Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Środa, a co będzie w czwartek, wtorek? Jak długo Ożeł tak morze?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-03-11

Przywitanie umiłowanego przyw(u)dcy!

Komentarzy 14 to “Środa, a co będzie w czwartek, wtorek? Jak długo Ożeł tak morze?”

 1. frate said

  Bolszwickie ścierwo komurski marnie skończysz kanalio, za zdradę Ojczyzny i nic ci już nie pomoże! twoje dni są POliczone!

 2. CZY polski PODATNIK płaci za OSZUKAŃCZĄ kampanie Komorowskiego ? said

  W wielu krajach, a w tym w USA prawo nakazuje, że muszą byc udostępnione dla opinii publicznej wszystkie informacje KTO i w jakiej kwocie wspierał finansowo wszystkich tych, którzy starają się na wybieralne urzędy do administracji państwowej od najniższego szczebla do najwyższego.
  Następnie każdy kandydat MUSI się tez publicznie rozliczy na co konkretnie wydał każdy Dolar.
  Prawo też określa na co może i nie może wydac pieniędzy ze środków finansowych na kampanie wyborcza.

  I tak np. Jesse Jackson, Jr. w stanie Illinois, który został wybrany na Kongresmena do Kongresu USA, ale za forsę z funduszy na kampanie wyborczą kupił swojej kochanicy złoty zegarek marki „Rolex”, jeździł też na prywatne wakacje z tych pieniędzy co zostało ustalone i teraz SIEDZI w PIERDLU. Chyba dostał 48 miesięcy do odsiadki.
  Takich oszustów jak on w USA jest długa lista, którzy siedzą w pierdlu za takie przestępstwa.
  A jak to jest z tym temacie w III RP ???

  W USA następnie dzieli się całkowitą kwotę otrzymanych pieniędzy na kampanie wyborczą poszczególnych „opowiadzcy bzdur” starających się na urzędy przez liczbę wyborców którzy zagłosowali na poszczególnych karierowiczów politycznych.
  W ten to sposób potem określa ile kosztował KAŻDY głos finansowany w kampanii wyborczej na poszczególnych karierowiczów.
  Potem się to w różny sposób ocenia i komentuje.
  Czegoś takiego nie zauważyłem w III RP.

  Podobno Komorowski ma 15 sztuk bardzo pięknych autobusów, które obecnie krążą po całej Polsce odwiedzając przede wszystkim domy starców, koła emerytów i rencistów, gdzie oddelegowani krasomówcy opowiadają różne BREDNIE tym starym nie zoorientowanym faktycznie ludziom, aby ich ZAIGITOWAC aby oddali głosy na tego anty-polka Komorowskiego, który ŻYRUJE i się przyłącza do żydoskich akcji oczerniana nas polskich obywateli lub w inny sposób działa na naszą już SZKODĘ w sferze polityki zagranicznej lub finansów.

  Jaką KONKRETNA KWOTĘ finansową otrzymał Komorowski na swoją kampanie wyborczą i jak to sprawdzić od KOGO w jakiej kwocie ?
  Czy można sprawdzić ile zapłacono za wymalowanie i wynajęcie tych potężnych autobusów.
  Nigdy nie słyszałem w USA, aby jakiś polityczny karierowicz wynajoł aż 15 takich autobusów, odpowiednio wymalowanych na miesiące, gdyż koszty by były tego POTĘŻNE, a takiego Komorowskiego w tej zadłużonej prawie zbankrutowanej III RP stać na coś takiego ?
  To jest ZDUMIEWAJĄCE !

  Ile to KONKRETNIE kosztuje i KTO za to płaci za jego kampanie wyborcza?

  Jak to sprawdzić ?

  Jak jest skonstruowane prawo w tym zakresie w III RP ?

 3. jacenty said

  @1
  Jaka zdrade Ojczyzny? Jezeli Polska jest jego ojczyzna, to tak. Zrajca FRATE jestes Ty, lub tylko tchorzliwy obywatel, ktory nie umie Jej bronic.

 4. @+@=@@ said

  # Frate & Jacenty cuzamen do kupy

  Panowie, tylko nie skaczcie sobie do oczu…

  Każdy z nas ma policzone swoje dni na tej ziemi i nie będzie dłużej żył nawet o minutę o ile Bóg mu nie pozwoli.

  A Bronio?

  No cóż! Miłosierdzie chrześcijańskie nakazuje żeby modlić się za NIEGO. Modląc się za NIEGO robimy dobry uczynek dla SIEBIE.

  A Bronek? – Jedno jest bardzo pewne… po JEGO śmierci na ZAWSZE pozostanie w pamięci potomnych jako POLITYCZNY OSZUST i IDIOTA.

  Ludzie będą o tym mówić….

  Ludzie już to mówią!

  Slogan wyborczy dla sztabu Komorowskiego:

  „Głosujcie na Bronka albo na Palikota, bo każdy z nich to super-idiota!”

 5. Armagedon said

  Smrodziuchy takie rzadza tym swiatem .Dla tego sa wojny kryzys zapascie demograficzne.Ale oni zyja sobie jak paczek w masle.Popatrzcie na cyfer blat. Krwista busika opasly z brzuszkiem.Paluszki jak serdelki.Ot jelita naszego kraju….Bhaaaa haaaa haaaaa A nadole ciemnota (Spoleczenstwo) prowadzone na zezi By wszystkich w mysl diabolicznego postepu zachipowac (chip=RFID).I JESZCZE TA CIEMNOTA GLOSUJE NA SWYCH OPRAWCOW.Rzeczywiscie trzeba byc nie lada IMPBECYLEM BY GLOSOWAC NA TYCH CO POLSKOSC maja gdzies.

 6. Analityk said

  Ciekaw jestem jakie odczucia mają ochroniarze Komorowskigo jeżdżąc z nim po Polsce i gdziekolwiek przyjadą to takie przywitani jak w Środzie Wielkopolskiej. Każdy z nich – jeśli jest trochę uczciwy – to ma świadomość, że chronią kanalię znienawidzoną przez Naród Polski. Jak oni czują się w takiej roli? Ilu z nich czuje się podle i tylko obawa o utrzymanie rodziny trzyma ich w tej roli.

 7. gość said

  Głosy w wyborach prezydenckich będą liczone ręcznie

  Szef PKW – Wojciech Hermeliński na antenie Polskiego Radia poinformował, że zerwana została współpraca z firmą Nabino odpowiedzialną za system informatyczny w wyborach samorządowych. Ponadto, głosy oddane 10 maja będą liczone ręcznie.

  Szef PKW, na pytanie czy wyniki wyborów poznamy 11 maja odpowiedział:

  Obawiam się, że PKW może jeszcze nie wiedzieć. Tak szybko najprawdopodobniej nie będziemy w stanie policzyć głosów.

  Odniósł się również do kwestii tworzonego systemu informatycznego, który wciąż nie jest gotowy:

  Ten program nie jest jeszcze gotowy. Nie odważylibyśmy się go wykorzystywać przy wyborach prezydenckich, nie mając pewności, że on będzie działał bez zarzutu.

  Na koniec Wojciech Hermeliński wrócił do kwestii wyborów samorządowych:

  Pełna wizualizacja zawierająca wszystkie dane ma być dostępna po udoskonaleniu strony PKW na przełomie marca i kwietnia.

  Przypomnijmy, że wybory odbyły się w listopadzie ubiegłego roku. Komentarz jest tu zbędny.

  http://parezja.pl/glosy-wyborach-prezydenckich-beda-liczone-recznie/

 8. Ali Baba said

  ad 6 „Ilu z nich czuje się podle i tylko obawa o utrzymanie rodziny trzyma ich w tej roli. „..I ODPOWIEDŹ GOTOWA..

 9. gość said

  Gdzie jest Szogun – powitanie Komorowskiego w Pruszkowie

 10. Mieczysław S.Kazimierzak said

  Z rzeczy ważnych i poważnych można sobie robić zabawę.
  Toczy się globalna WOJNA O PIENIĄDZ między koalicją petrodolarową a antydolarową bazującą na powiększających się zasobach chińskiego złota.Pod bokiem na Ukrainie zmilitaryzowano handel wojną i pokojem,do czego był potrzebny proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który w działaniu przejął rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU odwołującego się do antypolskich bandyckich korzeni.Tak realizuje się ZYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ,której narzędziem jest cywilizacyjne uzdolnienie do przewrotności i bandyckiego rewolucjonizmu.
  Jaka jest strategia POLSKI wg kandydatów na urząd prezydenta?!

 11. Alina said

  No to się porobiło. Bul-żyrandol zagaił o smerfie Marudzie i natychmiast dostał ksywę smerf-CIAMAJDA. Mają ludziska poczucie humoru:
  http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/wazne-slowa-ciamajdy-w-aleksandrowie-kujawskim

  Moje niejasne przeczucie, które mam od jakiegoś miesiąca, że Komorowski, jak ongiś T. Mazowiecki, nie wejdzie do drugiej tury wyborów prezydenckich może się ziścić. Wystarczy, żeby nadal aktywnie prowadził swoją kampanię, a wszystkie telewizje transmitowały jego przemówienia na żywo. ;No i jeszcze gdyby TOK FM nadawało w odcinkach jego przedwyborczą książkę – wywiad.

  My, Polacy, wielki i dumny naród , naprawdę nie zasługujemy na TAKIEGO PREZYDĘTA …. Jedna jego kadencja, to już wystarczająca pokuta za niepopełnione grzechy.

 12. Alina said

  Teraz w centrum W-wy trwają „ćwiczenia antyterrorystów” wokół NBP. Ciekawe ile ubędzie bankowi zasobów po tej akcji. Nie można wykluczyć, że to pic przykrywający kradzież zuchwałą, albo ewakuację złota jak w 1939 roku. Boję się tego tekstu, bo prawdopodobieństwo, że tak może być jest większe od 0,5.

  TVP Info twierdzi, że to tylko ćwiczenia, największe jakie do tej pory były prowadzone w Polsce. Niestety nie podają „W JAKIM CELU”?

 13. Sceptyk said

  Oszustwa wyborcze sa tak latwe w erze komputerow, ze byloby „glupota nie
  oszukiwac.” Przede wszystkim nie powinno sie glosowac na partie, tylko na osoby
  startujace w wyborach. Prawdopodobnie nazywa sie to „jednomandatowe okregi
  wyborcze. Trzeba o tym pisac przy kazdej okazji. Ale mimo nie piewszego ode mnie przypomnienia, nie spodziewam sie reakcji na moj wpis.Dlaczego?
  Wiekszosc osob odwiedzajacych Wirtualna Polonie przchodzi tu zeby macic, a nie
  dzialac w interesie Ojczyzny.

 14. Sceptyk said

  Czy Szogun to nazwisko, czy tez przezwisko?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: