Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Z Kijowa Eugeniusz Lubański: „Heil Bandera!”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-03-11

Ukraińcy od lat żyją utopią. Ponad 70 lat marzyli o komunistycznym raju. Najgorsza propaganda tego „raju” była na Ukrainie w Kijowie i Lwowie. Potoki kłamstwa dziennikarzy ukraińskich, którzy nie najgorzej sobie radzili w tym czerwonym morzu propagandy, teraz są na zupełnie innych pozycjach kłamstwa, już nie czerwonego lecz brunatnego. „Heil Bandera!” Albo „Sława Ukrainie!” I też są razem z narodem i jego wodzami. 

Nawet Niemcy z ich mentalnością bizantyjską się zmieniły, a Ukraina trwa na niezmiennych pozycjach prostytucji politycznej. I świat zachodni wierzy tej przebiegłej cywilizacji bizantyjsko-turańskiej. Ale ta cywilizacja jest podobna do cywilizacji „russkiego miru” – tylko zamiast rosyjskiego cara są mniejsi mafioso typu żydowskiego Poroszenki-Jaceniuka.

A ta nowa wiara ukraińska – to wiara w zamożną Europę, która zamiast komuny pobuduje na Ukrainie raj ziemski. Ale trzeba na to czekać w strasznej biedzie za 1 USD na dobę.

Ale bez wyrzeczenia nie ma raju uczyła przez 70 lat komuna w Moskwie i Kijowie. Ale te wyrzeczenia nie dotyczą teraz ukraińskiej władzy, która na tej biedzie i wojnie robi sobie interesy. Bo nawet po obaleniu mafii donieckiej Janukowycza w bizantyjsko-turańskim Kijowie i Lwowie jest pod dostatkiem luksusowych samochodów i ludzi kosmicznie bogatych. Chociaż prezydent i król czekolady Poroszenko jeździ po świecie z wyciągniętą ręką. Teraz się udaje otrzymać od MFW pożyczkę na reformy mityczne 40 mld USD.

Już z góry wiem, iż te kredyty nie wpłyną na wzrost dobrobytu przeciętnego Ukraińca, który w desperacji wychodzi na Majdan i przelewa swą krew, aby w kraju nic się nie zmieniło.

 

Komentarze 2 to “Z Kijowa Eugeniusz Lubański: „Heil Bandera!””

 1. Przyjęcie DOKTRYN Bandery i Doncowa jako państwowych ZAMORDOWAŁY ukrainę, said

  DOKTRYNY są matką prowadzonej polityki każdego państwa, a te DOKTRYNY faszystowskie Doncowa-Bandery-Szuchewicza PRZYJĘTE jako państwowe, podstawowe na których została wychodowana DZICZ ukraińska właśnie doprowadziły do takiej sytuacji jaką Świat obserwuje od ponad roku na tej już teraz wirtualnej „ukrainie”.

  To te obowiązujące NAZISTOWSKO-faszytowskie DOKTRYNY faszystów ludobujców Doncowa-Bander-Szuchewicza, które są NIENAWISTNE do innych narodowości nawołujące do zabijania nie-ukraińców DOPROWADZIŁY do nie-odwracalnego, totalnego SKONFLIKTOWANIA wielonarodowego społeczeństwa zamieszkującego na tej BYŁEJ wirtualnej „ukrainie”.
  To obowiązujące DOKTRYNY faszystowskie jako państwowe doprowadziły do SECESJNEJ krwawej WOJNY DOMOWEJ, a w rezultacie do CAŁKOWITEGO ROZPADU oraz skasowanie tej „Ukrainy” jako państwowości.

  Te DOKTRYNY ukraińskie w wielu przypadkach definiują jak mają wyglądac sojusze polsko-ukraińskiego. One je określają jako JEDYNIE TYMCZASOWE i nietrwałe.
  Dmytro Doncow konkretnie tak naucza Ukraińców w następujący sposób:

  „ . . . Ten sojusz polsko-ukraiński może byc tylko do momentu do PUKI ukraińcy są SŁABI i wtedy POSŁUGIWAĆ się Warszawą, aby Polacy ukrańców WSPIERALI, jednak tylko na tyle, abyśmy nie mogli upaś pod ruskim naporem, tak abyśmy mogli stanąć TWARDO na własnych nogach w swojej walce z Rosją.

  Gdy już ukraincy OKRZEPNĄ, to wtedy Polaków należy OSŁABIĆ w każdy możliwy sposób, aby zachodnia granica „Sobornego Mocarstwa Ukrainy” przebiegała wzdłuż Sanu lub bardziej na zachód (a więc na terytorium Polski !).
  Ukraińcy powinni prowdzic taką grę polityczną, tak aby Polska była IGRASZKĄ zachodu. To samo dotyczy Rosji (…)

  Bez przyłączenia do Ukrainy tych obszarów nie da się zbudować „Soborngo Mocarstwa Ukraińskiego”, a właśnie takie „mocarstwo” jest głównym i ostatecznym celem ukraińskiego nacjonalizmu, dla osiągnięcia którego został on powołany . . . ”

  Według DOKTRYN S.Bandery Ukraina ma rywalizowac z Polską o MISJĘ cywilizacyjną oraz o przywództwo regionalne w centrum Europy ze ZNISZCZENIEM Polski, gdzie Polska ma się PODPORZADKOAWAĆ ukraincom, którzy uzurpują sobie byc LIDEREM, przy całym właściwym sobie mesjanizmem „ukraińskim” na bazie DOKTRYN Doncowa.

  Dmitro Doncow dalej pisze, że TYMCZASOWĄ granicą zachodnią „Mocarstwa Ukrainy” ma być rzeka San, ale DOCELOWĄ w późniejszym czasie rzeka Łaba na granicy z Niemcami – a na wschodzie granicą ma byc do Ałtaju i Dżungariii i to jest to święty cel nacjonalizmu ukraińskiego.

  To jest KLASYCZNA linia polityczna nacjonalizmu ukraińskiego wg. S.Bandery, Dmytro Doncowa i Szuchewicza z czego przeciętni Polacy nie zdają sobie sprawy, nie mają wiedzy z kim się faktycznie zadają i jakiego WĘŻĄ hodują na swoich piersiach.

  Koniecznie polecam z zapoznaniem z faszystowskimi DOKTRYNAMI na których są hodowani współcześni ukraincy, które nie mają NIC a NIC wspólnego nie tylko z partnerstwem ale też NIC wspólnego z humanizmem, poczytajcie tutaj:

  „Doncow zbrodniczy prorok ukraińskiego nacjonalizmu”

  http://www.inter.uni.lodz.pl/index.php/polityka/395-nacjonalizm-ukraiski-wedug-dmytro-doncowa-najbardziej-zbrodnicza-ideologia-xx-wieku

  Aby nie być gołosłownym proszę koniecznie zobaczyć młodego nacjonalisty ukraińskiego WYHODOWANE na drapieżne zwierze, który właśnie w swoim wystąpieniu publicznym powołuje się na DOKTRYNY Doncowa, którymi muszą się posługiwac ukraicy na co dzień, aby realizować przy budowie nacjonalistycznej JEDNONARODOWEJ ukrainy, gdzie dla innych narodów nie powinno byc miejsca:

 2. Armagedon said

  KTO WSPIERA W JAKIKOLWIEK TE SCIERWA BANDEROWSKIE. JEST WROGIEM NARODU POLSKIEGO.Ot swolocz ukrainska tak zwna..A tak poprawdzie to sa Rusinii Ktorzy wyrzekli sie swojej Slowianskiego pochodzenia.
  SMIERC BANDEROWCOM

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: