Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szogun Komorowski w Japonii. Trudno uwierzyć (WIDEO)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-02-28

Burak, burek, ciemniak, ćwierćinteligent, ćwok, ignorant, jaskiniowiec, kmieć, kmiot, kmiotek, kołtun, niedouk, nieuk, obskurant, plebejusz, półinteligent, prostaczek, prostak, prowincjusz, prymityw, tępak, troglodyta, wsioch, WSIok, wsiowy, wstecznik, zacofaniec, żłób wchodzi w butach na fotel w japońskim parlamencie

Tą wpadką dyplomatyczną Bredzsław chyba przebił cały swój dotychczasowy „dorobek”. Będąc w japońskim parlamencie w towarzystwie szefa BBN Stanisława Kozieja, nie tylko wołał do niego przy wszystkich „szogunie”, ale zszokował Japończyków swoim brakiem kultury. Prezydent w pewnym momencie jak nigdy nic… stanął w butach na fotelu spikera parlamentu. Reakcja gospodarzy ani trochę nie skrępowała ubawionego Komorowskiego.

Na nagraniu z wizyty głowy polskiego państwa w Japonii w tamtejszym parlamencie widać, że w pewnym momencie Komorowski jest wyraźnie znudzony prowadzoną rozmową, a gen. Koziej zachęca go do pozowania do zdjęcia, które ten wykona. To, co się dzieje, wprawia gospodarzy w osłupienie.

Wymownie nie działa :), ale mamy nowe nagranie z newsonjapan.com


(Int.)

Reklamy

Komentarzy 107 to “Szogun Komorowski w Japonii. Trudno uwierzyć (WIDEO)”

 1. Analityk said

  Dobrze, że ten cymbał jeszcze nie poskakał sobie na tym krześle! 🙂 Niewiele brakowało.

 2. Analityk said

  Ten Japończyk w 22 sek chyba mówi do niego w myślach „tu masz stanąć ty warchole”. 🙂

 3. Komorowski działa z ROZMYSŁEM na POTĘŻNĄ SZKODĘ polskich obywateli! said

  To że ten skończony PROSTAK Komorowski nas OŚMIESZA dosłownie wszędzie, gdzie jego noga stanie to wszyscy młodsi ludzie z ogładą w III RP doskonale o tym wiedzą.
  To jest bardzo BOLESNE, że taki GŁUPIEC Komorowski Nas wszystkich polskich obywateli NIESTETY reprezentuje na zewnątrz robiąc z Nas Polaków POŚMIEWISKO.
  Wszyscy polscy obywatele na tym bardzo TRACIMY na prestiżu w świecie i przez to jesteśmy NIRZEJ, gorzej traktowani od innych narodów na Świecie tam gdzie pojedziemy.
  PROSTAK Komorowski jest NIE godny, aby nas Polaków reprezentować gdzie kolwiek. On się NIE nadje na tak poważny urząd jak Prezydenta państwa.
  Na niego głosowali przeważnie STARSI ludzie i EMERYCI, którzy dali się nabrać na REKLAMY tego PAJACA Komorowskiego + prawdopodobnie wybory 4-y lata temu też zostały SFAŁSZOWANE!

  Jednak najgorszym PROBLEMEM i STRATĄ dla nas wszystkich jest to, że ten PROSTAK Komorowski BARDZO ŹLE i bardzo NIE korzystnie dla polskich obywateli PODPISUJE różne kontrakty międzynarodowe, bardzo ważne ekonomicznie akty prawne, które z założenia są dla polskich obywateli i Państwa Polskiego jako instytucji BARDZO, bardzo NIE korzystne.
  Ten BYDLAK na 100% zdaje sobie sprawę z tego, że te KONTRAKTY są NIE korzystne dla nas Polaków, ale mimo wszystko Komorowski je PODPISUJE i ZATWIERDZA chociaż faktycznie NIE musi tego robic.
  To co Komorowski i jego otaczająca klika ANTY-Polaków robi nazywa się SABOTAŻEM, zbrodnią ZDRADY naszych interesów. My przeciętni obywatele polscy płacimy za tą KRWAWICĄ !
  Te poprzednie i obecny „rząd warszawki” zachowuje się IDENTYCZNIE. To nie jest „rząd polski” lecz „rząd warszawki” gdyż ABSOLUTNIE NIE reprezentuje interesów polskich obywateli, lecz wyłącznie interes tych od kogo oni otrzymali ŁAPÓWKĘ, która gdzieś wpływa na ich założone konto gdzieś za granicami III RP.

  Komorowski pojechał na przykład do Izraela i na-podpisywał jakieś ZOOBOWIĄZANIA NIE korzystne, ZGUBNE, z POTĘŻNĄ STRATA dla nas polskich obywateli oraz instytucji Państwa Polskiego z czego Komorowski DOSKONALE zdawał sobie w 100% sprawę i to w naszym imieniu wszystkich Polaków.
  Tych zobowiązań NIE musiał podpisywać, ale jednak to zrobił, tak twierdził prezydent Izraela, który przybył w lutym 2015r. do III RP na obchody 70-j rocznicy wyzwolenia NIEMIECKEGO obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

  Na dodatek tego kryminału, Komorowski UKRYWA te bardzo ważny sprawy do jakich ZOBOWIĄZAŃ wobec żydów się PRYWATNIE dopuścił, nikogo o tym nie informuje, traktując nas wszystkich polskich obywateli jak SWOJ PRYWATNY FOLWARK ! To jest dopiero ANTY-polska QURRWA ZDRAJCA !

  On wie że te ZOOBOWIĄZANIA są NIEKORZYSTNE, których się podjoł. NIE musiał tego robi, ale z przesłanek SWOICH PRYWATNYCH jakiś KOŻYŚCI się podjoł ze oczywistą STRATĄ dla nas Polaków, gdyż on ma nas ZA NIC.
  Komorowski złamał wielokrotnie treści przesiegi LOJANOSCI wobec polskich obywateli, które on złożył za co MUSIMY jego SROGO ROZLICZYĆ!

  W III RP doszło do straszliwego ROZWYDŻENIA i najwyżsi funkcjonariusze administracji państwowej działają na EWIDENTNĄ SZKODĘ polskich obywateli i NIE są z tego ROZLICZANI, wiec te ZBRODNIE ZDRADY stały się CODZIENNĄ NORMALNOŚCIĄ!

  Czyli Komorowski z ROZMYSŁEM działa na naszą SZKODĘ, a takie QURRWY które organizują nam SABOTAŻ oraz działają na Polską ZGUBE to się USUWA natychmiast, aby dalej NIE szkodziły!

  Przecież ten BYDLAK Komorowski w SWOIM oświadczeniem z dnia 23 lutego 2015 roku na temat PASZKWILA żydowskiego filmidła „IDA” PODŻEROWAŁ to wszystko, aby żydy mieli narzędzie do OCZERNIANIA Polaków na arenie medzynarodowej, aby żydy dalej organizowali INTRYGI wyłudzania pieniędzy od polskiego podatnika pod PRETEKSTEM tego MITU holokaustycznego.

  Przecież ten Komorowski DOKŁADNIE wie, że to filmidło żydowskie „IDA” FAŁSZUJE historię i jest bardzo NIE korzystne dla Polaków, SZKODZI Polakom ale on mimo wszystko WSPIERA to anty-polskie ŚWIŃSTWO z pełnym ROZMYSŁEM, aby nam Polakom ZASZKODZIĆ!

  To PODŻYROWANIE tych żydowskich oczywistych kłamstw przez tego ANTY-polaka Komorowskiego właśnie już uruchomiły NASTĘPNĄ LAWINE żydowskich OSZCZERST i POMUWIEŃ Polaków na całym świecie.

  TAK jest właśnie ten ANTY-polski „rząd warszawki” który z PEŁNYM 100% cynicznym WYRACHOWANIEM nam polskim obywatelom SZKODZI na całym Świecie.
  Niestety doszło już do takiej sytucj: albo ta GARSTKA tych ANTY-polskich gangsterów przestępców „okrągłostołowych” skrzykniętych z MNIEJSZOŚCI etnicznych zamieszkałych w Polsce nas ETNICZNYCH Polaków WYKOŃCZY, albo MY ETNICZNI Polacy się SKRZYKNIEMU i im DOBIERZEMY PRZEMOCĄ do skóry i ich ZNISZCZYMY !

  ZNISZCZYMY w pełnym tego słowa ZANCZENIU !

  DOSYĆ TEGO!

  DOSYĆ !

 4. Marek said

  Ciekawe na ile skoczy poparcie dla gajowego w sondażowniach ?
  Pewnie będzie gdzieś koło 90 %.

 5. Ali Baba said

  Zachowanie bula w Japonii, czyli KARIERA NIKODEMA DYZMY cd. TY BARANIE KOŃCZ I WSTYDU NAM OSZCZĘDŹ.!!.

 6. Kapsel said

 7. Antek said

  Miał teścia płk z SB a sad uznał .że nie miał związków z SB. Q…mać.

 8. zby said

  To nie koniec upokarzania nas, w kolejce czeka Karol Grodzka.

 9. gość said

 10. wallping said

  co za cymbał hahaha, śmieszny koleś jest

 11. Piotrx said

  Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
  http://serwer1492976.home.pl/autoinstalator/wordpress/narodowy-dzien-pamieci-zolnierzy-wykletych/

  „W niedzielę 1 marca 2015 roku obchodzimy po raz piąty Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W całej Polsce a także zagranicą, środowiska patriotyczne, organizacje społeczne i samorządy składają hołd niezłomnym bohaterom antykomunistycznego podziemia, mordowanym, katowanym i wyklętym za obronę naszej niepodległości. Ich walka i tragiczne losy ożywiają dzisiaj wyobraźnię wielu pokoleń Polaków, zwłaszcza ludzi młodych, którym do szczęścia nie wystarczy hasło róbta co chceta, kolejna telenowela i ciepła woda w kranie.

  W imieniu Społecznego Komitetu Obchodów zapraszam do udziału w uroczystościach i innych wydarzeniach , które odbędą się podczas najbliższego weekendu. W samej Warszawie odbędzie się 27 uroczystości w miejscach upamiętnień, 3 marsze, 8 uroczystych Mszy, 9 prezentacji filmowych (w tym całodzienny Maraton), 5 koncertów, 2 wystawy, konferencja, 5 wykładów i prezentacji, wiele rekonstrukcji historycznych, a także gier i konkursów dla dzieci i młodzieży. Przez stolicę szlakiem Żołnierzy Wyklętych przejedzie Warszawska Masa Krytyczna, zaś Park Skaryszewski kolejny raz będzie miejscem Biegu ‚Tropem wilczym”, w tym roku organizowanego w 81 polskich miastach, a także w Londynie.

  Tradycyjnie kulminacją obchodów będzie nasze zgromadzenie przed Grobem Nieznanego Żołnierza, które rozpocznie się w niedzielę o godz. 17.00, Apel Poległych a następnie przemarsz na uroczystą Mszę św. do archikatedry św. Jana.

  Pokłońmy się wspólnie Żołnierzom Wyklętym, wywieśmy narodowe flagi, zapalmy znicze, połóżmy kwiaty, oddajmy należny Niezłomnym hołd we wspomnieniu i w modlitwie.

  W załączniku przesyłam program społecznych obchodów planowanych w Warszawie i okolicach.”

 12. Już DOSYĆ – tych SPRZEDWACZYKÓW jak Komorowski ! said

  MAM już DOSYĆ !

  Tekst piosenki:

  http://www.tekstowo.pl/piosenka,basti,mam_juz_dosc.html

  Mam już dość – tych zakłamanych mord polityków,
  Tych farbowanych lisów, tych sprzedawczyków,
  Mam już dość – tych pustych obietnic bez liku,
  Sztucznego kryzysu, ciągłego braku kwitu,
  Mam już dość – mediów głównego nurtu,
  Promowania absurdów, prania mózgów,
  Mam już dość – szczuk, lisów, wojewódzkich, baumanów,
  Całego pedałenu i reszty mitomanów,
  Mam już dość – pierdolenia, że nie idziemy na przód,
  I stawiania nam za wzór rozwoju pederastów,
  Mam już dość – ciągłej walki o byt, pytań jak tu żyć,
  Trzeba wyjść na ulicę, zrobić dym !
  Mam już dość – udawania, że ludzie są tu szczęśliwi,
  Zamiatania pod dywan każdej ludzkiej krzywdy,
  Mam już dość – udawania, że nie było Magdalenki,
  Budowania wokół bolka legendy,
  Mam już dość – Polski, gdzie Polak to zero,
  Bo zgodnie z układem między sobą kraj dzielą,
  Mam już dość – tego, że wszyscy o tym wiedzą,
  A mimo to grzecznie na dupach siedzą.

  Mam już dość – udawania, że jesteśmy wolni,
  Mam już dość – chorej, postkomunistycznej Polski,
  Mam już dość – braku perspektyw na jakiekolwiek jutro,
  Mam już dość – gadania o tym, że na zmiany jest za późno !
  x2

  Mam już dość, mam już dość.
  Mam już dość – ustaw pisanych na zamówienie,
  Gdzie garstka ma hajs, reszta ludzi tonie w biedzie,
  Mam już dość – układów zamkniętych i innych,
  Które niszczą nas, my jesteśmy bezsilni,
  Mam już dość – działań naprawy w tym państwie bezprawia,
  Gdzie większe prawa ma ten co więcej zarabia,
  Mam już dość – tego syfu w którym musimy grzebać,
  Żeby egzystować, żeby jakoś przetrwać,
  Mam już dość – tego naszego, Polskiego piekiełka,
  Skaczemy sobie do gardeł, a ci z góry śmieją się z nas,
  Mam już dość – tej całej gry wokół tragedii Smoleńskiej,
  Nikomu już nie zależy na śledztwie,
  Mam już dość – pierdolenia o wyborze mniejszego zła,
  Jakby to, kurwa, miało naprawić ten Kraj,
  Mam już dość – tego, że tak wielu stąd wyjeżdża,
  Jak tak dalej pójdzie żaden Polak nie będzie tu mieszkał,
  Mam już dość – tego, że komuchy rządzą tym Krajem,
  A my tu na dole walczymy nawzajem,
  Mam już dość – tego, że minęło 25 lat,
  Oni dalej tutaj są, a ja nagrywam o nich rap.

  Mam już dość – udawania, że jesteśmy wolni,
  Mam już dość – chorej, postkomunistycznej Polski,
  Mam już dość – braku perspektyw na jakiekolwiek jutro,
  Mam już dość – gadania o tym, że na zmiany jest za późno !
  x4

  Posłuchajcie piosenki tutaj:

 13. aga said

  Taki buc i burak Komoruski jak i poprzednie buraki Bolek, Kwach z chorobą goleniowo-filipińską.Przecież to agentura rosyjska czyli tzw.układ IIIRP wybiera a nie Polacy…Wiec musi być swojak w ich typie

 14. aga said

  A jak coś im się wymknie spod kontroli, pomimo wyjazdów w międzyczasie PKW do Moskwy na szkolenie (sic!) , to przecież co za problem zastrzelić przez „nieznanych sprawców”?Jak poniżej.
  Gładko poszło z całym Tupolewem to jeden człek to dla nich przecież „pryszcz”…Putin marzy o dorównwaniu w terrorze swojemu idolowi czyli do tzw. wielkiego terroru Stalina; nawet miasto Wołgograd ma się znowu nazywac Stalingrad, za namaszczeniem diabelskiej cerkwi kgb..

  http://kresy24.pl/64730/borys-niemcow-zastrzelony-w-centrum-moskwy-aktualizacja/

 15. aga said

  ad.12
  Niemcow zginął przecież nie dlatego,że miał jutro jakąś rachityczny opozycyjny marsz antyciemnotowy poprowadzić ale dlatego,ze powiedział o Wielkim Psychopacie i Pedofilu, „je bniety”…

 16. Mściciel z 27 WDP AK said

  http://wpolityce.pl/p/272066/min

 17. Mściciel z 27 WDP AK said

  Wychowanie wynosi się z domu! Jednak defekt intelektu jest nieusuwalny i nie PO może ubieranie się w szaty Cesarza. głąb zawsze będzie głąbem, a błąd w wykonaniu PO sowieckich „elitek” zawsze wielbłąd. Naród powinien wystąpić o impeachment tego prostaka i chama z Budy Ruskiej, litwaka Osipa Osipowicza Szczynukowicza alias Komorowskiego. Należy go odwołać jeszcze przed wyborami. Nie wiadomo na co go jeszcze stać i jak jeszcze skompromituje Polskę i nas Polaków.

 18. Mściciel z 27 WDP AK said

  Jak wczoraj przekazała korespondentka z Tajwanu – NIKT w Japonii NIE był zainteresowany przyjazdem Komorowskich , nawet MEDIA NIC na ten temat nie pisały a na stronie rządowej Japonii była jedynie wzmianka, że do Japonii przyjechał polski prezydent i nic poza tym !- Politycy Japonii gościli Księcia Wilhelma, który był w Japonii z czterodniową wizytą a Komorowskich potraktowali jako robocza wizyta i nic poza tym – no i mieli rację skoro ten „prezydęt” nawet nie potrafił się zachować z powagą w Parlamencie Japonii !

 19. Mściciel z 27 WDP AK said

  Wyszło na to że wysłaliśmy tam oszołoma anie prezydenta. hehe, „oszołom” brzmi prawie jak” szogun” ! Ale nam się trafiły kadry Tusk robi z siebie pośmiewisko w Peru choć nie tylko Kopacz nie ma pojęcia o obyczajach dyplomatycznych co raz ma tak głupie wpadki że nawet Kloszard dał by sobie radę a o Bronisławie Kotylionie Komorowskim to nawet nie ma co wspominać PeOwsko kartkowy bez ogłady człowieczek zwany prezydentem RP. On od dawna nie wygląda mi na normalnego. Jeśli wygra w tych wyborach to równie dobrze można by wybrać pacjenta psychiatryka.

 20. Mściciel z 27 WDP AK said

  Oczywiście internauci nie zostawili na Bronisławie Komorowskim suchej nitki kpiąc z niego. A sam Komorowski odniósł się do tych komentarzy osobiście na spotkaniu z uczestnikami Polsko-Japońskiego Forum Gospodarczego. – Dzisiaj awansował na szoguna szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, gen. Stanisław Koziej, to może i polscy biznesmeni awansują na samurajów biznesu – żartował.

 21. Mściciel z 27 WDP AK said

  Teraz jest dla mnie jasne dlaczego Bronek nie chce debaty wyborczej. Jego mózg nie byłby w stanie zrozumieć najprostszego pytania które padłoby w debacie. Jestem w wielkim szoku dokonań waszego prezydenta podczas pobytu w Japonii. Zrozumiałbym jakby przedszkolak podczas wycieczki w sejmie wszedłby na fotel marszałka, no ale to tylko dziecko i zapewne dostałby lepe od wychowawczyni…. Człowiek, który posiada minimalne wykształcenie, nawet takie niepełno – podstawowe wiedziałby jak się zachować. i to nie ważnie gdzie się znajduje. A tu taki obciach, wstyd, daje tzw głowa państwa.

 22. Mściciel z 27 WDP AK said

  Wyobrażacie sobie szoguna gen.Kozieja dowodzącego czymkolwiek ? Pozory mylą, ale mam wrażenie, że on bez żadnej walki już pod Piasecznem pogubiłby żołnierzy !

 23. Mściciel z 27 WDP AK said

  Sądząc po ostatnich filmowych doniesieniach z parlamentu japońskiego to wzięto się nie tylko za dyskredytowanie „naszego” p.Rezydenta, ale za ośmieszanie Polski; czyżby zmiana w biegu powolnego sobie człowieka? Jest już zapewne desygnowany inny, bardziej strawny mentalnie i wizerunkowo kandydat? Jeśli tak, to zapewne jest też równie łatwosterowalny. 😦

 24. Mściciel z 27 WDP AK said

  To jest ciekawe porównanie, wieża na donieckim lotnisku i WTC, W wieżę walili czym się dało przez siedem miesięcy i nadal stoi a w wieże WTC wleciały po jednym samolocie na sztukę i się zawaliły po kilku godzinach…

 25. Mściciel z 27 WDP AK said

 26. Mściciel z 27 WDP AK said

 27. Mściciel z 27 WDP AK said

 28. Mściciel z 27 WDP AK said

 29. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 24/28 Serdecznie przepraszam, pomyliłem się i nie pod ten artykuł wkleiłem.

 30. Mściciel z 27 WDP AK said

 31. olo said

  Filmik dedykuję „Staremu Warszawiakowi” bo to wszak jego ukochany „naród polski” wybrał sobie, cyt. „Burak, burek, ciemniak, ćwierćinteligent, ćwok, ignorant, jaskiniowiec, kmieć, kmiot, kmiotek, kołtun, niedouk, nieuk, obskurant, plebejusz, półinteligent, prostaczek, prostak, prowincjusz, prymityw, tępak, troglodyta, wsioch, WSIok, wsiowy, wstecznik, zacofaniec, żłób wchodzi w butach na fotel w japońskim parlamencie”.

  Facet nie może zrozumieć, że to co stanowi o Narodzie Polskim to jest może w 5% mniejszości. Kiedyś ta mniejszość faktycznie rządziła i kierowała sprawami państwa i narodu a teraz siedzi po więzieniach i aresztach jak mój kandydat na prezydenta pan Grzegorz Braun.

 32. Joe said

  Premier Izraela Powiedzial”Bedziemy POlske uPOkarzac i osmieszac na forum miedzynarodowym”…
  I czynia to z uPOrem maniaka.

 33. olo said

  A tak nawiasem to prezydent przebił powiedzonko: puść chama do urzędu to atrament wypije. Nieźle sobie radzi. Po prostu monsz stanu niskiego.

 34. Mściciel z 27 WDP AK said

  W tv mówią o śmierci dwóch nastolatek znaleziono ich ciała i co? Czy nie jest to zabójstwo na tle politycznym? Czy nie jest za nie odpowiedzialny p.Rezydent Osip Osipowicz Szczynukowicz alias Komorowski??? Czy samobójstwo z nędzy i braku perspektyw nie jest praktycznie zabójstwem dokonanym przez rząd na obywatelu? a Polacy żadnych kwiatków nie kładą w miejscach śmierci tych ludzi. A Polacy w ogóle nie przejmują się, że
  „W 2013 roku życie odebrało sobie aż 6097 Polaków. Najwięcej w ostatnim ćwierćwieczu i aż o 1920 więcej niż rok wcześniej.”

  (http://polska.newsweek.pl/polska-rosnie-liczba-samobojstw-newsweek-pl,artykuly,283136,1.html)
  Za to Polacy szczują na Prezydenta Federacji Rosyjskiej z powodu zabicia żyda i złodzieja Niemcowa – jednego człowieka! w dodatku obywatela obcego państwa!
  Jaki z tego wniosek?
  Wniosek z tego jest taki, że dla obywateli Polski zabity Niemcow, żyd nie Rosjanin, człowiek bogaty, nie zawracający sobie głowy jakimiś biednymi Polakami, jest ważniejszy niż ich sąsiedzi, Polacy, rodacy. Co przez to chcą właściwie mieszkańcy Polski osiągnąć? Chyba tylko to, by nikt nie musiał Polaków brać pod uwagę, bo oni sami też się dla siebie samych nie liczą. OPINIA. W tym mieście, nikogo nie interesuje żyd i złodziej Niemcow!
  (Autor: Alexander Zhuchkovsky)
  Właśnie opuściłem Debalcewo, gdzie pracowałem przez kilka dni. W tym mieście, nikt nie dba o Niemcowa, i to mnie też nie interesuje, bo część mnie pozostało w Debalcewe. Ukraiński terror tutaj w ciągu ostatnich czterech miesięcy miał jakąś niewyobrażalną skalę. Ukropy jeździli po mieście, z bliska strzelali do domów z czołgów i transporterów opancerzonych – dla zabawy lub po „liście” (mam taką listę od jednego jeńca ukraińskiego). Kobiety były gwałcone i zabijane. Przed odwrotem , w pośpiechu niszczyli infrastrukturę życiową, zatruwali studnie. Całych budynków praktycznie nie ma, liczba cywilów zabitych jest niezliczona. Żyd i złodziej Borys Niemcow wyraził solidarność z ludźmi, którzy stworzyli te nieprawości. Nie, żadnych kondolencji, nawet o tym człowieku nie chcę wspominać. Mogę tylko powiedzieć co oczywiste: incydent jest bezpośrednio związany z ukraińską wojną, która jest częścią globalnego konfliktu międzynarodowego. Wszystko, co dzieje się dzisiaj w Nowej Rosji, Ukrainie i Federacji Rosyjskiej, wskazuje, że sytuacja ta wiosną ulegnie radykalizacji.
  ————————————————————————
  Ja też: żadnych kondolencji!

 35. Mściciel z 27 WDP AK said

  Ankieta na temat zabójstwa Niemcowa: kto zabił Niemcowa?
  http://vk.com/antimaydan?w=poll-41232698_999281
  8,6 % – Putin usunął swojego przeciwnika
  46,2 % – USA aby sprowokować majdan w Rosji
  24,3% – swoi opozycjoniści a by mieć pretekst „pomajdanić” Sterligow o zabójwstwie Niemcowa

  https://vk.com/g.sterligov?w=wall190311096_3476

 36. gość said

  Popularność prezydenta Komorowskiego znowu wzrosła.

  Przez swoje niecodziene zachowanie podczas wizyty w Japonii, prezydent Bronisław Komorowski stał się jeszcze bardziej popularny. Nie wiem, jak CBOS sobie teraz z tym poradzi, ale jest niemal pewne, że prezydent zupełnie wyłączył z gry o fotel prezydencki swoich kontrkandydatów.
  Jak podają media, ten zręczny polityk, mimo swoich prawie już 63 lat, w japońskim parlamencie wszedł na fotel sprawozdawcy. Na dodatek w butach, bez zabezpieczenia i pomagania sobie rękami.
  To osiągnięcie sprawiło, że teraz prawie wszyscy, nie tylko w Polsce, mówią o prezydencie Komorowskim. Pozostali pretendenci pewnie o takim wejściu na czyjś fotel, mogą sobie tylko pomarzyć.
  W tym zachowaniu pana prezydenta zdumiewa również niesamowita brawura i odwaga. Powiedzmy sobie wprost, mimo wszystko, żaden z pozostałych kandydatów chyba by się na taki czyn nie zdobył. A to świadczy jednoznacznie, że aktualny nasz prezydent jest osobą wyjątkową.

  Wiem, zawsze znajdą się malkontenci, którzy się bez powodu do czegoś przyczepią. W mediach aż huczy, że do generała Kozieja zawołał „Chodź szogunie”. I co takiego niefortunnego się stało? Gen. Koziej zrozumiał, bo przecież nie takie rzeczy sobie mówią, a Japończycy chyba nie wiedzą, co znaczy „szogun”, bo pewnie filmu z Chamberlainem nie oglądali.
  Ale jest znacznie gorzej. Nienawistnicy (wiemy oczywiście o kogo chodzi), mają mu za złe, na przykład, że śpi z małżonką na różnego rodzaju państwowych uroczystościach.
  A ja się pytam, co ma innego robić na jakiejś nudnej uroczystości zmęczony człowiek, po nocy poświęconej pracy dla naszego wspólnego dobra, jeśli akurat nie musi przemawiać. I tak wyświadcza wszystkim grzeczność, że na te uroczystości przychodzi. Przecież bądźmy szczerzy – gdyby organizatorzy mieli coś przeciwko temu, że zasypia, to by go nie zapraszali.
  A, że śpi ze swoją żoną? To najlepszy dowód, na jego konserwatyzm.

  Niektórzy czepiają się, że czyta z kartki. A ilu rodaków w Polsce w ogóle nie czyta?
  Albo ten zabrany szwedzkiej królowej kieliszek. Dla mnie to rzadko spotykany szczyt taktu i towarzyskiej etykiety. Jak byście, malkontenci, się czuli, gdyby jej powiedział po szwedzku, że kobiety w takim wieku nie powinny spożywać alkoholu. A on tylko delikatnie dał do zrozumienia.
  No dobrze, rzeczywiście usiadł szybciej niż Angela Merkel i Nikolas Sarkozy w willanowskim pałacu, kiedy ich zaprosił do salonu. Ale zastanówmy się. To był przecież pierwszy od wielu lat taki przypadek, kiedy głowa naszego państwa zrobiła coś, nie oglądając się na to, co zrobi kanclerz Niemiec i prezydent Francji. No i niech ktoś jeszcze odważy się napomknąć, że prezydent Komorowski nie jest politykiem samodzielnym.
  A że jako gospodarz spotkania stał z panią kanclerz Niemiec pod parasolem, kiedy prezydent Francji mókł na deszczu? No i kto tu jest gapa?

  W zasadzie był tylko jeden taki moment, kiedy ważyły się losy jego prezydentury. Wtedy, gdy ktoś (a każdy myślący i czytający GW człowiek wie, kto to był), podłożył mu przy schodach pałacu „minę pułapkę”. Mogło się to dla Unii Europejskiej skończyć katastrofą. Na szczęście nasz najlepszy prezydent sam, osobiście ją rozbroił i uratował świat. Czy jest ktoś inny w kraju, kto potrafiłby nas godniej od niego, reprezentować w świecie?
  Tak, byśmy się nie musieli wstydzić?

  http://mrowisko.salon24.pl/634287,popularnosc-prezydenta-komorowskiego-znowu-wzrosla

 37. Antek said

  Doprowadzic na badania lekarskie

 38. Mściciel z 27 WDP AK said

  Dynastia Pustego Dzbana………

 39. Mściciel z 27 WDP AK said

 40. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 38/39 Z próżnego w puste nie nalejesz. Wybryki Bula i Kozieja w Japonii pokazują nam do bulu jacy to ludzie rządzą naszym krajem. Mamy pecha, że to akurat w Krainie Kwitnącej Wiśni, kraju tradycji, etykiety i honoru, musieli oni pokazać jakimi są burakami.
  Musieli akurat narobić nam wstydu w Japonii! Akurat w kraju tradycji i etykiety, gdzie uprzejmość i takt są integralną częścią życia społecznego i biznesowego. A przecież tydzień temu byli w Kijowie, gdzie posłowie leją się regularnie po gębach w parlamencie. Tam Bul mógłby łazić sobie po fotelach i krzesłach a Koziej mógłby robić sobie fotki turysty ze wsi. Ale nie, oni musieli nam nabruździć akurat w Tokio.
  Zderzenie cywilizacji czyli jak słoma z butów wyszła w kraju wiśni i ikebany. Co prawda Bolek Wałęsa obiecywał nam drugą Japonię już na początku lat 80-tych zeszłego wieku ale druga Japonia nadeszła tylko połowicznie. Za to Bolek roztył się i nadął się samozadowoleniem jak jakiś feudalny średniowieczny cesarz.

  Co pociągnęło Bula akurat do Japonii? Niektórzy twierdzą, że nasz prezydent używa dalekich podróży do dyskretnych międzylądowań w Rosji, niektóre z nich nawet relacjonowały nasze media.

  To może wyjaśnia słynny okrzyk Bula do Kozieja w sali japońskiego parlamentu. Według naszych informatorów, Bul się przejęzyczył (jaka ortografia, taka wymowa), nie chciał wcale powiedzieć „chodź szogunie!” tylko „chodź Szojgunie!”. Szojgu to nazwisko ministra obrony Federacji Rosji (Siergiej Szojgu).

  Druga Japonia – tradycja sumo (mistrz sumo Yamamotoyama Ryuta)……

 41. Mściciel z 27 WDP AK said

 42. Mściciel z 27 WDP AK said

 43. Mściciel z 27 WDP AK said

  Druga Japonia – „Inemuri” czyli tradycja drzemki w pracy………..

 44. Mściciel z 27 WDP AK said

 45. Mściciel z 27 WDP AK said

 46. Mściciel z 27 WDP AK said

  Druga Japonia – tradycja straszenia publiczności potworami…….

 47. Mściciel z 27 WDP AK said

 48. Mściciel z 27 WDP AK said

 49. Mściciel z 27 WDP AK said

  Druga Japonia – tradycja skoku cywilizacyjnego (Shinkansen)………

 50. Mściciel z 27 WDP AK said

 51. Mściciel z 27 WDP AK said

 52. Mściciel z 27 WDP AK said

  szogunie 🙂 to wiadomo, który jest cesarzem. To chyba swoich ninja też najmują? p.Rezydent podeptał demoliberalny fotel japońskiego parlamentaryzmu. To wyraźny sygnał, że prozachodnia optyka łowczego zawodzi. Czy powinien stracić uprawnienia myśliwskie? Ciecie na posyłki. Pewnie buractwo zostało wydelegowane do Japonii przez diasporę aby namówić Japończyków do zaabsorbowania Rosji na wschodzie nagłym odgrzaniem i eskalowaniem sporu o wyspy Kurylskie, podczas gdy reszta spróbuje dalej kąsać niedźwiedzia od zachodu.

 53. Mściciel z 27 WDP AK said

  „Putin wyraził współczucie mamełe „opozycjonisty” jewrejce Dinie Eidman – i wszystko jasne. ” przypominam sylwetkę jewrejskiego i „rosyjskiego” patrioty: jewrej Niemcow w Dubaju: … cdn….

 54. Mściciel z 27 WDP AK said

 55. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 53/54 No właśnie…Niezły świntuch ( i świnia) był z tego jewreja Niemcowa. Jewrej Niemcow, bojący się o swoje życie w „reżymie Putina” tak sobie spacerował przed północą? bez obstawy?
  Według tzw. wybiórczej
  „Polityk z towarzyszącą mu 23-letnią Ukrainką z Kijowa Anną Duricką po godzinie 23 wyszli z GUMu, wielkiego domu towarowego przy Placu Czerwonym. W centrum było sporo ludzi, bo to właśnie wtedy zamykają się restauracje, a sklepy przestają sprzedawać alkohol.

  Weszli na Plac Czerwony. Idąc już po Wasylewskim Zjeździe, z prawej strony ominęli Cerkiew Wasyla Błogosławionego. Jeszcze minuta i byli na moście.

  Ktoś musiał ich śledzić i dać znać mordercom czekającym w samochodzie, że ofiara weszła do starannie wybranej pułapki. Bo na moście nie ma się gdzie ukryć. Można tylko z wysokości mniej więcej czterech pięter skoczyć do rzeki, a to zimą pewna śmierć.

  Auto, najpewniej biały ford, na sygnał obserwatora dogoniło parę, wyskoczywszy od strony Kitajgorodu. Podjechało pod wysoką na mniej więcej 40 cm kamienną barierkę odgradzającą jezdnię od szerokiego na 2,5 m chodnika, ograniczonego z przeciwnej strony wysoką kamienną poręczą mostu. Cel był na jak na dłoni.

  Zostaje pytanie, jak skrytobójcy po oddaniu kilku strzałów zdołali stąd zwiać, i to bez śladu? Do wież Kremla, gdzie stale czuwają straże i snajperzy, jest może 150 m. Przy zjeździe z mostu stoi z lewej strony luksusowy i też starannie strzeżony hotel Wałczug-Kempinski. Dalej duże skrzyżowanie. Na każdym słupie kamery. Wokół okrągłą dobę dyżurują setki, jeśli nie więcej policjantów, tajniaków, żołnierzy Pułku Kremlowskiego.”

  A co z tą kobietą? I kto – opowiadając, że czuje się w Rosji zagrożony – chodzi przed północą piechotą po mostach bez ochrony osobistej? Jeżeli więc chodził jewrej Niemcow na piechotę i bez ochrony, to czuł się w Moskwie bardzo bezpiecznie. Dzięki Prezydentowi Putinowi. A teraz chcą z jewreja Niemcowa zrobić zapalnik do majdanu. Groteska. Jak widać jewreje skłonni dla swego handełe nawet swojego poświęcić…

 56. Mściciel z 27 WDP AK said

 57. Mściciel z 27 WDP AK said

  Lala opozycjonisty jewreja Niemcowa Anna Durickaja……

 58. Mściciel z 27 WDP AK said

 59. Mściciel z 27 WDP AK said

  „Podwójne męczeństwo …
  W Rosji od nieznanych sprawców zginął tamtejszy działacz polityczny Borys Niemcow, a w naszym szczęśliwym, to znaczy teraz już chyba niezupełnie szczęśliwym, a być może nawet również nieszczęśliwym kraju, od nieznanych sprawców zginął pies pana profesora Jana Hartmana, biegającego za filozofa. Borys Niemcow był żywą ilustracją trafności perskiego przysłowia, że „dobry kogut w jajku pieje”. Może nie tak dobrą, jak małżonek pani Magdaleny Ogórek, pan Piotr Mochnaczewski, który w 1991 roku został posłem SLD mając zaledwie 21 lat – a już zdążył trafić na „listę Macierewicza” jako zarejestrowany – oczywiście „bez swojej wiedzy i zgody”, jak zresztą wszyscy inni – przez SB w charakterze tajnego współpracownika.
  Rosja jednak jest krajem znacznie większym od naszego, obecnie znowu nieszczęśliwego kraju, toteż i Borys Niemcow zaczął robić karierę nieco później. Ale i on już w wieku 32 lat został gubernatorem obwodu niżnonowogrodzkiego i piastował to stanowisko aż do roku 1997, kiedy to został wicepremierem rządu w Moskwie. Warto zwrócić uwagę, że ten pierwszy okres, to prezydentura Borysa Jelcyna, który został prezydentem Rosyjskiej Federacyjnej Republiki Radzieckiej i w tym charakterze wydał dekret o przejęciu na własność tej republiki wszystkich zasobów materialnych , co dosłownie usuwało ziemie spod nóg Michałowi Gorbaczowowi, jako prezydentowi Związku Sowieckiego, który w następstwie tego dekretu został kimś w rodzaju „Jana Bez Ziemi”.
  W tej sytuacji likwidacja Związku Sowieckiego i objęcie przez Borysa Jelcyna urzędu prezydenta Rosji była logiczną konsekwencją tamtego dekretu. Poprzedzone zostało to „puczem Janajewa” który tyle strachu napędził prezydentowi Wałęsie, a który z perspektywy czasu coraz bardziej nabiera znamion ustawki. Wskazuje na to również okoliczność, że sławne dywizje: tamańska i kantemirowska ruszyły na Moskwę gwoli stłumienia puczu i utorowania Borysowi Jelcynowi drogi do prezydentury Rosji dopiero po skierowanym do nich liście „intelektualistów i biznesmenów”.
  Ci „intelektualiści i biznesmeni” musieli mieć olbrzymi ciężar gatunkowy, skoro ich słowa potrafiły uruchomić silniki czołgów obydwu tych dywizji. I rzeczywiście – jednym z tych „biznesmenów” był Borys Abramowicz Bieriezowski, innym – Władimir Gusiński, a kolejnym – Michaił Chdorkowski, którzy mieli jeszcze i dodatkową zaletę w postaci pochodzenia żydowskiego.
  Warto dodać, że Borys Abramowicz był w poprzednim wcieleniu nauczycielem akademickim z dochodem najwyżej 30 dolarów miesięcznie – ale po objęciu przez Borysa Jelcyna prezydentury Rosji, wszedł w posiadanie pól naftowych i innych kosztownych składników majątku. Za jakie pieniądze? Aaaa, to tajemnica, na którą pewne światło rzuca okoliczność, że jeszcze w roku 1987 słynny finansowy grandziarz Jerzy Soros założył w Moskwie fundację swego imienia, która z jednej strony pełniła funkcję wywiadowni gospodarczej i agentury wpływu, podobnie jak u nas finansowana przez Jerzego Sorosa Fundacja Batorego, a z drugiej – narzędzia do przejmowania rosyjskich bogactw przez zaufanych ludzi Sorosa, to znaczy – rosyjskich Żydów w rodzaju Borysa Abramowicza. Pełnili oni rolę „słupów”, przy pomocą których Soros zaczął kontrolować rosyjską gospodarkę.
  Z czasem mogli się na boku dorobić i własnych pieniędzy, ale początkowo obracali majątkiem powierzonym, podobnie jak i u nas biznesmeni obracali pieniędzmi, jaka wojskowa razwiedka ukradła, m.in. w ramach afery Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Borys Jelcyn, który – podobnie jak Jacek Kuroń – miał do wódki już nie to, że skłonność, ale prawdziwą zapamiętałość, nadawał się na partnera grandziarza Sorosa jak mało kto, toteż żydowscy oligarchowie w Rosji bardzo go wspierali, obstawiając przy okazji własnymi kreaturami. Czy takie właśnie były przyczyny sprawcze kariery Borysa Niemcowa? Nie da się tego wykluczyć tym bardziej, że pod koniec 1997 roku został wicepremierem rządu przy premierze Czernomyrdinie, zwanym również „Czarnomordinem”, którego prezydent Jelcyn zrobił nawet wiceprezydentem. „Czarnomordin” przyklepywał wszystkie geszefty żydowskich oligarchów, a Borys Niemcow, jako wicepremier, musiał przy tym co najmniej asystować. Na stanowisku wicepremiera dotrwał do roku 1998, a w rok później „w odstawkę” poszedł również sam Borys Jelcyn, po którym obowiązki wezyra objął zimny ruski czekista Władimir Putin, będący również kreaturą żydowskich oligarchów. On jednak ich przechytrzył, wprowadzając do fundacji Sorosa jednego agenta po drugim, a kiedy już nie było tam żadnego normalnego człowieka, nieznani sprawcy skradli całą dokumentację i twarde dyski komputerów i z rezultacie następnego ranka całe „społeczeństwo otwarte” z rozłożonymi nogami leżało przed Putinem na jego biurku.
  Borys Abramowicz i Włodzimierz Gusiński zrozumieli, że to nie żarty, że dobry fart przy Jelcynie skończył się bezpowrotnie i czmychnęli za granicę, skąd ujadali na złego Putina, a czasami tylko groźnie kiwali na niego palcem w bucie. W tym okresie największym inwestorem zagranicznym w Rosji stał się Cypr, gdzie zasłużonego odpoczynku zażywali „intelektualiści i biznesmeni”. Najwyraźniej ktoś musiał złożyć im propozycje nie do odrzucenia, bo ukradzione w Rosji bogactwa zainwestowali w tym kraju, dzięki czemu zimy ruski czekista zaczął wypłacać pensje i emerytury, na które wcześniej nie było pieniędzy. No a teraz „nieznani sprawcy” zastrzelili Borysa Niemcowa. Ciekawe, kto im to zlecił: czy słynny finansowy grandziarz Soros – żeby Niemcow nie wypaplał złemu Putinowi wszystkiego, co wiedział o rozkradaniu Rosji, czy też zły czekista Putin, z obawy przed zagrożeniem ze strony Niemcowa, który zarzucał mu, że teraz to on rozkrada Rosję. Tak czy owak, Borys Niemcom stał się – być może nawet „bez swojej wiedzy i zgody” – męczennikiem rosyjskiej demokracji, podobnie jak męczennikiem demokracji polskiej stał się pies biegającego za filozofa prof. Jana Hartmana, który za to męczeństwo obwinia „polskich chamów” i grozi im straszliwą zemstą. Ja bym tych pogróżek nie lekceważył bo pan prof. Hartman, chociaż biega również za ateistę, należy do żydowskiego Zakonu Synów Przymierza, który – przynajmniej według najbardziej filosemicko nastawionych komentatorów – dysponuje gorącą linią bezpośredniej łączności z Niebem, dzięki czemu może tam obstalować liczne plagi. Tedy na wszelki wypadek, podtrzymując przy okazji tradycje wielkopostne, niech nam „żal dusze ściska, serce boleść czuje”.
  Stanisław Michalkiewicz

 60. Mściciel z 27 WDP AK said

 61. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 60 Ostrzeżenie dla mieszkańców Moskwy i gości w stolicy Rosji, że Departament Stanu USA przygotował na 1 marca marsz antyrosyjski, w związku z tym możliwe są prowokacje. Waszyngton chce zacząć majdan w Moskwie a do tego potrzebne są rzeki krwi jak w Kijowie. Dlatego jutro mozliwe są akcje terrorystyczne, zabójstwa i prowokacje. Kategorycznie odradzamy wychodzić na ulice w pojedynkę, zwłaszcza w centrum Moskwy i w okolicznych ulicach, gdzie będzie szedł ten „marsz” Chrońcie siebie i swoje dzieci.
  Za: antymajdan

 62. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 53/58 Ciekawe, czy tak codziennie spacerował z tą lalunią wieczorową porą, czy tak pierwszy raz. Jeśli codziennie spacerowali tą samą trasą, to zamach z samochodu można było przygotować na wybrany dzień. Przy tym dziwne jest, że lalunia nie została zabita lub choćby ranna, skoro strzały padły z jadącego samochodu a jak się idzie w parze to raczej obok siebie; gościu oberwał podobno z siedem kul a paniusia nic. Padła wtedy na ziemię czy została w tyle buta poprawiać? Jeżeli był to spacer powiedzmy, spontaniczny, to nie da się przygotować zamachu z samochodu, jak wiadomo nie wszędzie da się wjechać i przewidzieć, gdzie osoba pójdzie. W tym wypadku ta paniusia musiała wcześniej mieć plan, kiedy i gdzie zaprowadzić Niemcowa aby został zabity. Wątpię aby sam jewrej Niemcow powiadomił kogoś tam, że wybiera się na spacer i podał dokładny rozkład gdzie pójdzie. Chyba, że umówili się z kimś wcześniej na spotkanie i było wiadome, że pójdą tego a tego dnia i mniej więcej o tej porze na piechotę. Lecz nadal jest ciekawostką, dlaczego lalunia wyszła z tej masakry bez uszczerbku choćby końcówki ucha.

 63. Mściciel z 27 WDP AK said

  Co do jewreja Niemcowa to tylko idiota może myśleć, że Putin to zorganizował, ma tysiąc innych środków, żeby dyskretnie uciszyć niewygodnego człowieka, gdyby tylko zechciał. jewrej Niemcow uganiał się za spódniczkami, znany był z tego. Dziwnym trafem wędrował nocą pod murami Kremla, bez ochrony za to z młodziutką ukraińską modelką, bardzo dziwne, zwłaszcza, że ponoć obawiał się zamachu.

 64. Mściciel z 27 WDP AK said

  Rosyjski program telewizyjny TVC zademonstrował nagranie z kamery, zrobione podczas zabójstwa polityka Niemcowa. Zabójstwo opozycjonisty Niemcowa zostało nagrane. Na wideo dokładnie widać przestępstwo. „Jakość jest taka sobie, ale samochody oraz sylwetki są widoczne” — stwierdza się w programie „Postscriptum z Aleksejem Puszkowym”, podczas którego zademonstrowano nagranie z kamery ulicznej. Jak informuje program TVC, moment zabójstwa został nagrany na kamery uliczne, jednak jakość nagrania jest dość przeciętna. Na wideo widzimy piątkowy wieczór, dużo samochodów i przechodniów. Jest około 23.30 czasu moskiewskiego. „Powoli dogania ich ciężarówka sprzątająca śnieg, która o 23.31 zasłania ich od kamer. Po sekundzie jeszcze jeden człowiek wybiega na jezdnię, szybko wsiada do samochodu osobowego i odjeżdża. Ciężarówka zatrzymuje się kilka metrów od miejsca przestępstwa. Pozostała tam tylko jedna postać, najprawdopodobniej towarzyszka Niemcowa. Następnie podchodzi ona do kierowców ciężarówki i przez kilka minut znajduje się za samochodem” — mówi się w programie. Film pod linkiem http://pl.sputniknews.com/swiat/20150228/62864.html

 65. Mściciel z 27 WDP AK said

  Kadyrow: morderstwo Niemcowa zorganizowały zachodnie służby specjalne. Szef Czeczenii Ramzan Kadyrow jest przekonany, że morderstwo opozycjonisty Borysa Niemcowa zorganizowały zachodnie służby specjalne.
  „Organizatorzy morderstwa mają nadzieje, że o śmierć Niemcowa cały świat oskarży władze kraju i wywoła to falę protestów. Nie ma wątpliwości, że zabójstwo Niemcowa zorganizowały zachodnie służby specjalne, które wszelkimi sposobami próbują wywołać konflikt wewnętrzny w Rosji. Taka jest ich praktyka. Najpierw spoufalają się z człowiekiem, … nazywają przyjacielem Ameryki i Europy, a potem przynoszą w ofierze, aby oskarżyć o to władze polityczne”, — napisał Kadyrow w Instagramie.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com//swiat/20150228/62283.html#ixzz3T7iAURZA

 66. Mściciel z 27 WDP AK said

  Przenoszę fragment z tekstu Opolczyka:
  „To, co wyprawiają partie wojny musi być osądzone przez Naród Polski. Psy wojny przechodzą samych siebie w propagandzie pro wojennej, pro banderowskiej, pro faszystowskiej i rusofobicznej. Ogłupiała część społeczeństwa polskiego goebbelsowską propagandą nie zastanawia się, że to nie są już tylko zaczepki skierowane przeciwko Putinowi, przeciwko Rosjanom. Są to działania wojenne w pełnym tego słowa znaczeniu. Marionetkowe władze polski angażując się jako psy wojny, z polecenia zakulisowych i oficjalnych sił USA, stworzyły całkiem realne zagrożenie dla istnienia Narodu Polskiego”. czytaj dalej ZA NAWOŁYWANIE DO WOJNY I DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU – KULA W ŁEB !!!

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/28/za-nawolywanie-do-wojny-i-dzialania-w-tym-kierunku-kula-w-leb/

 67. Mściciel z 27 WDP AK said

  Ukraina – Mroczna ukraińska rzeczywistość gospodarcza
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-mroczna-ukrainska-rzeczywistosc-gospodarcza-2015-02

  Wkrótce ceny nie będą podawane w hrywnach i zacznie się je podawać wyłącznie w dolarach/rublach, jednakże rynek walutowy będzie działał w reżimie odkurzacza, wysysając walutę z ludności w celu wyprowadzenia jej za granicę. A to oznacza:

  1 – Równoważenie eksportu i importu, zaprzestanie przywozu do kraju tego co nie jest przedmiotem pierwszej potrzeby. Wszystko pozostałe stanie się niewiarygodnie drogie.

  2 – Szybkie znikanie towarów importowanych i brak nowych.

  3 – Śmierć konsumenta jako zjawiska i śmierć małego i średniego biznesu.

  4 – Zamknięcie wszystkiego co nie jest ważne dla przeżycia, salonów piękności, fryzjerów, hipermarketów elektronicznych, butików z odzieżą, kosmetyką, perfumerii, kawiarni, barów, restauracji.

  5 – Masowa wyprzedaż rzeczy po starych cenach.

  6 – Duże sieci handlowe spróbują zniszczyć małych sklepikarzy i, najprawdopodobniej, im się to uda, dlatego do armii bezrobotnych nadejdzie uzupełnienie.

  7 – Cała rzeczywista produkcja, w czasie skoków kursowych, zamiera a po stabilizacji, która będzie miała miejsce nie wiadomo kiedy (czy będzie jeżeli toczy się wojna domowa?) ruszy i będzie działała nie wiadomo jak.

  8 – Ceny automatycznie wzrosną, 80% paliwa to import za walutę, dlatego zdrożeją absolutnie wszystkie towary.

  9 – Zapomnijcie o samochodach. One teraz są niedopuszczalnym luksusem. W konsekwencji ci, którzy mają walutę, zdołają kupić dobry samochód za niską cenę na wyprzedaży.

  10 – Dramatycznie wzrośnie ilość przestępstw przeciwko własności.

  Emeryci od tej chwili będą uzależnieni od troskliwości swoich bliskich i dzieci jako że wkrótce nie będzie. Ci, którzy nie mają krewnych, dzieci, innych osób zdolnych do troski o nich, czeka śmierć.

  Młodzi mężczyźni będą mieli wybór, emigrować i zostać gastarbeiterem, zostać najemnikiem w batalionach oligarchów (tam będą, najprawdopodobniej, płacić w walucie), wstąpić w szeregi Sił Zbrojnych Ukrainy lub Sił Zbrojnych Noworosji, wieść nędzarskie życie.

  Kobiety będą miały niewielki wybór, doglądanie dzieci w nadziei, że mąż zdoła zapewnić rodzinie utrzymanie (mało prawdopodobne), wyjechać z kraju, przejść na reżim totalnej gospodarki pracując za nędzne wynagrodzenie (żadnych kosmetyków, perfum, dziękuję za jedną różę na randce) albo iść w prostytutki.

  W rezultacie kraj czeka najprawdopodobniej olbrzymi odpływ ludności. Rozprzężenie i chaos, minimum, przez pięć lat a maksimum…Maksimum nie istnieje. MFW już dzieli Ukrainę…
  fragment…cd na http://wolnemedia.net/polityka/dzielenie-ukrainy-przez-mfw/
  W zachodnich mediach istnieje niebezpieczna tendencja do prezentowania faktów z perspektywy dwóch skrajności, gdzie opozycja wobec imperialnych i korporacyjnych interesów Zachodu w danym regionie oznacza wsparcie dla „nikczemników”, takich jak na przykład Putin czy Kadafi. Stanowi to element – jak to nazywam – polityki odwracania uwagi lub polityki połączeń, gdzie opozycję wobec neoliberalnej i imperialnej polityki – obejmującej pożyczki MFW udzielane pod warunkiem wprowadzenia cięć, które pustoszą i doprowadzają do ubóstwa kraj, jego mieszkańców i rolnictwo – łączy się ze wsparciem niektórych tyranów (według definicji Zachodu).

  W przypadku zmiany rządu i towarzyszącego jej konfliktowi na Ukrainie, zachodnie media są tak zafiksowane na punkcie demonizacji prezydenta Rosji Władimira Putina za aneksję Krymu, że niewiele uwagi przywiązują do „korporacyjnej aneksji Ukrainy”, jak nazwał to J.P. Sottile. Komentując plan gospodarczy tego kraju, Sottile zauważył, że „dla amerykańskich firm, takich jak Monsanto, Cargill i Chevron, jest to żyła złota pod względem zysków, jakie można będzie wyciągać z przemysłu rolniczego i eksploatacji źródeł energii”.

  Niektórzy europejscy ustawodawcy postrzegają ukraiński konflikt jako zasłonę dymną, mającą umożliwić sfinansowanie przez MFW, Bank Światowy i Europejski Bank Rozbudowy i Rozwoju przemysłu agrochemicznego i branży biotechnologii rolniczej, w celu dokonania rabunku drogocennych i pożądanych ukraińskich pól uprawnych. Polityka odwracania uwagi otaczająca konflikt na Ukrainie – na przykład Zachód kontra zły Putin – przesłania rzeczywistość przejmowania na ogromną skalę pól uprawnych, które znacznie wzbogacą zachodnie korporacje związane z przemysłem rolniczym, przy jednoczesnym wprowadzeniu trujących zasad i praktyk, jak choćby uprawy GMO. Po usunięciu Janukowycza, nowy ukraiński rząd, w zamian za „pomoc” MFW i Banku Światowego, zgodził się na wprowadzenie reform oszczędnościowych. Prócz druzgocącego wpływu tych reform na poziom biedy i stopę życiową Ukraińców, ich wprowadzenie umożliwi też zachodnim korporacjom z branży agrobiznesu uniknięcie dotychczasowych surowych europejskich restrykcji w zakresie produkcji GMO. Jak wyjaśnia Lendman, Ukraina była od dawna uważana za europejski „spichlerz”. „Jej urodzajne czarnoziemy są drogocenne” i „idealnie nadają się do uprawy zbóż”. Zważywszy na fakt, że Ukraina dysponuje jedną trzecią europejskich pól uprawnych, potencjał rolnictwa jest tam ogromny, co czyni ją idealnym celem gigantów zachodniego agrobiznesu, który dąży do akumulowania majątku poprzez modyfikowanie i zatruwanie zasobów żywności w regionie. Zdaniem wielu analityków to właśnie te perspektywy gospodarcze leżą u podstaw ukraińskiego konfliktu. Piszą o tym dużo Deutsche Wirtschafts Nachrichten oraz quer-denken.tv. Coś o tym napiszę; na pewno o planach uprawy pszenicy modyfikowanej genetycznie.

 68. Mściciel z 27 WDP AK said

  Ukraina nad ekonomiczną przepaścią(a raczej już w czarnej żydowskiej dupie!!!!) Ukraina drastycznie podnosi ceny energii dla odbiorców prywatnych i tnie świadczenia socjalne. Wszystko po to, by zapobiec niewypłacalności i uzyskać zagraniczne kredyty. Większości mieszkańców grozi nędza. Emerytura Valerego z Kijowa wynosi w przeliczeniu ok. 30 euro miesięcznie. (na dziś to już chyba ze 20 euro!) Z powodu wysokiej inflacji nie może sobie już na prawie nic pozwolić. Rząd w Kijowie uważał dotąd, że roczna stopa inflacji nie przekroczy 13 procent. Teraz skorygował swoje prognozy w górę, oczekując dwukrotnie wyższej stopy inflacji. Do pesymizmu skłania nie tylko wzrost inflacji; również kurczący się produkt krajowy brutto (PKB). Dlatego też ukraiński parlament zamierza 3 marca dokonać korekty budżetu przyjętego w grudniu 2014 roku. Cena gazu wzrośnie o 280 procent

  Lwią część skromnej emerytury Valeri przeznacza na prąd, wodę i ogrzewanie. Na inne wydatki nie starcza pieniędzy. Podobnie jak miliony Ukraińców dzień w dzień z coraz większym niepokojem śledzi wiadomości, żeby się dowiedzieć, co podrożało. Opłaty za ogrzewanie wzrosną wkrótce o 60 procent. Rząd myśli o znacznej podwyżce cen gazu. Valeria Hontarewa, prezes Narodowego Banku Ukrainy zapowiada, że cena gazu wzrośnie o 280 procent.

  Powodem tego stanu rzeczy są negocjacje w sprawie nowych kredytów, prowadzone z Międzynarodowym Funduszem Walutowym (MFW). Chodzi o pożyczkę w wysokości 17,5 mld dolarów. Ukraina pragnie rozciągnąć linię kredytową oraz przedłużyć okres trwania umowy kredytowej z dwóch do czterech lat. MFW gotów jest wyjść Ukrainie naprzeciw. Warunkiem jest jednak przeforsowanie przez Kijów między innymi podwyżek cen dla prywatnych gospodarstw domowych.

  Decyzja MFW ma zapaść z początkiem marca.

  Waluta Ukrainy leci w dół

  Ukraina od końca 2013 roku balansuje na skraju bankructwa. Już wtedy rząd prorosyjskiego prezydenta Viktora Janukowycza przyznał, że skarb państwa świeci pustkami.

  Po zmianie władzy w Kijowie i wybuchu konfliktu zbrojnego na wschodniej Ukrainie, sytuacja pogorszyła się dramatycznie. – Z powodu wojny, na Ukrainę nie zagląda żaden inwestor – powiedział DW Robert Kirchner z niemieckiej grupy doradczej przy ukraińskim rządzie. Również waluta Ukrainy hrywna szybko traci na wartości. Obecnie dolar kosztuje w Kijowie ponad 30 hrywien (pod koniec grudnia 17).

  Oszczędzają wszyscy

  Nie dość, że podwyższa się ceny, to ogranicza się również wydatki na cele socjalne. Na przykład minimalną emeryturę zamierza się podwyższyć dopiero w grudniu 2015 roku. – Po głosowaniu w parlamencie w sprawie nowego budżetu Ukraińcy będą musieli jeszcze bardziej zacisnąć pasa – oświadczył kijowski ekspert gospodarczy Andrij Nowak w rozmowie z DW. – Większa część społeczeństwa będzie żyć na granicy biedy – dodał. Obecna sytuacja martwi nie tylko emerytów, rencistów i ludzi o niskich dochodach; również ludzi lepiej zarabiających. Ihor i Maria, którzy nie przekroczyli jeszcze czterdziestki, mieszkają z trójką dzieci we własnym domu jednorodzinnym niedaleko Kijowa. Ihor jest drobnym przedsiębiorcą, żona zajmuje się dziećmi. Również oni się głowią, w jaki sposób zaoszczędzić jeszcze trochę pieniędzy. – Zastanawiamy się, czy nie warto by zainstalować kotła CO na biomasę, ale jest za drogi – mówi Ihor. – Albo zredukujemy zużycie gazu do minimum – dodaje.

  Wojna nieprzewidywalnym ryzykiem

  Obserwatorzy w Kijowie zadają sobie pytanie, jaki wpływ na nastroje społeczne może mieć pogarszająca się sytuacja gospodarcza w kraju. 1/3 mieszkańców Ukrainy gotowa jest jeszcze przez rok ponosić ofiary, ale pod warunkiem wdrożenia reform. Do tego wniosku dochodzi po przeprowadzeniu ankiety kijowskie Centrum Razumkowa. Jednak prawie tyle samo Ukraińców (29 proc.) straciło nadzieję. Twierdzą, że ich sytuacja już teraz jest nie do zniesienia.

  Ekonomiści ostrzegają przy tym przed wojną, jako nieprzewidywalnym ryzykiem. – Jeśli konflikt będzie się przeciągać, rząd będzie musiał zweryfikować wydatki na cele zbrojeniowe i spłacanie zagranicznych kredytów – uważa Andrij Nowak. Podobnego zdania jest Robert Kirchner: – Jeśli wojna się skończy, pieniędzy wystarczy. Ale trudno przewidzieć, kiedy to nastąpi. Na razie trwały pokój na wschodniej Ukrainie zdaje się być nieosiągalny. Nadto wielu obserwatorów wychodzi z założenia, że na wiosnę wybuchną nowe walki między prorosyjskimi separatystami i ukraińskimi siłami rządowymi.

  Lilija Rszoitskaja / Iwona D. Metzner Ps. Poprawili sobie nie ma co. Dali się podpuścić zachodowi czczymi obietnicami, o wstąpieniu do Unii i demokracji, a chodziło tylko o to by nie weszli do Unii Euroazjatyckiej z Rosją i innymi krajami ! Prawdziwi podżegacze i mocodawcy tego krwawego przewrotu na Majdanie siedzą teraz w Białym Domu i Pentagonie. To oni opłacili milionami dolarów i sam pucz i takich właśnie szczekaczy jeżdżących na Majdan. Nie zdziwię się jak za parę albo paręnaście lat wyjdą brudne konszachty i powiązania tych pseudo elit z CIA. Wyjdą na jaw kartony po margarynie i walizki wypełnione dolarami wręczane gdzieś pod stolikami. Valery ma na razie jak mówi 30 euro a ile maja ci co doprowadzili do puczu ?rozpieprzyli Ukrainę???? zapewne mają sute pensyjki, a ile mają ci co pomogli np. Sikorski??? czy ma chociaż 1 złotówkę mniej gdy rolnicy, sadownicy , przedsiębiorcy są na skraju upadłości??? Podobnie prożydobanderowskie pomioty Kaczyński, Tusk, Zalewski, Kowal, Bujak, Protasiewicz , Wolski i inni zwolennicy Majdanu??? Za kilka miesięcy upaińcy dojdą do (częściowo słusznego ) wniosku, że za ich nieszczęścia odpowiada Polska i Europa (trzeba było wy polityczne wieprze jeździć tam i drzeć ryja z majdanowej trybuny?). Jak myślicie przeciwko komu się wtedy obrócą? Przeciwko Niemcom, Francji, Hiszpanii, USA czy może tym z kim graniczą?Każdy rozsądny obserwator dostrzeże, że Unia JewroEuropejska i USA, sprawcy całego zamieszania ponieśli sromotną klęskę a szampana mógł z czystym sumieniem otworzyć jedynie Putin. „Nasze” meNdia przyjęły ten fakt sromoty zachodu spokojnie i relacjonowały nawet w sposób dość obiektywny, co ostatnio bardzo rzadko im się zdarza. No cóż… Widać, że nadzorcy przestawili im wajchę. No ale serwilistyczne presstytutki to jeszcze nie dziennikarze, pan płaci i wymaga. Co jednak takiego się stało, że Merkel i Holland wrócili na tarczy z Mińska? Choć jak dobrze się przyjrzeć to nawet oni mogą mówić o sukcesie. Jedynym prawdziwym przegranym jest czekoladowy król zbrodniarz, złodziej i jewrej Walcman/Prosiaczenko, który z pewnością dostanie srogą burę od swych USraelskich mocodawców. Z utratą stanowiska włącznie. Na sukces Rosji złożyło się kilka czynników i nie był to na pewno urok osobisty Putina. Europie nie zależy na wojnie z Rosją, do której dążą od dawna USA. Wprost przeciwnie – wymuszone na UE sankcje gospodarcze w stosunku do Rosji szkodziły oczywiście w jakimś stopniu Rosji ale głównie pogłębiły i tak już poważny kryzys w Europie. I paradoksalnie, egoistyczne interesy ekonomiczne Niemiec i Francji odsunęły na razie widmo poważniejszej konfrontacji zbrojnej na naszym kontynencie. Ale to jeszcze zbyt mało, żeby usprawiedliwić entuzjazm europejskich emisariuszy do zawarcia porozumienia w Mińsku. Wydaje się, że taki pomyślny rozwój sytuacji zawdzięczamy głównie niewielkiej Grecji, która moim zdaniem, była asem w rękawie Putina. W Grecji po ostatnich wyborach do władzy doszedł lewicowy rząd kierowany przez Alexisa Tsiprasa. Wygrali wybory bo postawili sprawę jasno – koniec zaciskania pasa wymuszonego przez tzw. trojkę i spłacania żydobanksterskich żydowskich pożyczek. Grecja wychodzi z Unii i zaczyna na nowo drukować drachmę. Taka perspektywa to koszmarny sen żydobanksterów i żydoeurokratów. Rozsypałby się misternie budowany, jewroeuropejski domek z kart. Byłby to precedens za którym mogłyby pójść inne państwa południa Europy, głównie Włochy i Hiszpania. Żeby jednak Grecy mogli poczuć się tacy mocni, by otwarcie warczeć na brukselskich panów musiały zaistnieć odpowiednie do tego warunki. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Rosja już od jakiegoś czasu zalotnie spogląda w stronę Grecji. To właśnie Grecy stawali okoniem w sprawie sankcji gospodarczych wobec Rosji. Całkiem niedawno oficjalną wizytę złożył w Helladzie rosyjski minister obrony narodowej. A Grecja to łakomy kąsek ze względu na swoje położenie geopolityczne. Postawiona pod murem mogłaby ulec zalotom Kremla i stracić swą unijną i natowską cnotę z rosyjskim niedźwiedziem. Grecja, mając wybór między komisarycznym zarządem postulowanym przez kanclerzycę Merkel a pomocą Rosji mogłaby niechybnie wybrać to drugie. Tym bardziej, że Chiny też łaskawym okiem spoglądają w ich stronę. Poza tym Grecy to Ortodoksi i bliżej im w sprawach wiary do Moskwy niż do Watykanu, który już bez żadnej krępacji poddał się euroentuzjastycznej dialektyce. Ustępstwa wobec Putina w Mińsku były bardzo niską ceną, którą zachód zapłacił bardzo chętnie bo scenariusz proponowany przez grecki rząd byłby prawdziwą katastrofą. Nie jakiś tam Donbas. Zresztą JewroUE w żaden sposób nie może się czuć stratna. Już zawieszono na czwartkowym posiedzeniu szefów rządów w Brukseli eskalację sankcji wobec Rosji. Francja dostarczy zakontraktowane Mistrale, przez co odzyska trochę twarz i nie straci wielu miliardów, które musiałaby wypłacić Rosji w formie zwrotu ceny zakupu i odpowiednio wysokich odszkodowań. Niemcy będą mogły z czasem wrócić do normalnych interesów. Będą doiły Ukrainę jak kiedyś, Rosja będzie doiła to co ugrała w tego pokera i wszyscy będą szczęśliwi. A za odbudowę zniszczonych działaniami wojennymi rejonów wschodniej Ukrainy zapłaci europejski podatnik bo Ukraina to już państwo bankrut, jeszcze bardziej teoretyczne niż Polska. Koszty już zapłacili i jeszcze długo będą płacić sami Ukraińcy, których USA wmanewrowały w wojnę domową i de facto pozwoliły Rosji na ekspansję. Płacić będzie także Polska za głupią i antynarodową politykę naszych zarządców, którzy okazali się pieskami łańcuchowymi USA. Jeśli JewroEuropa wróci do normalnych stosunków i interesów z Rosją to my z pewnością będziemy na szarym końcu. Przed nami będą z pewnością bardziej pragmatyczni i dbający o interes własnych obywateli Węgrzy, Czesi i Słowacy. Polacy jak zwykle zostaną z ręką w nocniku. Wielkim wygranym jest też Białoruś z tak obśmiewanym przez polskie media prezydentem Łukaszenką. Jeszcze niedawno marginalizowany wskoczył do pierwszej ligi europejskiej polityki podczas gdy nasze dyplomatołki mogły sobie oglądać wydarzenia w telewizorze. Jedynym pocieszeniem choć tak nie do końca jest fakt, że czekają nas niebawem wybory prezydenckie i parlamentarne i Polacy będą mieli okazję podziękować swoim włodarzom, być może teoretycznie tylko(choć już pewnie wyniki są ustalone w zaciszu gabinetów służb i PKW, bo to ich być albo nie być-dosłownie!. Ale jak znam życie to nic z tego nie będzie bo nie widać na razie na horyzoncie takich polityków i partii, którzy odważyliby się realizować polski interes. Jedyną wielką niewiadomą w tym dość optymistycznym rozwoju sytuacji są dalsze ruchy Dużym Izrahellem czyli USA. Czy przełkną porażkę czy dalej będą dążyć do eskalacji napięcia na Ukrainie. Ale o tym przekonamy się niebawem. Tutaj niestety mój optymizm się kończy. Nasze serwilistyczne media podkreślają jak jeden mąż, że porozumienie zawarte w Mińsku nie będzie trwało długo bo przecież „Putin to bandyta i nigdy nie dotrzymuje umów”. Osobiście uważam, że jeśli Amerykanie nie zrobią znowu przy użyciu swoich nazibanderowców jakiegoś świństwa jak ten z Majdanem to Rosji z pewnością nie zależy na zmianie ustalonych postanowień. Z jednego prostego powodu – bo jest to dla Rosji bardzo dobre porozumienie. I wcale nie dlatego, że Rosjanie lubią dotrzymywać umów – robią to jak wszystkie inne mocarstwa wtedy gdy im się to opłaca. Taka jest już natura bycia mocarstwem. A Grecja? Pewnie się nie obrazi na taki rozwój sytuacji bo co się odwlecze to nie uciecze. Nawet jeśli chwilowo Grecy zostali przehandlowani w Mińsku to opcja zbliżenia z Rosją będzie cały czas aktualna i Rosja jeszcze nie raz zagra tą kartą. Tylko na kogo będą teraz pluli „partyzanci wolnego słowa”? Będą musieli poczekać na nową zmianę wajchy.

 69. Mściciel z 27 WDP AK said

  Jewrej Niemcow w swoim towarzystwie. Może to Julcia zleciła zabójstwo z zazdrości?……

 70. Mściciel z 27 WDP AK said

 71. Mściciel z 27 WDP AK said

  Za to zleciła zabójstwo 🙂

 72. Mściciel z 27 WDP AK said

 73. Mściciel z 27 WDP AK said

  Cha ha ha:)))……….

 74. Mściciel z 27 WDP AK said

 75. victor said

  Ten kraj nawet teoretycznie nie istnieje…

 76. Mściciel z 27 WDP AK said

  Na rzeczonym filmiku z Tokio najlepsza jest 24 sekunda. „Ja p…….lę!” – komentarz kogoś z obsługi wizyty. Po prostu bezcenne.

 77. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 75 Jedno jest pewne – niezależnie od tego, czy gajowy wygra w maju, czy nie – największym osiągnięciem jego prezydentury już na zawsze pozostanie skok na krzesło w japońskim parlamencie !!!

 78. Mściciel z 27 WDP AK said

  Było o nędzy na upadłej już upainie teraz o polskiej nędzy na POnoć zielonej wyspie ze szczawiem i mirabelkami w tle!Ponad milion Polaków żyje w skrajnej nędzy! nad milion Polaków żyje w skrajnej nędzy — wynika z najnowszych badań TNS Polska wykonanych na zlecenie Krajowego rejestru Długów. Natomiast co piąty Polak musi zacisnąć pasa, by starczyło mu na bieżące wydatki. 4 proc. badanych nie ma pieniędzy na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Oznacza to, że 1,26 mln osób w Polsce żyje w skrajnej nędzy. Są to najczęściej osoby z wykształceniem podstawowym lub zasadniczym, mieszkające na wsi. Najliczniejszą grupę wśród najuboższych stanowią bezrobotni i emeryci. 20 proc. Polaków musi ciąć koszty i kombinować jak w skromnych warunkach przeżyć do pierwszego. Najwięcej takich osób jest na Mazowszu, Podkarpaciu oraz Śląsku. Najlepiej natomiast żyje się w Wielkopolsce. Połowa ankietowanych przyznaje, że pieniędzy im wystarcza, jednak daleko im do beztroskiego wydawania środków. Natomiast 7 proc. Polaków twierdzi, że nie brakuje im na nic. Mimo pozytywnych akcentów, dane dotyczące biedy są szokujące i przygnębiające. Ciekawe czy rząd zdecyduje się wspomóc najuboższych, czy wciąż nie będzie zauważał problemów głodowych emerytów i wysokiego bezrobocia?
  lap/warminskomazurskie.naszemiasto.pl Ps. Pytanie jeszcze w jaki sposób przepytano tych ludzi w sondażu? Jeśli przez telefon, to dane mogą być mocno zafałszowane. Pod mostami zazwyczaj brak telefonów.

 79. Mściciel z 27 WDP AK said

 80. Mściciel z 27 WDP AK said

  http://wpolityce.pl/polityka/235510-chodz-szogunie-i-zdeptany-fotel-spikera-wpadka-bronislawa-komorowskiego-oczami-internautow-zobacz-memy

 81. victor said

  To najwyrazniej jakas wycieczka z osrodka dla czubkow…Jaki rezydent i caly ten syf zbierajacy na pawia…Takie tez spoleczenstwo czubow.

 82. Mściciel z 27 WDP AK said

  Rosja – W Moskwie zastrzelono żyda Niemcowa. (tzn. 27.02.2015) o 23:40 został czterema strzałami zastrzelony w Moskwie, na Bolszym Moskworieckim, polityk, żyd Boris Niemcow (Boruch Neuman). Rozpoczęto dochodzenie karne. Prezydentowi Federacji Rosyjskiej Władimirowi Putinowi, natychmiast przekazano informację o zabójstwie. Zlecił on MSW, Komisji Śledczej FR i FSB, zbadanie zabójstwa Borisa Niemcowa. Dziewczyna z którą znajdował się Niemcow w chwili zabójstwa to obywatelka Ukrainy. Jak już wyjaśniliśmy, niedawno latała ona z Moskwy do Szwajcarii w celu przeprowadzenia aborcji dziecka, które miała z politykiem.

  Nie wykluczamy, że mógł mieć miejsce, z tego powodu, konflikt domowy, zauważa informator na wysokim stanowisku w organach ścigania. Mowa jest o modelce Annie Durickiej, która była jedynym świadkiem zabójstwa polityka. Według LifeNews aborcję opłacił także Niemcow.

  Ponadto śledztwo nie wyklucza, że przyczyną zabójstwa mogły być także pieniądze, które zabity polityk otrzymywał od sponsorów z za granicy. Boris Niemcow nie raz jeździł na Ukrainę i tam aktywnie kontaktował się z przedstawicielami, tak zwanej, „partii wojny”, której celem jest obalenie władzy w Rosji. Oni mogli przekazywać mu środki na destabilizację sytuacji w Rosji.

  Za te pieniądze ukraińscy partnerzy Niemcowa mogli oczekiwać od niego działania nakierowanego na rozbicie społeczeństwa rosyjskiego. Ale nie tylko rozbicie nie nastąpiło, wręcz przeciwnie, nastąpiła konsolidacja rosyjskiego społeczeństwa. Rozumiejąc, że ich oczekiwania się nie spełnią, sponsorzy Niemcowa mogli usunąć polityka niezdolnego do realizacji ich planów, mówi jeden z członków grupy śledczej. W rezultacie strzałów poszkodowany doznał złamania żeber, pociski uszkodziły najważniejsze organy i śmierć nastąpiła w ciągu 2 minut. Pierwszy pocisk trafił w szyję i przeszedł po stycznej w głowę, drugi pocisk w płuco łamiąc przy tym żebra, trzeci pocisk trafił w serce, czwarty pocisk trafił w wątrobę i żołądek, powiedział informator LifeNews, a przyczyną śmierci według wstępnej diagnozy był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu.

  Trochę historii z jego geszefciarskiego macherstwa.

  Będąc gubernatorem obwodu niżnogorodskiego w 1995 roku Niemcow wydał regulacje naruszające prawa RSFSR o zamówieniach i inwestycjach zagranicznych. Na podstawie swoich regulacji sprywatyzował on Wołochniński Kombinat Celulozowo-Papierniczy, który nabyła niewielka firma niemiecka. Zapłaciła ona mniej niż 7 milionów dolarów co było 40-krotnie poniżej wartości rzeczywistej przedsiębiorstwa.

  Dokumenty podpisał osobiście Niemcow. Stała za tym obecna żona jego przyjaciela Borisa Brewnowa. Przez długi czas szefowała ona eurazyjskiemu oddziałowi amerykańskiej fundacji „Wyzwania tysiąclecia” budując demokrację za pieniądze Departamentu Stanu USA.

  W 1994 roku Niemcow dał stoczni rzecznej „OKA” bezpodstawną gwarancję na kredyt przez co wyrządził obwodowi niżegorodskiemu szkody finansowe na kwotę 19,9 milionów dolarów. Przelobbingowany program „Piensionnaja nieft” – budżet funduszu emerytalnego stracił 167 milionów rubli, około 200 tysięcy ludzi zostało pozbawionych miesięcznej emerytury.

  W przeciągu swojego życia politycznego był blisko z żydem Bieriezowskim. W 1997 roku ta bliskość spowodowała, że Niemcow został mianowany na stanowisko wicepremiera. Dało to mu możliwość podpisania z Japonią porozumienia o współpracy w dziedzinie połowów i przetwórstwa żywych zasobów morskich, które to porozumienie zezwalało japońskim rybakom na połowy w granicach wód terytorialnych Wysp Kurylskich bez przestrzegania prawodawstwa rosyjskiego. Tym samym podarował, w rzeczywistości, Japonii część suwerenności Rosji. Strata wynikła z tego porozumienia stanowi nie mniej niż 10 miliardów dolarów.

  To tylko kilka faktów z biografii naszego bohatera. Tym sposobem szkody wyrządzone przez Niemcowa w okresie sprawowania przez niego władzy, wyniosły 370 miliardów rubli na rok 2013.

  Za: http://judastruth.livejournal.com/273154.html

 83. Mściciel z 27 WDP AK said

  [Marsze żałobne w Rosji po śmierci opozycjonisty. Pogrzeb Niemcowa 3 marca. Co naj­mniej 20 tys. osób uczest­ni­czy w zor­ga­ni­zo­wa­nym dzi­siaj w Mo­ski­we przez an­ty­krem­low­ską opo­zy­cję mar­szu ża­łob­nym, po­świę­co­nym pa­mię­ci Bo­ry­sa Niem­co­wa, za­mor­do­wa­ne­go w pią­tek wie­czo­rem w sto­li­cy Rosji. Pa­mięć za­bi­te­go opo­zy­cjo­ni­sty czczą rów­nież miesz­kań­cy Sankt Pe­ters­bur­ga.]Tylko naiwny uwierzy w te bajki: Tia! Facet zginął w piątek przed północą, a dzisiaj na marszu mają już mnóstwo plakatów z jego podobizną! Szybko zdążyli zrobić te plakaty, biorąc pod uwagę, że użyto kolorów (co opóźnia ich wyprodukowanie), poza tym plakaty muszą wyschnąć ze dwa dni, bo nie można ich na szybko suszyć (będą pęcherze, farba się nie będzie trzymać), więc musiały być wykonane przynajmniej na początku ubiegłego tygodnia albo wcześniej. Jakiś „jasnowidz” zapewne przewidział wcześniej, że go zastrzelą, i na wszelki wypadek mieli już przygotowane plakaty! Wierzcie dalej propagandzie, zamiast samodzielnie myśleć! Przed chwila rozmawiałem przez tel. z kolegą z Moskwy… hmmm to tysiące to brzmi dumnie.. ale tylko brzmi jest około 1000 osób .. pozostali to gapie i tyle… ale „nasza” TV ..:) jak zwykle obiektywna.. (Boruch Neuman) Niemcow w Rosji cieszy się złą sławą / tak jak u nas żyd Balcerowicz który sprzedał Polskę, tak i (Boruch Neuman)Niemcow sprzedawał Rosję za Jelcyna i był umoczony w lipne prywatyzacje..czytaj złodziejstwa o łapówkach nie wspomnę.. Putin odciął tego człowieka od koryta.. i stąd złość.. 🙂 fajne jest to, że każdy żydowski i nie tylko krętacz, złodziej czy to u nas, upadłej już Upainie, etc… czy w Rosji.. jak łapią go to grzmi, że jest opozycjonistą :))

 84. Mściciel z 27 WDP AK said

 85. Ali Baba said

  ad 83 B. dziękuję za wszystkie wpisy z taką wiedzą i cierpliwość w jej propagowaniu..Pozdrawiam serdecznie..!

 86. Mściciel z 27 WDP AK said

  Zanim zapalisz świeczkę za Niemcowa. Dobrze pomyśl nad naszymi tragediami.

  Potępiać należy każdą śmierć zadaną gwałtem i przemocą jak również bezprawiem. Zabójstwo Niemcowa w Rosji jest olbrzymią tragedią. Nim uwierzymy lub sami wydamy wyroki, zastanówmy się dobrze nad tym, co próbują wmówić nam media. To te same media, które dzień w dzień sączą wrogą propagandę, nie zapominajmy o tym. To wydarzenie jest osią przekazu wszystkich wiadomości i newsów. Zapytuję zatem gdzie były wszystkie te ośrodki, autorytety i politycy światowi, kiedy działy się rzeczy znacznie dla nas ważniejsze.

  Jakie?

  Pozwolę przypomnieć w krótkim podsumowaniu:
  „1. Chorąży Stefan Zielonka, rok 2009 – szyfrant w kancelarii premiera. Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do najściślejszych danych – zwłoki znaleziono w Wiśle.
  2. Prof. Stefan Grocholewski – ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY. “Zmarł” 31.03.2010 r.
  3. Grzegorz Michniewicz – dyr. Kancelarii Tuska. „Powiesił się” 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.
  4. Mieczysław Cieślar, “zginął w ”wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r. Miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A. Plicha po katastrofie.
  5. Krzysztof Knyż – operator Faktów,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku. Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r.Śmierć całkiem przemilczana.
  6. Prof.Marek Dulinicz – szef grupy archeologicznej – zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.
  7. Eugeniusz Wróbel – wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem. Poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego “chorego psychicznie” syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.
  8. Ryszard Kuciński – prawnik A. Leppera – “zmarł” w maju 2011 r.
  9. Wiesław Podgórski – był doradcą A. Leppera, gdy ten był ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011 r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.
  10. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych. 11. Róża Żarska – adwokatka Leppera – “zmarła” w lipcu 2011 r. w Moskwie.
  12. Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia.
  13. Andrzej Lepper – „zmarł” 05.08.2011 Znaleziony we własnym biurze w Warszawie. „Sam się” pobił a następnie powiesił.
  14. Wszyscy z Casy
  15. Henryk Szumski (6.04.1941 – 30.01.2012) – generał broni WP, szef Sztabu Generalnego, członek Rady Bezpieczeństwa Narodowego
  16. Leszek Tobiasz (1957 – 10.02.2012) – niewydolność układu krążenia, pułkownik WSI, główny świadek w tzw. aferze marszałkowej (dotyczyła przekrętów Komorowskiego)
  17. Wszyscy w „katastrofie” smoleńskiej.
  18. Były generał GROMU Sławomir Petelicki.”

  Ta ponura wyliczanka jest autorstwem anonimowego komentatora, który trzeźwo zauważył asymetrię-tzw. opinii światowej, która palcem nie kiwnęła gdy w Polsce działy się rzeczy znacznie bardziej odrażające. Dlatego powtarzam, że rzeczy nie są takimi jakie się je przedstawia.
  Być może czas wyjaśnienia naszych narodowych tragedii jest już bliski. Najgorsze jest to, że nie zależy to od nas, ponieważ my, zostaliśmy zwasalizowani do roli niewolniczej. Tytułem uzupełnienia:
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/03/01/zabojstwo-niemcowa-putin-juz-3-lata-temu-ostrzegal-przed-dokladnie-tego-typu-operacja-pod-falszywa-flaga/

 87. Mściciel z 27 WDP AK said

  Ja się cieszę że zdechł sukinsyn. Mam nadzieję że po nim pójdą następni. Likwidacja takich degeneratów jak Niemcow jest słusznym zadaniem dobrych ludzi. Ci którzy się temu sprzeciwiają sami się demaskują jako sługi szatana. Jakiś Niemcow? Przecież to kanalia, kryminalny odpad, którego już dawno należało zarżnąć. To śmieci niegodne nazywać się ludźmi. Żądni krwi i złota, za każdą cenę, matkę by taki sprzedał za uncję złota. W Rosji gdy Niemcow był wicepremierem nie było ŻADNEJ demokracji, był brutalny terror wzorowany na bolszewij (uzbrojone gangi oligarchów nie znały litości) , mordowali masowo tych myślących ludzi co się ich zbrodniom publicznie sprzeciwiali. Gdy tysiące zwykłych Rosjan marło w ciszy (wymrażanie miast, bo oligarcha ukradł pieniądze na węgiel, dzieci marły z mrozu). Niemcow to popierał i w ramach rozwoju liberalizmu postulował pogłębiać.

  https://prawda2.info/viewpost.php?p=201812

  Dobrze że zdechł sukinsyn. Takim trzeba podrzynać gardła tępym kozikiem i nie mieć wyrzutów sumienia. Oni na to zasługują, na drogę do piekła. A dla tych młodszych. Starsi pewni pamiętają jak za Jelcyna została rozpędzona Duma, jak najbardziej demokratycznie wybrana ( nikt nie miał zastrzeżeń). Dywizja czołgów otworzyła ogień po budynki Dumy. Specjalna jednostka AT Alfa odmówiła wykonania rozkazu pacyfikacji Dumy, bo oni nie są od strzelania do posłów i ich sekretarek. Ale zdegenerowany i pełen obłudy Zachód się zachwycał jak to zwycięża w Rosji demokracja. Zachodnim degeneratom, alfonsom o pedofilom śmierć po trzykroć.

 88. Mściciel z 27 WDP AK said

 89. Mściciel z 27 WDP AK said

  Zabójstwo Niemcowa: Putin już 3 lata temu ostrzegał przed dokładnie tego typu operacją pod fałszywą flagą. Już w lutym 2012 roku (trzy lata temu!) Putin ostrzegał Rosjan przed dokładnie tego typu operacją pod fałszywą flagą, jaka właśnie miejsce. Jest nią zamordowanie Niemcowa. Zobaczcie sami: [W tym nagraniu prezydent Putin, prawdopodobnie odpowiadając na czyjeś pytanie, dotyczące prowokacji, mówi, że w kontekście ataku pod fałszywą flagą podczas przeróżnych zgromadzeń ma nadzieję, że nikt nie przekroczy tej granicy, i że wszystko będzie się odbywać z poszanowaniem prawa, podobnie, że nie powiodą wszelkie ewentualne próby sprowokowania służb porządkowych. Mówi też, że siły, które dążą do pełnych przemocy starć, są nawet gotowe kogoś poświęcić, by następnie móc oskarżyć władze.

  – Znam te metody i taktykę, próbowali ją uskuteczniać przez ostatnie 10 lat, głównie ci operujący z zagranicy – mówi dalej. – Wiem to na pewno, to fakt. Oni nawet szukają takiego, „z którego zrobiliby męczennika”, kogoś na swój sposób sławnego. Sami go palną […] a później oskarżą rząd. Są ludzie, którzy są do tego zdolni, nie przesadzam tutaj – kontynuuje. Putin wyraził też nadzieję, że nikt z tych, którzy naprawdę chcą poprawić sytuację w kraju i będą brali udział w jakichś zgromadzeniach czy demonstracjach, nie da się nabrać na tę sztuczkę. – przyp.]

  Zwróćcie uwagę, że rosyjskie słowo „prowokatsija” często jest tłumaczone jako „prowokacja”, co nie jest błędne, jak długo zdajecie sobie sprawę, że po rosyjsku „prowokacja” może oznaczać też „fałszywą flagę”, jak ma to miejsce w tym kontekście. Putin wyraźnie ostrzega przed „ofiarą” fałszywej flagi.

  […]

  Jeśli chodzi o „liberalną” czy „demokratyczną” „pozasystemową” opozycję, to właśnie ogłosiła, że planowane protesty zamieniają w manifestację żałobną. Wcześniejszy post Sakera na ten temat:

  Z ostatniej chwili: Operacja pod fałszywą flagą w Moskwie!

  W Moskwie został zastrzelony Borys Niemcow. Był jednym z najbardziej charyzmatycznych przywódców „liberalnej” czy „demokratycznej” „pozasystemowej” opozycji w Rosji (proszę zrozumieć, że w kontekście Rosji „liberalny” czy „demokratyczny” oznacza pro-amerykański, czy wręcz kierowany przez CIA, a „pozasystemowy” oznacza: zbyt mały, by dostać choćby jedno miejsce deputowanego w Dumie). Zastrzelono go na kilka dni przed zapowiadaną demonstracją tej samej „liberalnej” czy „demokratycznej” „pozasystemowej” opozycji, do jakiej miało dojść 1 marca.

  Jak już wcześniej wielokrotnie wyjaśniałem na tym blogu, „liberalna” czy „demokratyczna” „pozasystemowa” opozycja w Rosji ma poparcie gdzieś w granicach 5% (maksymalnie). Inaczej mówiąc – jest politycznie „martwa” (dokładniej na temat w artykule: From Napoleon to Adolf Hitler to Conchita Wurst). W nadziei na zgromadzenie na ulicach większej ilości ludzi „liberalna” czy „demokratyczna” „pozasystemowa” opozycja zawiera sojusze z ultranacjonalistami (zazwyczaj są to użyteczni dla CIA idioci) i działaczami na rzecz homoseksualistów (również użytecznymi dla CIA idiotami). Najwidoczniej to nie wystarczyło.

  A teraz, w „idealnym” momencie, został zamordowany Niemcow.

  Wszyscy wiemy, jaka będzie reakcja anglosyjonistów i ich maszyny propagandowej. To będzie dokładnie tak, jak w przypadku lotu MH-17: Morderca Putin!!! Demokracja Zastrzelona!!! Wolność Zamordowana!!! itd, itp.

  Nie mam najmniejszej wątpliwości, że albo jest to fantastycznie nieprawdopodobny, lecz zawsze możliwy przypadek naprawdę dużego pecha Putina i Niemcow został zastrzelony przez jakiegoś wariata albo bandytę, albo była to całkowicie typowa, przeprowadzona przez Zachód operacja pod fałszywą flagą: bierzesz skończonego polityka, który utracił resztki wiarygodności w oczach każdego z IQ powyżej 70, i robisz z niego na poczekaniu „męczennika wolności, demokracji, praw człowieka i cywilizacji”.

  A przy okazji, jeśli, jak jestem przekonany, jest to operacja pod fałszywą flagą, to sądzę, że będzie oszałamiającym sukcesem na Zachodzie i totalną klapa w Rosji: teraz Rosjanie potrafią już na kilometr wyczuć tego typu zasadzkę, a od czasu historii z MH-17 wszyscy oczekiwali operacji pod fałszywą flagą. Więc jeśli przyniesie to jakikolwiek skutek, to będzie to wzrost wrogości Rosjan wobec Zachodu i zjednoczenie się ich wokół Putina. W Imperium będzie to jednak coś ogromnego, większego niż Politkowska i Litwinienko razem wzięci. Powstanie nagroda „Niemcowa”, gdzieś (w Warszawie?) stanie pomnik Niemcowa, w USA Kongres przyjmie „uchwałę Niemcowa” z tradycyjnym pakietem podsycającego „żywotu świętego demokraty”.

  Co martwi mnie najbardziej, to fakt, że służby bezpieczeństwa Rosji nie spodziewały się tego i pozwoliły żeby się stało. Jest to duży błąd FSB, dla której wiele teraz będzie zależało od znalezienia sprawcy. Spodziewam się, że znajdą tylko jakiegoś oszołoma, jelenia, któremu nie będzie można udowodnić żadnych powiązań z zachodnimi służbami i który – najidealniej – być może utrzymywał nawet jakieś kontakty ze służbami Rosji (jak Andriej Ługowoj).

  Jeśli zaś chodzi o „liberalną” czy „demokratyczną” „pozasystemową”, to pewnie zmieni nadchodzące protesty w „hołd dla Niemcowa”, gromadząc tym samym więcej ludzi na ulicach.

  Dziś wieczorem ktoś dostanie awans w Langley [w slangu agentów: główna siedziba CIA]

  The Saker

 90. Mściciel z 27 WDP AK said

  THE VINEYARD OF THE SAKER http://vineyardsaker.blogspot.ch/2015/02/breaking-news-false-flag-in-moscow.html

 91. Mściciel z 27 WDP AK said

  Modelka zeznała, że sprawcy strzelali z samochodu. Natomiast z monitoringu widać prawdopodobnego sprawcę czekającego na Niemcowa. Jeśli by zabójca/cy strzelał/li z samochodu, to rozrzut pocisków byłby duży i trafienie osoby towarzyszącej ofierze, jest większe niż prawdopodobne. W tym przypadku na 7 strzałów, 4 były trafne. Byli wojskowi swoje wiedzą, że strzelając z broni krótkiej, do celu na odległość 25 metrów , można nie trafić. Więc zeznania świadka, dla mnie są wątpliwe. Albo zabójca był z kręgu ofiary, albo z kręgu świadka. Pytam: a czy jego żona ma alibi? I też dużo mi daje do myślenia czas jaki upłynął od przyjazdu policji. Aż 11 minut przy murach Kremla. Jak mówią „ryba tylko nie bierze”. Każdego można przekupić, kwestia tylko, na ile się ceni skorumpowany i jakie ponosi ryzyko. Ja dziś słuchałem w „zetce” jak przedstawiciel SLD stwierdził, że to może nie Putina wina, że te posądzenia mogą, podkreślam mogą być, bezpodstawne? Myślałem, że inni mu oczy wydrapią! Został zakrzyczany i głupio wyśmiany! Resortowej Olejnik chyba piana z pyska szła! Nie myślicie, że ludzie boją się wyrażać inne poglądy? Sądzę , że naiwnych jest coraz mniej, bo kto myślący jest w stanie uwierzyć, że Putin zlecił zabójstwo przeciwnika politycznego? Musiałby być kompletnym idiotą. Przecież wiadomo było, że zachodnie media i politycy w rodzaju naszych nawiedzonych „orłów ” zrzucą odpowiedzialność za tę śmierć na Kreml, a to Putinowi w obecnej sytuacji politycznej jest najmniej potrzebne. Mało tego, nic gorszego nie mogło mu się teraz przytrafić! Ewidentne jest to kolejna zaplanowana prowokacja służb zachodnich, obliczona na zdestabilizowanie sytuacji w Rosji. Próba rozsadzania kraju od środka; marsze, demonstracje, rozruchy, w nadziei, że przerodzą się w coś więcej. USA mają to przećwiczone w wielu częściach świata ( polecam serię, która leci obecnie na Planete+ – Historia St. Zjedn.). Wracając do (żyda i złodzieja Borucha Neumana)Niemcowa – miał poparcie w granicach błędu statystycznego. Putin nie miał powodu go zabijać – a nawet gdyby rzeczywiście chciał to zrobić, to stałoby się to po cichu (nie na ulicy opodal Kremla na oczach ludzi i kamer). Człowiek po prostu znikłby i koniec. Putin może zorganizować wybory w dowolnym momencie i ma wygraną w pierwszej turze. (żyd i złodziej Boruch Neuman)Niemcow miał dowody na zaangażowanie Rosji na Ukrainie? A którego Rosjanina takie dowody obchodzą – oni są dumni z tego, że ich kraj odrodził się jako militarne mocarstwo. Oni doskonale wiedzą, że Rosja jest zaangażowana na Ukrainie i bez tych dowodów. I mają to gdzieś. (żyd i złodziej Boruch Neuman)Niemcow dla Putina nie był żadnym zagrożeniem ani konkurentem. To był polityczny folklor. I jeszcze jedno – bardzo znamienne: jakoś Obama, Merkel czy Saakaszwili nie są zdumieni i nie potępiają władz rządzących Ukrainą, nie wzywają ich do szybkiego śledztwa i wyjaśnień w sprawie zabójstwa w Kijowie ukraińskiego parlamentarzysty Czeczetowa, który stał w opozycji do banderowskiej władzy. Mało tego, niemal nikt o tym słyszał, media prawie nie wspomniały o tym zabójstwie! Natomiast kiedy w perfidnej prowokacji został zamordowany opozycjonista w Moskwie, to cały „demokratyczny”, zachodni świat włącznie z polskojęzycznymi politykierami aż pieje z oburzenia. A w przypadku Czeczetowa zupełna cisza, co za cynizm, obłuda i hipokryzja!!!

 92. Mściciel z 27 WDP AK said

 93. Mściciel z 27 WDP AK said

  Deputowany Rady Najwyższej z ramienia Frontu Ludowego złożył projekt ustawy zabraniającej,pod karą pozbawienia wolności do lat trzech, krytykowanie władzy.

  Oficjalnie nazywa się to poważanie autorytetu państwa(u nas w jewrodemokraturze już to jest!!! ja już zaliczyłem za to 15 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata + grzywna + koszta!)

  http://vz.ru/news/2015/3/1/732038.html Żydobanderowiec, zbrodniarz, złodziej Jaceniuk przyznał że Ukraina płaci więcej odsetek zachodnim kredytodawcom niż samych kredytów!!! długi Ukrainy, m.in.
  – na rzecz Rosji: kredyt (prócz starych długów za gaz) = 3 mld dolarów + 160 mln odsetki. Ten kredyt wziął – zdaje się – prez. Janukowicz na początku swej kadencji. I jest tylko tyle. Wspaniałomyślni są ci Słowianie (w tym wypadku Rosjanie). Aż zanadto!
  Inna rzecz, iż Ukraina będzie musiała ogłosić bankructwo. Najwięcej wtedy stracą Soros i niestety i Rosja.

 94. Mściciel z 27 WDP AK said

  Niezalezna.pl: banderowcy walczą o naszą wolność :
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/publicysta-portalu-niezaleznapl-ukraincy-walcza-takze-o-nasza-wolnosc W Ameryce działają tajne miejsca przesłuchań w których giną ludzie i łamane są konstytucyjne prawa obywateli. Historie w których obywatela porywa tajna policja isłuch po nim zaginął, tortury inie respektowanie praw konstytucyjnych wydają się być elementem świata totalitarnego, bezwzględnych dyktatur czy bananowych republik. Ten jednak obraz zarysowuje się w sercu Stanów Zjednoczonych, gdzie oddziały policji organizują tajne miejsca przesłuchań o których nikt nie wie.Jak podał 24 lutego Guardian „Policja w Chicago prowadzi nieoficjalny ośrodek przesłuchań, uniemożliwiając by zaaresztowani Amerykanie byli znalezieni przez rodziny lub adwokatów. Prawnicy stwierdzają, iż jest to krajowy odpowiednik tajnych ośrodków CIA.””Placówka, znajdująca się w nieopisanych zabudowaniach po zachodniej stronie Chicago znana jako Plac Homan,…

  dalej.. http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_ameryce_dzialaja_tajne,p1957114847 Ciągłość władzy. „Władzy” raz zdobytej nie oddamy. #3
  Trzecia część artykułu dr Jerzego Jaśkowskiego na temat zawiłości historycznych, oraz mitu odnoszącego się do pochodzenia współczesnych żydów…

  … dalej http://www.prisonplanet.pl/kultura/ciaglosc_wladzy,p2039518162 Co Polacy myślą o Majdanie? Zachwytowi mediów i polityków w Polsce czczących pierwszą rocznicę kijowskiego Majdanu nie towarzyszy podobny zachwyt zwykłych Polaków. Oto tylko garść opinii internautów z portali Onet.pl:

  „Co wiemy o Majdanie? Ano to, że 20 tys. ludzi narzuciło swoją wolę 45 milionom. Wiemy też to, że obalono siłą prezydenta, który nie chciał strzelać do swoich obywateli (co nie przeszkodziło jego następcy to robić). Wiemy też, że bez mieszania się USA w sprawy Ukrainy tam już dawno byłby pokój i Ukraina byłaby cała. A tak, to mamy dokładnie to, co mamy: śmierć tysięcy ludzi i wielki exodus idący w miliony… Ponadto Ukraina nie istnieje, jej pieniądz stracił na wartości około 80 % (w stosunku do dolara), z uporem maniaka, stwierdza, że rzezi wołyńskiej nie było, straciła obszary zasobne w surowce, jest skłócona ze wszystkimi sąsiadami (od których żąda ich ziemi wraz z ludnością)”.

  „Obalili dyktaturę a teraz mają demokrację, śmieszne to takie i żałosne. Mają przymusowe powołanie mężczyzn do 50 roku życia, perspektywę stanu wojennego, inflację, media zamykane za krytykę władz, ministrów sprowadzanych z innych państw, oligarchów przy korycie koszernego pochodzenia. Najgłupsza rewolucja jaką wiedziałem”.

  „Dajcie sobie spokój z ta propagandą. Przez ostatni rok co nieco wypłynęło na światło dzienne na temat „kulis” Majdanu, tego kto strzelał, i skąd się wzięła „niebiańska sotnia”… Wystarczy sobie poczytać raport dr Iwana Kaczanowskiego z uniwersytetu w Ottawie, czy choćby ostatni wywiad na BBC z jednym ze snajperów”.

  „Co za brednie, tam miała miejsce paskudna, zbrodnicza prowokacja, banderowcy strzelali zarówno do „swoich”, jak i do Berkutu, by wywołać społeczne poruszenie. Dziś ta sama banda morduje Rosjan zamieszkujących Donbas, po drodze pali żywcem Rosjan w Odessie, kiedyś przeciętny obywatel tego nieszczęsnego terytorium to zrozumie (być może)”.

  „Jakieś „niebiańskie sotnie”. Jak słyszę lub czytam, to określenie morderców z Wołynia i nazwanie niebiańskimi tych, co się dali podprowadzić na tzw. Majdanie, to uważam, że polskie media, albo polskojęzyczne, jak to niektórzy uważają, potraciły zdrowy rozum. Że to w ogóle podchwyciły i podbijają ten psychologiczny bębenek. A opamiętanie i trzeźwa ocena tego „cośmy narobili”, przyjdzie może niebawem do Ukraińców. Chociaż do co niektórych, np. wojskowych”.

  „Do Was polskie stronnicze pismaki!!! Co normalni Ukraińcy zyskali na Majdanie?! Odpowiedzcie ignoranci – co zyskali? Co zyskał świat dzięki tej rozróbie – którą finansowali i podgrzewali i dalej finansuje i podżegacze?

  Pismak pisze, że na Majdanie narodziła się wolna Ukraina. Ciekawe spostrzeżenie, bo gdy poprzednio były wybory itd., a wszystko to Ukraińcy zmarnowali, to nie była wolna. Bo demokracja, jak wiadomo, jest wtedy, gdy my mamy rację. Itd, itp. Niech żyje obiektywizm pismaków”.

  „Dlaczego ten pan nie wspomina o tym, że na Majdanie grasowali snajperzy strzelający do obydwu stron? Dlaczego nie zastanawia się, co to byli za ludzie, skąd i kto im płacił? Nie wspomina o słynnej nieopatrznej rozmowie telefonicznej mówiącej o tym? Dziś rano w jedynce był wywiad z takim autentycznym majdanowiczem. On mówi wprost, że Majdan nie walczył o to, aby władzę objęli starzy oligarchowie. I że wierzy w to, ze niedługo dojdą do władzy ci autentyczni, ideowi. Może wreszcie nasi pismacy zaczną pisać więcej prawdy. Za dużo to nie popiszą, bo ich wyrzucą z roboty”.

  „Jak tę rocznicę obchodzi Jarosław Zbawiciel, który pod łokciem Kliczki u boku Tiahnyboka dzierżąc w dłoni flagę narodową Ukrainy maszerował dziarsko w pochodzie, wprzódy zdzierając gardło: „Sława Ukrainie”! Na co lud ukraiński mu wdzięcznie odpowiedział: „Herojam sława”! Czy znowu Jarosław Zbawiciel na kogoś obrażony, czy znowu omdlał?”.

  „Jedno wielki kłamstwo i propaganda. Majdan był zbrojnym przewrotem sfinansowanym przez USrael zorganizowanym przy pomocy UE, gdzie jedną z głównych ról odgrywała Polska z Sikorskim na czele. To tak krótko jednym zdaniem”.

  „A ja bym napisał: to dzień, który był początkiem wojny po nielegalnym obaleniu legalnie wybranego Prezydenta przy aprobacie państw, które noszą na sztandarach hasła o demokracji. Tak się kończą jakiekolwiek odstępstwa o demokratycznych procedur. Szkoda zwykłych ludzi którzy chcą tylko normalnie żyć”.

  „A ta Niebiańska Sotnia to wreszcie kto, ci, którzy walczyli na Majdanie czy ci, którzy strzelali im w plecy?”

  „To był najczarniejszy dzień w historii Ukrainy. Dali się podpuścić ludziom, którzy swoje dobro przedkładali nad dobro Narodu. Na Majdanie grupa uzurpatorów nie przemawiała w imieniu całego Narodu. Przemawiała w imieniu oligarchów (Poroszenko, Timoszenko, Kliczko i wielu innych), którzy widzieli swoją świetlaną przyszłość po zamachu stanu. Pielgrzymowicze z Polski na Majdan mają również na sumieniu cierpienie i śmierć tylu Ukraińców mają na sumieniu”.

  „W „czarny czwartek” zginęło 75 osób. Od tego czasu na Ukrainie zginęło 50 tysięcy ludzi i jakoś nikt się tym nie przejmuje. Majdan to był początek wojny domowej, która na dobre rozgorzała. O jakiejkolwiek wolności Na Ukrainie mowy być nie może”.

  http://www.mysl-polska.pl/node/382

 95. Mściciel z 27 WDP AK said

  Chłopaki chyba nie lubią sułtana czekolady – angielskie napisy

 96. Mściciel z 27 WDP AK said

  Jak Putin gnębi swoich obywateli, rozdawaniem za darmo ziemi!!!! W czerwcu br Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej przyjęła ustawę która daje prawo otrzymania ziemi dla obywatela Rosyjskiego BEZPŁATNIE i WIECZYŚCIE! To zupełnie inna polityka zarządzania Państwem niż proponują Zachodnie kraje, w tym Polska. W Polsce nie otrzymamy ziemi od Rządu bezpłatnie, bo zawsze musimy ją kupić. Ale fakt… mamy jej mniej. Ale co nie zmienia faktu że jest wiele terenów w naszym kraju gdzie Polacy błagają o własny kawałek ziemi i nie mogą kupić, a sprzedawana jest zagranicznym firmom które stać ich na wydanie dużych pieniędzy.
  Wracając do tematu, złożenie prośby o otrzymanie działki w wytyczonych przez siebie rozmiarach, będzie możliwe dopiero po 1 marca 2015 roku i wyznaczyć przy pomocy serwisu kartograficznego: http://maps.rosreestr.ru/portalonline/, może wybrać DOWOLNY i WOLNĄ zakątek Rosji, która nie jest wpisana w rejestr działek. Państwo nie będzie przeprowadzać żadnych aukcji, chyba że kilka osób będzie chciało ten sam teren, ale przy tak dużym obszarze jest wątpliwe i także Państwo najpierw oceni czy faktycznie nie ma tam żadnego właściciela oraz czy nie jest to teren strategiczny (np. baza wojskowa), oraz po przeprowadzeniu badań katastrofalnych czy teren nadaje się do zamieszkania. Teren obywatel otrzyma w formie nieodpłatnej lub w formie dzierżawy, a po 5 latach użytkownik terenu otrzyma dowód, w formie wpisu do ksiąg wieczystych że jest jedynym właścicielem wybranej przez siebie działki i może robić co chce (zgodnie z prawem i moralnością ludzką).
  Są pewne ob strzeżenia m.in. zakaz dzierżawy działek oraz sprzedaży ziemi której otrzymał, ale dlatego aby ziemia nie trafiła w ręce obcych osób. Po prostu ustawa po krótce brzmi: Ziemia Rosji tylko dla Rosjan!
  PS. Co do rozmiaru działki są pewne warunki, ale jeszcze nie dowiedziałem się.
  Oryginał znajdziecie tutaj: http://top.thepo.st/1065560/PRINYAT-ZAKON-o-bezvozmezdnom-vyidelenii-zemli-dlya-grajdan-v-lyubom-svobodnom-meste Putin: Jakim miastem był Lwów, jeśli nie polskim? Putina jedni lubią, inni nienawidzą, ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że polityka Rosji nie jest w ogóle anty Polska. Wręcz przeciwnie. Myślę, jest jednym z tych przywódców Europejskich którzy widzieli by w Polsce kraj suwerenny i niezależny z którym można byłoby współpracować.
  Dlatego nie dziwię się także sposobu prowadzenia polityki z Polską czyli metodą kija i marchewki. Marchewka już była, Polska ją odrzuciła, dlatego aby inny kraj wrócił na dobre tory historii czasami inny kraj, a w tym wypadku Rosja musi użyć kija.
  Język dyplomacji nie pozwala mówić dosadnie swoje poglądy na temat danych jednostek państwowości, ale półsłówkami, tak jak w poniższym artykule i także innych można dojść do wniosku że Putin nie zgadza się z granicami które zostały ustalone w Jałcie oraz po upadku ZSRR.
  Co do samej Rosji… Polska i Rosja to kraje Słowiańskie. Spokojnie można powiedzieć że są to bratnie narody. Ale jak w każdej rodzinie rodzeństwo lubi się bić ze sobą, bo tak mają. Kto nie miał rodzeństwa ten nie zrozumie, ale kłótnie rodzinne kończą się wtedy, gdy zagrożenie przychodzi z zewnątrz, wtedy bracia odsuwają na bok swoje animozje względem siebie i bronią i chronią się nawzajem przed innymi, który chce zakłócić ich pokój.
  Dlatego mimo tych wielowiekowych wojen między Polską i Rosją, lepiej współpracować z Rosją niż mieć w Rosji wroga gdy zagrożenie może przyjść większe z Zachodu. Rosja takimi wątkami pyta jesteście już krajem germańskim czy jeszcze słowiańskim?
  Po II wojnie światowej Ukrainie podarowano część terytorium. Część odcięto od Polski, część od Węgier. Jakim miastem był Lwów, jeśli nie polskim? W zamian Polsce dodano ziemie, wypędziwszy Niemców z kilku wschodnich regionów. Można ich o to zapytać, są tam organizacje zrzeszające wypędzonych. Nie chcę oceniać, czy postąpiono dobrze, czy źle. Ale tak postąpiono- mówił rosyjski prezydent.
  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-putin-jakim-miastem-byl-lwow-jesli-nie-polskim,nId,1541542#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 97. Mściciel z 27 WDP AK said

  Europejscy żydzi wypowiedzieli wojnę Rosji!!! Kolejny tekst który jest związany z Rosją, ale tym razem także z Ukrainą i żydami. Tak się składa, że nasza wolność jest zależna nie tylko od tego co robimy w kraju, ale także od tego co się dzieje po za naszymi granicami, więc zapraszam do przeczytania znakomitej analizy sytuacji w jakiej znalazł się obecnie świat autorstwa prof. Aleksandra Dugina. Tekst skopiowałem z bloga Wierni Polsce, sądzę, że wart jest nagłośnienia. Krótko i treściwie tłumaczy to co się dzieje na Ukrainie, ale także przepowiada nadchodzący wielki konflikt, który jest inspirowany przez te same siły, które doprowadziły do I i II Wojny Światowej. Tłumaczy na czym polega zdawało by się absurdalna akceptacja nazizmu przez „poprawne politycznie” siły, zresztą analogicznie do akceptacji muzułmańskiego terroryzmu (Al Kaida), jeśli tylko jest przydatny tymże siłom (syjonistom). Trafnie identyfikuje źródło zła. PODCZAS KRYZYSU UKRAIŃSKIEGO z CIENIA WYSZLI NOWI AKTORZY: JAWNY NAZIZM oraz EUROPEJSKIE ŻYDOSTWO (…) Obecnie, EUROPEJSCY ŻYDZI WYPOWIEDZIELI WOJNĘ ROSJI” !!!
  Potwierdza się, że najważniejsza jest geopolityka. Wszystko inne ma znaczenie drugorzędne – demokracja, prawo, prawa człowieka, rynek, nacjonalizm, ideologia, religia i tak dalej. Nie liczy się nic, oprócz geopolityki. Ten, kto temu zaprzecza, jest zwyczajnym ignorantem i nie pasuje do współczesności. Tak więc „Denken in Kontinenten 1”, jak zaproponował to Jordis von Lohausen, jest jedynym sposobem, by zrozumieć co się wokół nas dzieje. Rozumowanie geopolityczne, koncepcja wielkiej wojny kontynentów, to główne pole semantyczne.
  W tej perspektywie, wszystko jest jasne: eurazjatycka (potęga lądowa, tellurokracja) jest Rosja – to właśnie zaproszenie Janukowycza by dołączył do Unii Eurazjatyckiej było początkiem całego tego chaosu, atlantyckie (potęga morska, talassokracja) są USA, NATO, kijowska junta. Są też pewne siły, które są pomiędzy (Rimland) – wahająca się Europa (jak zawsze, rozdarta pomiędzy Lądem i Morzem), niezdecydowana w kwestii swojej tożsamości – kontynentalnej (niemieckiej/francuskiej), lub morskiej (brytyjskiej, amerykańskiej).
  Podczas kryzysu ukraińskiego z cienia wyszli nowi aktorzy: jawny nazizm (Prawy Sektor, Swoboda) oraz europejskie żydostwo (Kołomojski 2 jako szef Europejskiego Kongresu Żydowskiego – to wyjaśnia pojawienie się BHL 3). Kwestia tego, że obydwa te podmioty są po stronie atlantyzmu, wymaga wyjaśnienia.
  Jest jednak jeszcze jeden aspekt: REHABILITACJA ZINSTRUMENTALIZOWANEGO NAZIZMU przez USA i BEZPOŚREDNIE ZAANGAŻOWANIE ŻYDOWSKIE (Kołomojski nie tylko jako sponsor Prawego Sektora, ale również jako gubernator mianowany bezpośrednio przez juntę, który wprost, w otwartych groźbach, rzucił wyzwanie Putinowi i Rosji). EUROPEJSKIE ŻYDOSTWO (przynajmniej to uznające Kołomojskiego za swojego formalnego przywódcę) WYPOWIEDZIAŁO WOJNĘ ROSJI PUTINA. Tak więc NAZIŚCI i ŻYDOSTWO pojawili się na SCENIE bez MASEK, jako OKREŚLONE i ZDEFINIOWANE SIŁY POLITYCZNE. To prawdziwa rewolucja semantyczna.
  Tak więc, będąc nazistą, możesz zostać zaakceptowany przez rząd światowy, który wyłącza cię z kategorii politycznie niepoprawnych, jeśli jesteś atlantycki, antyrosyjski i proamerykański. Na lepsze lub na gorsze, NAZIZM znów TU JEST.
  Nawet nie będąc w żadnym stopniu nazistą, staniesz się nimi zostaniesz formalnie wykluczony z gatunku ludzkiego, jeśli jesteś sympatykiem Rosji lub krytykiem USA i NATO.
  Są zatem dobrzy naziści, którzy nie są nazistami ze względu na bycie proamerykańskimi, wszyscy inni są zaś złymi nazistami z przeciwnego powodu. Sprawa Breivika wprowadza na tą ścieżkę: rehabilitacji nazizmu i ostatecznej utraty jakiegokolwiek spójnego znaczenia przez słowo „nazista”.
  Bardzo ważnym punktem jest, że obecnie możesz swobodnie być nazistą, jeśli chwalisz USA i ich globalną hegemonię. Zostaniesz uznany za liberalnego i za ważną oraz użyteczną niekiedy mniejszość społeczną. Jeśli jesteś przeciwko amerykańskiej hegemonii, masz tylko jedną możliwość (to, jaką ideologię wyznajesz naprawdę, nic nie znaczy – czy będzie to ideologia liberalna, komunistyczna, czy czwarta teoria polityczna) – bycie nazistą.Tak więc idea bycia nazistą staje się całkowicie postmodernistycza – ma tyle znaczeń, że całkowicie traci jakiekolwiek. Nazizm jest rodzajem diagnozy psychiatrycznej lub nowo wynalezionego gender– męskiego, żeńskiego, homoseksualnego, transseksualnego, nazistowskiego, LGBT i tak dalej. Dla pewnych przyczyn jest to dobra wiadomość, dla innych zła. W każdym razie jest to fakt.
  ŻYDOSTWO, wraz z Kołomojskim, GRA ROLĘ na SKALĘ EUROPEJSKĄ. Żydzi byli w przestrzeni europejskiej mniej lub bardziej dyskretni, obecnie – może na fali swoich mesjańskich nadziei – zdecydowali się otwarcie wziąć udział w walce. KOŁOMOJSKI to bardzo wiele mówiący czynnik – przywódca EUROPEJSKIEGO KONGRESU ŻYDOWSKIEGO grozi PRZYWÓDCY SUWERENNEGO PAŃSTWA. Zrobione to zostało otwarcie.
  Znaczy to, że nie możemy dłużej uważać Żydów za figurę teorii spisku. ŻYDZI ISTNIEJĄ, są ZJEDNOCZENI w ŻYDOWSKICH KONGRESACH i DZIAŁAJĄ na POZIOMIE MIĘDZYNARODOWYM na WŁASNĄ KORZYŚĆ. Zawsze było to JASNE i ZNANE, nie było JEDNAK PRZYZNANE, by NIE URAŻAĆ ich WRAŻLIWOŚCI po doświadczeniach prześladowań jakich doznali podczas II wojny światowej. Obecnie zregenerowali się, dostali własne państwo, a także znaczącą władzę polityczną, ekonomiczną i finansową, i powrócili na scenę światowej polityki. KOŁOMOJSKI jest PIERWSZYM ŻYDEM, zaangażowanym w międzynarodową aferę (NIEMAL WOJNĘ) jako GŁOWA ważnej MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI ŻYDOWSKIEJ. WYPOWIADA on WOJNĘ PUTINOWI. EUROPEJSKIE ŻYDOSTWO WYPOWIEDZIAŁO WOJNĘ PUTINOWI – Kołomojski jest tego żydostwa oficjalnym przywódcą.
  Ten ważny fenomen stanowi potwierdzenie linii Alaina Sorala i Dieudonne Mbala Mbala we Francji, gdzie walczą oni o uznanie Żydów za rzeczywiście istniejącą siłę polityczną – posiadającą swoje interesy, instrumenty, idee, strategie i tak dalej. Nie ma w tym nic antysemickiego.
  ŻYDZI ISTNIEJĄ i DZIAŁAJĄ wedle SWOICH INTERESÓW. To zupełnie normalne. OBECNIE, EUROPEJSCY ŻYDZI (lub też ichczęść reprezentowana przez Europejski Kongres Żydowski) WYPOWIEDZIELI WOJNĘ ROSJI. Nic osobistego. Po prostu Żydzi. MAMY ZATEM po raz kolejny NAZISTÓW i MAMY po raz kolejny ŻYDÓW.
  Czy przypomina nam to coś z przeszłości? Oczywiście. Pierwszą i drugą wojnę światową. Światowy kryzys gospodarczy, koniec hegemonii USA, porażka Końca Historii i liberalnej globalizacji. NADCHODZĄCA NIEUCHRONNIE KATASTROFA. Pojawienie się NAZIZMU jest znakiem INSTRUMENTALIZACJI EUROPEJSKICH NACJONALIZMÓW, by JESZCZE RAZ WYWOŁAĆ WOJNĘ DOMOWĄ W EUROPIE. Dziś, UKRAIŃSCY NAZIŚCI, tak jak i EUROPEJSCY ŻYDZI (w osobach Kołomojskiego i BHL) WYPOWIEDZIELI ROSJANOM WOJNĘ. Jutro, coś podobnego zostanie SZTUCZNIE SPROWOKOWANE pomiędzy INNYMI EUROPEJSKIMI LUDAMI.
  Tak więc witajcie znowu, EUROPEJSCY NAZIŚCI.Waszym zadaniem jest obecnie uratować upadającą amerykańską hegemonię. Tak więc witajcie znowu, EUROPEJSCY ŻYDZI. Możecie swobodnie wrócić na scenę polityczną. ŻADNYCH WIĘCEJ TRAUM. Możecie jeszcze raz rozwinąć swoją SPRYTNĄ STRATEGIĘ.
  Wnioski dla zwolenników czwartej teorii politycznej. Musimy oprzeć naszą wizję na geopolityce. Istnieje wybór. Atlantyzm, eurazjatyzm, lub coś pomiędzy. Pozycja pomiędzy jest niedogodna. Wybierając potęgę lądową, wybieramy EUROPEJSKĄ REWOLUCJĘ. Wybierając potęgę morską, wybieramy jeszcze jedną PANEUROPEJSKĄ WOJNĘ DOMOWĄ. Jeśli nalegać będziemy, by nie dokonywać wyboru, ktoś inny zadecyduje za nas. W wyborze leżą więc nasza wolność i godność. Wybierzcie samodzielne.
  Wybierzcie niezależnie. Wybierzcie świadomie.
  Aleksander Dugin,
  tłumaczył z języka angielskiego i przypisami opatrzył: Ronald Lasecki
  ___________________________
  1 „Myślenie Kontynentami”, tytuł wydanej w 1979 r. poświęconej geopolityce pracy barona Heinricha Jordisa von Hohausen (1907-2002).
  2 Ihor Kołomojski (ur. 1963) – żydowski oligarcha i aferzysta z Ukrainy, posiada obywatelstwo ukraińskie i izraelskie. Przewodniczy Europejskiemu Kongresowi Żydowskiemu, finansuje Swobodę i Prawy Sektor. 2 marca mianowany został przez p.o. prezydenta w ukraińskiej juncie rewolucyjnej, Aleksandra Turczynowa gubernatorem obwodu dniepropietrowskiego.
  3 Bernard-Henri Lévy (ur. 1948) – neokonserwatywny żydowski polityk i publicysta z Francji, jeden z animatorów środowiska „NouveaxPhilosophes”, doradca również będącego Żydem francuskiego prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego. Bernard-Henri Lévy uważany jest za architekta wojen w Libii i w Syrii, gdzie pośredniczył w nawiązaniu kontaktów pomiędzy rebeliantami a zachodnią klasa polityczną. Jego żoną jest tancerka porno i aktorka w filmach erotycznych, Arielle Dombasle.
  http://www.monitor-polski.pl/aleksander-dugin-zydzi-wypowiedzieli-wojne-rosji/comment-page-1/

 98. Mściciel z 27 WDP AK said

  Kicia pana Niemcowa chce już wrócić do domku do Kijowa!!!
  zwróciła się do konsula Ukrainy o umożliwienie jej wyjazdu poprzez działania tegoż!!Podobno mamusię ma chorą/i spaceruje wieczorkiem po Moskwie zamiast siedzieć przy matce??/
  https://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fria.ru%2Fincidents%2F20150301%2F1050311759.html&post=-

 99. Mściciel z 27 WDP AK said

  Pokaż mi swoich przyjaciół a powiem ci kim jesteś!!!…….

 100. Mściciel z 27 WDP AK said

 101. Mściciel z 27 WDP AK said

  Wiki podaje, że siogunów w Japonii było 49 Lista siogunów japońskich http://pl.wikipedia.org/wiki/Siogun Na dziś trzeba listę uzupełnić o 2 siogunów, czyli nadsioguna skaczącego po foteli Bredzisława ps…etc…według uznania i sioguna z BBN czyli gienierała jak z koziej doopy trąba czyli Kozieja jak sioguna mniejszego fotografa. Obaj z Polin o żydowskim rodowodzie!.

 102. Mściciel z 27 WDP AK said

  Jest i upaiński ślad: Niemcow 26 lutego na swojej stronie na Facebooku ostro skrytykował rządy Poroszenki,Jaceniuka i Turczynowa…26 lutego na stronie Niemcowa na Facebooku pojawiła się ostra krytyka rządu Poroszenki Jaceniuka i Turczynowa!! Obwinił ich o brak odpowiedzialności za Ukrainę za jej gospodarkę.Kredyt MFW bez reform zostanie szybko przejedzony ..pisze Niemcow. Swoją nieudolność zrzucają na wojnę, Poroszenko i Jaceniuk myślą tylko o swojej popularności a nie o dobru Ukrainy i ludzi i jak wyciągnąć kraj z zapaści w której się znajduje.!! Powinni się opowiedzieć co dla nich ważniejsze własna polityczna kariera czy dobro Ukrainy!!Póki nie znajdzie się ukraiński Gajdar kraj będzie balansował między życiem a śmiercią , a to na rękę Putinowi ..pisał Niemcow!! https://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fnzpublic.info%2Fobshestvo%2Fnemtsov-poroshenko-i-yatsenyuk-dumayut%2F&post=219752762_21792

 103. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 101 Mgła generała Kozieja. Jako jedyni publikujemy poniżej opis dramatycznych okoliczności, które otoczyły komediową wizytę Komorowskiego w Japonii. Pokazujemy jak Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, generał Koziej, był niezwykle przejęty mgłą w Tokio. Dlaczego?

  Komediowe aspekty podroży Komorowskiego przysłoniły jej dramatyczne aspekty.

  Człowiek na którego barkach ciąży bezpieczeństwo naszego kraju, szef BBN generał Koziej, przez cały czwartek 26 lutego przeżywał bardzo mgłę która spowiła Tokio (poniżej). Czyżby generał, wytrawny znawca problemów bezpieczeństwa, wykształcony w elitarnych akademiach wojskowych Układu Warszawskiego, pod nadzorem sowieckiego GRU, obawiał się że mgła zaatakuje prezydencki samolot przy wylocie z Tokio?

  General Koziej powrócił z emerytury do politycznej kariery właśnie na mgle. Dzień po katastrofie smoleńskiej emeryt Koziej został mianowany przez Komorowskiego szefem BBN, podobno po to aby otworzyć jak najszybciej sejf w którym znajdował się aneks do raportu o likwidacji WSI.

  Widać emeryt Koziej nie był 10 kwietnia 2010 roku na rybach lub na plaży w Egipcie, skoro już 11 kwietnia siedział w gotowości bojowej na fotelu swojego poprzednika, Aleksandra Szczygły, który zginął w Smoleńsku.

  Wyobrażamy sobie, że generał Koziej pozostawał w kontakcie z Radkiem Sikorskim, jako jego były wiceminister obrony narodowej w latach 2005-2006. Kozieja i Sikorskiego dużo łączy: od pasji do Twittera, poprzez pasję do generała Marka Dukaczewskiego z WSI, do pasji do „strefy zdekomunizowanej” (podobno).

  Dlaczego tak wytrawny mąż stanu jak generał Koziej był tak zaniepokojony mgłą w Tokio? Czy Koziej wie coś o fatum smoleńskiej mgły, co rozbudza w nim (widoczny) niepokój podczas podroży w nieznane? Jak w filmach Hitchcocka.

  http://monsieurb.neon24.pl/post/119680,mgla-generala-kozieja

 104. Mściciel z 27 WDP AK said

 105. ORLICKI said

  Znałem Bronka Komorowskiego przez rok, osobiście, z Zarządu Oddziału warszawskiego „Stronnictwa Konserwatywno Ludowego”, gdzie on był szefem a ja viceprezesem koła Warszawa – Bielany. Po roku wystąpiłem z tej partii gdy weszła wraz z Komorowskim, w większości, do spółki z KLD i UW z którymi tworzyli PO. Nie odpowiadało mi towarzystwo z „nocnej zmiany” i agent mason Olechowski, który to firmował. Co prawda, był tam i porządny Płażyński, lecz nie chciałem się pobrudzić od jakichkolwiek UB-ków. Komorowski, w tym czasie wydawał mi się oczywiście człowiekiem nastawionym na karierę za wszelka cenę, stąd razem z Rokitą namawiał nas do przejścia i tworzenia PO. Wydawał się człowiekiem bardzo taktownym, zawsze wyważonym, pełnym manier i grzecznym. Dzisiaj gdy go obserwuje, to widzę w nim zupełni kogoś innego, jakby spadla z niego maska i słoma mu wyszła z butów. Albo przedtem udawał albo my tego nie zauważyliśmy. Wódki z nim nie piłem nigdy, aby się o tym dowiedzieć. Jednak słyszałem z pierwszej ręki od tych z którymi pijał w trupa, że nawet wówczas, zachowywał jakieś zasady. Nie chciał np. śpiewać przy wódce „Pierwszej brygady”. To pewna informacja. Widzę więc dwie przyczyny takiego zachowania. 1. „Kto z kim przystaje, takim się staje”. Czyli wpadł dla kariery w towarzystwo ludzi kompletnie bez zasad, śmiejących się z Polaków i Polski (słychać to na słynnych taśmach czym dla nich jest Polska), a teraz mu wisi, jak nas świat widzi. Ustawił się. 2. Celowo „struga błazna”, by kiedy przyjdzie komuś ochota rozliczenia tak jego, jak całego PO, z podpisywanych przez niego umów, zasłonić się zielonymi papierami które w oparciu o te błazeństwa, wydadzą mu natychmiast. I osiąść w zakładzie zamkniętym w „Ruskiej Budzie”, zostawiając nas w „Rusko-niemieckiej bidzie”.

 106. kokon said

  Zagladal pod bufet pewnie jakiejś flaszki szukal spod lady he pasożyt jeden.

 107. vk said

  I do trust all of the ideas you’ve introduced to your post.

  They are really convincing and can definitely work.
  Still, the posts are too short for starters. Could you please prolong them a little from next time?
  Thanks for the post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: