Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Hartmanowi zastrzelili psa. On wie, że zrobił to „polski cham” i zapowiada zemstę

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-02-27

Fot. YouTube
Hartman zapowiada zemstę.

Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. ..

+++

Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci

— autorem tych przepełnionych nienawiścią słów jest Jan Hartman, znany zwolennik tolerancji i przeciwnik homofobii.

Hartman poinformował na swoim blogu, że ktoś zabił jego psa. Szkoda zwierzęcia, ale to, co wypisuje ateista i filozof po raz kolejny pokazuje, jak bardzo nienawidzi Polaków i nimi gardzi.

Ty chamie, polski chamie!

— grzmi Hartman.

Znowu jakiś bydlak z wiatrówką zabił mi psa. Na wsi, w woj. lubelskim. To już trzeci pies przez ostatnie 25 lat. Mimo operacji piesek nie przeżył. Konał pięć dni

— opisuje.

Policja nie zajęła się sprawą tak, jak Hartman tego oczekiwał, więc postanowił przelać swoją frustrację „na papier”. Filozof zadał sobie nawet trud, żeby odtworzyć tok myślenia człowieka, który zabił jego psa:

Oto prawdopodobna rekonstrukcja owego „dyskursu”: Wałęsają się, k…, te kundle, k…, do lasu włażą, k…, zwierzynę gonią, k…, wystrzelać te śmiecie, k…, jak ktoś chce psa, to niech se go na podwórzu trzyma i pilnuje, k…., ja jestem myśliwy, k…, ja tu mam nad zwierzętami władzę i robię, k…, z nimi porządek. Pan Bóg stworzył człowieka i dał mu ziemię, żeby nad nią panował. Zwierzęta są dla człowieka i muszą człowiekowi służyć. A nie wałęsać się, k… Ze mną, k…, żartów nie ma. Się jedna z drugą miejska pinda będzie rozczulać nad pieskiem. Do roboty by się, k…, wzięła. Patrz, k…, co się robi z parszywymi kundlami. I uważaj, żeby się tobie nie dostało. Bo to jest, k…, nasz kraj i porządek, k…, musi być.

Przy okazji dostaje się myśliwym. Hartman najwidoczniej zapomniał, że w 2010 r. wchodził w skład komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego, który słynie z zamiłowania do polowań.

Za pierwszym szeregiem „etosowych myśliwych”, wąsatych „darzborów” i gajowych, skrywają się tłumy zwykłych prymitywnych zwyrodnialców i sfrustrowanych nieudaczników, którzy kompensują sobie swoje niepowodzenia seksualne i życiowe, wyżywając się na zwierzętach

— nakręca się Hartman.

Tacy ludzie nigdy nie poczuwają się do winy. Sumienie to dla nich „kościelna sprawa” – moralność to jakaś eutanazja, aborcja i takie tam, a reszta to „sprawa sumienia” – każdy robi, co uważa, i nikomu nic do tego; moje sumienie – moja rzecz. No więc wielkie halo, tyle rabanu o jakiegoś kundla, myśli sobie. Co za czasy! Dżendery, zboczeńcy, pedały, liberały, Tuski, agenty ruskie! Wreszcie by kto przyszedł i zrobił z tym porządek. Kundla będą bronić, a że człowiek tu z głodu zdycha, to w dupie mają!

— wścieka się filozof.

Po rozprawieniu się z własnym wyobrażeniem Polaka-patrioty Hartman zabiera się za Polaka-katolika.

Oj, znam ja cię, wsi moja sielska, anielska. O, znam ja te gadki małych, zawistnych i okrutnych ciemniaków, pełnych pychy i złości na świat, cwaniaczków i chciwców, patrzących tylko swojej korzyści. Tych, co to śmiecie do lasu wywiozą, dotację wyłudzą, na podaniu o zapomogę bez wstydu nałżą, kocięta potopią, psa zastrzelą.Zawsze święci i zadowoleni z siebie. Na spowiedzi mówią, że trochę pili, babie przyłożyli, a więcej grzechów nie pamiętają. Dostają rozgrzeszenie i dalej swoje – w codzienną obrzydliwość prostackiego, chamskiego życia, o którego grzeszności nikt im nawet nie wspominał

— pisze.

Hartman zapowiada zemstę.

Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa

— kończy Hartman.

Cóż tu komentować – tak po prostu wygląda człowiek chory z nienawiści…

bzm

Komentarzy 55 do “Hartmanowi zastrzelili psa. On wie, że zrobił to „polski cham” i zapowiada zemstę”

 1. Wuj said

  Co za burak pastewny

 2. Qui me amet, amet et canem meum. said

  Nie tego psa trafili co powinni byli…

 3. Odys syn Laertesa said

  Oto język miłości… znanej narodowości (skoro Pan Hartman był łaskaw dopisać do tej tragedii wątek narodowościowy, to i mnie wolno)

 4. basia said

  U nas w schronisku kilka miejsc wolnych……………………………………….hart do nogi!

 5. Chania said

  Suczka wabiła sie (GN)Ida

 6. Analityk said

  Słuchaj panie Hartman,

  jak Polacy odzyskają Polskę to rozliczą wszystkich zdrajców i Antypolaków – jak ty – według prawa, które ci zwyrodnialcy ustanowili by wprowadzić komunizm w Polsce. Każdy kto był członkiem PZPR, UB, IW, SB, WSW, MO, ZOMO, ROMO oraz wymiaru nie-sprawiedliwości powinien być skazany za to że złamał przysięgę, że „będzie bronił socjalizmu jak niepodległości oraz interesu ludu pracującego mist i wsi”.

  Za te zdradę należy im się wszystkim – według tamtego prawa – KARA ŚMIERCI.

  W drodze wyjątku możemy tę karę śmierci zamienić na przepadek majątku w całości i bilet w jedną stronę bez prawa powrotu do Polski ani przyjazdu z wizytą.

  Innych dokonujących grabieży i „resktukturyzacji” po 1989 roku – przekształcając Polske uprzemysłowioną w kraj kolonialny – majątku wytworzonego przez Polaków, wypędzając nas miliony z Polski by tułali sie po świecie i zadłużając Polaków na pokolenia. Mało tego ich wszystkich i ich rodziny, którzy podejmowali decyzje o zadłużaniu Polski – obciążymy maksymalnie aby te długi spłacali oraz nigdy nie zajmowali żadnych stanowisk decyzyjnych przez najbliższe 50 lat.
  My musimy tego śmiecia pozbyć się z Polski raz na zawsze.

  Tak nam dopomóż Bóg!

 7. mmmm said

  Idiota.
  Tak pisze idiota nie panujący nad sobą 😦

 8. obserwator said

  Ty bydlaku kogo ty straszysz, myślisz że się wrócą tamte czasy to jesteś w wielkim błędzie. Pałasz nienawiścią do narodu polskiego, katolickiego za to że mamy w nosie błędne wasze ideologie. Bez serc bez ducha to szkieletów ludy

 9. Stary warszawiak said

  Ale ten osobnik widocznie naćpał się jakiś prochów i będąc pod wpływem (nie bardzo wiem jak to się dzisiaj nazywa)
  pomroczności jasnej czy pomroczności ciemnej zaczął pisać to co napisał.

 10. Qui me amet, amet et canem meum. said

  Panie Obserwator, prosze, nie obrazaj Pan poczciwych bydlątek. Bydle to też Boże stworzenie, a toto to jest jakas drgająca biomasa.

  Ja tak sobie myślę. Normalny człowiek, szczególnie katolik, nie skrzywdzi Psa. I ten zwyrodnialec o tym doskonale wie, albowiem śmiał w przeszłości pobierać nauki na katolickim przecież uniwersytecie, nieprawdaż.

  Ale chazar generalnie mówiąc jest zupełnie zdolny do takich, albo i gorszych perwersji. Co zresztą klarownie wyeksponowane jest w jego odezwie.

  Zatem całkiem prawdopodobnym jest, że on mógł sam tego nieszczęśliwego psiaka zamordować, by mieć pretekst do wygłoszenia swojej pożal się Boże mowy.
  Albo jeszcze inaczej. Ten pies wcale nie musiał umrzeć i kto wie, czy do dzis nie cieszy się życiem i zdrowiem. A może w ogóle nie było żadnego psa? Oni sa arcymistrzami mistyfikacji. To mogła być taka mała prywatna fałszywa flaga, coby swoje mizerne ego we własnych oczach podnieść i popluc sobie na odległość.

  W każdym razie, ten poziom frustracji wyszedł poza zakres skali Winnickiego i przyznanie dziesięciu adolfów na dziesięć mozliwych, to stanowczo za mało.

  A nawet, gdyby nie daj Boże ktoś trafił właściwego psa w sam łeb, to też byłoby niedobrze, bo po pierwsze, uni by mieli za darmo męczennika, a po drugie, ta wywłoka na męczeństwo nie zasługuje. Niech żyje i niech lustro mu prawde mówi, kiedykolwiek ujrzy w nim swoją nazwijmy to w wielkim uproszczeniu fizjognomię.

  No i proszę mi teraz poradzić, jak ja w tej sytuacji mam kochać nieprzyjaciół swoich?

 11. kiti said

  Mam nadzieję, że ten taki syn i chory z nienawiści cham, wyjedzie wkrótce z Polski na zawsze! Tatełe Bibi Netan przeznaczył wszak całkiem sporą sumkę na powroty do ojczyznełe takich jak ten ****!

 12. Marek said

  Czy prokuratura zajęła się już tym rasistą ? To co wypisuje jest bezdyskusyjnym
  rasizmem ściganym prawnie. Żadem żyd nie może stać ponad prawem, chyba że jest
  to żydowska republika bananowa. Skąd ten typ wie, że nie zrobili tego jego rodacy ?
  Co na to prezes Prawa i Sprawiedliwości ? Czy jest jakaś sprawiedliwość skoro
  głosi się hasła wyborcze „Polacy zasługują na więcej” ? Niech się wykaże kandydat
  PiSu na prezydenta Andrzej Duda. Przeciętny pol-goj nie ma możliwości występu
  w telewizorze. Co na to czujni łowcy antysemitników z tvn i gw ?

 13. AV said

  Olać go… ciepłym sikiem…

 14. Analityk said

  @Marek

  Poczekajmy, popatrzmy na czyny i wszystko będzie jasne kto jest kim i czyje interesy prezentuje, kogo kryje i komu pozwala na „występy”. 

 15. Żydoskie KARALUCH hartman on SAM OSOBIŚCIE zastrzelił tego psa ? said

  KŁAMCY żydzi to przecież skrajni INTRYGANCI bez przerwy tworzący różne MITY i dlatego SAMI SOBIE malują niemieckie sfastyki na swoich drzwiach do swoich nor tam gdzie się gnieżdżą, SAMI SOBIE wybijają szyby w oknach, a potem biegną na policje z krzykiem że to „antysemitzm” potem szaleją za „odszkodowaniami” … itd.

  Chamie, ty chamie KRALUCHU żydowski hartman jesteś ZEREM i zwykłym intrygantem żydowskim jak WSZYSTKIE paskudne żydy !

  Usiłujesz się KŁAMLIWY KARALUCHU żydowski wpisac w organizowaną NASTEPNĄ NAGONKĘ przez chciwy żydowski MOTŁOCH w związku z tym zafałszowanym żydowskim filmidłem „ida” który kłamliwie przyprawia „gębę” zabijaków …

  Żydowskie KARALUCHU hartman jak widać UKNUŁ jakąś następną INTRYGĘ w stylu żydowskim, najprawdopodobniej SAM zastrzelił jakiegoś tam psa i krzyczy „łapac” Polaka …

  Warto by przeprowadzić REWIZJE w norze gdzie gnije ten żydoski karaluch hartman i tam prawdopodobnie znalazło by się znalazło narzędzie, którym został uśmiercony ten pies jeśli to w ogóle prawda.

  Ty żydzie intrygancie KARALUCHU hartman byłeś, jesteś i będziesz NIE WIAROGODNY, a ten twój NASTEPNE fałszywe KSENOFOBICZNE chorobliwe okrzyki ubliżające Polakom to tyle samo co wierzganie nogami przewróconego KARALUCHA.

 16. Jam jest milion i cierpiem za miljony said

  ad. Qui me amet, amet et canem meum. said
  Pewnie chłopaki dostali rozkaz „zastrzelić psa” i zrozumieli dosłownie.

  Kto to jest ten Hartman, bo zionie tolerancją, aż miło?

 17. Tytus said

  Az sie wierzyc nie chce, ze zydowskie chamy moga publicznie zniewazac kraj, w ktorym zyja i na ktorym pasozyduja. Gdzie indziej, jezeli nie w Polsce, taki parchaty cwok moze wypisywac w rzekomo poskim czasopismie podobne kalumnie?! Oczywiscie, gdyby przymiotnik „polski” zamienic na „zydowski”, to taki artykul NIGDY by nie zostal opublikowany w ZADNYM czasopismie wydawanym w RP. To niezbity dowod na anyPOlsko skundlony, koszmarno-koszerny nierzad panujacy obecnie w Polsce, gdzie wg. nawet ich wlasnych reprezentantow kraj ten „istnieje tylko teoretycznie” i to jako „chuj, dupa I kamieni kupa”.

 18. marju73 said

  Hartman , sługus tej swojej żydowskiej loży.

 19. bez komentarza said

  Documentaire sur Débaltsévo 25 02 2015

 20. gość said

  Komorowski w butach na fotelu w japońskim parlamencie

 21. Guła said

  Ten sam sort

 22. Guła said

  Wypada podać link

  http://www.rodaknet.com/rp_szumanski_38.htm

 23. Polaczek said

  Pies? Pies go j…ł Chazara.

 24. Mieczysław S.Kazimierzak said

  Żydowska zdolność do cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności wykreowała proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który w działaniu przejął rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zmilitaryzował handel wojna i pokojem na Ukrainie.Otwiera to drogę aby tam wdrażać radykalizację wczesne myśli mesjasza Karola Marksa.Szczęśliwej podróży.

 25. Siwiec said

  Juz dzis powinnismy odszukac taka pania samulska I takiego hartmana.I porozmawiac .

 26. NC said

  Te, Hartman – „róbta co chceta” ci się nie podoba?
  Od kiedy to żyd trzyma w domu psa?

 27. Qui me amet, amet et canem meum said

  „wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię”.

  Wygadał się w emocjach. Przeciez o wizji Polin nie mówi sie jeszcze głośno, a pisze tylko szeptem.
  Dobra robota, szefie.

  „I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię”
  …na szczęście nie potrafi.

 28. jok said

  Wygląda na to, ze im więcej z polskiej strony lub raczej oficjalnie polskiej, a czasem udającą polską: uległości, przymilności, usluźnosci, tym więcej z tamtej etnicznie strony: buty, arogancji, czasem nieukrywania nienawiści do polskości. Odnoszę wraźenie, że w „dyskursie” z nimi, jesli chce się cokolwiek, moze nie uzyskac, ale przedluzyc swoją obronę, trzeba mowic o Brzostowicy Malej (a wlasciwie o roznych Brzostowicach), etnicznosci gory NKWD i UB, a nie o drzewkach w yad waszem czy jakos tak.

 29. Kapsel said

  Najgorsze to jednak jest to , że ten parchacki gad , nie jest wcale taki osamotniony…

  Pieczyński: „Kościół depcze moją godność i prawa obywatelskie! Zbudował CYWILIZACJĘ ŚMIERCI”

  Coraz więcej gwiazd czuje potrzebę otwartej walki z Kościołem Katolickim i duchownymi. Ostatnio jedną z głośniejszych takich wypowiedzi był wywiad, jakiego udzieliła Kora tygodnikowi Viva!. Jackowska nazwała w nim polskich biskupów „kupą sadła, starego, zmętniałego mózgu”. Za te słowa artystkę pozwał Ryszard Nowak, prezes Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą. Kory broniła jej menedżerka.

  Tym razem skandal wywołał Krzysztof Pieczyński, aktor znany między innymi z roli Brunona Walickiego w Na dobre i na złe. Pieczyński oskarżył Kościół o „budowanie cywilizacji śmierci”:

  Problem, który ja mam będąc Polakiem i żyjąc w tym kraju, jest bezpośrednio związany z Kościołem, z polityką Kościoła, która jest związana z przestrzeganiem ludzi, nieustannym manipulowaniem ludźmi, które dotyczy każdej dziedziny życia – powiedział aktor w wywiadzie dla Polsat News. Każdy mój kontakt z Kościołem katolickim jest kontaktem, w którym moja godność ludzka i moje prawa obywatelskie są deptane. Bez względu na to, jaka ilość dokumentów na temat zbrodniczej działalności Kościoła zostanie pokazana Polakom, oni odwracają od tego wzrok.

  Cywilizacja śmierci to cywilizacja, którą zbudował Kościół. To jest zatęchła atmosfera, pozbawiona pierwiastka twórczego. Ja widzę, że gospodarzem tego kraju jest Kościół katolicki… To najwyższa pora, żeby Polacy odzyskali swój kraj, ponieważ nie są gospodarzami tego kraju… Polacy muszą odzyskać ten kraj.

  W dalszej części wywiadu Krzysztof Pieczyński zaproponował nawet, by przy okazji rozliczyć Kościół katolicki za wszystko, co zrobił przez minione trzynaście wieków:

  Polska musi być państwem świeckim, a nie wyznaniowym. Wszyscy płacą na Kościół i jest w związku z tym bezkarność Kościoła – przekonywał. Jest to instytucja, która od VIII wieku jest nielegalną instytucją, która narzuciła ludzkości swoją wolę. Musimy wrócić do VIII wieku i rozliczyć Kościół z działalności przeciwko ludzkości.

  http://www.pudelek.pl/artykul/76540/pieczynski_kosciol_depcze_moja_godnosc_i_prawa_obywatelskie_zbudowal_cywilizacje_smierci/

 30. z sieci said

  Kończą się zasoby? Pora wyjeżdżać, najlepiej na Ukrainę.

  „Władysław Bartoszewski: żebyśmy znowu nie schrzanili”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,8131,title,Wladyslaw-Bartoszewski-zebysmy-znowu-nie-schrzanili,wid,17297958,wiadomosc.html

 31. 1gość said

  Tekst Hartmana tworem chama. Miliony jest takich chamów pasożytujących w Polsce. Ale przyjdzie na nich czas. A jak nie na nich, to na ich dzieci. Odbijemy szturmem nasze szkoły z żydokomunistycznych łap, nauczymy ich kultury w teatrach zawłaszczonych obecnie przez chamstwo, największych antypolskich szkodników wyślemy w świat. I pewnego dnia znikną te mrzonki o judeopolonii.Ty chamie, ty obcy w Polsce chamski elemencie.

 32. Piotrx said

  Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

  http://serwer1492976.home.pl/autoinstalator/wordpress/narodowy-dzien-pamieci-zolnierzy-wykletych/

  „W niedzielę 1 marca 2015 roku obchodzimy po raz piąty Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W całej Polsce a także zagranicą, środowiska patriotyczne, organizacje społeczne i samorządy składają hołd niezłomnym bohaterom antykomunistycznego podziemia, mordowanym, katowanym i wyklętym za obronę naszej niepodległości. Ich walka i tragiczne losy ożywiają dzisiaj wyobraźnię wielu pokoleń Polaków, zwłaszcza ludzi młodych, którym do szczęścia nie wystarczy hasło róbta co chceta, kolejna telenowela i ciepła woda w kranie.

  W imieniu Społecznego Komitetu Obchodów zapraszam do udziału w uroczystościach i innych wydarzeniach , które odbędą się podczas najbliższego weekendu. W samej Warszawie odbędzie się 27 uroczystości w miejscach upamiętnień, 3 marsze, 8 uroczystych Mszy, 9 prezentacji filmowych (w tym całodzienny Maraton), 5 koncertów, 2 wystawy, konferencja, 5 wykładów i prezentacji, wiele rekonstrukcji historycznych, a także gier i konkursów dla dzieci i młodzieży. Przez stolicę szlakiem Żołnierzy Wyklętych przejedzie Warszawska Masa Krytyczna, zaś Park Skaryszewski kolejny raz będzie miejscem Biegu ‚Tropem wilczym”, w tym roku organizowanego w 81 polskich miastach, a także w Londynie.

  Tradycyjnie kulminacją obchodów będzie nasze zgromadzenie przed Grobem Nieznanego Żołnierza, które rozpocznie się w niedzielę o godz. 17.00, Apel Poległych a następnie przemarsz na uroczystą Mszę św. do archikatedry św. Jana.

  Pokłońmy się wspólnie Żołnierzom Wyklętym, wywieśmy narodowe flagi, zapalmy znicze, połóżmy kwiaty, oddajmy należny Niezłomnym hołd we wspomnieniu i w modlitwie.

  W załączniku przesyłam program społecznych obchodów planowanych w Warszawie i okolicach.”

 33. La Reine Toronto said

  a ja nie moge zrozumiec dlaczego miliony Polakow kupuja gadzinowki wydawane przez naszych wrogow? G..owno Wyborcze i inne merdialne publikacje tym samym nabijajac kabzy pasozydujacym?
  te wszystkie kobiece pisemka tez panie Polki powinny zaprzestac kupowac a co ja widze? w Toronto pelno tych tytylow i kobiety ktorym sie ‚nie przelewa’ mimo wszystko oddaja ostatni dolarek zeby byc oglupiana?
  ten facet Hartman jest jawnie naszym wrogiem i gdzie odzew potepienia w polskojezycznych merdiach? a nasze wladze zaniemogly czy co? no i taka jest nasza polska rzeczywistosc…wstyd albo tylko to jest skutkiem ‚ kontroli umyslu’ na szeroka skale?

 34. basia said

  zakaprawiony kundel żydowski…………………….buda!

 35. Shadowman said

  Dla Chart Mana śmierć jego psa to wystarczająca kara. Niech ten żyd wie, co czuł Bolesław Piasecki, kiedy żydokomuniści zabili jego syna.

 36. olo said

  Myślę, że pustynne plemię najwyraźniej wzięło się za przebudowę polskiego zaplecza. A że są to czuby w większości chorzy na chorobę Taya-Sachsa to wszystko możliwe. Tylko chory aszkenazyjczyk potraktowany chorobą Taya-Sachsa może tak bredzić. Oni wszyscy (aszkenazyjscy) cierpią na chorobę Taya-Sachsa a z czym to się wiąże i do jakich odchyleń w całej populacji prowadzi to proszę sobie poczytać w Internecie. Oględnie mówiąc jest to populacja czubków. To, co w innych rasach zdarza się raz na kilka tysięcy to u nich ma „co drugi”. Poza tym problem sięga jakieś … 800 lat wstecz w nasze życie i naszą historię. Teraz, w ostatnich 100 latach, to się tylko uwydatnia i jak pryszcz nabrzmiewa. Jego współczesne korzenie tkwią wśród towarzyszy od czerwonej i mokrej roboty jak Jagoda, Trocki, Beria, Ulianow i s-ka. Reasumując oni mają inne podejście do otoczenia i traktowanie ich jak ludzi to jest grubą przesadą i zawsze przynosi zawód i rozczarowanie a czasami utratę życia nawet milionów ludzi. Trzeba się, więc bronić.

 37. Kapsel said

  inscenizacja „wyrwania serca” . separatyście w formie „rytuału
  mszalnego” ku czci Bandery. „Zabawa” odbyła się w tym samym barze w
  Kijowie w którym niedawno jedzono i krojono tort w kształcie rosyjskiego
  dziecka. Wedle autorów incenizacji miała ona na celu wyśmianie
  rosyjskiej propgandy ale Kresowiakom pamiętającym prawdziwe wyczyny
  zwolennikow OUN-UPA raczej do śmiechu nie jest.

  http://youngukraine.net/events/1509-kak-prohodil-bal-krovavogo-pastora-v-kieve.html

  Фашистский шабаш жидобандер 23 февраля в Киеве

 38. solkraken said

  a może pies Hartmana dobierał się do jakiegoś yorka HETERO no i… właściciel nie zrozumiał jeszcze POjęcia tolerancji ;)))

 39. Guła said

  „I co my mamy z wami zrobić?”
  Jak wyrazimy zgodę, to możecie nas pocałować w dopę.

 40. Mistrz Michalkiewicz ma głos said

  Podwójne męczeństwo

  Ach, biorąc zwłaszcza pod uwagę okoliczność, że mamy akurat Wielki Post, cóż lepiej wyrazi nasze uczucia, niż pierwszy wers jednego z hymnów „Gorzkich żali”: „Żal duszę ściska, serce boleść czuje”, na wieść o męczeństwach, które zatrzęsły opinią publiczną w dwóch krajach: w jęczącej w jarzmie zimnego ruskiego czekisty Putina Rosji i w naszym nieszczęś… to znaczy pardon – jakim tam „nieszczęśliwym”, kiedy przecież bardzo szczęśliwym, pod rządami prezydenta Komorowskiego i premierzycy Ewy Kopacz, kraju.

  W Rosji od nieznanych sprawców zginął tamtejszy działacz polityczny Borys Niemcow, a w naszym szczęśliwym, to znaczy teraz już chyba niezupełnie szczęśliwym, a być może nawet również nieszczęśliwym kraju, od nieznanych sprawców zginął pies pana profesora Jana Hartmana, biegającego za filozofa. Borys Niemcow był żywą ilustracją trafności perskiego przysłowia, że „dobry kogut w jajku pieje”. Może nie tak dobrą, jak małżonek pani Magdaleny Ogórek, pan Piotr Mochnaczewski, który w 1991 roku został posłem SLD mając zaledwie 21 lat – a już zdążył trafić na „listę Macierewicza” jako zarejestrowany – oczywiście „bez swojej wiedzy i zgody”, jak zresztą wszyscy inni – przez SB w charakterze tajnego współpracownika.

  Rosja jednak jest krajem znacznie większym od naszego, obecnie znowu nieszczęśliwego kraju, toteż i Borys Niemcow zaczął robić karierę nieco później. Ale i on już w wieku 32 lat został gubernatorem obwodu niżnonowogrodzkiego i piastował to stanowisko aż do roku 1997, kiedy to został wicepremierem rządu w Moskwie. Warto zwrócić uwagę, że ten pierwszy okres, to prezydentura Borysa Jelcyna, który został prezydentem Rosyjskiej Federacyjnej Republiki Radzieckiej i w tym charakterze wydał dekret o przejęciu na własność tej republiki wszystkich zasobów materialnych , co dosłownie usuwało ziemie spod nóg Michałowi Gorbaczowowi, jako prezydentowi Związku Sowieckiego, który w następstwie tego dekretu został kimś w rodzaju „Jana Bez Ziemi”.

  W tej sytuacji likwidacja Związku Sowieckiego i objęcie przez Borysa Jelcyna urzędu prezydenta Rosji była logiczną konsekwencją tamtego dekretu. Poprzedzone zostało to „puczem Janajewa” który tyle strachu napędził prezydentowi Wałęsie, a który z perspektywy czasu coraz bardziej nabiera znamion ustawki. Wskazuje na to również okoliczność, że sławne dywizje: tamańska i kantemirowska ruszyły na Moskwę gwoli stłumienia puczu i utorowania Borysowi Jelcynowi drogi do prezydentury Rosji dopiero po skierowanym do nich liście „intelektualistów i biznesmenów”.

  Ci „intelektualiści i biznesmeni” musieli mieć olbrzymi ciężar gatunkowy, skoro ich słowa potrafiły uruchomić silniki czołgów obydwu tych dywizji. I rzeczywiście – jednym z tych „biznesmenów” był Borys Abramowicz Bieriezowski, innym – Władimir Gusiński, a kolejnym – Michaił Chdorkowski, którzy mieli jeszcze i dodatkową zaletę w postaci pochodzenia żydowskiego.

  Warto dodać, że Borys Abramowicz był w poprzednim wcieleniu nauczycielem akademickim z dochodem najwyżej 30 dolarów miesięcznie – ale po objęciu przez Borysa Jelcyna prezydentury Rosji, wszedł w posiadanie pól naftowych i innych kosztownych składników majątku. Za jakie pieniądze? Aaaa, to tajemnica, na którą pewne światło rzuca okoliczność, że jeszcze w roku 1987 słynny finansowy grandziarz Jerzy Soros założył w Moskwie fundację swego imienia, która z jednej strony pełniła funkcję wywiadowni gospodarczej i agentury wpływu, podobnie jak u nas finansowana przez Jerzego Sorosa Fundacja Batorego, a z drugiej – narzędzia do przejmowania rosyjskich bogactw przez zaufanych ludzi Sorosa, to znaczy – rosyjskich Żydów w rodzaju Borysa Abramowicza. Pełnili oni rolę „słupów”, przy pomocą których Soros zaczął kontrolować rosyjską gospodarkę.

  Z czasem mogli się na boku dorobić i własnych pieniędzy, ale początkowo obracali majątkiem powierzonym, podobnie jak i u nas biznesmeni obracali pieniędzmi, jaka wojskowa razwiedka ukradła, m.in. w ramach afery Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Borys Jelcyn, który – podobnie jak Jacek Kuroń – miał do wódki już nie to, że skłonność, ale prawdziwą zapamiętałość, nadawał się na partnera grandziarza Sorosa jak mało kto, toteż żydowscy oligarchowie w Rosji bardzo go wspierali, obstawiając przy okazji własnymi kreaturami.

  Czy takie właśnie były przyczyny sprawcze kariery Borysa Niemcowa? Nie da się tego wykluczyć tym bardziej, że pod koniec 1997 roku został wicepremierem rządu przy premierze Czernomyrdinie, zwanym również „Czarnomordinem”, którego prezydent Jelcyn zrobił nawet wiceprezydentem. „Czarnomordin” przyklepywał wszystkie geszefty żydowskich oligarchów, a Borys Niemcow, jako wicepremier, musiał przy tym co najmniej asystować. Na stanowisku wicepremiera dotrwał do roku 1998, a w rok później „w odstawkę” poszedł również sam Borys Jelcyn, po którym obowiązki wezyra objął zimny ruski czekista Władimir Putin, będący również kreaturą żydowskich oligarchów. On jednak ich przechytrzył, wprowadzając do fundacji Sorosa jednego agenta po drugim, a kiedy już nie było tam żadnego normalnego człowieka, nieznani sprawcy skradli całą dokumentację i twarde dyski komputerów i z rezultacie następnego ranka całe „społeczeństwo otwarte” z rozłożonymi nogami leżało przed Putinem na jego biurku.

  Borys Abramowicz i Włodzimierz Gusiński zrozumieli, że to nie żarty, że dobry fart przy Jelcynie skończył się bezpowrotnie i czmychnęli za granicę, skąd ujadali na złego Putina, a czasami tylko groźnie kiwali na niego palcem w bucie. W tym okresie największym inwestorem zagranicznym w Rosji stał się Cypr, gdzie zasłużonego odpoczynku zażywali „intelektualiści i biznesmeni”. Najwyraźniej ktoś musiał złożyć im propozycje nie do odrzucenia, bo ukradzione w Rosji bogactwa zainwestowali w tym kraju, dzięki czemu zimy ruski czekista zaczął wypłacać pensje i emerytury, na które wcześniej nie było pieniędzy.

  No a teraz „nieznani sprawcy” zastrzelili Borysa Niemcowa. Ciekawe, kto im to zlecił: czy słynny finansowy grandziarz Soros – żeby Niemcow nie wypaplał złemu Putinowi wszystkiego, co wiedział o rozkradaniu Rosji, czy też zły czekista Putin, z obawy przed zagrożeniem ze strony Niemcowa, który zarzucał mu, że teraz to on rozkrada Rosję. Tak czy owak, Borys Niemcom stał się – być może nawet „bez swojej wiedzy i zgody” – męczennikiem rosyjskiej demokracji, podobnie jak męczennikiem demokracji polskiej stał się pies biegającego za filozofa prof. Jana Hartmana, który za to męczeństwo obwinia „polskich chamów” i grozi im straszliwą zemstą.

  Ja bym tych pogróżek nie lekceważył bo pan prof. Hartman, chociaż biega również za ateistę, należy do żydowskiego Zakonu Synów Przymierza, który – przynajmniej według najbardziej filosemicko nastawionych komentatorów – dysponuje gorącą linią bezpośredniej łączności z Niebem, dzięki czemu może tam obstalować liczne plagi. Tedy na wszelki wypadek, podtrzymując przy okazji tradycje wielkopostne, niech nam „żal dusze ściska, serce boleść czuje”.

  Stanisław Michalkiewicz

 41. ulka said

  A ja podejrzewam ślepego snajpera miał strzelać do pana a zabił psa

 42. h said

  https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10982390_1405861366390809_5816131942630462176_n.jpg?oh=2b9b2458d1a93d6f9c3925d4848f57eb&oe=557E9FFE&__gda__=1434586798_c06443ef983e9a2b7ae1f9beec50f631

 43. La Reine Toronto said

  a dlaczegoz to Char Man nie pilnowal swojego doga? jego wina i tyle a teraz ma pretensje do Chamow? pozwac tego czleka do sadu za obraze narodu polskiego i basta. nauczyc chama rozumu !

 44. Victoria said

  Mysle, ze tego pieska hartmann sam wykonczyl metoda rytualna lub katynska – w tyl czaszki, sadysta ubecki i dewiant, ma to we krwi i wstydzi sie przyznac.
  Tymczasem ludzie o pieska pytaja, a ten zyd pozostanie zawsze parchem o podwojnej moralnosci.
  Dzisiaj to juz tylko na Polakach moze sie bezkarnie wyzywac.
  Jeszcze istnieje taka opcja, ze kundel po obejrzeniu filmu ida, wyskoczyl oknem
  z rozpaczy za Wolinska…
  Ale jesli to sie stalo w piatek wieczorem lub w sobote… Tak! To tylko samobojstwo. Niby pies, ale mieszka w Polsce, a tutaj samobojcow piatkowych i sobotnich coraz wiecej… i byc moze na PSY przyszedl czas.

 45. Qui me amet, amet et canem meum said

  p. Ulka, ja żem to samo powiedział toczka w toczku w punkcie nr2.
  Dziekuje za poparcie.

 46. Qui me amet, amet et canem meum said

  Droga pani Lareine. Przede wszystkim, szkoda psiaka, jesli oczywiście to stworzenie w ogole istnialo.
  Reszta to jest tylko lanie żółci, którym nie warto sie zajmowac na poważnie. Przecież jemu chodziło wyłącznie o to, żeby spowodowac lawinę reakcji, by miał potem czarno na białym, jacy to my, znaczy sie ludzie normalni (chyba!) jesteśmy pełni bulgoczącej nienawiści. To jest stary sposób na prowadzenie dialogu tak, żeby kontrolować emocje tłumu. Uczyli nas tego na kursie w wolnym tłumaczeniu „sztuka pracowania z ludźmi”.
  Pozdr. po sąsiedzku.

 47. mały said

  Tak się czasem zastanawiam, za jakie grzechy takie rzeczy smutne dzieją się w Krakowie starym? Wiem, bom tam mieszkał był onego czasu. Dlaczego to właśnie miasto jest tak poddane pod panowanie czosnkowe na wszelkie sposoby?
  I jedyna odpowiedź, jaką znajduję jest ta, że było to jedyne miasto w Polsce, gdzie oficjalnie i legalnie drukowano talmud. Może jakie egzorcyzmy trzeba by czynić? Bo było jawne przyzwolenie na zło. A teraz są tego owoce.

 48. "Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was..." ŻYD grozi! said

  Żydoski KARALUCH hartman pracuje jako etatowy DEMONTAŻYSTA polskiego społeczeństwa, instytucji Państwa Polskiego pisząc otwarcie:

  ” …Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska …”

  Polski obywatel żydowskiej narodowości zamieszkały w Polsce ZAWSZE traktuje Polską jako kraj tymczasowy, a ich docelowym planem jest zamiana Polski na JUDEOPOLONIĘ, dlatego żydzi aktywiści zamieszkali w Polsce są obecnie skupieni na zniszczeniu polskiej tożsamości i zamiany jej na nijaką.
  Najbardziej zatwardziałych Polaków utracają, eliminują, utrącają i WYRZUCAJĄ z Polski.

  Ten KARALUCH wierzy w swój sukces na bazie tego, że żydy zamieszkali w Polsce mają o wiele lepszy network kooperacyjny miedzy sobą finansowany przez polskiego podatnika i zagwarantowane pełne wsparcie od bardzo silnego networku zydowskiego w Europie i od rządzących żydów z USA.
  Ta jego pewnośc żydostwa zamieszkałego w Polsce też wynika z tego, że „rząd warszawki” jest całkowicie uzależniony od „rządu waszyngtońskiego” który jest faktycznie żydowski.

  W 1968 roku wywołany bajzel w PRL-u przez śmiertelnie wrogi nam element żydowski na UW w W-wie zapoczątkował proces poważnej destabilizacji Polskiej państwowości po II WŚ. Wystarczy popatrzeć na proweniencję osób które wywołały i przewodziły tamtym wydarzeniom. Wszyscy byli żydami zamieszkałymi w Polsce.
  Ci cywilni wichrzyciele żydzi wykożystali fakt okupacji żydo-bolszewików sowieckich, a konkretnie żydo-komunistów, którzy się uchowali od czasów stalinowskich.

  Pierwsze strajki o „kotleta” czyli w Świdniku koło Lublina, a potem zawirucha na całej Lubelszczyźnie na poczatku lipca 1980 roku która została przetransferowana na cały PRL była wywołana przez zakamuflowanych żydów, którzy wtedy już usiłowali przejąć władze w Polsce.
  Udało się żydom osiągnąc ten cel dopiero 1989 roku.

  Najkrócej mówiąc – to była/jest kolejna od kilku wieków próba diaspory żydowskiej zrujnowania Polski, aby na jej miejscu utworzyć Judeopolonię.

  Czy jako Naród Polski poradzimy sobie z tak zmasowanym ATAKIEM ze strony „światowego elementu syjonistycznego” na Polskę, zależy to od naszej wiary w polskośc, oraz zorganizowanego AGRESYWNEGO aktywnego przeciwdziałania przeciw temu niszczeniu polskości, czym właśnie zawodowo trudni się karaluch hartman, za co jemu płaci polski podatnik.

 49. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 20 Na rzeczonym filmiku z Tokio najlepsza jest 24 sekunda. „Ja p…….lę!” – komentarz kogoś z obsługi wizyty. Po prostu bezcenne.

 50. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 20 Jedno jest pewne – niezależnie od tego, czy gajowy wygra w maju, czy nie – największym osiągnięciem jego prezydentury już na zawsze pozostanie skok na krzesło w japońskim parlamencie !!!

 51. AkademikPrzyjacielZwierzat said

  Wystarczy pogooglowac by znalezc o tym jak prawo traktuje wolne psy w roznych krajach, w UK, Niemczech, USA (kazdy stan ma inne prawodawstwo), w Australii, itd. Nawet w Polsce, chociaz nie ma jednoznacznego obowiazku zakladania kaganca i trzymania psa na smyczy, jednak Art. 77KK mowi: Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany.

  Hartman zaplacilby slona grzywne na Zachodzie za puszczanie psa wolno. A powinien zostac tez skazany za sianie nienawisci do Polakow, chlopow, katolikow i Kosciola.

  Wolno goniacego psa zastrzelono mu nie po raz pierwszy. Mial czas sie zastanowic jak reagowac.
  Zamiast ze swym przyjacielem filozofem z KUL’u Palikotem starac sie w Sejmie, aby wzorujac sie na prawodawstwie Zachodnim uzupelnic prawodawstwo polskie o psach i sie do niego stosowac, sieje anarchie, nienawisc i pogarde do Polakow, chlopow, Kosciola, katolikow. Woli za to promowac zakazane prawem kazirodztwo. Cos z tym mysleniem obywatelskim u tego ‚filozofa’ jest nie w porzadku.

  Ten facet to hanba i wstyd dla polskiej inteligencji, akademii, dla KUL’u, dla ponad 650-letniego Uniwersytetu Jagiellonskiego, ktory go przygarnal.

 52. wercia said

  nie rozumiem w naszym kraju ten człowiek jako profesor etyki, osoba publiczna wypisuje groźby na polaków bezkarnie, jak to jest mozliwe, dlaczego nik go jeszcze nie postawił przed sądem i nie odebrał prawa wykonywania zawodu.

 53. Eadge said

  Kto patrzy az 5 dni na meki konania psa ???!!!chyba tylko zwyrodnialec

 54. pugnus said

  Gdyby tak trzezwo spojrzec na odgrazanie sie Hartmana to wiele z jego pomyslow jest juz wprowadzonych w zycie .Do szkol przeciez juz dawno wdarl sie gender a przedmiot Historia zostal zdegradowany do minimum ,przy czym dilerzy maja wolna reke w swoich geszeftach.Nie inaczej dzieje sie w teatrach , do ktorych wabi sie publike wulgaryzowaniem polskich klasykow i prezentowaniem widowsk typu „Golgota Piknik”.Trzecia pieczec polskiej Apokalipsy tez juz jest dawno przelamana i „wysylka” zagranice dzieci jest w pelnym toku a przekroczyla ona juz liczbe 5 milionow!Jezeli zas ta „nowa Polska” w miejsce tej zniszczonej „koltunskiej’ ,”prostackiej” i „zabobonnej” ma byc ” Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą…” to nie bedzie to prawdziwa Polska i w konsekwencji Michnik i Urban beda musieli zamykac swoje interesy!A juz tak zupelnie na marginesie : czy aby Hartman nie jest agentem Putina ,ktory przeciez nie marzy o niczym innym jak tylko o zniszczeniu Polski?Noooo?

 55. pasekdahl said

  Panie Hartman , zabieraj sie pan z Polski skoro tak nas nienawidzisz …dla rozpoznania sytuacji niech pan poczyta przepiekne slowa Korczaka …jak ten polski Zyd kochal Polske i Polakow …jak pieknie mowil o ratowaniu Zydow przez polskich patriotow…o tym jak porzadni Zydzi umierali ze slowem „POLSKA ” na ustach…nie wstyd panu ? Pozostaje tylko westchniecie do Pana Boga za takich jak pan.Bo po ludzku sadzac to do pana nic nie dotrze ….ale MODLITWA …dziala cuda !To jedyna nadzieja dla pana i panu podobnych .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: