Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Z Kijowa Eugeniusz Lubański: Szok Balcerowicza już daje swoje rezultaty

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-03-09

Przeciętny Ukrainiec dziennie wydaje na żywność 1 dolar przy cenach w sklepach spożywczych droższych niż w Polsce. Takiej biedy, jak teraz na Ukrainie nie było od okresu Wielkiego Głodu 1932-1933 roku, sztucznie wywołanego przez Stalina i jego NKWD.

Tak. Mafioso Janukowycz ze swoją mafią doniecką okradł Ukrainę z wielu rzeczy, ale nie do takiego stopnia, aby Ukraińcy teraz żyli, jak w słabo rozwiniętych krajach Afryki. Po co był wtedy Majdan w Kijowie i obalenie prezydenta Janukowycza, aby nic się nie zmieniło na lepsze na Ukrainie. Odbyła się tylko cyniczna rotacja mafii. Teraz rządzi mafia Poroszenki-Jaceniuka-Kołomojśkogo zamiast mafii Janukowycza-Achmetowa-Firtasza.

Czy można tak dalej żyć w reżimie kryminalno-oligarchicznym. Niedawno w Wiedniu za pieniądze oligarchy żydowskiego Dmytra Firtasza odbyła się za koszty tego oligarchy konferencja założycielska „Ukraina jutro” – taki sobie plan Marshalla żydków ukraińskich i europejskich. Ten plan oszacowano na miliardy euro. Wielki ukraiński kolega cara Putina – Firtasz, który „zarobił” miliardy w firmie „RosUkrEnergo”, handlując gazem „Gazpromu” rosyjskiego na Ukrainę i Europę, teraz próbuje odzyskać stracone pozycje w Europie i Ukrainie. Na konferencji w Wiedniu był obecny b. premier RP Włodzimierz Cimoszewicz, który ma zostać jednym z założycieli żydowskiego planu Marshalla.

Car Putin z rodowodem KGB będzie uczestniczył w tym planie sprzedania Żydom Ukrainy za pomocą swojego partnera Firtasza z Ukrainy. Do planu pomocy dla Ukrainy jest zaangażowany pierwszy prezydent Ukrainy Leonid Krawczuk, a także drugi prezydent Leonid Kuczma, bo ma udział w tym projekcie jego zięć oligarcha ukraiński, pochodzenia żydowskiego Wiktor Pinczuk.

Wszystko się ładnie układa w Wiedniu – najbardziej ulubionym miejscu oligarchów ukraińskich. A reformy gospodarcze i administracyjne na Ukrainie, jak stały, tak i stoją, bo za gescheftem nie ma czasu na reformy. A naród ukraiński wywalczył na Majdanie życie za jednego dolara amerykańskiego za dobę. Szok Balcerowicza już daje swoje rezultaty. Sława Ukrainie!

Komentarzy 18 to “Z Kijowa Eugeniusz Lubański: Szok Balcerowicza już daje swoje rezultaty”

 1. Antek said

  Kłapacz wszystko im wyśle.

 2. Mściciel z 27 WDP AK said

  Czy słyszeliście te dwie wypowiedzi w mediach? Nikt inny, jak prezydent Obama w wywiadzie z Fareed Zakaria udzielonym dla CNN, powiedział o zamachu stanu na Ukrainę „Stany Zjednoczone pośredniczyły w przekazywaniu władzy na Ukrainie”. Całość roli USA w przeprowadzeniu Majdanu i zniszczeniu gospodarki ukraińskiej podsumowała, asystent sekretarza stanu Victoria Nuland „Od niepodległości Ukrainy w 1991, Stany Zjednoczone … zainwestowały ponad 5 miliardów dolarów, aby pomóc Ukrainie w potrzebach i osiągnięciu innych celów”. Uglegorsk 2015 Basurin: DNR przechwyciła dokumenty APU z planami ataków na cywili !!! Tekst: http://dnr-news.com/video/16196-basurin-dnr-zahvatila-kartu-vsu-s-planami-obstrelov-mirnogo-naseleniya.html

  Zastępca dowódcy sztabu DRL Eduard Basurin

 3. Mściciel z 27 WDP AK said

  Rosja – Szczurzy wyścig – ” Opozycjoniści ” opuszczają kraj. Po zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo żyda Borisa Niemcowa, stało się wiadome, że wynajęci zabójcy zamierzali rozprawić się także z żydem Alieksiejem Wenediktowem, który po rozmowie ze śledczym wyjechał z kraju. Żyd Wenediktow, żarliwy rusofob i syjonista.(zdjęcie poniżej)….

  Przypomnijmy, że na pogrzebie żyda Borisa Niemcowa znana dziennikarka i celebrytka, posiadająca także poglądy „opozycyjne”, żydówka Ksienia Sobczak, poinformowała, że do niej podszedł nieznajomy mężczyzna i powiedział, że ona jest następna.

  Jednakże, według danych gazety „Błoknot”, Boris Niemcow rzeczywiście nie był jedynym celem zabójców. Planowano zamordowanie redaktora naczelnego radio „Echo Moskwy”, żyda Alieksieja Wenediktowa.

  Wenediktowa wezwano na przesłuchanie do Komisji Śledczej Rosji, rzekomo z powodu gróźb wobec żydówki Sobczak, zamieszczanych w sieciach społecznościowych. „W trakcie dochodzenia ustalono, że następną ofiarą mógł być Wenediktow i dlatego wezwano go na przesłuchanie” – powiedział gazecie informator z organów ścigania. Wiadomo, że po przesłuchaniu Wenediktow wyjechał z kraju.

  Patrz także: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-a-obcy-sa-wsrod-nas-2015-03

  Za: http://3rm.info/main/55400-krysinye-bega-oppozicionery-pokidayut-stranu.html

 4. Mściciel z 27 WDP AK said

 5. Mściciel z 27 WDP AK said

  Ukraina – Koszerna ścieżka ukraińskich ” greko-katolików ” do Eurosodomy

  Niech za motto posłuży dowcip proroka wadowickiego Wojtyły-Katza: „Kto spotyka Jezusa Chrystusa, spotyka judaizm” (Moguncja 17.11.1980).

  Koszerna ścieżka ukraińskich „greko-katolików” do Eurosodomy. Unici modlą się wspólnie ze „starszym bratem w wierze”, rabinem Siwa Fajnermanem…. cdn……..

 6. Mściciel z 27 WDP AK said

 7. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 5/6 Rabin Siwa Fajnerman, specjalista ds. dialogowania z ukraińskimi unitami, w nurcie nauczania JP2

  W dniu 8 marca w parafii rzymsko-katolickiej p.w. św. Jana Pawła, w kaplicy Wydziału Filozoficzno-Teologicznego Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego we Lwowie, na nowo odkryją znaczenie powołania kobiety. Rabin Siwa Fajnerman, asystent głównego rabina Ukrainy, wygłosi wykład na temat „Biblia o kobiecie. Jak zostać jeszcze piękniejszą”. A następnie odbędzie się „katolickie” nabożeństwo z żydowskimi pieśniami.

  „Dzień 8 marca, oczywiście, nie jest świętem chrześcijańskim ale ponieważ dla wielu ludzi ten dzień jest ważny to dlaczego nie zwrócić uwagi w tym dniu na przepiękny dar Boga, którym jest kobieta? Kobieta jest księżną domu, nosi w sobie przyszłe życie. Dlatego to ważne żeby dzisiaj, na nowo, odkryć przeznaczenie kobiety. Pomoże nam w tym wykład rabina Siwy Fajnermana, zwolennika postępowego judaizmu, który w parafii rzymsko-katolickiej p.w.św. Jana Pawła, wygłosi wykład „Biblia o kobiecie. Jak zostać jeszcze piękniejszą” – skomentował wydarzenie ojciec Hryhoryj Draus.

  W nietypowym „katolickim” nabożeństwie wezmą udział goście z żydowskiej synagogi, na czele ze wspomnianym rabinem. A z tradycyjnymi pieśniami żydowskimi, we współczesnym brzmieniu, wystąpi Natalia Wakszynskaja i Jewhenyj Teper. Inna wspólnota, studencki klub „Hillel” będzie śpiewała pieśni duchowne.

  Według Hryhoryja Drausa, wydarzenie zjednoczy, jak powiedział o żydach i „chrześcijanach” św. Jan Paweł, „starszych i młodszych braci”, jako że czasy dobrego współistnienia powracają. I w tym duchu spotkają się „chrześcijanie” i żydzi.

  Podczas tego wydarzenia będzie można wziąć udział w krótkich warsztatach i nauczyć się jak z prostych materiałów (papier, klej) zrobić własnoręcznie tani ale dobry prezent dla kochanych kobiet.

 8. Mściciel z 27 WDP AK said

 9. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 5/8 Razem i do końca. (Czyjego?)

 10. Mściciel z 27 WDP AK said

 11. Mściciel z 27 WDP AK said

  ad. 5/10 Patrz także: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/korzenie-miedzynarodowego-dnia-kobiet-2015-03

  Na podstawie: http://3rm.info/main/55411-koshernaya-tropa-v-evropu-uniaty-molyatsya-so-starshim-bratom.html

  Data publikacji: 9.03.2015

 12. Mściciel z 27 WDP AK + Admin said

  Jeżeli pisze Pan o Janie Pawle II, to proszę pisać jak o Papieżu -namiestniku Jezusa.
  Lub zamilknąć, na tej witrynie.
  Admin

 13. ulka said

  Ja z mojej emerytury dziennie na wszystko mogę wydać 8 zł 40 gr po podwyżce od 01 marca br.

 14. gość said

  Bez marszałka Borusewicza cały pogrzeb Niemcowa na nic! – Stanisław Michalkiewicz nie tylko przypomina historię podboju przez żydowskich oligarchów za czasów prezydenta Rosji Borysa Jelcyna, także o Służbe Bezpeky Ukrainy, marzeniach „zasrancen” w związku z Ukrainą oraz o kłopotach „biłgorajskiego filozofa” w polskim parlamencie

 15. j said

  Ad. 5 – Mściciel z 27 WDP AK

  „…proroka wadowickiego Wojtyły-Katza”

  Oj panie Mscicielu, panie Mscicielu. Dal sie pan wypuscic Zydom jak male dziecko.

  To nie kto inny ale wlasnie zrodła zydowskie a konkretnie Yaakov Wise, historyk z Manchesteru puscil w swiat te informacje, ze sw.Jan PawelII jest Zydem.
  No sam pan powiedz czy taki wielki czlowiek moze nie byc Zydem?
  Taki czlowiek Zydem byc musi!
  Dlatego Yaakov Wise twierdzi, że prababka papieza Zuzanna Rybicka, babka Maria Anna Scholz oraz matka Emilia Kaczorowska byly pochodzenia zdecydowanie zydowskiego.
  Wszyscy Zydzi z wielka ochota i radoscia rozpuscili te wiadomosc po internecie, bo przeciez jak ktos jest taki wielki i taki szanowany przez caly swiat – to tylko Zyd.
  I „gupie goje” lyknely te „wiedze” jak kaczki zawierzajac w 100% sprytnemu Zydkowi 🙂
  A tacy na przyklad Ukraincy maja podobno dowody, ze rodzina Kaczorowskich pochodzila z Ukrainy i matka papieza JPII byla Ukrainka. Czyli sw. Jan Pawel II Ukraincem? Co pan na to?

  A prawda jest taka, ze wiekszosc Polakow ma pradziadkow z Ukrainy, Białorusi, Litwy, Rosji, Czech, Austrii czy Niemiec!!! A niektorzy maja nawet pradziadkow tatarskich lub zydowskich 🙂
  I co z tego? – wielkie mi aj waj 🙂
  WSZYSCY!!! Wszyscy nasi bohaterowie narodowi byli w jakis sposob mieszancami. Taki krol Jan III Sobieski byl na przyklad poł Polakiem i poł Rusinem!
  Polske budowaly 4 narody: polski, ruski (teraz bialoruski i ukrainski) oraz narod litewski. I taka jest prawda. Korzenie moze rozne, bo polskie, ruskie i litewskie ale serca i dusze – POLSKIE!
  Wszyscy wiernie słuzyli Polsce, walczyli i przelewali za nia krew
  A tu ponizej sa badania genetyczne pokazujace, ze najblizsze sobie narody to: polski, ukraiński, białoruski i… uwaga chorwacki:

  http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml

  Pozdrawiam

 16. Janusz1945 said

  jo. Już byłem pewny, że napisze Pan, iż również Żydzi przelewali krew za Polskę.

 17. z sieci said

  Janusz Korwin Mikke i S. Michalkiewicz – Możliwości restytucji Polski po 20 latach zniszczenia cz.1

 18. z sieci said

  Grzegorz Braun o filmach i nie tylko

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: