Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Sobota. Zakleili paszczę taśmą, bo chciał krzyczeć i bóóóóóóceć!!! na prezydęta.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-03-14

Untitled 1.
Podczas spotkania  z Bronisławem Komorowskim na Uniwersytecie Rzeszowskim doszło do incydentu. Mężczyzna miał rzekomo wykrzyczeć aby prezydent oddał mu jego  pieniądze  – został zakneblowany taśmą przez BOR i rzucony na ziemie.

Komorowski uczestniczył dziś w debacie na Uniwersytecie Rzeszowskim na temat innowacyjności w gospodarce. Prezydent przekonywał, że aby w Polsce był dobrobyt przynajmniej na średnią europejską, potrzebna nam jest innowacyjność.

W czasie spotkania doszło do próby zakłócenie – mężczyzna miał rzeko krzyczeć by Komorowski „oddał mu jego pieniądze”. Został zakneblowany taśmą przez BOR-owców i rzucony na ziemie. Część zajścia zarejestrowała lokalna telewizja.

Komentarzy 18 do “Sobota. Zakleili paszczę taśmą, bo chciał krzyczeć i bóóóóóóceć!!! na prezydęta.”

 1. Polaczek said

  Pedały nawet nie pozwalają nagrać tak istotnego wydarzenia dla podtrzymania chronologii epizodów z bulu wziętych.
  Ale kamera ma to do siebie, że wszystko bejmie.

 2. kwaŚniewski said

  Niedługo to i jęzory będą up……Źle się dzieje w państwie Polskim- ale to wiemy nie od dziś

 3. basia said

  Jakiś tam goj będzie zakłócać sPOkój panu prezydętu,no też!!!!!!!

 4. Alina said

  Niech prezydęt będzie pewny, ze my złośliwcy zalepimy jego paszczę już przed druga turą. Przecież nikt normalny nie będzie na niego głosować, żeby wysłuchiwać jego banialuków jak dziś w Rzeszowie o INNOWACYJNOŚCI (3x).
  Toż przecież był prezydętem 5 lat i nic innowacyjnego jeszcze nie wymyślił? To było wymyślić a nie pitolić dziś po Rzeszowach, że wprowadzi prawo podatkowe pozwalające odliczyć 1,5 raza koszty na innowacje. Komu ten pic? Polscy inżynierowie po 8 latach rządów PO i Komorowskiego ledwie żyją. Obiecuje wielkim koncernom, ze dostaną kolejne ulgi i przywileje. Bo skąd zwykły polski inżynier ma wziąć na innowacje, kiedy nie ma na ZUS? Wystarczy zobaczyć ilu inżynierów np. architektów prowadzących własne pracownie wyrejestrowało działalność. przecież nie zrobili tego z nadmiaru zleceń. jaką innowacyjność mają wprowadzić ci co zbankrutowali przy budowaniu PO-owskich autostrad?
  W sytuacji, kiedy urzędnicy, lekarze, rolnicy nauczyciele mają „rewaloryzowane” pensje i dochody, inżynierowie, szczególnie budowlani stali się najbardziej dyskryminowaną grupa zawodową ludzi z wyższym wykształceniem. I w tej to sytuacji słyszą o prezydenckiej INNOWACYJNOŚCI. Bredzisław nie powinien używać słów, których znaczenia nie jest w stanie pojąć, on, ani jego historyczni doradcy…
  Mam nadzieje, że jego pitolenia nie będziemy musieli słuchać przez następne 5 lat.

 5. Antek said

  to jest demokracja w wydaniu pachołka

 6. W imię tolerancji .... said

 7. solkraken said

  nie dość że tępy burak to jeszcze faszysta… najwyraźniej SSyjon i jego agendy stracił już pobłażanie u Boga, skoro zły manifestuje się w jego działaniu aż tak ohydnymi zjawiskami i aż tak bezczelnie… najwyraźniej ten SSowiecki faszysta, ciołek klanu Rojer już nawet nie zdaje sobie sprawy co czyni tak jak Neron :(((

 8. x..x..x said

  Dzielne te pachołko – osiłki bredzisława. Ciekawe czy z całym narodem sobie poradzą i czy im taśmy wystarczy do kneblowania ???

  ŁACHY JE..BA…NE NIE ZASTRASZYCIE I NIE ZNISZCZYCIE NARODU POLSKIEGO !!!!!

  CHYBA ŻADEN Z WAS MATOŁY NIE ZNA HISTORII POLSKI !!!!!

 9. Policja i BOR Komorowskiego w akcji: said

 10. Goj(awiczyński) said

  Mord założycielski III żydo-RP

  Potomkowie żydowskich zbrodniarzy z lat 1944-56, którzy objęli w PRL władzę w sierpniu 1980 r., stosowali zbrodnie i tortury jak wszyscy ich pobratymcy w każdej żydowskiej rebelii – to ich rytuał plemienny.

  Przykładowo bł. ks. Jerzy Popiełuszko (zamordowany w 1984 r.) W czasie tortur wyrwano mu język – tak wynika z relacji red. Krzysztofa Kąkolewskiego.

  13 grudnia 1981 r. syjonistyczni bandyci pod przywództwem generałów: Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka (od 1945r. obydwaj służyli w Informacji Wojskowej – odpowiedniku UB, IW działała w Wojsku Polskim) dokonali zbrojnego zamachu stanu. Był niezbędny, żeby władza nie wymknęła się z żydowskich rąk.

  To po 13 grudnia 1981 r. do początku lat 1990 r. syjonistyczni agenci zamordowali ponad 100 polskich księży (w tym bł. ks. J. Popiełuszkę), którzy mogliby utrudniać proces inkorporacji Polski do struktur syjonistycznego Zachodu oraz jej integrację z żydowskim obozem UE. Likwidacja tych księży była także na rękę Kościołowi JPII
  /pan Dariusz Kosiur jest w wielkim błędzie oskarżając św.JPII – przyp. mój/, który oczekiwał od księży zaangażowania na rzecz europejskiej integracji. Przygotowania księży do propagowania integracji rozpoczęto już w trakcie obrad Okrągłego Stołu!.

  Znikają dowody

  W roku 2009 (!) prokuratura ogłosiła, że z akt sprawy ks. S. Niedzielaka (zamordowany 20 stycznia 1989 r) zniknęły dowody – materiał zabezpieczony podczas sekcji zwłok i na miejscu zdarzenia, a nawet karty daktyloskopijne. Podobne zjawisko dotyczyło akt zamordowanych w 1989r. ks. S. Suchowolca i S. Zycha.

  Mord na Piotrze Jaroszewiczu, Tadueszu Steciu, Jerzym Fonkowiczu

  P. Jaroszewicz 13 września 1944 r. powołany został na stanowisko szefa Zarządu Polityczno-Wychowawczego 1 Armii WP (sprzeciwiał się temu na posiedzeniu Biura Politycznego PPR Jakub Berman, twierdząc że Jaroszewicz nie jest komunistą).
  Nieodzowna wydaje się w tym miejscu notka o Jakubie Bermanie:
  od 1928 roku żonaty z Gustawą z d. Grynberg (1900–1978), z którą miał córkę Lucynę (ur. 1929), żonę Feliksa Tycha. Feliks Tych (ur. 31 lipca 1929 w Warszawie) – „polski” historyk i publicysta, polonofob, w latach 1995–2006 dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego. W latach 1971–1987 pracował w Centralnym Archiwum Komitetu Centralnego PZPR.

  W 1983 na polecenie gen. W. Jaruzelskiego (Jaruzelski służył w Informacji Wojskowej, a jego oficerem prowadzącym był Cz.Kiszczak) żydowski zbrodniarz J. Berman został odznaczony medalem Krajowej Rady Narodowej.

  Wróćmy do P. Jaroszewicza
  W 1945r. pułk. LWP P. Jaroszewicz oraz oficerowie T. Steć i J. Fonkowicz, w pałacu w Radomierzycach pod Zgorzelcem weszli w posiadanie części tajnego wojennego archiwum Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. Archiwum zawierało m.in. listy konfidentów gestapo, kompromitujące szanowanych obywateli i polityków Zachodu oraz pozostawionych przez gestapo na ziemiach polskich agentów – żydowskich folksdojczy (zasadniczo folkslisty przeznaczone były wyłącznie dla Żydów, którzy wcześniej musieli zmienić wyznanie na ewangelicko-augsburskie).

  Małżeństwo Jaroszewiczów okrutnie torturowano. Jaroszewiczowi przybito stopy do podłogi. Zostali zamordowani 1 września 1992r., czyli już w III żydo-RP.
  Kilka miesięcy później torturowano i zamordowano T.Stecia.
  W podobny sposób w 1997r. zamordowano J.Fonkowicza.

  Sądząc po sposobie, w jaki zostali zamordowani kolejno ci trzej oficerowie, można wnioskować, że mordercom nie udało się przejąć obciążających żydo-reżimową elitę dokumentów. Nie jest wykluczone, że morderstwa dokonali agenci Mossadu.

  Dochodzenie w sprawie mordu umorzono. Z akt sprawy zniknęła ważna dokumentacja (?).

  Dariusz Kosiur

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120175,mord-zalozycielski-iii-zydo-rp

 11. x..x..x said

  Szykują nas na „mięso”

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/50241-w-lutym-w-polsce-pospiesznie-przyjeto-kilka-aktow-prawnych-przygotowujacych-nas-do-wojny

 12. Alina said

  Dobre komentarze:
  InterWojtek222 – 16 min temu
  A widzicie o co chodzi ha ha ha, żeby sPOtkać się z Bronkiem trzeba mieć akredytację i przejść kontrolę pirotechniczną ha ha ha i co jeszcze ???Odwracamy pytanie-Przy takim POparciu ostatnio 149 % czego się boi ????? Tak tylko pytam….

  ~!!!!!!!!! – 25 min temu
  Nie zakleicie wszystkim ust!

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-incydent-w-rzeszowie-bor-sie-tlumaczy,nId,1698333#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

 13. Alina said

  http://niezalezna.pl/65091-internauci-obsmiewaja-metody-bor-i-zgode-komorowskiego-memy

 14. Alina said

 15. Armagedon said

  Oj doigrasz sie moj ciemiezycielu.

 16. NC said

  Na razie jeszcze nie zagipsowali mu ust.

 17. Zenek said

  Ad 4. Chciałby, żeby się Pani nie POmyliła…

 18. gość said

  Snajperzy strzelali z samochodu

  Bronkobus ostrzelany w Kielcach. Sprawcy złapani!

  Autobus wyborczy sztabu Bronisława Komorowskiego został ostrzelany w niedzielę w Kielcach… kulami z farbą. Dwóch sprawców zostało zatrzymanych – informuje tvp.info.

  – W godzinach popołudniowych w Kielcach doszło do incydentu. Ostrzelano kulkami z farbą z broni typu paintball jeden z autobusów wyborczych kandydata na prezydenta – poinformował tvp.info mł. asp. Mariusz Bednarski z Zespołu Prasowego Policji Świętokrzyskiej.

  Kule z farbą uderzyły w przednią część autobusu ze sztabu Bronisława Komorowskiego. Strzały padły z samochodu, który wyprzedził Bronkobus. W tym czasie prezydenta Komorowskiego nie było w autobusie.

  Dwóch domniemanych sprawców incydentu zostało już zatrzymanych przez policję w Kielcach. – Zatrzymani zostali mężczyźni w wieku 52 i 28 lat. Starszy z nich przyznaje się do winy. W czasie zatrzymania był w stanie nietrzeźwym. Dalsze procedury przesłuchań mają ustalić więcej okoliczności zdarzenia – dodaje mł. asp. Mariusz Bednarski.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/bronkobus-ostrzelany-w-kielcach-kulami-z-farba-sprawcy-ujeci-,artykuly,531542.html

  PS.Jaki prezydent taki zamach!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: