowanych w “komorach gazowych” i spalonych w “piecach” w obozach koncentracyjnych podczas II wojny światowej, dała Żydom impet i PR-owską broń, których potrzebowali żeby dokonać “wspaniałego powrotu” na “ziemię obiecaną” po zakończeniu wojny – zajmując i czyszcząc etnicznie większość Palestyny poprzez terroryzm i siłę broni – ustanawiając rasistowskie “państwo żydowskie” zwane “Izraelem” w 1948 roku? I to wszystko zdarza się w 100 procentach zgadzać ze wcześniej zacytowanym fragmentem proroctwa Tory? Nie sądzę!

Obecnie bajka pt. holokaust™ przybrała formę dziwacznego kultu, wymuszonego przez państwo i chronionego przez religię dogmatu (holościjaństwo), skoro nielegalne jest kwestionowanie, dyskutowanie lub negowanie w dziesiątkach europejskich krajów, podlegające ciężkim karom pieniężnym i więzienia! Ta naciągana, trąbiona przez syjonistów teoria spiskowa jest wykorzystywana przez żydowskich tekściarzy i oszukańczych artystów jako wytwórnia pieniędzy – oszustwo o niemal planetarnych proporcjach, przez żydowskiego profesora, Normana Finkelsteina, nazwane “Przedsiębiorstwem holokaustu”.

Ponadto, ten mit wymyślili żydowscy gorliwcy jako ideologiczny młot do bicia w głowę Gojów, kiedy tylko nie-Żydzi ośmielą się krytykować lub sprzeciwiać globalnemu bandytyzmowi i złym wpływom samo-wyznawcom “wybranego narodu”.

Poniżej reprodukcje licznych wycinków prasowych pokazujących kabalistyczną liczbę 6 mln, od roku 1900. Zauważmy nieustanne odnoszenie się do “6 mln Żydów”, nieustanne błagania o pieniądze i ziemię (Palestyna), i określenie “holokaust” często używane przed rokiem 1940. Warto zauważyć, że autorami ogromnej większości tych artykułów propagandowych byli najbogatsi żydowscy bankierzy z Wall Street, jak również przywódcy syjonistycznych grup nacisków – wśród nich Schiffowie i Warburgowie. (Więcej przykładów here, here i here; podziękowania temu bloggerowi

http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.com/?zx=d209ac361ed6a88d

za odszukanie wielu z tych wycinków).

1900 – Amerykański syjonista, rabin Stephen S Wise, przemycił program syjonistyczny za oszustwem holokaustu, żeby wypromować sympatię opinii publicznej dla syjonizmu (żydowskie przejęcie Palestyny): “Tam jest 6 mln żywych, krwawiących, cierpiących argumentów opowiadających się za syjonizmem”.

[Więcej wycinków, a jest ich mnóstwo, znajduje się w oryginalnym artykule – admin]

http://worldinfoport.hvs.pl/

Za: https://marucha.wordpress.com/2015/02/01/przedsiebiorstwo-holokaust-6-milionow-klamstw/

(ciekawe komentarze)

Reklamy

Komentarzy 38 to “Przedsiębiorstwo Holokaust – 6 milionów kłamstw”

 1. basia said

  Zycie tej nacji to jedno,wielkie kłamstwo!!!!

 2. Mściciel z 27 WDP AK said

  Ponawiam, to także od Oli Gordon: Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem. Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301. Nie zginęło 6 mln Żydów: to twierdzenie było całkowitą fabrykacją*

  Przez wiele lat Żydzi mówili całemu światu, że 6 mln z nich było systematycznie mordowanych w niemieckich “obozach koncentracyjnych” podczas II wojny światowej. Każdy kwestionujący to twierdzenie jest zjadliwie oczerniany jako nienawistny antysemita. Kraje dookoła świata skazywały na więzienie osoby kwestionujące roszczenie o wymordowanych 6 mln.

  Teraz mamy dla obejrzenia przez cały świat zeskanowany obraz oficjalnego dokumentu Międzynarodowego Czerwonego Krzyża jako dowód na to, że tzw. “holokaust” nigdy nie miał miejsca. Żydzi na całym świecie umyślnie kłamali w celu zdobycia emocjonalnych i finansowych korzyści dla siebie. Popełnili oni popełnione z pełną premedytacją oszustwo na milionach mieszkańców świata!

  “Holokaust” to największe kłamstwo kiedykolwiek powiedziane. Miliony dolarów wypłacano dla “ocalałych z holokaustu” i ich potomków za coś co nie miało miejsca. Jest to umyślne, przestępcze oszustwo na skalę tak masową, że jest prawie niewytłumaczalne.

  Poniżej zeskanowany obraz raportu Oficjalnej Całkowitej Liczby Zgonów od Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. Apeluję o ściganie osób i grup, które założyły fałszywe procesy sądowe w celu uzyskania odszkodowań za holokaust i nagrody finansowe za szkody, za popełnienie celowego oszustwa w sądach. Apeluję do usunięcia wzmianek o holokauście w podręcznikach historii i materiałach edukacyjnych. Apeluję o usunięcie Memoriałów Holokaustu na całym świecie.

  Już dawno to umyślne oszustwo powinno być zatrzymane, a ci którzy go dokonali postawieni przed sąd za 60 lat zjadliwych kłamstw i oszustwa finansowego.

  Faktyczna ocena “holokaustu” przez Czerwony Krzyż

  NoEvidenceOfGenocide • 28.01.2005

  Nie ma dowodów na ludobójstwo

  Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena “holokaustu” przez Czerwony Krzyż

  Jest jedno badanie nt. kwestii żydowskiej w Europie podczas II wojny światowej, oraz warunków w niemieckich obozach koncentracyjnych, prawie unikalne pod względem uczciwości i obiektywności, 3-tomowy Raport Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża [MKCK] o jego działalności w ciągu II wojny światowej, Genewa 1948 rok.

  Ten kompleksowy materiał z całkowicie neutralnego źródła, uwzględnił i poszerzył wyniki dwóch wcześniejszych prac: Documents sur l’activité du CICR en faveur des civils détenus dans les camps de concentration en Allemagne1939-1945 [Dokumenty o działalności Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża na rzecz ludności cywilnej w obozach koncentracyjnych w Niemczech 1939-1945]

  (Genewa, 1946), oraz Inter Arma Caritas: the Work of the ICRC during the Second World War [Działalność MKCK w czasie II wojny światowej] (Genewa, 1947). Zespół autorów z Frédéric Siordet na czele wyjaśnił na początkowych stronach raportu, że ich obiekt, w tradycji Czerwonego Krzyża, zachował ścisłą neutralność polityczną, i na tym polega jego wielka wartość.

  MKCK z powodzeniem zastosował Wojskową Konwencję Genewską z 1929 roku w celu uzyskania dostępu do internowanych osób cywilnych przetrzymywanych w Europie środkowej i zachodniej przez władze niemieckie. Ale MKCK nie mógł uzyskać żadnego dostępu do Związku Radzieckiego, który nie ratyfikował Konwencji. Miliony internowanych wojskowych i cywilnych przetrzymywanych w ZSRR, którego warunki były znane do tej pory jako dużo gorsze, byli całkowicie odcięci od wszelkiego międzynarodowym kontaktu lub nadzoru.

  Raport Czerwonego Krzyża stanowi wartość, gdyż jako pierwszy wyjaśnia uzasadnione okoliczności, w których przetrzymywani byli Żydzi w obozach koncentracyjnych, tj. jako wrodzy cudzoziemcy. W opisie dwóch kategorii internowanych osób cywilnych, Raport rozróżnia drugi ich rodzaj jako “cywilów wywiezionych na działki administracyjne (niem.: “Schutzhäftlinge”), których aresztowano z motywów politycznych lub rasowych, ponieważ ich obecność uznawano za zagrożenie dla państwa lub sił okupacyjnych” (t. 111, s. 73). Osoby te, mówi, “zostały umieszczone na tych samych zasadach jako osoby aresztowane lub uwięzione na mocy prawa powszechnego, ze względów bezpieczeństwa.” (s. 74).

  Raport przyznaje, że Niemcy były początkowo niechętne kontroli przez Czerwony Krzyż w zakresie osób przetrzymywanych z powodów związanych z bezpieczeństwem, ale w drugiej połowie 1942 roku, MKCK uzyskał z Niemiec ważne koncesje. Dopuszczono go do dystrybucji paczek żywnościowych do głównych obozów koncentracyjnych w Niemczech od sierpnia 1942 roku, a “od lutego 1943 r. koncesję tę rozszerzono na wszystkie inne obozy i więzienia” (t.111, s. 78). MKCK szybko nawiązał kontakt z komendantami obozu i rozpoczął program pomocy żywnościowej, który funkcjonował aż do ostatnich miesięcy 1945 roku, za co napływały listy z podziękowaniami od żydowskich internowanych.

  Obdarowywanymi przez Czerwony Krzyż byli Żydzi

  Raport mówi, że “Pakowano aż 9.000 paczek na dobę. Od jesieni 1943 do maja 1945 r., do obozów koncentracyjnych wysłano około 1.112.000 paczek o łącznej wadze 4.500 ton.” (t. III, s. 80). Oprócz żywności, w paczkach była odzież i środki farmaceutyczne.” Paczki wysyłano do Dachau, Buchenwald, Sangerhausen, Sachsenhausen, Oranienburg, Flossenburg, Landsberg-am-Lech, Flöha, Ravensbrück, Hamburg-Neuengamme, Mauthausen, Theresienstadt, Auschwitz, Bergen-Belsen, do obozów w pobliżu Wiednia w Europie środkowej i południowych Niemczech. Głównymi ich odbiorcami byli Belgowie, Holendrzy, Francuzi, Grecy, Włosi, Norwegowie, Polacy i Żydzi bezpaństwowi.” (t. III, s. 83).

  W trakcie wojny, “Komitet był w stanie przesłać i rozpowszechnić w formie pomocy humanitarnej, ponad 20 mln franków szwajcarskich, zebranych przez żydowskie organizacje społeczne na całym świecie, w szczególności przez American Joint Distribution Committee z Nowego Jorku.” (t. I, s. 644). Tej ostatniej organizacji rząd niemiecki pozwolił utrzymywać biuro w Berlinie, aż do chwili wejścia Ameryki do wojny. MKCK skarżył się, że utrudnianie ich ogromnej operacji pomocy dla internowanych Żydów nie pochodziło od Niemiec, ale od mocnej blokady Europy przez aliantów. Większość zakupów pomocowych w zakresie żywności dokonywano w Rumunii, na Węgrzech i Słowacji.

  MKCK szczególnie chwalił za liberalne warunki, jakie panowały w Theresienstadt do czasu ich ostatniej wizyty w kwietniu 1945 roku. Ten obóz, “gdzie było około 40.000 Żydów deportowanych z różnych krajów, był stosunkowo uprzywilejowanym gettem.” (t. III, s. 75). Według Raportu, “delegaci Komitetu mieli możliwość zwiedzenia obozu w Theresienstadt (Terezin), który był przeznaczony wyłącznie dla Żydów i był prowadzony na specjalnych warunkach. Z informacji zebranych przez Komitet, ten obóz został uruchomiony przez pewnych przywódców Rzeszy jako eksperyment… Ci ludzie chcieli dać Żydom możliwość utworzenia życia wspólnotowego w mieście, pod ich własną administracją i z niemal pełną autonomią… dwóch delegatów mogło odwiedzić obóz 6.04.1945 roku. Potwierdzili oni korzystne wrażenie nabyte podczas pierwszej wizyty.” (t. I, s. 642).

  MKCK również pochwalił reżim Iona Antonescu faszystowskiej Rumunii, gdzie Komitet mógł objąć szczególną pomocą 183.000 rumuńskich Żydów, do czasu okupacji sowieckiej. Wtedy pomoc zakończono, i MKCK skarżył się, że nigdy nie udało mu się “wysłać czegokolwiek do Rosji” (t. II, s. 62). To samo odnosiło się do wielu niemieckich obozów po “wyzwoleniu” przez Rosjan. MKCK otrzymał obszerną pocztę z Auschwitz do okresu okupacji sowieckiej, kiedy wielu internowanych zostało ewakuowanych na zachód. Ale wysiłki Czerwonego Krzyża, aby wysyłać pomoc internowanym pozostałym w Auschwitz pod kontrolą sowiecką, były daremne. Jednak paczki żywnościowe były nadal wysyłane do byłych więźniów KL Auschwitz, przeniesionych na zachód do takich obozów jak Buchenwald i Oranienburg.

  Brak dowodów na ludobójstwo

  Jednym z najważniejszych aspektów Raportu Czerwonego Krzyża jest to, że wyjaśnia prawdziwą przyczynę tych zgonów, które miały miejsce niewątpliwie w obozach pod koniec wojny. Czytamy w Raporcie: “W chaotycznym stanie Niemiec, po inwazji w ostatnich miesiącach wojny, obozy nie otrzymywały żadnych dostaw żywności, i głód powodował coraz więcej ofiar. Sam zaniepokojony tą sytuacją, rząd niemiecki w końcu. poinformował MKCK 1 lutego 1945 … W marcu 1945 roku, dyskusje między przewodniczącym MKCK i gen. SS Kaltenbrunnerem dały nawet bardziej zdecydowane wyniki. Odtąd MKCK mógł rozprowadzać pomoc, a jeden delegat miał pozwolenie na pobyt w każdym obozie … “(t. III, s. 83).

  Najwyraźniej władze niemieckie miały na celu łagodzenie tragicznej sytuacji na tyle ile mogły. Czerwony Krzyż dość wyraźnie twierdzi, że dostawy żywności ustały w tym czasie, z uwagi na alianckie bombardowania niemieckiego transportu, a w interesie internowanych Żydów protestowali 15.03.1944 roku przeciwko “barbarzyńskiej wojnie powietrznej sojuszników” (Inter Arma Caritas, s. 78). 2.10.1944 roku, MKCK ostrzegał niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych o zbliżającym się upadku niemieckiego systemu transportu, oświadczając, że warunki głodowe dla ludzi w Niemczech są nie do uniknienia.

  Mając do czynienia z obszernym, 3-tomowym Raportem, ważne jest, aby podkreślić, że delegaci MKCK nie znaleźli dowodów na to, by w obozach w okupowanej Europie, była celowa polityka eksterminacji Żydów. Na żadnej z 1600 stron, Raport nie wspomina nawet o czymś takim jak komora gazowa. Przyznaje on, że Żydzi, podobnie jak wiele innych narodów w czasie wojny, znosili trudy życia i niedostatki, ale jest zupełna cisza na temat planowanej zagłady, jest obszerne obalenie legendy o Sześciu Milionach. Podobnie jak przedstawiciele Watykanu, z którymi pracowali, Czerwony Krzyż sam znalazł się nie mógł cierpliwie znosić nieodpowiedzialnych oskarżeń o ludobójstwo, które były na porządku dziennym.

  Jeśli chodzi o prawdziwy wskaźnik śmiertelności, Raport wskazuje, że większość żydowskich lekarzy z obozów wykorzystywano w celu zwalczania tyfusu na froncie wschodnim, tak że byli oni niedostępni gdy w obozach wybuchła epidemia tyfusu w 1945 roku (t. I, s. 204 ff) – nawiasem mówiąc, często się twierdzi, że przeprowadzano masowe egzekucje w komorach gazowych sprytnie przebranych za prysznice. Znowu Raport zawiera bezsens tego twierdzenia. “Nie tylko miejsca do mycia, ale instalacje do wanien, pryszniców i pralni są kontrolowane przez delegatów. Musieli często podejmować działania, w celu otrzymania lepszego sprzętu, naprawy lub powiększenia” (t. III, s. 594 ).

  Nie wszystkich internowano

  Tom III Raportu Czerwonego Krzyża, rozdział 3 (I. Żydowska ludność cywilna) traktuje o “pomocy udzielanej żydowskiej części wolnego społeczeństwa,” i ten rozdział wyjaśnia dość jasno, że w żaden sposób nie wszystkich europejskich Żydów umieszczono w obozach internowania, lecz pozostali oni, z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, częścią wolnej ludności cywilnej. Jest to w bezpośredniej sprzeczności z “dokładnością” rzekomego “programu eksterminacji,” oraz z twierdzeniem w fałszywych pamiętnikach Hössa, że Eichmann miał obsesję na punkcie aresztowania “każdego Żyda, którego mógł złapać.”

  Raport stwierdza, że w Słowacji, na przykład, gdzie nadzorował asystent Eichmanna – Dieter Wisliceny, “znaczna część mniejszości żydowskiej miała pozwolenie na pozostanie w kraju, a w pewnych okresach Słowacja była traktowana jako względna oaza schronienia dla Żydów, zwłaszcza dla pochodzących z Polski. Ci, którzy pozostali na Słowacji wydawali się względnie bezpieczni do końca sierpnia 1944 roku, kiedy miał miejsce bunt wobec sił niemieckich. Choć prawdą jest, że prawo z 15.05.1942 roku przyniosło internowanie kilku tysiącom Żydów, ci ludzie byli trzymani w obozach, gdzie warunki zakwaterowania i wyżywienia były do zniesienia, i gdzie internowani mogli wykonywać płatną pracę na warunkach niemal takich samych jak na wolnym rynku.” (t. I, s. 646).

  Nie tylko duża liczba 3 mln europejskich Żydów w ogóle uniknęła internowania, ale emigracja Żydów podczas wojny trwała nadal, na ogół przez Węgry, Rumunię i Turcję. Jak na ironię, powojenna emigracja Żydów z terytoriów okupowanych przez Niemców, była także ułatwiana przez Rzeszę, jak w przypadku polskich Żydów, którzy uciekli do Francji przed okupacją. “Żydzi z Polski, którzy podczas pobytu we Francji, uzyskali zezwolenie na przyjazd do Stanów Zjednoczonych, byli uznawani za obywateli amerykańskich przez niemieckie władze okupacyjne, które zgodziły się ponadto uznać ważność około 3.000 paszportów, wydanych Żydom przez konsulaty państw Ameryki Południowej” (t. I, s. 645).

  Jako przyszli obywatele USA, ci Żydzi znajdowali się w obozie w Vittel w południowej Francji, dla amerykańskich cudzoziemców. Emigracja europejskich Żydów z Węgier, w szczególności w czasie wojny, przebiegała bez przeszkód ze strony władz niemieckich. “Do marca 1944 roku,” mówi Raport Czerwonego Krzyża, “Żydzi, którzy mieli przywilej wiz do Palestyny, mogli opuścić Węgry” (t. I, s. 648). Nawet po wymianie rządu Horthy w 1944 roku (po jego próbach zawieszenia broni z ZSRR) rządem bardziej zależnym od władz niemieckich, emigracja Żydów była kontynuowana.

  Komitet otrzymał gwarancje zarówno W. Brytanii jak i Stanów Zjednoczonych,” że udzielą wszelkiego możliwego wsparcia emigracji Żydów z Węgier,” i od rządu USA MKCK otrzymał wiadomość mówiącą, że “Rząd Stanów Zjednoczonych … teraz specjalnie powtarza swoje zapewnienia, że dokona ustaleń w kwestii troski o wszystkich Żydów, którzy w obecnej sytuacji mogą wyjechać” (t. I, s. 649).

  Biedermann zapewnił, że w 19 przypadkach, które przytoczył w “Did Six Milion Really Die?” [Czy naprawde zginęło 6 mln?] z Raportu MKCK na temat jego działalności w czasie II wojny światowej, oraz Inter Arma Caritas (łącznie z wyżej wymienionym materiałem), zrobił to dokładnie.

  Cytat z Charlesa Biedermanna (delegat MKCK i dyrektor Międzynarodowego Biura Poszukiwań Czerwonego Krzyża) przedstawiony pod przysięgą w procesie Zundela (9-10-11-12.02.1988).

  Powyższy tekst pochodzi z rozdz. IX książki “Did Six Million Really Die?”

  * był to pomysł rabina Wise. Przebąkiwali o tej liczbie od dawna. Około 1917 roku wyprodukowali broszury na temat tej liczby.

  “Już w latach 1900, rabin Stephen Wise powiedział grupie syjonistów “jest 6 mln żywych, krwawiących, cierpiących argumentów korzystnych dla syjonizmu” (New York Times, 11.06.1900).”
  Ten Wise to prawdziwa cnota. Zablokował emigrację zagrożonego europejskiego żydostwa do Ameryki północnej motywując to tym, że nowy Izrael chciał tylko rodzące ciała, a pozostałe mogły zostać spalone.
  For the entire book “Did Six Million Really Die?”, click here.

  http://www.ihr.org/books/harwood/dsmrd01.html

  http://thunderbay.indymedia.org/news/2005/01/18220.php

  Źródło: http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/06/official-records-from-international-red.html

  Tłum. z j. ang. Ola Gordon (http://chomikuj.pl/OlaGordon)

  P.S. Suplement:

 3. Mściciel z 27 WDP AK said

  Poniżej dokumenty z MCK.

 4. Mściciel z 27 WDP AK said

 5. Mściciel z 27 WDP AK said

 6. Mściciel z 27 WDP AK said

  Reszta moich wpisów dla zainteresowanych tym tematem tu: https://wirtualnapolonia.com/2015/01/31/zygmunt-bialas-jak-nas-przygotowuja-na-nie-nasza-wojne/#comments

 7. jasiek z toronto said

  Re: 1
  Problem polega na tym, ze w te zydowskie oszustwo bardzo wielu uwierzylo…Podobnie ma sie sprawa z zydowskim systemem finansowym opartym na lichwiarskim zlodziejskim procederze…
  =======================
  jasiek z toronto

 8. wojtek said

  Może warto dać możliwość umieszczania artykułów w serwisie wykop.pl?

 9. Shadowman said

  Jeżeli by to była prawda, to w okresie międzywojennym z otoczeniem w granicach maksymalnie 6 lat musiało zginąć co najmniej kilkadziesiąt milionów Żydów, czyli więcej jak ich populacja w tamtym czasie.

 10. TYSIĄCE muzeów holokaustycznych UTRWALAJĄ MIT 6 milionowy! said

  Maszyną do wmówienia MITU holokaustycznego przeciętnym obywatelom nieomal we wszystkich państwach Świata, aby WYCHOWAĆ ich w POCZUCIU WINNY za jakoby spowodowanie tej „holokaustycznej” wytrzepanej z rękawa cyfry zafałszowanego mitu 6 milionów jest SYSTEM INDOKTRYNACJI holokaustycznej za pomocą wybudowanych TYSIĘCY MUZEÓW holokaustycznych.

  To wybudowanie tych TYSIECY MUZEÓW holokaustycznych na całym Świecie WYMUSIŁA bardzo agresywna międzynarodowa MAFIA żydowska „Kosher Nostra” za pieniądze PODATNIKA lokalnych tubylców.
  W budowie są NASTĘPNE tysiące muzeów i memoriali holokaustycznych na całym świecie, gdyż IDEOLOGIA holokaustyczna stała się OBOWIĄZKOWĄ indoktrynacją, która ma ZASTĄPIĆ religię !

  Te TYSIĄCE już funkcjonujących „muzeów holokaustycznych” na całym świecie są w 100% finansowane oczywiście za pięniędze PODATNIKA lokanych tubylców. Te muzea holokaustyczne są miejscem pracy MILONÓW lokalnych żydów fabrykujących oraz umacniających ten MIT holokaustycznej indoktrynacji w taki sposób, aby wymusić POCZUCIE WINY tych tubylców, że NIC a NIC nie zrobili aby ratować żydów przed tym „holokaustem” wiec teraz MUSZĄ się czuc ZOOBLIGOWANI opodatkować się na rzecz lokalnych kast żydowskich, oraz ci lokalni tubylcy MUSZĄ być ULEGLI wobec agresji i pazernej chciwości żydów.

  Pracownicy tych muzeów holokaustycznych wypracowały METODOLOGIE oraz technologię WYMUSZANIA poczucia WINY lokalnych tubylców, aby ci ZREKOMPENSOWALI FINANSOWO tą swoją „bezczynnośc” wobec żydowskiego holokaustu i się OPODATKOWALI na zawsze na rzecz WSZYSTKICH żydów żyjących na tej planecie ziemi …

  Prekursorem wiodącym we wmówienia tego MITU holkaustycznego na świecie są żydowskie KLUBY FINANSOWE w USA, który wymusiły tylko Ameryce poświecenia NAJWIĘCEJ GODZIN lekcyjnych ze wszystkich innych zdarzeń historycznych we wszystkich szczeblach szkolnictwa w Ameryce Północnej na „nauczanie” o żydowskim światowym holokauście. Absolutnie najważniejszą OBOWIĄZKOWĄ wycieczką KAŻDEGO ucznia amerykańskiej szkoły stało się wspólne pójście do muzeum holokastycznego, aby tam mieć odpowiednio wypraną mózgownicę, aby było subordynowane wobec żydowskiej KASTY rządzącej w USA lub Kanadzie.
  Czy tak też zaczyna być w III RP po wyrzuceniu z polskich szkolnych lektur obowiązkowych polskich pisarzy A.Mickiewicza i H.Sienkiewicza i ZASTĄPIENIA ich przez jakiś grafomanów żydowskich ???

  Etatowi pracownicy muzeów holokaustu w Ameryce dokonują inspekcji wszystkich szkół, tak aby programy opracowane o nauczaniu holokaustu były w 100% realizowane oraz wbijane do umysłow tubylców, ze JAKOBY żydowski holokaust to NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie w dziejach ludzkości. Jakoby historia Świata ma tylko dwa okresy: PRZE i PO żydowskim holokauście …
  Przecież to jest istna PARANOJA i BZURA !

  We wszystkich szkołach Ameryki Północnej są wyznaczeni specjalni nauczyciele, którzy są ZOBLIGOWANI do obowiązkowego DOZOROWANIA programów nauczania o żydowskim holokauście tak jak nakazują te programy. Tym to sposobem żydowski holokaust stał się nieomal OBOWIĄZKOWĄ religą w Północnej Ameryce. Koszty tych programów są ogromne, ale pokrywane z kasy lokalnego podatnika.
  Ten system nauczania w Ameryce Północnej o żydowskim holokauście jest lustrzanym odbiciem tego jak żydo-bolszewia w ZSRR nauczała wszystkich wymyślonych bredni o żydo-bolszewiku Włodzimierzu Leninie oraz budowaniu komunizmu, którego wynalazcami byli żydzi.

  Obecnie w samym USA jest 47 MUZEÓW holokaustu, które są OPŁACANE przez amerykańskiego podatnika w 100% !!!

  Intrygujące jest to, że w Izraelu jest TYLKO 12 muzeów żydowskiego holokaustu.
  Za to we Francji jest aż 54 muzeów żydowskiego holokaustu.
  W Wielkiej Brytanii jest 8 muzeów holokaustu, a w Australi-4, Brazyli-6, Niemczech-8, Holandia-8, Południowej Afryce – 6 … itd. LISTA krajów BARDZO DŁUGA w których jest bardzo WIELE muzeów holokaustycznych. W Polsce oficjalnie jest 8 muzeów holokaustycznych. Internauto weź wy-Googluj hasło:

  „List of Holocaust museums and memorials” to się przekonasz jaka jest tego MASA i to wszystko jest na KOSZT lokalnych tubylczych podatników ia NIE tam zamieszkałych żydów !
  Ten system holokaustycznych muzeów to jeden skoordynowany MECHANIZM INDOKTRYNACJI dla lokalnych tubylców w celu PRZYMUSZENIA ich do POCZUCIA WINY za ten holocaust. Te POTĘŻNE kosztowne obiekty muzeów żydowskiego holokaustu są też faktycznie centralnymi miejscami SPOTKAŃ lokalnych żydów oraz ich aktywistów na koszt lokalnego podatnika pod różnymi PRETEKSTAMI, gdzie mafia żydowska się spotyka i ustala plany OSACZENIA politycznego lokalnych tubylców, zdobycia władzy i trzymania za mordy lokalnych tubylców, aby ich WYDYMAC finanasowo oraz sprawować nad nimi całkowitą władzę w sposób zkamuflowany na spółke z AGRESYWNĄ żydo-masonerią, która TRZĘŚIE systemem politycznym USA jak głupim snopkiem siana.

  Centralnym wiodącym muzem holokaustu w USA jest „The United States Holocaust Memorial Museum” w Washington, D.C.

  Ponadto we WSZYSTKICH poszczególnych Stanach USA jest po KILKA żydowskich muzeów holokaustu, gdzie żydzi zbierają i się pod różnymi PRETEKSTAMI i naradzają jak trzymać lokalną władzę w swoich szponach

  Arizona:
  1. The Holocaust and Tolerance Museum (Chandler)

  California:
  2. The Desert Holocaust Memorial (Palm Desert)
  3. Holocaust Center of Northern California (San Francisco)
  4. The Holocaust Memorial at California Palace of the Legion of Honor (San Francisco)
  5. Los Angeles Museum of the Holocaust
  6. The Museum of Tolerance (Los Angeles)
  7. The Simon Wiesenthal Center (Los Angeles)
  8. The Survivors of the Shoah Visual History Foundation at University of Southern California (Los Angeles)

  Florida:
  9. The Florida Holocaust Museum (St. Petersburg)
  10. The Holocaust Memorial of the Greater Miami Jewish Federation (Miami Beach)
  11. The Holocaust Memorial Resource and Education Center of Florida (Maitland)[66]
  12. The Holocaust Museum of Southwest Florida (Naples)[67]

  Georgia:
  13. The Kennesaw State University Museum of History and Holocaust Education (Kennesaw)
  14. Holocaust Museum of Atlanta (The William Breman Jewish Heritage)

  Illinois:
  15. Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie)
  przykład karty internetowej: http://www.ilholocaustmuseum.org/

  Indiana:
  16. CANDLES Holocaust Museum and Education Center (Terra Haute)

  Louisiana:
  17. New Orleans Holocaust Memorial at Woldenberg Park

  Maryland:
  18. The Baltimore Holocaust Memorial

  Massachusetts:
  19. The New England Holocaust Memorial (Boston)

  Michigan:
  20. The Holocaust Memorial Center (Detroit)
  przykład karty internetowej: http://holocaustcenter.org/
  21. Holocaust Memorial of University Michigan ( Raoul Wallenberg Plaza, Ann Arbor)

  Mississippi:
  22. Holocaust Memorial Clarksdale of Mississippi,

  Nebraska:
  23. The Nebraska Holocaust Memorial (Lincoln)

  New Jersey:
  24. Liberation Holocaust Musem, Liberty State Park (Jersey City)

  New Mexico:
  25. The New Mexico Holocaust & Intolerance Museum (Alburquerque)

  New York:
  26. The Jewish Foundation for the Righteous (Manhattan)
  27. Museum of Jewish Heritage and Holocaust (Manhattan)
  28. Holocaust Museum and Tolerance Center of Nassau County, Welwyn Preserve, (Glen Cove, Long Island)

  Ohio:
  30. The Center for Holocaust and Humanity Education (Cincinnati)[74]

  Oregon:
  31. Oregon Holocaust Memorial (Portland)

  Pennsylvania:
  32. The Holocaust Awareness Museum and Education Center (Philadelphia)
  33. Holocaust Memorial for the Commonwealth of Pennsylvania (Harrisburg)
  34. Holocaust Center of Greater Pittsburgh (Pittsburgh)
  35. Philadelphia Holocaust Memorial at Benjamin Franklin Parkway – Memorial to the Six Million Jewish Martyrs[76]

  Tennessee:
  36. The Children’s Holocaust Memorial and Paper Clip Project at Whitwell Middle School (Whitwell)

  Texas:
  37. The Dallas Holocaust Museum/Center for Education & Tolerance
  38. The El Paso Holocaust Museum and Study Center[77]
  39. The Holocaust History Project (San Antonio)
  40. Holocaust Museum Houston
  41. The Holocaust Memorial Museum of San Antonio[78]

  Washington, D.C:
  43. The United States Holocaust Memorial Museum

  Wisconsin:
  44. Wisconsin Holocaust Memorial (Milwaukee)

  Virginia:
  45. The Virginia Holocaust Museum (Richmond)
  46. The Cybrary of the Holocaust & Museum
  47. The Nizkor Project & Museum

  W USA jest bardzo NIE wiele muzeów jak powstało to USA. W USA zaledwie kilka muzeów o BARDZO KRWAWEJ domowej wojnie secesyjnej w USA w latach 1861-1865 w której zgineło 750 tysięcy żołnierzy w bezpośrednich starciach + zgineło 500 tysięcy zwykłych obywateli w krwawych potyczkach pomiędzy zwolennikami „ideji połódnia i północy stanów”

  W USA praktycznie NIE MA muzeów Rewolucji z 1776 roku wyjaśniających walki o nie zależnośc Ameryki od Korony Angielskiej i Hiszpańskiej. Przeciętny amerykański obywatel NIE MA zielonego pojęcia o historii USA, ale za to którym żydostwo ładuje do łbów POCZUCIE WINY za „brak reakcji” wobec tego kompletnie wyimaginowanego do skali ASTRONOMICZNEJ czy nawet ABSURDU lub wręcz PARANOJI żydowskiego holokaustu.

 11. j said

  Mam nadzieje, ze pamietacie jeszcze panstwo, ze Jerzy Ulicki-Rek z Australii otwarcie i odwaznie pisal o tym wszystkim co teraz tu czytamy. Staral sie otworzyc ludziom oczy na prawde juz wiele lat temu. Teraz siedzi za to w wiezieniu w Australii.
  (Jerzy Ulicki – Rek aresztowany.
  http://www.monitor-polski.pl/jerzy-ulicki-rek-aresztowany-syjonistyczni-inkwizytorzy-pierwszymi-podejrzanymi/Syjonistyczni inkwizytorzy pierwszymi podejrzanymi)
  Wszyscy patrzyli wtedy na niego jak na jakiegos oszoloma, jak na super antysemite i wroga ludzkosci. Ludzie bali sie nawet dyskutowac z nim na te „koszerne” tematy. Na wielu blogach byl zabanowany.
  A dzis prosze – okazalo sie, ze to Jerzy mial racje.
  Dobry Boze, spraw by uwolniono Jerzego z wiezienia!
  Wysluchaj nas Panie!

 12. j said

  Jerzy Ulicki – Rek aresztowany. Syjonistyczni inkwizytorzy pierwszymi podejrzanymi.

  http://www.monitor-polski.pl/jerzy-ulicki-rek-aresztowany-syjonistyczni-inkwizytorzy-pierwszymi-podejrzanymi/

 13. aga said

  ad.12
  Ulicki z tych Ulickich co to była prawa ręka Lenina? Jakos mi nie szkoda ateisty szkalującego Kościół …

 14. aga said

  Ulicki zamiast marnowac swoje talenta niewąpliwe w temacie żydów, wszak powiela tylko prace tzw. rewizjonistów,mógłby cosik dobrego w kwestii zabetonowanej ciemnoty swoich pobratymców zrobić i ich troszku uświadomić, bo 50% Rosjan wciąż uważa Stalina za wspanialego przywódcę a już zupełnie nie maja pojęcia skąd wynikaja ich obecne problemy…

  a towarzysz Stalin usta słodsze ma od malin, prawda, pani J.

  Żenada.

 15. Pytacz said

  @2 – Ilu Żydów zginęło w Treblince?

 16. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 15 poszukaj, to się dowiesz, bo w samym Auschwitz/Oświęcimiu ani jeden!

 17. Mściciel z 27 WDP AK said

  Widzę,że hasbarówka Aga zaczęła produkcjię swych wypocin i oczerniania. Brawo! tak trzymaj!

 18. Włodek Kuliński/WirtualnaPolonia said

  @ 11

  Halinko,
  Na Wirtualnej Polonii p.Jerzy Ulicki – Rek, też był i jest banowany, nie za wiedzę jaka posiada 🙂

  Z serdecznymi pozdrowieniami dla Ciebie, Andrzeja i Rodziny,
  Włodek

 19. Obowiązujacy system polityczny w USA said

  Tak jak przedstawiny na poniższym obrazku:

 20. j said

  No nie wiem, nie wiem panie Wlodku. Ja mam zupelnie inne zdanie o Jerzym….
  Natomiast zgadzam sie, ze Jerzy jest raptus i wariat a czasem chlapnie cos czego pozniej bardzo zaluje. Jak na przyklad idiotyczne dygresje na temat zbrodni na Kresach. A to, ze byl banowany to mu tylko na zdrowie wyszlo panie Wlodku, bo stworzyl swoj wlasny, znakomity blog „Polska Walczaca” zadziwiajacy bogactwem tematytki i duza dynamika. Produkowalo sie tam i chyba nadal produkuje wielu wartosciowych, madrych Polakow rozrzuconych po calym swiecie. Miedzy innymi Jasiek z Toronto.
  Tez pozdrawiam pana i cala panska sympatyczna rodzinke 🙂

 21. Guła said

  Wróćmy teraz do zagłady Żydów. Oficjalnie zginęło ich 6 milionów. Nie mówię, że nie. Bo jakbym powiedział, to poszedłbym siedzieć na 3 lata. Takie mamy w Polsce prawo. Żeby było jasne. Holokaust jest dla mnie faktem, w sensie masowej eksterminacji ludzi (przede wszystkim Słowian i Żydów, a nie TYLKO Żydów). …

  W latach powojennych po 1948 rozpowszechniano informacje że w samym Oświęcimiu zagazowano 6 milionów Żydów, potem zmniejszono ich liczbę do 4 milionów, potem do 1.5 miliona a aktualnie uważa się że śmierć w komorach gazowych poniosło nie więcej niż 750,000. Źródło: …
  (no i nikogo nie wsadzono do więzienia)
  …………………….
  Polacy chcieli eksterminować 6 mln Żydów?!?
  A wiedzieliście, że Polska chciała eksterminować 6 000 000 Żydów w 1919 roku? Nie?
  No to już wiecie… New York Times to przecież porządna wiarygodna żydowska gazeta.
  1919 – New York Times, September 8th, 1919, page 6
  „127,000 Jews Have Been Killed and 6,000,000 Are in Peril. … 6,000,000 souls in Ukrainia and in Poland have received notice through action and by word that they are going to be completely exterminated – this fact stands before the whole world as the paramount issue of the present day.”
  Myślicie, że to oszustwo? (W sensie, że to zmyślony artykuł)
  Nie! To nie jest oszustwo! …
  ………………………
  ZSRR
  Zapewne mało z Was wie, że ZSRR i Rewolucja Październikowa została zainicjowana i pokierowana przez osoby, które były Żydami. Dokładniej wraz z cytatami z Wikipedii opisuję to w artykule: …
  Na dzień dobry po wprowadzeniu komunizmu wymordowano kilka milionów Słowian. A co publikowała zachodnia prasa 19 lipca 1921, czyli 2,5 roku później? …
  …………………………….
  Odpowiedź na liczbę 6 000 000 jest prostsza niż się wydaje. Otóż w żydowskiej legendzie powiedziane jest, że do Izraela powróci naród o 6 000 000 mniejszy, bo te 6 000 000 musi zostać złożonych w ofierze całopalenia (Holokaustu).
  1. 6 000 000 najbardziej cierpiących w I wojnie nikt nie kupił
  2. 6 000 000 prześladowanych w Polsce nikt nie kupił
  3. 6 000 000 prześladowanych w Rosji nikt nie kupił
  4. 6 000 000 prześladowanych w Niemczech nikt nie kupił
  5. 6 000 000 prześladowanych w Palestynie nikt nie kupił
  6. 6 000 000 wymordowanych w II wojnie kupili prawie wszyscy
  7. Dla tych, co nie kupili, przygotowano specjalną ustawę w każdym kraju, gdzie trafia się do więzienia za brak wiary w Holokaust niezależnie od dowodów (w Polsce również)

  Ciągłość wraz z odnośnikami:

  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/01/17/holokaust/

 22. Pytacz said

  @16 – Gdzie szukać? Które źródła są wiarygodne? Kto może zaświadczyć o ich wiarygodności? Proszę o linki do nich.

 23. Ogłupieni amerykancy giną jak muchy za izrael said

  Wmówine brednie holokaustyczne przecietnemu obywatelowi ameryki przez awanturnicze żydostwo zamieszkałe w USA jest w celu wywołania poczucie WINY tego wykołowanego głupka amerykańskiego.
  Dlatego ogłupiony żołnierz amerykański kłamliwą propagandą holokaustyczna po przez wmówione poczucie WINY przez oszustów żydów, powoduje że każdy głupiec z USA ubrany w zołnierskie kamasze idzie na różne wojny wywołane przez ludobójców żydowskich na Bliskim Wschodzie:

 24. Mściciel z 27 WDP AK said

 25. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 22 szukaj, a te najbardziej „wiarygodne” masz na codzień wtłaczane do pustych łbów, oraz u żydów w ich organizacjach. Wpisz w Wuja Google: np. prawda o Dachau, Co wydarzyło się w Dachau, etc… no i w Bibliotece Departamentu Stanu USA, Bundesarchiwe, będziesz miał masę prawdziwych informacji w tym akurat temacie. Szukaj. Te artykuły tu zamieszczane właśnie wyciekly z tych archiwów. Czytaj Furisona on także na ich podstawie pisze, jak i żyd prof. Finkelstejn antysemita? mający zakaz wjazdu do Izraela i szykanowany za prawdę, i wielu innych uczciwych żydów, niektórzy już z powodu pisania prawdy „zmarli” w swym fotelu.

 26. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 22 Kto szuka nie błądzi, jest odporny na pranie mózgu i wtłaczanie mu do głowy żydowskich prawd objawionych czyli kłamstw i bredni.

 27. aga said

  Sowiecka propaganda Mściciela stała się nudna jak flaki z olejem; i to przeterminiowane, jak każda sowiecka propaganda dla ludzie suwerennych myslwowo.

  komunizm = nazizm, drogo bolszewiku, syjonizm to jest pojęcie duzo węższe, wspierany zreszta był intensywnie przez Stalina jawnie do ’48r.

 28. aga said

  ad.26
  „Pranie mózgu” przez sowieciarzy jak w/w i jego liczni kompani/ kompanki co prawda od ’45 a neosowieciarzy od ’89 , jest dość łatwo wykrywalne dla suwrerenów myślowych odpornych na chrzanienie o żydach i chamach, i inne manipulacyjne wtręty mająca na celu odwrócenie uwagi a dla innych, cóż;
  przecież wystarczy zapytać czy władcy PRL na swoich „wigiliach” spiewali szalem aleihu czy może jednak podmoskiewskie wiecziera 😉

 29. aga said

  http://niepoprawni.pl/grafika/contessa/prl-neoprl-po-neopzpr

 30. aga said

  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/126785,koniec-esbeckiej-zemsty.html

 31. Kapsel said

  Nigdy nie umieliśmy myśleć o Rosji

  Poniżej przedstawiamy kolejny fragment z dzieł Romana Dmowskiego poświęcony relacjom polsko-rosyjskim. Powstał on w 1931 roku – a mimo to uderza aktualność jego przemyśleń dotyczących polskiego kompleksu niewolnika, jakim jest nasz stosunek do wschodniego sąsiada. Dmowski nawołuje do przezwyciężenia tego kompleksu i nauczenia się chłodnego myślenia o Rosji. Uważa to za jedno z ważniejszych zadań, bo – jak pisze – „to sąsiad najważniejszy”. Oto tekst:

  W tej krótkiej rozprawce stawiam sobie za zadanie możliwie jasno wyłożyć najważniejsze przesłanki do naszej polityki wzglądem wschodniego sąsiada w rozpoczynającym się obecnie okresie dziejów. Uważam to za rzecz pilną, na żadnym bowiem gruncie nie grozi nam popełnienie takich błędów, jak na tym — a przecie to grunt pierwszego dla nas znaczenia.

  Roman Dmowski
  Źródło: R. Dmowski, „Pisma”, Częstochowa 1937. Tom. VII. ss. 123-129 (fragment pracy „Świat powojenny i Polska” z 1931 r., rozdział „Oczyszczanie gruntu”)

  całoć tutaj

  http://www.mysl-polska.pl/node/316

  https://wirtualnapolonia.com/2015/02/02/przeczytajcie-ksiazke-abp-stanislawa-wielgusa-tobie-panie-zaufalem-nie-zawstydze-sie-na-wieki-historia-mojego-zycia/#comment-143783

 32. Mściciel z 27 WDP AK said

  W Londynie odbędzie się marsz wyzwolenia Wielkiej Brytanii od okupacji żydowskiej. Organizatorem jest nacjonalistyczny Ruch Wyzwolenia Stamford Hill. Celem działalności ruchu jest pozbycie się żydów z Wielkiej Brytanii.
  Na razie jest to garstka ludzi ale bądźmy dobrej myśli, że ruch ten rozwinie się i da dobry przykład całej Europie.

 33. Mściciel z 27 WDP AK said

 34. Mściciel z 27 WDP AK said

 35. Mściciel z 27 WDP AK said

  Far right plans march against ‚Jewification of Britain’ in Stamford Hill Protesters are rallying against what they call the ‚Jewification’ of the UK http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/far-right-plans-march-against-jewification-of-britain-in-stamford-hill-10017859.html http://www.independent.co.uk/incoming/article9975898.ece/alternates/w460/shomrim.jpg Members of the Jewish ‚Shomrim’ security patrol team are pictured in north London (Getty Images) ciekawe komentarze pod artykułem.

 36. Mściciel z 27 WDP AK said

 37. Mściciel z 27 WDP AK said

  Tłumaczone przez Wuja Google: Uwolnij Stamford Hill!!! https://joshuabonehillpaine.files.wordpress.com/2015/01/liberate-stamford-hill-2.png?w=288&h=300 To zupełna niewiara, że ​​żydzi Stamford Hill utworzyły własne siły policyjne, które narzucają własne prawa talmudycznego na ulicach Białej brytyjskiego miasta. W Stamford Hill, Biali ludzie otwarcie pluli na na ulicach, a po prostu o „gojów”, niewolnik do żyda. W Shomrim Policja umieszczone znaki wokół gminy, które proszą dla kobiet chodzić po przeciwnej stronie drogi do mężczyzn, żydowska Pedofile i pielęgnacyjne gangi nie są zgłaszane na policję jak Shomrim policji zatuszować dla nich. Nie mogę tu siedzieć i nic nie robić, podczas gdy Biali ludzie są wypędzeni z domów przez tego zagrożenia żydowskiego, odmawiam zignorować bieżące Jewification mojego kraju, podczas gdy inne organizacje „patriotycznych” są zajęte problemy atakujących, że don ‚ t sprawa. Dlatego na 22 marca 2015 w Hackney w Clapton Common, że będzie wykazanie przed Jewification w Stamford Hill w celu „wyzwolenie” obszar i zwrócenia uwagi na problem żydowski.

  Uwolnij Stamford Hill będzie statyczna protesty i demonstracje, z prawdziwymi patriotycznych wystąpień i palców jest skierowany w odpowiednim kierunku problemu żydowskiego. Ludzie nazywają nas „Crackpots”, „nutters” i „fruitcakes” dla wskazując palcem na Żyda, ale tutaj w Stamford Hill nie ma bezpośredniego dowodu Jewification i to daje nam szansę, aby punkt i zwrócić uwagę opinii publicznej na bieżące problemu żydowskiego.

  Uwolnij Stamford Hill jest demonstracja otwarte dla wszystkich prawdziwych i nacjonalistycznych organizacji białych, będzie to wydarzenie jedności i nie będzie w liczbie pojedynczej wyróżniającym obecność.

  Wielu twierdzi, „Stamford Hill zawsze żydem stoi, co to ma za znaczenie?”, To ma znaczenie wiele w rzeczywistości. Białe Ludzie stają się tchórzami, boi się wskazać palcem, ale to, co będziemy robić w Stamford Hill zaznaczy historyczny zwrot w kierunku Białego aktywizmu.

  I zupełnie gardzą i potępić syjonistycznego-Run English Defence League, ale ruch ten zaczął powodu islamizacji Luton, ponieważ ludzie mogli zobaczyć, co muzułmanie robią w Luton i to następnie napędzany ludzi do działania. Stamford Hill jest nasz Luton, nasza szansa, aby pokazać ludziom, co naprawdę dzieje się w Wielkiej Brytanii i proszę was, aby stanąć obok mnie na to, co zapowiada się historyczny dzień.

  Można zagwarantować, że nie będzie odporność, będziemy maszerować w Heartland antyfaszystowskich (Anti-Biała) obszar, na którym prawie na pewno będą próbować przeciwdziałać-protestować naszą demonstrację. Pytam po prostu dla odwagi i determinacji w obliczu tej degeneracji, musimy być zdyscyplinowany, powściągliwy i uporządkowany jako żołnierzy zawodowych ideologicznego przyczyny. Nie ma miejsca dla degeneracji, alkoholizmu i przemocy na tej demonstracji, nie są narzędziami Kultury marksizmu, jesteśmy wolne umysły reprezentujące naszą rasę. Będziemy montażu na Clapton Common w Stamford Hill w dniu 22 marca o godzinie 14:00 w przybliżeniu w tym rajdzie i demonstracji. Możemy umieścić na trenerów dla zainteresowanych grup z różnych części Wielkiej Brytanii, najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Stoke Newington.

  Jeśli chcesz uczestniczyć w Stamford Hill to Wyzwolenia dołączyć do naszej imprezy Facebook tutaj: Uwolnij Stamford Hill

  Podobnie jak naszej stronie na Facebooku do aktualizacji: Uwolnij Stamford Hill

  Albo kontakt za pośrednictwem tej strony internetowej, aby wyrazić swoje zainteresowanie uczestnictwem.

  UPDATE: Zog usunięte zarówno nasza impreza i Facebook stronę, jesteśmy teraz koordynację zdarzenie z podziemnej grupy na Facebooku. Jeśli chcesz wziąć udział, to możesz to zrobić, wykonując nasze konto twitter tutaj: LiberateGBR

  Joshua Bonehill http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://joshuabonehill.net/2015/01/30/liberate-stamford-hill/&prev=search Komentarz z USA: National Youth przednia USA
  03 lutego 2015 o 14:34
  Powodzenia i sukcesów w dniu 22 marca !!

 38. Mściciel z 27 WDP AK said

  https://joshuabonehillpaine.files.wordpress.com/2015/01/liberate-stamford-hill-2.png?w=288&h=300

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: