Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zbrodnie ATO: Patroszą ciała własnych żołnierzy dla pozyskania organów. (+18)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-02-10

Kobieta opublikowała zdjęcie, opisała je w następujący sposób: „Foto pochodzi od zbiegłych z Mariupola lekarzy. Wypatroszone na organy ciała ukraińskich żołnierzy ze strefy, tak zwanej ATO (operacji antyterrorystycznej). Foto udostępniono pod warunkiem anonimowości. 

Ukraińskie matki! Pomyślcie zanim wyślecie swoich synów na wojnę! Możecie już ich więcej nie ujrzeć a ich organy będą sprzedane za ogromne pieniądze do Europy. Ukraiński żołnierzu! Uciekaj z frontu jeżeli nie chcesz żeby twoje narządy były sprzedane za pieniądze, które jeszcze bardziej wzbogacą oligarchów Kołomojskiego i Walcmana (Poroszenkę). Foto dostarczone przez lekarza z Mariupola dowodzi, że ranni żołnierze ukraińskiej armii są używani do celów handlu narządami ludzkimi, są także doniesienia o mobilnych krematoriach, w których spalane są ciała. Matki, żony, dzieci ukraińskich żołnierskich ofiar mogą się nigdy nie dowiedzieć co przytrafiło się ich „kochającym Ukrainę” mężczyznom”.

Przy okazji warto zwrócić uwagę, że jeden z ukraińskich portali zwrócił uwagę na inny skandaliczny fakt, jakim jest żądanie od rodzin zmarłych żołnierzy ukraińskich płacenia pieniędzy za wydanie ich zwłok. Ukraińska piosenkarka i artystka ludowa Nina Matwijenko, zabierając głos na wiecu ludowym, który się zebrał na Majdanie, powiedziała: „Nie wolno milczeć. Dlaczego płacimy tysiące dolarów za to, żeby zabrać ciała naszych dzieci? Co to jest, bazar? Wydaje się, że trzeba zwrócić karabiny i cekaemy przeciwko sztabom i łgarzom”.

Źródło: http://www.novorus.info

za http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2331%3Azbrodnie-ato-patrosz-ciaa-wasnych-onierzy-dla-pozyskania-organow

 

Bardzo drastyczne zdjęcie +18

Nie musisz oglądać

.
.
.

.

 

Reklamy

Komentarzy 38 to “Zbrodnie ATO: Patroszą ciała własnych żołnierzy dla pozyskania organów. (+18)”

 1. Mieczysław S.Kazimierzak said

  Walka zła ze złem rzadzi się swoimi prawami.W walce zła ze złem,jako spadek po walce faszyzmu z komunizmem rodzić się będą kolejne patologie.
  Skłonność do rewolucyjnego bandytyzmu ma swój epilog w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU.

 2. Jan said

  WOJNA TO TYLKO INTERES

  WOJNA

  Kto chce wojny..?
  Komu wojna potrzebna..?
  Zwykli ludzie nie chcą wojny.
  Zwykli ludzie giną, cierpią i walczą
  Dla bankierów, polityków są tarczą.
  To mięso armatnie szubrawców.

  „Wojna, niech żyje wojna
  pieniążki sypią się…”
  Śpiewają bankierzy
  Oni chcą wojny nie dla siebie…
  Dla siebie zostawią zysk.
  Ty tylko walcz, zabijaj…
  Nadstawiaj pysk…
  A dla nich złoto…
  Majątki, zysk i zysk…
  Walcz i zabijaj innych
  Tak samo jak ty niewinnych.

  Jeśli nie chcesz i powiesz nie…
  To kula ci się wbije w łeb
  Jakiegoś gestapo lub NKWD.

 3. Zdjęcie może pochodzić dosłownie zewsząd! I można je podpisać w dowolny sposób. ale…

  Niemcy podali ostatnio dość ciekawą informację, o rzekomo zaniżonej liczbie ofiar poległych w Donbasie jaką się podaje do publicznej wiadomości. Więc może to być jedna z przyczyn, że nie mogą się doliczyć zwłok. Jednak wskazywać palcem kto za to odpowiada przy tak nachalnej a czasami wręcz prymitywnej propagandzie jaką uprawia każda ze stron konfliktu jest co najmniej nieuprawnione. To trzeba by było najpierw wysłać tam zaufanego (i nie zaangażowanego po żadnej ze stron!) korespondenta, który zbadałby te wszystkie wątki bezpośrednio u źródła. Na dzień dzisiejszy pewne jest tylko to że toczy się wojna – okrutna i bezwzględna i że jak to na wojnie giną i umierają ludzie.
  To że żadna ze stron nie chce pójść na ustępstwa wobec drugiej gwarantuje że podobnych informacji (zmanipulowanych lub nie – to ocenić jest trudno) będzie przybywało. Od naszej tylko przytomności umysłu zależy żeby nie dać się zwariować. Pozostało się modlić o jakiś przełom w durnych łepetynach decydentów zarówno w Rosji która Donbas z premedytacją dozbraja wysyłając tam swoich żołnierzy, jak i „zachodu” który wplątał Ukrainę w ten konflikt a teraz nie wie co ma robić.
  https://odyssynlaertesa.wordpress.com/2015/02/09/kryzys-ukrainski-rozmowy-w-moskwie-konwencja-w-monachium-w-srode-minsk-reaktywacja-zanizona-liczba-ofiar-wojny-bliski-wschod-sukcesy-w-walce-z-islamistami-iran-sceptyczny-ws-umowy-nuklearnej/

 4. aga said

  ad.3
  Słuszna uwaga.
  Poza tym przyjrzyjmy się kim jest źródło tej rewelacji..
  Mobilne krematoria to widzialam ale ruskie dla ruskich bojców.
  A Metod „oporządzania” żywych ciał w celu uzyskania narządów ta sama jaka miała miejsce parę lat temu w Gruzji.
  Ale kto by tam pamiętał relacje zabitego w Iraku antysowieciarza ś.p. Waldemara Milewicza czy odsuniętych przez tychże sowieciarzy innych, których nazwisk nie przypomnę,boć wciąż żyją…

 5. Mściciel z 27 WDP AK said

  ooooo widzę, że hasbarówka Aga ze swymi wypocinami się pojawiła.

 6. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 3 To biznes blond precelka Julki jest o tym w necie, spółka z Niemką.

 7. Mściciel z 27 WDP AK said

  SZOK!!! Ukraińcy świętują utworzenie… SS-Galizien!!! W 70. rocznicę utworzenia SS-Galizien ulicami wielu ukraińskiej miast przeszły manifestacje. Były grupy rekonstrukcyjne, koncerty, odczyty. SS-Galizien to kolaborująca z nazistowskimi Niemcami ukraińska dywizja odpowiedzialna za ludobójstwo …Na rocznicy majdanu będzie p.Rezydent „polski” stać pod flagami Bandery, tak potrafimy sprzedać pamięć pomordowanych bestialsko i to ma być POnownie w przyszłości ”nasz ” p.Rezydent ? Czy ten analfabeta także będzie świętował i czcił utworzenie SS Galizien z Patroszenko walcmanem/Tfu!

  czytaj dalej .. http://prawy.pl/2966-szok-ukraincy-swietuja-utworzenie-ss-galizien

 8. Mściciel z 27 WDP AK said

 9. Mściciel z 27 WDP AK said

  Oto wielka trójka “ukraińskiej” opozycji na Majdanie czyli jewrejskich tituszek. Klitsch, znany jako bokser Kliczko, lider partii Udar, którego babcia Tamara Etinzon przesiedziała okupację w piwnicy. Dlaczego Niemcy jej szukali… Chazarka. Kolejny to Chazar Frotman, występujący obecnie pod pseudonimem operacyjnym Oleh Tiahnybok, przywódca neo-UPA-owskiej partii Swoboda. No i do kompletu Chazar stepowy Bakai, pseudonim operacyjny Arsienij Jacieniuk, przywódca, jak to zwykle z żydami bywa, patriotycznej partii ukraińskiej Batkiwszczina. Pierwszy ich sukces ? Jak “wolne i jedyne słuszne media Orwell 1984″ donoszą wypuszczenie złodziejki, kruczoczarnej Chazarki stepowej Kapitelman, przefarbowanej na ukraińską blondynkę z doczepionym warkoczem jako Julia Tymoszenko. Ledwo obronili się przez Putinem i Janukowyczem, a już organizują we Lwowie wiece przeciwko Polsce, chcą włączyć obecne ziemie w Polsce do ich Ukrainy.

 10. Mściciel z 27 WDP AK said

  Krótki spis władz kahału do spraw Ukrainy:
  – Prezydent – Petr Poroszenko (Waltzman) – żyd.
  – zastępca prezydenta Turczynow (Kogan) – żyd.
  – Premier Minister – Arseni Jaceniuk (Bakaj) – żyd.
  – Minister finansów – Aleksander Szlapak– żyd.
  – Sekretarz Rady ds. Bezpieczeństwa i Obrony Ukrainy – Andrej Parubij– żyd, homoseksualista
  – Vice premier – Władimir Grosman– żyd.
  – Minister MVD Arsen Awakow – ormiański żyd, homoseksualista,
  – Minister Kultury – Sergej Nituk – żyd, homoseksualista,
  – Dyrektor NacBanka – Stepan Kubiw – żyd.
  – Minister Administracji Prezydenta – Sergej Paszynskij– żyd.
  Pozostali kandydaci na prezydenta opozycj:
  – Julia Tymoszenko (Cilja Kapitelman) – żydówka,
  – Witalij Kliczko (Echtinzon) – jego ojciec to żyd,
  – Oleg Tjahnybok (Frotman) – żyd (matka żydówka),
  – Dmitriyj (Avdim) Jarosz– żyd chasyda.
  Oligarchowie Ukrainy – wszyscy żydzi: I. Kolomojski, E. Gurwitz,
  G. Bogoliubow, P. Poroszenko, D. Firtasz, S. Lewoczkin, V. Gajduk, V.Niemirowskiy,
  K. Żewago, V. Pinczuk, E. Prutnik, R. Achmetow (półżyd, pół-Tatar), A. Martynow, V. Kostelman, E.Sigal, B. Kolesnikow, A. Feldman, F. Szpig, N. Szufrich, A. Rodnianski, I. Dvoreckij, A. Abdinow, V. Ermolaew, M. Kiperman, E. Zwiagilskij, F. Żebrowskaja, S. Ronis, G.Korban, G. Surkis, I. Surkis, V. Szamotyj, A. Letynksij, j. Rodin, M. Bekker.
  Prezydencji „niepodległej” Ukrainy:
  – Krawczuk (Blum) – żyd,
  – Kuczma (Kuczman) – żyd.
  Ikony nacjonalizmu Zachodniej Ukrainy:
  – Stepan Bandera (Szymon Sztefan) – żyd, homoseksualista.
  – Roman Szukewycz – żyd, pederasta po nowemu homoseksualista / pederata

 11. Mściciel z 27 WDP AK said

  Bandera i Szuchewycz – wiarołomni synowie żydowskiego narodu Wiarołomni synowie żydowskiego narodu.

  «Свідомий українець зобов’язаний бути тупим і дебільним. Якщо свідомий українець не є тупим і дебільним, він автоматично стає жидом або москалем…» Степан Бандера

  „Świadomy Ukrainiec ma obowiązek być tępym i debilnym. Jeżeli świadomy Ukrainiec nie jest tępym i debillnym to staje się automatycznie żydem albo Moskalem…” Stepan Bandera. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/aaq-288×400.jpg „I często żydem okazuje się być ten, którego nigdy nie podejrzewasz”

  Erich Maria Remarque

  Przeczytałem na kilku ukraińskich forach internetowych wykopane z internetu. A oto naziolki dla was na przekąskę. To jest właśnie przyczyną dlaczego Cyla (Julia Tymoszenko-Telegina-Kapitelman) jest w was zakochana, jesteście tej samej krwi. Sztefan Bandera – ochrzczony żyd, unita. Greko-katolik ze wsi Ugryniw Staryj, niedaleko Kałusza, urodzony w okresie rządów austro-węgierskich w Galicji.

  Ojciec: Adrian Bandera -greko-katolik z rodziny mieszczańskiej Moshe i Rozalii (z domu Bielecka, polska żydówka) Bander. Roza, typowe żydowskie imię, czyż nie?

  Matka: Mirosława Głodzińska – polska żydówka, takich żydów nazywa się jeszcze halachicznymi, czyli, że są po matce.

  UWAGA! Pytanie: SKĄD u Słowianina, jakoby, może pojawić się nazwisko „BANDERA”. Jeżeli nie od Rumunów to co najmniej od słowa „bander(sza)”, to znaczy żyd(ówka) – właściciel(ka) burdelu.

  A wyjaśnienie pochodzenia jego nazwiska jest proste. Współcześni ukro-naziści tłumaczą je jako „bandera (chorągiew)” ale w języku jidysh oznacza ono „priton” (spelunka, zamtuz, burdel-tłum.). I nie jest to słowiańskie nazwisko i nie ukraińskie. To jest włóczęgowskie przezwisko kobiety, która posiadała burdel. Takie kobiety na Ukrainie były nazywane „BANDERSZAMI”. Według zwyczaju narodu żydowskiego narodowość przekazuje się po matce a nie po ojcu, i ona przekazała swoje bezwstydne nazwisko któremuś z męskich przodków Stepana Bandery. Najprędzej samemu Stepanowi. Także i portret samego Sztefana Bandery nie pozostawia wątpliwości co do jego genetycznego żydostwa. Przy wzroście 159 centymetrów i przy przednio-azjatyckich rysach twarzy nie ma pytań. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/aas.jpg 1-Z leka uniesione nozdrza nosa

  2-Wygięty koniuszek nosa o dużym promieniu

  3-Mocno cofnięta dolna szczęka

  4-Dolna powieka wałeczkowata

  5-Zamknięte oczy (to już na innych zdjęciach ale tutaj takie oznaki są widoczne) wyglądają jak powierzchnia kuli

  6-Na zdjęciu 2 doskonale jest widoczna przednia linia owłosienia głowy

  7-Trójkątny kształt czaszki z wystającą nad szyję potylicą

  8-Uszy krzywe i sterczące

  Bezpośredni następca s. Bandery, jego wnuk i imiennik, Stepan , opowiadał, że „w dzieciństwie często zachodził do synagogi w Toronto” uzasadniając ten fakt czymś w rodzaju nauki religii światowych w ramach programu szkolnego. Ale „częściej chodziliśmy się bić z Polakami” – dodawał Bandera. Według jego słów, w domu nigdy nie podejmowano „tematu żydowskiego”. O żydach w ogóle nie mówiło się. Wiadomo, że w domu powieszonego nie mówi się o sznurze.

  Pośrednim dowodem żydowskiego pochodzenia Stepana Bandery są próby Służby Bezpeky Ukrainy (Służba Bezpieczeństwa Ukrainy) znalezienia dowodu nie uczestnictwa OUN w represjach żydów a nawet obecności żydów w kierownictwie UPA. Jak wiadomo OUN i UPA przeprowadzały czystki etniczne nie tylko przeciwko żydom ale i przeciwko Polakom, Węgrom, Słowakom i innym mniejszościom narodowym i nawet przeciwko Ukraińcom, którzy nie współpracowali z banderowcami. Ale z jakiegoś powodu orły ze Służby Bezpeky Ukrainy zatroszczyły się akurat własnie stosunkami żydów i UPA.

  W okresie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej (II Wojna Światowa – tłum.) w latach 1941-1945 banderowcy bestialsko wymordowali ponad 5 milionów cywilów mieszkających na Zachodniej Ukrainie i wysłali na roboty przymusowe ponad 5 milionów Ukraińców z których połowa nie powróciła.

  Na krwawych rękach banderowców jest krew:

  -wymordowanych kijowian w Babim Jarze w liczbie ponad 100 tysięcy ludzi

  -wymordowanie jednej czwartej Białorusinów i białoruska wieś Chatyń

  -wymordowanie ponad 1 miliona żydów

  -wymordowanie ponad 1 miliona Ukraińców

  -wymordowanie ponad 500 tysięcy czerwonoarmistów

  -wymordowanie ponad 200 tysięcy Polaków a także mordowanie Czechów, Słowaków, Węgrów, Jugosłowian, Francuzów, itd.

  Banderowcy tłumili powstania narodowe przeciwko faszystom w Warszawie i Pradze. Banderowcy bronili Berlina przed Armią Czerwoną.

  Znany jest fakt, że „Ukraińcy” to jest polska nazwa mieszkańców wschodnich kresów Polski, mieszkających w pobliżu granic Rosji. Ukro-nacjonaliści to etniczny, pograniczny tygiel a typowy przykład takiego Ukra to chrzczony żyd, unita Stepan Bandera, dzięki rączkom Juszczenki, Bohater Ukrainy. Zastępca Bandery, Jarosław Siemionowicz (Szmulewicz) Stecko, także chrzczony żyd-unita i także jego żona i współpracownica, Hanna-Eugenia Josifowna, która przybrała partyjny pseudonim „Jarosława”, i w 1992 roku powróciła na Ukrainę gdzie stanęła na czele Kongresu Ukraińskich Nacjonalistów, została obsypana zaszczytami niezależnej Ukrainy. Zgodnie z tradycją nacjonalistów zakończyła swoje plugawe życie w Monachium, tak jak i sam Bandera. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/aal1.jpg Stecko

  Co ciekawe to co do semickości rysów przebija nawet Goldę Meir, legendarną premier Izraela. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/aad.gif Golda Meir

  A drugi ważny współpracownik Bandery w walce to żyd Lew Rebet, redaktor „Ukrainskyj Samostijnik”, jeden z przywódców „Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów za Granicą” (OUN (Z)).

  I wreszcie Roman Joskowicz Szuchewycz – „bitny generał”. Szef jerozolimskiego Yad Vashem, Joseph Lapid, wskazał na głęboką i intensywną więź pomiędzy batalionem „Nachtigall”, dowodzonym przez Romana Szuchewycza, a niemieckimi władzami a także udział batalionu „Nachtigall” pod dowództwem Szuchewycza, w pogromie we Lwowie (lipiec 1941), króry spowodował śmierć około 4 tysięcy żydów. Lapid opierał się na dokumentach dostępnych w archiwum a dotyczących batalionu „Nachtigall” i Romana Szuchewycza. Egzemplarze tych dokumentów były przekazane delegacji ukraińskiej kiedy Juszczenko w jarmułce pojawił się w Izraelu z prośbą o pomoc w nagłośnieniu idei ludobójstwa Ukraińców. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/aaf.jpg Rzekomo chrześcijański Juszczenko płaszczy się w Jerozolimie przed żydami http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/aat.jpg Judeochrześcjański, wyznaniowo hybrydowy Juszczenko sięga wyżyn … http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/aag.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/aah.jpg Wszyscy ci ludzie realizowali prześladowania żydów, nazywali bolszewików żydami i dążyli do utworzenia, dla podobnych do siebie, oddzielnego państwa w Galicji. Typowa pomysłowość, w tym przypadku w polityce: niemiecki nazizm nadchodzi, jest najsilniejszy, trzeba podczepić się do silniejszego jeżeli trzeba dla ratowania swojej skóry zabijać swoich to trzeba zabijać.

  Zasada: „bandyta ucieka i wrzeszczy „łap bandytę!” albo złodziej wrzeszczy „łap złodzieja!”. Liczni banderowcy znaleźli się w niemieckim obozie koncentracyjnym jako żydzi „zgodnie z antysemicką polityką Niemiec, a nie z powodu „ukraińskiego patriotyzmu”, jak to próbowała przedstawić pomarańczowa władza ukraińska.

  Tak więc nie trzeba „tralalować”! Szumowina to szumowina. Tak jak własowcy w Rosji, których uważa się za podłych zdrajców, tytułów „Bohaterów” nie otrzymują, pomników im się nie stawia i nie zmusza się uczniów aby wzorowali się na nich w życiu. Zdrajcom jest wszystko jedno kogo mają zabijać i po czyjej stać stronie, najważniejsze to ratowanie własnej skóry, tak jak to zrobił to tatuś Juszczenki podczas wojny, jak robił to Wytia Juszczenko w chwackie lata prezydentury: „NATO jest silniejsze i da mi fanty a naród można i pogrzebać w wojnie, nawet i jądrowej, tak czy owak, czmychnę do teściowej w Chicago, jeżeli mnie przyjmie a Ameryka wpuści”.

  …A może i jeszcze, kiedy potwierdzi się prawdziwa narodowość Bandery, za nadanie Stepanowi Banderze tytułu „Bohatera Ukrainy”, Izrael nada tytuł „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata”. Już w okresie „nezależnosti” w szeregi nacjonalistów wstąpił taki genialny poeta jak Moishe Fischbein, obywatel Niemiec, monachijski pijak. Moishe wszedł w środowisko najtęższych i najtwardszych nacjonalistów, zażarcie udowadniając, że banderowcy byli żydami i w ich szeregach dużo było żydów. Miał, jak widać, powód. Najprawdopodobniej z powodu dolarów, którymi obsypywał go Juszczenko, biorąc go na swojego doradcę. Co on tam jemu nadoradzał to nie wiadomo, ale wiadomo, że Moishe zaprzedał się nazistom i, jako dobry ojciec, regularnie, co miesiąc, przesyłał córce do Monachium 500 dolarów. Ukraińskim nacjonalistom NIE PODOBA SIĘ, że żyd Bandera, oszukując ich, wykorzystywał ich, jak jednorazową prezerwatywę, dla swoich osobistych interesów. Tak, Bandera pragnął zostać małym królikiem dla zachodnich Ukraińców ażeby żyć nie pracując i bogacić się na ich rachunek. Właśnie dla zdobycia władzy dla siebie osobiście Bandera wykorzystywał niepiśmiennych i zezwierzęconych ukraińskich nacjonalistów jako narzędzia do osiągnięcia swoich celów a potem, oczywiście, zniszczyłby ich.

  „Świadomy Ukrainiec ma obowiązek być tępym i debilnym. Jeżeli świadomy Ukrainiec nie jest tępym i debilnym to staje się automatycznie żydem albo Moskalem…” – Stepan Bandera

  A do czego potrzebni mu poddani, którzy umieją tylko bestialsko zabijać a nie umieją pracować, to znaczy nie są w stanie wzbogacać go? A żydów, swoich współplemieńców, polską i ukraińską inteligencję Bandera mordował ażeby oni nie stworzyli mu konkurencji do władzy i po to ażeby masa ludowa była niewykształcona, tak łatwiej zarządzać i ogłupiać lud. Po I Wojnie Światowej rozpadły się trzy imperia, rosyjskie, austro-węgierskie i osmańskie, a także Wielkie Niemcy i właśnie w tym okresie pojawiały się i znikały liczne kraje, wielkie i małe.

  Dlatego Bandera na to liczył. Zdobyć niewielki kawałek ziemi z niewolnikami i stworzyć swoje osobiste „nezależnoje” drobne księstwo – Ukrainę. Nawiasem mówiąc, Polska pojawiła się po I Wojnie Światowej właśnie z powodu rozpadu Austro-Węgier, Rosji i Niemiec. Faszystę i oprawcę Banderę scharakteryzował na Procesie Norymberskim pułkownik Erwin Stolze, zastępca szefa II Oddziału Abwehry: „…W październiku 1939 roku ja, z Lahuzenem, zwerbowaliśmy Banderę do bezpośredniej pracy na rzecz Abwehry. Bandera był energicznym agentem i jednocześnie wielkim demagogiem, karierowiczem, fanatykiem i bandytą, który pogardzał wszystkimi zasadami ludzkiej moralności na drodze do osiągania swoich celów, zawsze gotów do popełnienia każdej zbrodni. Kontakty agenturalne z Banderą utrzymywał, w tym okresie, Lahuzen, ja, pułkownik Erwin Stolze, major Duhring, sonderfuehrer Markert, i inni…”.

  I na zakończenie ma się ochotę przytoczyć kilka ostatnich „arcydzieł” nacjonalistycznej myśli:

  „Jeżeli pragniesz cokolwiek świętować 1 stycznia to świętuj dzień urodzin wielkiego syna narodu ukraińskiego, Stepana Bandery”.

  „Jeżeli obchodzisz Nowy Rok to jesteś żałosnym moskiewskim lizusem, dlatego, że to sztuczne święto narzucili nam moskiewscy okupanci”.

  Za: http://galickij-jastreb.io.ua/s382820/nevernye_syny_evreyskogo_naroda

 12. Krzych said

  ad 4 A nie przyszło ci do głowy, że te krematoria są po to by zapobiec groźbie epidemii spowodowanej rozkładającymi się ciałami?
  A teraz z innej bajki wszelkie żydowskie portale typu onet, interia itp usuwają komentarze mówiące o tym procederze handlu organami.

 13. Mściciel z 27 WDP AK said

  ak Julia Tymoszenko handluje narządami Ukraińców

  „Agencja Informacyjna Młot Prawdy Antymajdan” opublikowała korespondencję adwokata i osoby zaufanej Julii Tymoszenko Sergija Własenko z niemieckimi odbiorcami narządów wewnętrznych żołnierzy ukraińskich i po prostu ludzi, którzy trafili w szpony faszystów. Rozbiera się ich na narządy i wysyła do Unii Europejskiej; oto jak wygląda „szczęście europejskie” Ukrainy.

  Co w zaszyfrowanych literach oznacza „serce”, „wątroba”, „nerki” i tak dalej, proszę określić sobie samemu.

  Od tłumacza:

  Dla ułatwienia zamieszczam te zakodowane nazwy, którymi posługiwano się w rozmowach z klientami (odbiorcami narządów) dla zaoszczędzenia czasu i być może ze względów bezpieczeństwa:

  *ros: cor-сердце, nep(hrone)-почка; hep(ar)-печень; pan(creas)- поджелудочная железа; pul(mon)-легкое

  *pol.: cor-serce; nep(hrone)-nerka; hep(ar)-wątroba; pan(creas)- trzustka; pul(mon)-płuco

  Źródło:

  Семенченко участвовал в выемках органов у солдат

  Semenczenko brał udział w pobieraniu narządów od żołnierzy

  http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/2516-semchenko-uchastvoval-v-vyemkah-organov-u-soldat.html

  Informacje te są ujęte w opracowaniu: HANDEL NARZĄDAMI POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY UKRAIŃSKICH, które zostało umieszczone 16.8.2014 r. na WP.

  *****

  Oto fragmenty korespondencji S. Własenko z Olgą Wieber, niemieckim lekarzem – chirurgiem:

  […]

  Serhij Vlasenko 03.05.2014 21:18

  Ostatnią partię odebrałaś normalnie? Wysłaliśmy z pewnym opóźnieniem, w jakim stanie doszła?

  Olga Wieber 03.05.2014 21:32

  Kilka sztuk poszło w odpady, Sierioża! Przecież ty wiesz, jaki jest czas dopuszczalny!

  Jeden z klientów był niezadowolony, ale jest gotów poczekać na następne, nie opóźniajcie

  *

  Serhij Vlasenko 03.05.2014 21:45

  Kiedy uściślisz liczby?

  Olga Wieber 03.05.2014 21:46

  *

  *

  Olga Wieber 4.05.2014 19:12

  17 cor, 50 nep 15 hep, 30 pan, 5 pul. (czyli 17 serc, 50 nerek, 15 wątrób, 30 trzustek, 5 płuc – od tłum)

  Oto masz zachodnich partnerów. Cukrzyków u nich jest wielu, tak że popyt jest.

  *

  Olga Wieber 10.05.2014 22:04

  Zamówienia rosną, masz wystarczająco dużo ludzi?

  Przyjmuj: 15 cor, 63 nep, 35 hep, 20 pan, 5pul.

  Serhij Vlasenko 10.05.2014 22:07

  Przyjąłem. Na razie dajemy radę tymi samymi zasobami, po prostu ludzie pracują bardziej intensywnie (nikt nie odmówi większego zarobku)…

  *

  Olga Wieber 22.05.2014 21:43

  Liczby otrzymałeś?

  Serhij Vlasenko 22.05.2014 21:43

  Tak, już przekazałem dalej.

  Olga Wieber 22.05.2014 21:45

  Sierioża, jeszcze dałam ci zamówienie, ale w ostatniej partii było dużo towaru niskiej jakości !!! Podstawiasz mi tym nogę((

  Serhij Vlasenko 22.05.2014 21:49

  Olu, nie było ciebie tutaj, nie widzisz, JAK to się wszystko odbywa, a warunki stają się coraz trudniejsze.

  Olga Wieber 22.05.2014 21:51

  Zdołaliście znaleźć odpowiednią ilość, to dobrze, oczywiście, ale jakość cierpi. Moi ludzie zbyt późno uzyskują dostęp do materiału!!! Klienci tutaj czekają.

  Serhij Vlasenko 22.05.2014 21:56

  Niech czekają, do kogo jeszcze pójdą? Gdzie indziej znajdą??? a tutaj strzelanina, wybuchają miny, jak dostarczać twoich ludzi? Czy twoi, czy moi spece – zapewnić bezpieczeństwo bardzo trudno, zrozum. Sami musimy materiał wywozić!

  Olga Wieber 22.05.2014 22:03

  Może lepiej nam pracować tak, jak wcześniej? Do ciężkich i beznadziejnych chociaż dostęp jest normalny, a warunki nie o wiele gorsze? („ciężkich i beznadziejnych” – chodzi o ciężko rannych i w stanie beznadziejnym, od których pobiera się narządy – od. tłum.)

  Serhij Vlasenko 22.05.2014 22:05

  Z mojej strony o tym nie może być i mowy, powiedział ci to również Naliwajczenko w ostatniej rozmowie! Wysokie ryzyko ucieczki i zbyt wiele pytań personelu miejscowego, z tym nie chcę już się wiązać!

  Olga Wieber 22.05.2014 22:10

  Róbcie przynajmniej tak, jak pod Aleksandrowką !!! Nie zawiedźcie mnie! Szukajcie więcej materiału, aby można było wybrać najlepszy.

  Serhij Vlasenko 22.05.2014 22:13

  Materiału nie brakuje, trudno jest wywozić. Chociaż Sienia (nie Jaceniuk, ale mój) obiecał pomoc.

  ****

  „Nowa Norymberga” – sąd nad faszystami junty, powinien dokładnie zbadać tę informację.

  W międzyczasie można się pocieszyć powiedzeniem:

  – Wszystko, co tajne, prędzej czy później, staje się jawne.

  A to znaleziono w wyszukiwarce Google „” – wg imienia i nazwiska:

  Olga Wieber (Fiszkina)

  45 lat, Waldkirche, Niemcy (konto na „moja klasa”) cdn…

 14. Mściciel z 27 WDP AK said

 15. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 14 A tak wygląda Olga Wieber

  Możliwe, że po opublikowaniu jej korespondencji z Własenko o zakupie narządów od władz junty, usunie … ona wszystkie swoje dane. cdn…

 16. Mściciel z 27 WDP AK said

 17. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 16 Adwokat Serhij Vlasenko (Siergiej Własenko) z Julią Tymoszenko

 18. Mściciel z 27 WDP AK said

 19. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 18 Napisy od góry na dół (ceny na metkach):

  * – Rogówka

  * – Płuco. Nie ma w sprzedaży. Przeszczepiane jest wraz z sercem. Na Ukrainie operacje nie są przeprowadzane

  * – Serce. Potrzeby Ukraińców: 1000 – 2000 rocznie. Za cały czas na Ukrainie przeprowadzono 4 operacje w Kijowie i 2 w Zaporożu

  * – Segment wątroby. Potrzeby Ukraińców: 1000 – 2000 rocznie. Rocznie przeprowadza się 30 – 40 operacji

  * – Nerka. Potrzeby Ukraińców: 1000 – 1500 rocznie. Rocznie przeprowadza się około 100 operacji

  * – Szpik kostny

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  16.8.2014 r.

  Na portalu „Голос Севастополя” – „Głos Sewastopola”:

  Как Юля органами украинцев торгует

  Аutor: NapoleO z 5.07.2014, 12:48

  http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/2499-kak-yulya-organami-ukraincev-torguet.html

 20. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 12 Te krematoria dostarczyli ukropom Niemcy. Mam to na dysku, jak znajdę to wkleję. One są po to by odszkodowań, rent rodzinom poległych ukropów nie płacić. Nie ma zwłok no i hrywien niet. Patroszenko je zamówił, on ma ten interes: największą firmę pogrzebową.

 21. Mściciel z 27 WDP AK said

  Noworosja – Amerykański helikopter „Apache” atakował powstańców. Raport od GBR „Batman” : amerykański helikopter „Apache” atakował powstańców pospolitego ruszenia pod Debalcewo. „Późno nocą, w końcu udało się nawiązać łączność z „Płastunem”i udało się dowiedzieć jaka jest sytuacja pod Debalcewo” – informuje Alieksiej Czmilienko.

  Powstaniec pospolitego ruszenia o pseudonimie „Płastun” opowiedział przez telefon o sytuacji na froncie. Ukraińska artyleria lufowa i rakietowa, dalej prowadzi nieprzerwany ostrzał pozycji powstańców pospolitego ruszenia, są straty.

  Dowódca kompanii „Płastun” poinformował, że pozycje Armii Ługańskiej Republiki Ludowej były atakowane przez amerykański helikopter bojowy AN-64 „Apache”, który był pilotowany przez profesjonalną załogę.

  „Płastun” opowiedział także o tym, że powstańcom brakuje przede wszystkim środków łączności ale i nie pogardzą ciepłym obuwiem i ciepłą odzieżą.

  UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

 22. Mściciel z 27 WDP AK said

  Wieści z Kijowa : O terroryzmie żydowskim nie usłyszysz…Dlaczego się mówi o terroryzmie muzułmańskim, serbskim, chorwackim i nawet wyprawy krzyżowe w średniowieczu czarny prezydent USA Obama nazwał niedawno terroryzmem, ale nigdy nie usłyszysz o terroryzmie żydowskim w Rosji w XIX i XX wieku łącznie z rewolucją październikową w 1917 roku? Ten terroryzm kosztował życie różnych narodów ZSRR – ponad 50 mln ludzi. I nikt o tym nie mówi, bo teraz działa na całego terroryzm antysemityzmu. Już nie mówiąc o żydowskim terroryzmie finansowym. I nawet terroryzm muzułmański został wywołany syjonizmem żydowskim. Ben Gurion był tym terrorystą na samych początkach państwowości żydowskiej. Dlaczego świat milczy, gdy terroryści banderowscy maszerują z bronią w rękach ulicami miast ukraińskich 1 stycznia w dniu urodzin wodza głównego terrorysty Ukrainy Stepana Bandery.

  Czy już zapomniano o zabójstwie terrorystycznym ministra spraw wewnętrznych II RP Bronisława Pierackiego i szeregu aktów terroru i dywersji w Polsce przedwojennej i w czasie II wojny światowej, gdy banderowcy wyrzynali całe wioski polskie? A teraz spadkobiercy OUN-UPA na Ukrainie są najlepszymi przyjaciółmi establishmentu warszawskiego. Świat się pogrążył w terrorze nie od dziś. A czy robienie Polakom i Ukraińcom wody z mózgu nie jest obecnie terroryzmem medialnym?

  I tylko prawda w polityce i mediach potrafi zwyciężyć terroryzm w umysłach ludzkich – inaczej koniec.

  Eugeniusz Lubański (Kijów)

  Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2344:wieci-z-kijowa-o-terrorymie-ydowskim-nie-usyszysz

 23. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad.22 http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/a114-398×400.jpg

 24. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 16 mam na dysku film porno z młodą jeszcze Julką Kapitelman Tymoszenko jak zaczynała w pornobiznesie. Pewnie tate kręcił a także handełe rozkręcał?

 25. Mściciel z 27 WDP AK said

  Afera snajpergate Nulland. Ciekawe, czy w „naszych” mediach coś o tym napiszą. Uwaga. uwaga. Najnowszy news z Niemiec. Ale się porobiło….
  „Niemcy aresztowali asystenta/pełnomocnika Victorii Nulland, będącego także pracownikiem Vanguard Corporation, przy zatrzymanym znaleziono miliardy świetnie podrobionych dolarów. Podczas przesłuchania w/w asystent wskazał na Vanguard Corporation jako „głowy” całego interesu, oskarżeni zostali również Nulland ,McKain, Kerry Brennan i inni.
  Oskarżony zeznał jakoby Vanguard Corporation drukowała miliardy fałszywych dolarów, którymi opłacała zagranicznych najemników w Syrii, Iraku, Ukrainie, Libii itd a także najemników z Greystone i ISIS. Zeznał o związkach ISIS z Vanguard Corporation i handlu ropą. Powiedział także: W lutym sytuacja Ukrainy stała się krytyczna z powodu braku środków na zakup gazu od Rosji, UE a najbardziej Niemcy zaangażowały się w arbitraż pomiędzy stronami. Wtedy od tej „suki” (on nie ja – tłumacz to mówi) Susan Rice dostaliśmy rozkazy pochodzące od Nulland, że snajperzy mają wywołać „trochę paniki”. – Niemcy aresztowali asystenta Victorię Nuland , która dodatkowo jest pracownikiem Vanguard Corporation, z prawie miliardem wysokiej jakości fałszywych dolarów, wydrukowanych przez Vanguard Corporation (Korporację Awangardy). Ten pracownik (jest członkiem Departamentu Stanu), a teraz, w trakcie jej przesłuchań, „umieściła w autobusie” Vanguard Corporation wszystkie swoje firmy i „dodaje do autobusu” Nuland, McCain, Kerry, Brennan i innych …
  Zeznała jak Vanguard Corporation wydrukowała miliardy wysokiej jakości fałszywych dolarów którymi opłaca najemników w Syrii, Iraku, Ukrainie, Libii, etc i wypłacono także najemnikom z Greystone i ISIS. Ona świadczy o połączeniach i transakcjach ropy między Vanguard Corporation i ISIS.
  Powiedziała,
  W lutym, pozycja Ukrainy stała się krytyczna, ponieważ nie mogą zapłacić nowych cen za rosyjski gaz. UE, zwłaszcza Niemcy, próbowali działać jako arbitrzy. Następnie ta suka Susan Rice przybyła z zamówieniem do nas bezpośrednio do Nuland, że snajperzy muszą stworzyć „trochę paniki.”
  W dzień po, Ukraina ma nowy rząd, wybrany głównie przez Nuland i John McCain z Narodowego Instytutu Republikańskiego.
  Kiedy USA administracja przyznaje, że snajperzy byli szkoleni w NATO (w Polsce – TV), a cała operacja została zorganizowana przez Vanguard, CIA i Departament Stanu – Obama prawie miał atak serca.
  Teraz zdaje sobie sprawę, że nie jest niczym więcej niż marionetką na sznurku w naszym teatrze, krwawego czarnucha.(bloody nigger) Pierwotnie głupi Naziści mieli zabić wiele, o wiele więcej kobiet i dzieci, w celu kierowania Putina w kąt, tak żeby został zmuszony interweniować wojną(war).
  Ale to wszystko tylko pokazuje, że można nauczyć świnię strzelać, ale nie można nauczyć ją myślenia. Przy okazji, kiedy „ukraińskie” wojska 18 maja zaatakowały Słowiańsk, 19 agentów FBI i CIA, zginęło, a 14 zostało rannych. Greystone stracił 17, Academia 59 osób.
  „Agenci FBI” byli w rzeczywistości ludźmi Vanguard. Przy biurku sfałszowanych dokumentów otrzymali specjalne legitymacje ukraińskie, które dają im władzę nad wszystkimi ukraińskimi siłami policyjnymi.
  Opisała, jak wszystkie główne masowe morderstwa i okrucieństwa zostały zorganizowane przez najemników Vanguard Corporation i GREYSTONE; w jaki sposób komunikowała się z Igorem Kolomoyskiy i jak razem rozprzestrzeniali fałszywe dolary na Ukrainie …
  Niemcy obiecali mu wolność, aby go ochronić i wsparcie, oraz ukryć, jeśli on powie wszystko, co wie …
  także dwoje innych pracowników Vanguard Corporation ukradło miliony fałszywych dolarów i udawali, upozorowali, że byli oni przez wysokiej rangi Novorossiyan milicji okradzeni i zamordowani. Greystone i Vanguard Corporation wysyłali swoich najemników do Noworosji i zabili jednego z nich i wrócili z drugim .., po czym zawieźli go do Londynu do swojego szpitala i zabili go, mówiąc, że zmarł na atak serca. Jego żona, wystarczająco sławna osoba teraz dostarczyła informację do ważnych ludzi i szantażuje Vanguard Corporation …
  Zszokowani Merkel i prezydent Francois Hollande są w drodze do Moskwy …
  Benjamin Fulford http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/02/bfulford-070215-najswiezsze-wiadomosci.html

 26. Mściciel z 27 WDP AK said

  Fulford sypie. Zbliżamy się do finału. Uwaga – szokujący materiał. Dla ludzi o mocnych nerwach.
  Benjamin Fulford w rozmowie z Jeffem Rense 30 marca ujawnił kilka faktów, na które ma ponoć dowody. Jeśli jest prawdą co mówi Fulford, to mamy do czynienia z otwartą wojną i można się spodziewać wszystkiego – od zamachów nuklearnych w którymkolwiek z krajów tzw. Zachodu, po kolejne trzęsienia ziemi nawet tam, gdzie ich do tej pory nie było. Przedstawiam w punktach pierwszą część skrótu 40 minutowej szokującej rozmowy.

  1. Grupa Fulforda dysponuje dowodem w postaci nagrania z 9 marca (2 dni przed katastrofą), że rodzina Rockefellerów w osobie Jaya Rockefellera wiedziała o tym, że w prefekturze Fukushima wydarzy się katastrofa nuklearna. W nagraniu przedstawiciel Rockefellera, Campbell, oferuje jednemu z polityków japońskich dostęp do zasobów środka czyszczącego skażenia nuklearne w prefekturze Fukushima. Fulford twierdzi, że na podstawie tego nagrania można udowodnić, że katastrofa w elektrowni była przygotowanym zamachem.

  2. Młoda kobieta Sakura Ito, córka jednego z czołowych japońskich gangsterów, spotkała się z Fulfordem 10 marca i ujawniła mu, że ustawiła u niego w domu budzik na 11 rano, 11 marca. W tym dniu było wielkie trzęsienie ziemi i tsunami. Przyznała też, że została wysłana przez ludzi pracujących dla Jay Rockefellera.

  3. Cztery miesiące przed katastrofą zdecydowano się na umieszczenie paliwa z plutonem w reaktorze numer 3. Zielone światło dał gubernator prefektury Fukushima, mimo, że były sprzeciwy. W Japonii tylko 3 reaktory używają tej wysoce toksycznej mieszanki o nazwie MOX.

  4. Niezwiązana z Japonią, ale ważna informacja – z rozszyfrowanych maili Ministra Obrony Australii wynika, że agenci Federal Reserve (prywatna firma, która drukuje dolary dla USA) zdecydowali o zwolnieniu premiera Australi Kevina Rudda, co wkrótce nastąpiło. Maile niedługo zostaną udostępnione mediom i nie będzie się tego dało ukryć. Zachodzi pytanie – dlaczego agenci prywatnej firmy amerykańskiej jaką jest FED mają taką moc by zwalniać premiera suwerennego państwa? Ci sami ludzie wtrącają się w wewnętrzne sprawy Japonii. Są to najgroźniejsi gangsterzy świata, o praktycznie nieograniczonych wpływach, kontrolują większość rządów świata, a przeciętni ludzie nawet o nich nie wiedzą (czy nie nasuwa się tu skojarzenie z Zamachem Smoleńskim? Jednym z głównych motywów była emisja pieniądza w Polsce).
  Sytuacja się jednak wyraźnie zmienia, gdyż nawet pewna część mediów komercyjnych zaczyna mówić o tej grupie (Fox TV).

  5. Naukowcy w Japonii stwierdzili, że woda pod wulkanem Fuji staje się bardzo gorąca. Na Uniwersytecie w Tokio dokonano detekcji niezwykłych fal elektromagnetycznych, które są wysyłane w stronę wulkanu z placówek HAARP w USA. Podobne fale zostały wykryte w tygodniach poprzedzających trzęsienie ziemi i tsunami. Z informacji przekazanych Fulfordowi wynika, że Jay Rockefeller ma zamiar sterroryzować Japonię jeszcze bardziej – planowana jest erupcja Mt Fuji 11 kwietnia. Fulford ujawnia tę informację by zapobiec kolejnej katastrofie. Obiecuje to Rockefellerowi i jego rodzinie, że nie ma miejsca na Ziemi gdzie mógłby się skryć przed karą dożywotniego więzienia. Jedyną szansą dla Rockefellerów jest poddanie się i stanięcie przed odpowiednią komisją. Wszyscy współpracownicy Rockefellerów w Japonii są już znani i niedługo nastąpi ich aresztowanie.

  6. Agenci prowokatorzy w Japonii sieją dezinformację. Przykładem jest pokazywanie fałszywych zawyżonych pomiarów licznikiem Geigera-Mullera, po to aby wzbudzić panikę.

  7. Większość obsady amerykańskich baz wojskowych w liczbie ok. 200,000 osób wyjechała lub też wyjedzie w najbliższym terminie. Powodem jest to, że japońskie Ministerstwo Obrony wie, że amerykańska armia stoi za trzęsieniem ziemi i tsunami. Zażądano więc od nich natychmiastowego opuszczenia terenu Japonii. Podobnie, pracujący w Japonii bankierzy dostali termin opuszczenia do 19 marca.

  8. Fulford ujawnia dodatkowe informacje o grupie, dla której pracuje, gdyż jak mówi „zbliżamy się do finiszu”. Jest to międzynarodowa grupa osób wysoko postawionych – w Chinach, w amerykańskiej armii, w BIS (Bank for International Settlements), w Europie i w innych krajach świata, którzy są już zmęczeni rządami niewybranych w sposób demokratyczny bankierów, którzy kierują ludzkość w stronę szalonego „końca świata”. Doradca Rockefellera Kurt Campbell powiedział wprost, że „realizują czasy ostateczne Majów” – że mają środki i plany, które na pewno się udadzą. Fulford uważa, że jest to kompletny nonsens, koniec nadchodzi, ale dla rządów FED – Rezerwy Federalnej, gdyż wszystko wychodzi już na jaw.

  9. Są bliskie kontakty z grupą Kaddafiego z Libii. Jest to jedyny kraj na świecie, który nie ma banku centralnego kontrolowanego przez Rotszyldów. Kaddafi jest gotów przekazać 180 miliardów dolarów na rzecz walki z ubóstwem, pod warunkiem, że ustaną ataki na jego kraj. Oczywiście, atak na Libię jest tylko i wyłącznie próbą zagrabienia zasobów ropy naftowej tego kraju.

  10. Armii amerykańskiej zaczyna brakować pieniędzy. Powodem tego jest fakt, że została odcięta od funduszy przez osoby na najwyższych pozycjach w świecie finansowym. Kody, które pozwalają na aktywowanie funduszy są już w rękach grupy, którą reprezentuje Fulford. Fundusze zostaną tak długo zablokowane, aż globalni gangsterzy, których celem jest wymordowanie miliardów ludzi, zostaną pozbawieni władzy. Prowadzone są już rozmowy z Prezydentem Obamą, Generałem Myersem i innymi czterema generałami, którzy zaoferowali gotowość współpracy. Hillary Clinton jest również gotowa do współpracy – jej zadaniem byłaby odpowiednia dystrybucja pieniędzy.

  11. Brak dostępu do kodów spowodowała panikę w grupie globalnych ludobójców – stąd to szaleństwo, które się obecnie odbywa. Tzw. grupa G-20 spotyka się obecnie w Chinach, będzie tam próba ustanowienia nowej waluty światowej, kontrolowanej przez IMF (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), jednakże nie da to żadnego rezultatu, gdyż nowa waluta nie ma żadnego podparcia poza słowami, którym nikt już nie wierzy.

  12. Grupa globalnych ludobójców musi zrezygnować z realizacji swych fałszywych mesjanistycznych, ludobójczych planów. Nikt nie chce grupy sabatjańskich Żydów (zob: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sabbataj_Cwi, w Polsce Frankiści) w sposób dyktatorski rządzących światem.
  Jeff Rense: „Mam nadzieję, że masz rację, bowiem jeśli nie to już niedługo niewiele zostanie z tego świata”).
  Benjamin Fulford: „moi przodkowie z obu stron byli polskimi Żydami o nazwisku rodowym Holender, 99% procent rodziny Holender zostało wymordowanych przez syjonistycznych Żydów! Przez sabatjan. Nie dotyczy to więc wszystkich Żydów, lecz wyjątkowo wstrętnej grupy Żydów, którzy czczą Szatana”. (sic!)
  Jeff Rense: „Ludzie nie rozumieją, że tu jest istota Holocaustu. Oni poświęcili swój naród, przez co mogli ustanowić ten przekręt na Bliskim Wschodzie po wojnie”.
  Fulford: „Dlatego też Żydzi muszą się zjednoczyć i ich usunąć”.
  Rense: Dla nas niemożliwe będzie ich usunięcie, dlatego Żydzi muszą to sami uczynić.”
  Fulford: „Ludzie ci używają metody zastraszenia i terroru jako formę kontroli.”
  Rense:Poparte jest to kontrolą pieniądza, łapówkami i szantażem polityków.”
  Fulford: „Mimo, że nie jestem zwolennikiem Obamy, muszę przyznać, że nie można mieć do niego pretensji – w każdym przypadku gdy chce zrobić coś pozytywnego grożą mu zabójstwem, przez co ma związane ręce. Wydaje mi się, że chciałby wyczyścić Amerykę. Być może powinien to być Ron Paul – ale wybór należy do Amerykanów.”
  Rense: „Problemem są te organizacje syjonistyczne, jak AIPAC, ADL, B’Nai B’rith, JDL, Southern Poverty Law Center i ten AIPAC, który dosłownie ma w posiadaniu rząd amerykański – i to jest największa tragedia. Wszystkie one kryją się za judaizmem, a nie są bardziej żydowskie niż kamienie na zewnątrz mojego domu.”

  13. Fulford: Kluczową sprawą jest kontrola nad pieniądzem. W momencie gdy nie będą mieli dostępu do swych kont to są skończeni. Odcinamy im też możliwość kreacji pieniądza w pamięci komputerów. Powodem ataku na Libię i w następnej kolejności na Arabię Saudyjską jest to, że nie będziemy więcej akceptować ich dolarów. Złoto, które zostało usunięte przez rodziny królewskie, te które popierał Kennedy, zostaje ponownie rozprowadzane w świecie w związku z czym 90% dolarów jest obecnie podpartych złotem. Pamiętajmy, że Federal Reserve jest kontrolowany przez inne grupy poza tą Rockefellera, Busha czy Clintona – europejskie rodziny królewskie czy też Azjatów. Od 1913 roku dolar nie jest już walutą amerykańską. Stało się to, że wyjątkowo złośliwa gałąź amerykańska FED została odizolowana od reszty systemu finansowego. Nadal kontroluje USA, pół armii i media, ale systematycznie tracą swoją moc i zaczyna się efekt kuli śnieżnej.

  cdn.

  Materiały:

  Wywiad po angielsku: http://anticorruptionsociety.files.wordpress.com/2011/03/rense_033011_fulford.mp3
  Artykuł w AntiCorruption Society: http://anticorruptionsociety.com/2011/03/31/global-financial-report-benjamin-fulford-3-11/
  Global Financial Report – Benjamin Fulford, 30 March 2011 http://www.reenagagneja.com/benjamin-fulford-30march
  Wskazania HAARP na 48 godzin przed trzęsieniem ziemi 11 marca: http://www.youtube.com/watch?v=EhEUcb9gMhY

  Osobiście niezbyt wierzę we wszystko, co pan Fulford mówi i oznajmia. Najwyraźniej unika tematu Watykanu, który jest znany z tego, że kontroluje Bank Federalny USA, Bank Angielski, CIA, NSA, masonerię, syjonizm oraz… Izrael, ponieważ jest on właścicielem ponad 80% ziemi w Izraelu. Rewelacje pana Fulforda niekoniecznie są kłamliwe – aby posiadać wiarygodność, musi on ujawniać wiele potwierdzonych faktów.

  Niemniej podał on dwie wersje przyczyn trzęsienia ziemi w Japonii. Według pierwszej jego wersji użyto systemu HAARP. Według drugiej wersji użyto broni nuklearnej, którą zdetonowano pod powierzchnia oceanu.

  Moim zdaniem najbardziej interesujące jest to, ze coś się dzieje poważnego, zaczynają się typowe ‚harcówki’ niektórych graczy, a to z kolei wskazuje na ewentualne wielkie wydarzenia w najbliższej przyszłości.

  Biblia wyraźnie zapowiada potężny spisek przeciwko Watykanowi i widać w owych ‚harcówkach’ spore szanse na takie wypełnienie się niema 2000 lat starego proroctwa z Objawienia. Widać wyraźnie pewne posunięcia, które spowodują także określoną reakcję. Czas pokaże rezultaty owych szachów politycznych.

  Napisano: 14 Stycznia 2011

  Ostatnie uaktualnienie: 14 Stycznia 2011

 27. Mściciel z 27 WDP AK said

  Wojna na Ukrainie została zapoczątkowana przez syjonistów Departamentu Stanu i Vanguard Group w celu stworzenia nowej Chazarii i rozpoczęcia WWIII zmuszając Rosję by przynieść siły zbrojne do Donbasu:
  http://benjaminfulford.net/2015/02/07/the-war-in-ukraine-was-originated-by-zionists-of-the-state-department-and-vanguard-group-in-order-to-create-new-khazaria-and-start-wwiii-by-forcing-russia-to-bring-military-forces-to-donbass/ Dzisiaj Fulford Ben.. daje popis… i fajnie się go czyta.. to tygodniowe podsumowanie ma w sobie tak dużo optymizmu….. czego nam ostatnio brakowało.. Dzięki Ben..
  Rozpisał się nam Ben w tym tygodniu…i fajnie ..

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/02/benjamin-fulford-09-lutego-2015-weekly.html

  mamy też pokaz desperacji ciemnych w niemczech… Stankova strona zniknęła… http://www.stankovuniversallaw.com/
  mocno ostatnio dawał czadu… zapewne wiecie iż to twardziel z wyżyn. 6D i Mentor Putina.
  tym gestem ciemni pokazują iż tracą głowy…

 28. Piotrx said

  Stepan Bandera
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=bandera

  Bandera – OUN-UPA – prawda i mity
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=bandera-uon-upa

  Roman Szuchewycz
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=roman-szuchewycz

  https://wirtualnapolonia.com/2014/08/22/marian-kaluski-ukrainiec-wrogiem-polaka/

 29. Głos rozsądku Waldemara Łysiaka said

  PRZESTAŃCIE POPIERAĆ UKRAINĘ!

  Przestańcie popierać Ukrainę ! Woła na łamach tygodnika „Do Rzeczy” Waldemar Łysiak. Z trudem ten głos rozsądku i trzeźwego spojrzenia przedziera się przez entuzjastyczny bełkot polskich mediów. Aby umożliwić szersze dotarcie takiej oceny do naszych obywateli zamieszczamy tę wypowiedź w przekonaniu, że inne spojrzenie zmusi do zastanowienia i refleksji nad jednostronnym i nieprawdziwym obrazem, jaki został wymalowany przez polskich polityków i oddanych władzy „dziennikarzy”.

  Niezależne sondaże mówią wprost ;” Polacy nie chcą umierać za Ukrainę”, a mimo, że wyniki potwierdzają, że ponad 74% Polaków nie wsparło by z bronią w ręku Ukrainy, to w dalszym ciągu trwa wymachiwanie szabelką i przygotowywanie gruntu do zaangażowania zbrojnego w konflikt na wschodzie.

  Proponuje lekturę artykułu Waldemara Łysiaka. „Muzyczka Majdanu” i jak powiedział na zakończenie autor: „Niezbędne są artykuły prasowe jak ten, bowiem demaskują cyniczne załganie dyrygowanych przez Salon mediów dzisiejszego globu”.

  Muzyczka Majdanu- Waldemar Łysiak.

  Ukraina Muzyczka majdanu.

  Przez późną zimę i prawie całą wiosnę tego roku Polska żyła zre­woltowaną, majdanową Ukrainą. Żaden inny temat czy problem nie absorbował wtedy wszelakich mediów równie mocno — tony farby drukarskiej i niezliczone godziny emisji [radio, tv, internet) poświęcono Majdanowi, Krymo­wi etc. Nie wiem czy red. Lisicki zbierał gratulacje za profetyzm „Do Rzeczy”, ale fakty są takie, że mój felieton pt. „Ukraiń­ski oksymoron” (20-1-2014), wieszczą­cy nacjonalistyczną eskalację „kijowskiej rewolucji”, ukazał się parę tygodni przed krwawą eksplozją Majdanu. 1 natychmiast zostałem publicznie skarcony piórem Dawida Wildsteina, który mi zarzucił demonizowanie Majdanu przypisy­waniem nadmiernej roli obecnym tam postnazistowskim „banderowcom”. Mi­łość Wildsteina Juniora do Majdanu zresztą głosem z chóru, albowiem pi wszyscy polscy komentatorzy wydali jednogłośnie i zupełnie bezmyślnie ( ślepotą — premedytacyjną lub naiwnością — wobec faktów) hagiografem Majdan, życząc „nowej Ukrainie” sam sukcesów, szczęścia i pomyślności.,,] „Tygodnik Lisickiego” próbował, co prawda zachować swoim zwyczajem obiekty przez dywersyfikację publikowanych poglądów, lecz i tu przewaga wypowiedzi politycznie poprawnych (promajdanowych) była ewidentna. Deklaruję wobec takiej tendencji zdecydowany „votum separatum”, a niniejszy mój tekst to argumentacja mojego sprzeciwu.

  MORD ZAŁOŻYCIELSKI

  Gdyby polskie władze i polskie (nie tylko „mainstreamowe”) media poświęcały polskiej krwi rozlanej bestialsko na Woły­niu przez Ukraińców (sto kilkadziesiąt ty­sięcy zakatowanych w latach 1943-1945) jedną tysięczną tej empatii, tej pamięci, tego współczucia, tego hołdu, jaki poświę­cały krwi przelanej na Majdanie w lutym bieżącego roku (kilkudziesięciu zastrzelo­nych) — moje pretensje byłyby mniejsze. Zresztą od pretensji często było blisko do gniewu, kiedy czytałem ewidentne kłamstwa (zmyślenia i przemilczenia) lub teksty takie jak artykuł socjologa Michała Łuczewskiego („Rzeczpospolita”) uspra­wiedliwiający ludobójstwo wołyńskie po rymkiewiczowsku: to był konieczny „mord założycielski”, dla założenia/scementowania Ukrainy (sic!). Łuczewski (wicedyrek­tor Centrum Myśli Jana Pawła II) przy­woływał Rymkiewicza w swym tekście co i rusz: „Rymkiewicz przedstawia proces hominizacji o wiele bardziej realistycznie: to nie polityka, ale poprzedzające ją mor­derstwo czyni nas ludźmi”-, „Mord — twier­dzi Rymkiewicz — czyni z nas prawdziwych Europejczyków1’-, „Mordowanie polityczne nie jest, według Rymkiewicza, ani moralne, ani niemoralne”-, itd., itp. By kilka szpalt dalej wyłożyć punkt widzenia ukraińskich zwyrodnialców, według których hekatomba Polaków też nie była — przez swą założycielską konieczność — niemoralna: „Nacjonaliści ukraińscy chcieli przyspieszyć przyszłość i ujrzeć krew (…) Wokół nich powstawały kolejne republiki, a oni wciąż nie potrafili zbudować własnej. W tym celu musieli przekroczyć zbyt łagodne chrześcijaństwo i zatopić je w sile, w na­rodowym fanatyzmie (…) «Nie zawahasz się spełnić największej zbrodni —głosił dekalog ukraińskiego nacjonalisty — kiedy tego wymaga dobro sprawy» (…) Należało «zlikwidować wszystkie ślady polskości»: kościoły, drzewa, chaty, ludzi”.

  Zabić sto kilkadziesiąt tysięcy ludzi nie jest łatwo, nawet gdy się po prostu do nich strzela lub kłuje czy tnie (widłami, kosami, nożami, siekierami), a już zamę­czyć okrutnie, dawkując śmierć powolną, jest bardzo trudno. Ukraińcy wybrali jednak męczarnie — palenie, patroszenie, przybijanie bretnalami do płotów i stodół, rozpiłowywanie, siekanie, kawałkowa­nie, etc. — wszystko to oczywiście żywcem i bez dyskryminowania kogokolwiek (star­cy, kobiety i niemowlęta po równo), żeby była uciecha. Założycielska, jak chce Rym­kiewicz i jemu podobni: trwały fundament nowo rodzącego się państwa. Szefowali tej megamasakrze Stepan Bandera (przy­wódca OUN — Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów), Roman Szuchewycz (komendant UPA — Ukraińskiej Powstań­czej Armii) i Roman Dmytro Kłaczkiwski (wicekomendantUPA). Kłaczkiwski podpisał swym pseudonimem „Kłyma Sawura” dyrektywą operacyjną ludobójczej zbrodni: „Trzeba przeprowadzić wielką ak­cję likwidacji polskiego elementu” (1943). Kolejny taki dokument operacyjny to roz­kaz Szuchewycza z 1944 roku: „Konieczne jest przyspieszenie likwidowania Polaków. Muszą zostać zgładzeni całkowicie, ich wio­ski spalone do gruntu samego (…) Ludność polską należy absolutnie zniszczyć. Śmierć każdego Lacha to metr wolnej Ukrainy. Albo będzie lechicka krew po kolana — albo Ukrainy nie będzie. Musimy zatem Polaków w pień wyciąć”. Dzisiaj te bestie — ci hersz­ci eksterminacji — mają w ukraińskich miastach pomniki, u stóp których kwiaty są składane nie tylko przez tłumy Ukraiń­ców, lecz i przez niektórych Lachów, co się mienią „mężami stanu” III RP.

  Ukraina 2 Wołyń.

  BANDEROWCY

  Tendencje nacjonalistyczne (od narodowców, do nazistów) nie wykiełkowały, rzecz prosta, na Majdanie 2014, są dużo starsze. Wśród Ukraińców nigdy po II Wojnie Światowej nie zgasły sympatie nazistowskie, których kolebkę stano­wi hitlerowska ochotnicza 14 Dywizja SS-Galizien (SS-Hałyczyna) złożona z si­czowych „herojów”, a już kult UPA i OUN tlił się w bardzo wielu ukraińskich sercach, tylko że„komuna” (ZSRR) tłumiła te sentymenty. Kiedy jednak padła — otwo­rzyły się wrota piekieł. 1 lipca 1990 roku nastąpiło zjednoczenie dwóch organizacji: UNA (Ukraińskie Zgromadzenie Naro­dowe) i UNSO (Ukraińska Samoobrona Narodowa vel Ludowa). Ruch UNA-UNSO zaczął skupiać wszelkie mniejsze organi­zacje nacjonalistyczne tudzież „narodowe” partyjki parlamentarne (jak Ukraińska Partia Narodowa czy Ukraińska Partia Chrześcijańsko-Demokratyczna), ak­centując m.in. konieczność odebrania Polsce jej ziem południowo-wschodnich (tzw. „Zakerzonie”).

  Ciąg dalszy tu:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2014/09/przestancie-popierac-ukraine/

 30. Ukrainiec T.Siemioniak, polski minister, prze do wojny z Rosją said

  Polska uzbroi Ukrainę, jeśli zechcą tego USA

  Polski minister obrony Tomasz Siemoniak w rozmowie z „Financial Times” zadeklarował, że jeśli tylko prezydent Obama zdecyduje się na zmianę strategii w sprawie konfliktu ukraińsko-rosyjskiego, Polska poprze Stany Zjednoczone i wyśle Ukrainie broń.

  Według Siemoniaka Rosja powinna mieć na względzie, że USA i Zachód mogą przyjąć decyzję o dozbrojeniu Ukrainy w najbliższej przyszłości. Minister dodał również, że „Polska nie boi się wesprzeć Ukrainy na płaszczyźnie wojskowej”.

  Swoje stanowisko Tomasz Siemoniak tłumaczył nie tylko troską o dobro i przyszłość Ukrainy, ale powoływał się także na zobowiązujący nas „bardzo bliski sojusz” z USA. „Trudno pomyśleć, aby w kwestii, która jest ważna dla europejskiego bezpieczeństwa Polska nie popierała USA” – przekonywał minister obrony.

  http://narodowcy.net/polska/10729-polska-uzbroi-ukraine-jesli-zechca-tego-usa

 31. Mieczysław S.Kazimierzak said

  @Ukrainiec T.Siemoniak…
  To efekt procesu od ŻYDOBANDERYZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który nie tylko odwołał się do antypolskich bandyckich korzeni,ale zmilitaryzował handel wojna i pokojem.Proces tego handlu opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA (CYWILIZACJA PODWÓJNEJ MORALNOŚCI tak ją nazwał),a językiem matematyki potwierdził Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ.Chińczyk od czasów wojen napoleońskich językiem matematyki przedstawił historię bankowości na przykładzie sagi rodu Mayer-Tothschild.Dziś w tej wojnie po jednej stronie koalicja dolarowa opierająca się na petrodolarze,a po drugiej antydolarowa bazująca na powiększajacych się zasobach chińskiego złota.Całemu temu teatrowi analitycznie zachowuje się EURO i konsekwentnie pracuje na wzrost wpływów ekonomicznych.

 32. Mściciel z 27 WDP AK said

  Szanowny panie Włodku Kuliński i komentatorzy tego portalu, nie wiem czy śledzicie fora czy inny onet, ale w dniu wczorajszym na tym forum pokazała się tam informacja od jednego z dyskutantów, to może być bardzo ważna informacja. Nie wiem na ile jest prawdziwa, ale napisał on/ona że pracuje w instytucji zajmującej się sprowadzaniem /rejestrowaniem/wsparciem przy sprowadzaniu z zagranicy zwłok Polaków, jacy poza granicami kraju utracili życie. Piała/a iż od połowy zeszłego roku wzrosła ilość wypadków śmiertelnych wśród Polaków w wieku 20-40 lat przebywających na terenie Ukrainy. Zwłoki z adnotacją aby nie otwierać trumien. Osoby z okolicy „Mazur” a także Wrocławia. Tylko w okolice Wrocławia i na teren Mazur przesiedlani byli Ukraińcy z Bieszczad po Akcji Wisła. Wiadome już jest, że na wschodzie rejestrowane były rozmowy przez „radio” po polsku. Jeżeli to nie jest kłamstwo to to jest afera na skalę Europejską. „Tam” na wschodzie Ukrainy jest kocioł, w kotle większość to „bataliony ochotnicze” prawdopodobnie cześć trafi do niewoli. Słyszałem, że na Donieckim lotnisku to nie Cyborgi były tylko Gromborgi a nie poddawali się bo wiedzieli, że ich miłosierne Opołczeńcy rozwalą przy czym Ukraińców brali do niewoli bo to prawie jak swoi tylko, na razie pokłóceni. Jak Opołczeńcy i Rosjanie przefiltrują jeńców, to tzw. Minister Spraw Zagranicznych żydobanderowski pomiot Szetyna alias Schetyna i nie tylko on/un będzie się miał co najmniej z „pyszna”. Pytam: czy Polacy akceptują na terenie kraju tą „mniejszość” która tak szkodzi wizerunkowi Polski ?! Co będzie gdy to okaże się prawdą ? Ilość w zeszłym roku ok.160 obecnie, w tym też kilkadziesiąt. I podobno jest to wzrost o kilkaset procent. Jeżeli jest to prawda, to wszystko wskazuje na to, że Polska jest stroną tego konfliktu na Ukrainie. Pytanie co na to Polskie Służby Specjalne, bo o ile pamiętam to niedawno rozpisywali się na temat 1 człowieka z Żywca walczącego po stronie Opołoczeńców. Jeżeli to prawda to osoba która do tego dopuściła powinna „beknąć” . Pytanie jakiej narodowości są te „ofiary wypadków drogowych”. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to było prawdą. Może by jakiś dziennikarz „śledczy” zainteresował się tematem ?!?!Taką sprawą może się zająć tylko jakiś dziennikarz lub europoseł z Europy Zachodniej. Polskie media i politycy, kłamią gorzej i mocniej jak za PRL. Dzisiaj jak widzimy, przykładów bezliku, wiedzieć to bardzo groźna i zaraźliwa choroba a objawy tej choroby są różnego rodzaju, ta choroba rzuca się na wszystko na przykład na nie umiejętne przechodzenie przez jezdnię, nie umiejętność korzystania ze sznura, a przede wszystkim z muszli klozetowej to jest jedyna choroba której skutki są nie obliczalne i bardzo trudne do zdiagnozowania, najczęstszą diagnozą w takich przypadkach jest „samobójstwo”!!!

 33. Stary warszawiak said

  PRIKAZ nie otwierania trumien wywodzi się z czasów ZSRR.
  Pamiętam, będąc na „budowie w ZSRR w latach osiemdziesiątych” jak umarł jeden z pracowników budowy jakie były
  problemy z dostarczeniem do Polski jego zwłok.
  A jak wreszcie te zwłoki dostarczono, to rodzinie nie wolno było otworzyć trumny.
  Zresztą podobnie było ze zwłokami z tzw „katastrofy smoleńskiej”.

 34. Mściciel z 27 WDP AK said

  Żydówka Nuland o żydówce Merkel: „Moskiewskie gówno!” Na tle najbardziej napiętej, chwilami wpadającej w dziką histerię z elementami tłuczenia naczyń i argumentami w duchu „a ty to kto taki jesteś?”, walki politycznej w „wyższych sferach” euroatlantyckich, coraz to nowymi kolorami skrzą się „wysokie stosunki cywilizowanych Europejczyków z Twierdzą Demokracji”. Tak, w przeddzień, gazeta Górnej Austrii określiła, a nawet zacytowała, słowa z niemieckiej gazety „bild.de” o tym, że minister amerykańskiej polityki zagranicznej Victoria Nuland, powiedziała o Merkel, że ona (Merkel) jest „moskiewskim gównem”.

  Pozostaje niejasnym, po czymś takim, co wspomniana Merkel ma teraz uczynić? Któremu z tych dwóch słów z tego oświadczenia ma teraz zaprzeczyć? I jeszcze pytanie czy USA już mogą albo już powinny z Europejczykami rozpocząć walkę na wszystkich frontach i wprowadzać przeciwko nim sankcje? Żydówka Nudelman (pseudonim operacyjny Nuland) określając żydówkę Merkel mianem „gówna” trzymała się jednak swojej oratorskiej tradycji analno-genitalnej. Ale dlaczego Brukselki nie kocha? Chyba ferajna waszyngtońska i kijowska szajka nie chcą się dzielić łupami z brukselskim gangiem. Kłótnia w rodzince? Zrozumiałe, że obrzucona gównem Geli Merkel poczuła się niekomfortowo. I to gównem USraelskim! A tfuj! Giewałt! A Geli tak się starała i się stara! Ten semicki incydent o akcencie antysemickim jest dla prymitywnego goja absolutnie niezrozumiały!

  KONIEC ŚWIATA !!! „SEMITKA” W STOSUNKU DO „SEMITKI” STOSUJE ” MOWĘ NIENAWIŚCI” !!! A CO NA TO ORGANA ANTY-NIENAWIŚCIOWE I OCHRONNO-PRAWO-CZŁOWIEKOWE !?

  Na podstawie: http://www.anna-news.info/node/28814 Zdjęcia oglądaj tu: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowka-nuland-o-zydowce-merkel-moskiewskie-gowno-2015-02

 35. Joe said

  Kilka lat temu w Nowym Jorku aresztowano ponad 30 rabinow za HANDELE organami ofiar wojny na Bliskim Wschodzie.
  Sprawe wyciszona a nawet ukrecono jej leb.Ale BIZNES POzostal BIZNESEM…tak samo jak handele ropa naftowa czy diamentami.Une po to rozpetuja awantury swiatowe zeby na nich robic HANDELE organami i cala mase innych…
  To jest tragedia dla swiata i dla Normalnych Ludzi.

 36. Joe said

  Panie Msciciel…czy widzial Pan walke hien?Tam samica jest liderka i ta Nuland po prostu wyzej jest w hienowym stadzie..
  Ale une musza miec padline i zawsze o to walcza.No i ta MALPA z BRZYTWA na tym forum…. olewam nawet sie nie zatrzymuje na sekunde….Pozdrawiam Joe.

 37. Mieczysław S.Kazimierzak said

  @Joe
  Psy szczekają a karawana z WOJNĄ O PIENIĄDZ jedzie dalej.Ciekawa relacja z forntu walki najemnikami :

 38. „Wylacz TV – wlacz myslenie” Podziemna TV
  http://1polska.pl

  banderowskie bestialstwo
  http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/znaczenie-prawdy-historycznej-i-bestialstwo-oun-upa-na-polakach

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: