Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ujawnią światu izraelskie zbrodnie!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-03-24

Podczas dzisiejszego posiedzenia Rady ONZ ds. Praw Człowieka (UNHCR) w Genewie Makarim Wibisono z Indonezji przestawi raport specjalnego wysłannika organizacji do Strefy Gazy, który przeprowadził dochodzenie w sprawie zbrodni, jakich Izraelczycy dopuszczają się na zamieszkujących ten teren Palestyńczykach.

Ujawnią światu izraelskie zbrodnie!

Prezentacja raportu będzie stanowiła część debaty poświęconej łamaniu praw człowieka przez państwo Izrael. Na forum Rady zostaną również zaprezentowane (w formie skrótowej) wyniki śledztwa zespołu pod przewodnictwem byłej sędzi Sądu Najwyższego w Nowym Jorku Mary McGowan Davis.

 

W swoim pierwszym raporcie sporządzonym na zlecenie UNHRC Wibisono napisał, że „większość ofiar stanowiły całe rodziny zabite wskutek ataków rakietowych na ich własne domy, dokonywanych w szczególności nocą”. „Wśród niekończącej się listy przypadków, jakie stały się obiektem zainteresowania Specjalnego Wysłannika, niemalże wszystkie rodziny straciły jedno albo więcej dzieci” uchylił rąbka tajemnicy drugiego raportu izraelski dziennik „Jerusalem Post”.

 

Z szacunkowych danych zgromadzonych przez władze w Tel Awiwie wynika, że tylko w trakcie wojny w Strefie Gazy śmierć poniosło około 2100 Palestyńczyków, z czego połowa należała do Hamasu. Śledztwo przeprowadzone przez Wibisono demaskuje jednak te izraelskie manipulacje. Otóż okazuje się, że spośród 2256 ofiar, 1563 zatem o wiele więcej niż połowa, to cywile, w tym aż 538 dzieci! „Zasadniczo każdy dzień konfliktu pochłonął życie średnio dziesięciorga dzieci” stwierdził we wspomnianym dokumencie.

 

Wibisono zwrócił uwagę, iż izraelska odpowiedź w postaci ostrzału obiektów, w których znajdowała schronienie ludność cywilna, była zupełnie nieadekwatna do siły i kierunku ognia ze strony palestyńskiej, który w zasadzie nie niósł za sobą ofiar w ludziach.

 

Warto przy tym zauważyć, iż raport nie obejmuje zbrodni dokonywanych na Palestyńczykach przez izraelską ludność cywilną, głównie zamieszkującą nielegalnie palestyńską ziemię i tworzącą dzikie osiedla. Tymczasem zarówno przed, w trakcie, jak i po wojnie w Strefie Gazy oraz na pozostałych terytoriach okupowanych dochodziło do krwawych konfliktów między wspomnianymi nielegalnymi osadnikami a ludnością palestyńską.

 

Jednym z ostatnich, niezwykle drastycznych aktów przemocy było ukamieniowanie przez żydowskich osadników sześcioletniej palestyńskiej dziewczynki Sujoud Ibrahim na nielegalnym żydowskim osiedlu Ma’oun w dystrykcie Południowego Hebronu. Dziecko na szczęście udało się uratować – z poważnymi obrażeniami ciała trafiło do ośrodka zdrowia w pobliżu Jatty.

 

Karolina Maria Koter, Prawy.pl

Źródło: PNN

Komentarzy 6 to “Ujawnią światu izraelskie zbrodnie!”

 1. Wuj said

  Toz to pogromy!!!!!!

 2. Miś said

  #1
  Tak jak na ukrainie. Szatańskie ostrzeliwanie dzielnic mieszkaniowych Doniecka , Ługańska i dziesiątek innych podmiejskich osiedli przez siły pacyfikacyjne Kijowa.

 3. solkraken said

  bezkarne masakrowanie Gazy to skutek wszech-relatywizmu ober-globalnego, paraliżującego oficjalne oceny moralne w mediach i parlamentach podległych „STRASZnikom DEMONkracji” z USraela… ukradkiem osiągnięto skrywany lecz główny cele NWO tz. usunięcie z globalnej areny wpływów wszystkich Wartości poza debetem – środkiem płatniczym mafii banksterskiej :(((

 4. z forum gajowego Maruchy said

  Zygmunt Jakubowski said
  2015-03-22 (niedziela)

  Polacy ciągle mieszają 2 pojęcia i to za sprawą wielkiego żydowskiego oszustwa. Co innego są Judejczycy, a co innego są żydzi. W Biblii mowa jest jedynie o Hebrajczykach, Izraelitach i Judejczykach i słowo żyd w ogóle nie występuje.
  Dlaczego więc Polacy są tak otumanieni w tej sprawie…? Odpowiedź jest prosta. „Oszustwa”, czy przeinaczenia dokonali wszyscy tłumacze Polskiej Biblii z języka hebrajskiego (Stary Testament) i z j. greckiego (Nowy Testament) tłumacząc słowa Hebrajczyk, Izraelczyk, czy Judejczyk na słowo żyd.
  Takiego kłamstwa i przeoczenia nie zawiera żadne inne tłumaczenie Biblii na języki narodowe. W niemieckiej Biblii jest wszędzie tam Jude, angielskim Jew, rosyjskiej Jewreji i w innych językach jest podobnie. Również po hebrajsku jest to יְהוּדִי (Jehudi= Judejczyk).
  Ktoś powie jakie to ma znaczenie…? No ma takie, że starożytni Izraelici i Judejczycy wyginęli całkowicie. Ostatnimi ich etnicznymi potomkami, to są Palestyńczycy. Natomiast żydzi, to są potomkowie Chazarów, ludu tureckiego, którzy w VII i IX wieku przyjęli judaizm talmudyczny.
  Po rozbiciu Chazarii, judaistyczni Chazarowie osiedlili się na Podolu i stamtąd przeniknęli do Polski, Czech, Ukrainy, Białorusi i na Węgry. I widocznie kazali siebie nazywać żydami, a nie Judejczykami, którymi nie byli, o czym jako prozelici (przechrzty) sami wiedzieli. Tylko w tych krajach wyznawców judaizmu nazywa się żydami. Książę Kijowski pokonał Chazarię, to jest oczywiste, że wiedział o tym, że Chazarowie, to żydowscy prozelici (przechrzty), a nie jacyś tam starożytni Judejczycy. Zgadzam się z autorem artykułu, że całe zło żydostwa wywodzi się z ich szatańskiego ducha Talmudu. Natomiast łączenie żydów ze starożytnymi Judejczykami jest niedopuszczalne i pomniejsza szacunek dla autora. W samym żydostwie są różne grupy celów i dominacji. Jednak łączy ich szatański duch talmudycznej dominacji, eksploatacji i zniszczenia chrześcijaństwa. Pierwsza grupa, to Syjoniści, czyli prawdziwi żydzi (Chazarowie) pochodzący z terenów przedrozbiorowej Rzeczypospolitej. I to oni głównie sprawują władzę w Izraelu. Mają duże wpływy w USA. Druga grupa, to Aszkenazi prze Polaków fałszywie nazywani „niemieckimi żydami”. Oczywisty wpływ Polskich żydów, którzy ciągle „piszą” nam historię. Aszkenazi, to są potomkowie prozelitów z Italii, którzy przeszli na judaizm. Następnie po „upaństwowieniu” się chrześcijaństwa w Cesarstwie rzymskim przenieśli Się do miast „niemieckich” wzdłuż Renu. Kolonii, Moguncji, czy Frankfurtu n.R. Największym kłamstwem Polskich żydów (Chazarów) jest, to że oni pochodzą od tych Aszkenazi. Aszkenazi nigdy do Polski nie emigrowali, a odwrotnie to tak. Współcześnie Aszkenazi, to mieszańcy z Sefardejczykami (od XV wieku po napływie ich z Hiszpanii i Portugali). Z nich pochodzili masoni, i oni obecnie przewodzą w NWO (nowy porządek świata). Zawsze o Polskich żydach(Chazarach) mówili z pogardą, czyli Ostjuden ( wschodni Judejczycy). W USA mają większy wpływ niż syjonisci. Trzecia grupa, to Chabad-Lubavitch (Chabad-Lubawicz) – grupa chasydów powstała przed 250 laty, pod koniec XVIII wieku w rosyjskiej miejscowości Lubawicze, założona przez rabiego Szneura Zalmana Baruchowicza. Ta z kolei grupa przejęła obecnie władzę na Ukrainie. Tam też ma swoją główną siedzibę w Dniepropietrowsku. To właśnie oni rozpętali Światową anty-Rosjską kampanie. Przyjmuje się, ze ta najmniej liczna grupa żydów (chasydów) ma największe wpływy w USA. Są jeszcze o małoznaczącym wpływie grupy wyznawców judaizmu talmudycznego, tacy jak żydzi kaukascy (głównie potomkowie Chazarów) i orientalni (wschodni w tym i Safardyjczycy), ale oni też nie są etnicznymi potokami starożytnych Judejczków, a jedynie potomkami prozelitów, których przodkowie pomiędzy II w pne, a IV w ne. przeszli na judaizm talmudyczny. Współcześni wyznawcy judaizmu, to złodzieje i cudzej historii i cudzej Religi i cudzego terenu, czyli Palestyny. Nie powinno się więc ich mieszać, bo historia żydów, to 1.300 lat, a nie 2.000…

 5. Antoni Nadstazik, Melborne. said

  Polecam ksiazke: „Kontrowersje Syjonu” Autor: Douglas Reed.
  Siega w glab historii religii judaizmu talmudycznego ciekawa.

 6. gość said

  Izrael żąda ocenzurowania węgierskiej piosenki na Eurowizję. Poszło o wspomnienie ofiar wojny z Palestyną

  Piosenka węgierskich wykonawców, która ma trafić na Eurowizję traktuje o wojnie, wspomina m.in. o ofiarach starcia Izraelczyków z Palestyńczykami.

  — Ambasador Izraela zażądał wycofania piosenki z festiwalu.

  W piosence wykonywanej przez Węgierkę, Boglarkę Csemer z grupy Boggie, traktuje się o wojnie w ogóle. — Piosenkarka śpiewa o bezsensowności konfliktów zbrojnych, o umierających żołnierzach i śmierci niczemu niewinnych dzieci.

  Wszystko jednak rozbija się o kontekst piosenki. Gdy piosenkarka śpiewa o wojnie, — na jej tle pojawiają się bowiem napisy przypominające o ofiarach wojen i kataklizmów. Jeden z napisów głosi:

  — „2014. Gaza. Dwie trzecie ofiar to cywile, w tym ponad 500 dzieci”.

  I właśnie ów napis nie spodobał się izraelskiej dyplomacji.

  Ambasador Izraela na Węgrzech, Ilan Mor zarzucił piosenkarce,

  — że łamie zasadę Eurowizji dotyczącą braku polityki w konkursie.

  Zażądał też od organizatorów usunięcia kontrowersyjnych treści.

  Ani organizatorzy Eurowizji, ani piosenkarka na razie nie odnieśli się do apelu Mora.

  Źródło: tvn24.pl

  http://www.pch24.pl/izrael-zada-ocenzurowania-wegierskiej-piosenki-na-eurowizje–poszlo-o-wspomnienie-ofiar-wojny-z-palestyna-,34755,i.html#ixzz3VJamCtCv

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: