Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Cała władza w ręku mafii

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-04-08

Oglądałem w telewizorze fragment programu Elżbiety Jaworowicz, w którym to pokazano reportaż, jak to człowiek dzięki sfałszowanemu testamentowi został właścicielem ziemi wartej, o ile dobrze pamiętam, jakieś 30-40 mln. I to w Polsce, od 25 lat wolnej, jak zapewniał prezydent Bronisław Komorowski, „demokratycznym państwie prawa”, w samym środku Unii Europejskiej, tej ostoi dobrobytu i praw człowieka, w którym to urzędnicy mieli chodzić i prosić się, aby ludzie przyjmowali dotacje, choćby z ociąganiem. 

Reportażu całego nie oglądałem, więc mogę coś pomylić. Ale zdaje się, że wyglądało to tak. Zmarła kobieta, która posiadała ziemię w bardzo atrakcyjnym miejscu. A skoro tak, to w urzędzie, czy jakiejś prokuratorze, czy jakimś sądzie, nie pamiętam dokładnie, pojawił się człowiek i tam dostał klucze do domu, w którym nieboszczka mieszkała. A gdy już wszedł do tego domu, to natychmiast znalazł testament, w którym to zmarła przepisała mu cały majątek. Sąd ustalił, że co prawda świętej pamięci właścicielka fortuny ani nie napisała, ani nie podpisała testamentu, ale ze względu na to, że nie wiadomo, kto napisał i podpisał, to wszystko jest w porządku i właścicielem jest ów osobnik wskazany w sfałszowanym testamencie.

Jak to zwykle w tym programie, zaproszeni goście mieli mnóstwo dobrych rad dla bohaterów reportażu, co zawsze przypomina mi fraszkę biskupa Krasickiego, który pisał o zającu zjedzonym przez psy wśród serdecznych przyjaciół. Oto jeden taki „młody, wykształcony, z dużego miasta”, i w dodatku mecenas, nakrzyczał na panie i jednego pana (czyli rodzinę, której należał się spadek po zmarłej kobiecie), że przy waszym statusie tak mało profesjonalnie podeszliście do sprawy, że należało prężną kancelarię adwokacką nająć i takie tam. Trzeba przyznać, że to bardzo zabawna propozycja.

Widać uważa poszkodowanych przez fałszerzy testamentu za głupków. Skoro w grę wchodzi 30-40 milionów złotych, urzędnicy (mniejsza już z tym gdzie zatrudnieni) przekazują osobie nie spokrewnionej ze zmarłą klucze do jej domu, a sąd jednocześnie stwierdza, że testament został co prawda sporządzony i podpisany przez czort wie kogo, ale przyznaje ziemię osobie wskazanej w testamencie, to wiadomo, że całą sprawę sprokurowała mafia, miejscowa sitwa, szajka utrzymywanych z naszych podatków nierobów, jak zwał, tak zwał. A do tej mafii, sitwy, szajki pewnie należy sędzia, skoro wydał tak idiotyczne decyzje, wyroki czy coś tam. A w takiej sytuacji najmowanie „prężnej kancelarii” to tylko strata pieniędzy. Pewnie tylko dzięki cenzurze nigdy w tym programie nie padły słowa, że państwo polskie zostało przekazane w ręce różnorakich mafii i te mafie wyduszają z ludzi, ile się da, a nawet jeszcze więcej.

Ale widać spadkobiercy zmarłej posiadaczki ziemi wcale nie są tacy głupi, jak by panu mecenasowi się wydawało, i zainteresowali swoimi kłopotami panią redaktor Jaworowicz. Ta sprawę nagłośniła. I tak jakoś jest, że jak telewizja zacznie o czymś trąbić, to sprawy, których nie da się załatwić, nagle okazują się do załatwienia, przepisy coś blokujące nagle przestają blokować, chorzy, których nie można w Polsce leczyć, nagle otrzymują informacje, gdzie i kiedy mają się stawić i tak dalej.

Najlepszym w ostatnim czasie tego przykładem była sprawa komornika i jego pomagierów, którzy w biały dzień „w majestacie prawa” kradli ludziom ciągniki, maszyny rolnicze, samochody. Ludzie się odwoływali, ale sądy mówiły, że wszystko jest dobrze, bo już ciągnik czy samochód są sprzedane.

Telewizor złodziejstwo pokazał i zaczęli trochę sprawy odkręcać. Szajka oczywiście będzie kradła dalej, ale na razie mniej ostentacyjnie. Dzięki czemu np. w ciągu roku nie obrabuje powiedzmy stu osób, ale dziewięćdziesiąt dziewięć. Chociaż tyle.

A oprócz tego podobno w Polsce mają być jakieś wybory. Coś mi się jednak wydaje, że oni będą walczyć do ostatniej kropli naszej krwi, aby dalej trzymać nas za pyski i tuczyć się naszymi pieniędzmi. Gdyby wybory mogły to zmienić, to zostałyby w „obronie demokracji” odwołane, a po ulicach, jak w 1981 roku, jeździłyby czołgi, byłaby godzina milicyjna, a ci, którzy myśleliby, że z tą demokracją to na poważnie, zostaliby internowani, jako osoby stwarzające zagrożenie. Zresztą, starsi pamiętają, młodsi niech sięgną do książek.

Jestem krytykowany za brak optymizmu, pozytywnego programu, no cóż, trudno. Obawiam się, że pisanie, iż trzeba to i to zrobić, wystarczy zmienić tamto i tamto, a już będzie lepiej, to robienie ludzi w konia. Oni mogą wszystko, jak nie kijem, to pałą, a my tyle, co ten żołnierz wyklęty na początku lat sześćdziesiątych, starać się przeżyć do następnego dnia.

michalpluta.bloog.pl

Komentarzy 9 do “Cała władza w ręku mafii”

 1. SZANTAŻOWANY przekupny Komorowski wprowadza EURO said

  Komorowskiego, Dudę i Kopacz tych ANTY-polskich SQURWIELI trzeba KONIECZNIE jakoś ARESZTOWAĆ, gdyż oni na arenie międzynarodowej ROZGRYWAJĄ losem Polaków w ich zajadłej walce o władzę oraz stołki centralnej „władzy warszawki” !

  Ten SQURRWIEL Komorowski był i dalej jest BARDZO GROŻNY dla polskich obywateli gdyż on ZAWSZE DZIAŁA na SZKODĘ Polaków ale zawsze z ZYSKIEM dla zamawiających z zagranicy na przemian, a to z Berlinie, Tel Avi-Avivie, New Yoku, a to w Moskwie … itd.

  Dla tej zdradzieckiej sprzedajnej GNIDY Komorowskiego los i suwerenność Polaków w ogóle się NIE liczy, lecz jego stołek prezydencki na którym siedzi, pilnowanie żyrandola po zgoleniu wąsów oraz polowania …

  Ten przekupny SQURRWIEL Komorowski wykorzystując pełnioną funkcje w TAJEMNICY przed Polakami dokonuje uzgodnien które są z WIELKĄ strata dla Polaków, dlatego GNOJA trzeba jak najszybciej ARESZTOWAĆ i zamknąć w WĘZIENIU za prowadzony przez niego SABOTAŻ przeciw Polakom !

  Zwrócie uwagę na następującą sekwencje wydarzeń:

  – 21 marca 2015 Bronisław Komorowski uszczęśliwił swą bytnością Brukselę, gdzie rozmawiał o „jedności transatlantyckiej”.
  Tymczasem Andrzej Duda zażądał wyjaśnień, czy Komorowski będzie tam rozmawiał i o wprowadzeniu euro. Duda przypomniał, że doradcy Komorowskiego odgrażali się, że euro będzie wprowadzone w Polsce już 1 stycznia 2016 r.
  Cios w Komorowskiego jest wyjątkowo celny. Nikt nie chce euro w Polsce, a opinia źle przyjmuje groźby i podejście arogancji, pogardy i dyktatu, tak charaterystyczne dla jego stylu działania.
  Z tych względów MILCZAŁ on dotąd w kampanii OBIECYWANIA w Izraelu podarowania żydom Polskich lasów Państwowych, podarowania $65miliardów żydom. MILCZY o o jego prywatnych działaniach wprowadzeniu EURO w Polsce.

  O czym DALEJ jeszcze MILCZY Komorowski, aby ZNIEWOLIĆ Polaków ???!

  – 23 marca, najwyraźniej uświadomiwszy sobie powagę nowego wyzwania, Kancelaria Prezydenta stwierdza, że – za Niezależną – „debata na temat przystąpienia do strefy EURO powinna odbyć się przed wyborami”.

  Tego też dnia 23 marca 2015 pojawiają się doniesienia o książce Jürgena Rotha o ZAMACHU Smoleńskim, która się już drukuje w Niemczech, a jej czytelnicy dowiedzą się co się FAKTYCZNIE stało w Smolensku 10-IV-2010r. które jest wymuszającym SZANTAŻEM dla rządzącej żydo-bandyckiej ekipy „warszawki” tak, aby byli ULEGLI wobec Berlina i szybciutko wprowadzali EURO w Polsce jak nie chcą by rozliczani za ZAMACHU Smoleńskiego.

  – 27 marca autor książki chyba na zlecenie BND informuje o swym przekonaniu, że w Smoleńsku doszło do zamachu.

  – 30 marca dopiero Roth informuje, że wie o ekipie FSB, że zna nazwisko, ale go nie ujawni itp. Wypowiedź Rotha wywołuje poruszenie w rządzie ZAMACHOWCÓW PO i dlatego gangster Grzegorz Schetyna przyznaje się nawet do zamiaru „zastanawiania się” przez „kolejne lata” jak doszło do „błędu zamachu” itp. czyli niejako przyznaje się że był ZAMACH 10 kwietnia 2010r.

  – 3 kwietnia Bronisław Komorowski, choć wciąż MILCZY jak zawsze ale DZIAŁA na SZKODE Polaków i bezpośrednio swoim osobistym stosunku i POŚPIESZNYM zaangażowaniu w narzucenie Polsce EURO i zaczyna OPOWIADAĆ BAJAKI na spotkaniach z EMERYTAMI, jakoby że wprowadzenia EURO chciał Jan Paweł II. . .

  – 2 kwietnia dzień WCZEŚNIEJ, niemieckie służby specjalne BND wydaje dementi w sprawie rewelacji Rotha; ten zaś nie poddaje się, wyjaśnia że ma swoje źródła o ZAMACHU.

  WIADOMO Euro przyniosło ogromne zyski ale tylko Niemcom i stało się jeszcze jednym, bardzo ważnym instrumentem dominacji niemieckiej w Europie.

  Na przełomie kwietnia i maja 1992 r. Krzysztof Wyszkowski podał, że traktat polsko-niemiecki o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy jest niesymetryczny na NIEkorzyść Polski, bo ministrowi Skubiszewskiemu grożono, że w razie jego nieustępliwości zostanie ujawniona jego agenturalna przeszłość(działał na SZKODĘ Polski na arenie międzynarodowej tak jak teraz Komorowski, Schetyna, Tuska czy Kopacz).

  Naturalnie, czasy mogły się zmienić i pomysł, że Niemcy wykorzystują wiedzę o sprawcach zamachu w Smoleńsku do zmuszenia szantażem macherów z Platformy Obywatelskiej do FORSOWANIA interesów niemieckich, a w tym ZMUSZENIA ZAMACHOWCÓW, czyli sitwy kryminalistów morderców PO aby, zgodzili się na PRĘDCE wprowadzic EURO w Polsce oraz ZLIKWIDOWAĆ polskiego złotego, jeszcze PRZED wyborami nowego Sejmu, gdyż ten NOWY Sejm może się na to NIE zgodzic i wtedy Niemcy jeszcze bardziej nie będą mogli RABOWAĆ Polaków niż dotychczas.

  Nie ma wątpliwości, że Platforma Obywatelska to ekspozytura Niemiec, PiS to ekspozytura żydostwa z Waszyngtonu i Tel-Avivu.

  Wszystko co się dzieje za kulisowo w tym ZDEGENEROWANYM „rzadzie warszawskim” sterowanym RĘCZNIE na przemian przez niemieckie BND, CIA czy Mossad wskozuje na 100% że ten anty-polski przestępczy ganga czyli SYSTEM partyjny PO-PiS-PSL-SLD/PZPR jest AGENTURĄ działającą na ZGUBĘ polskich obywateli dlatego tych kryminalistów NALEŻY obalic i ROZLICZYĆ łącznie z KRAMI ŚMIERCI za ZBRODNIE zdrady naszych polskich interesów.

 2. Janusz1945 said

  Zawsze było mi przykro, że mój teść, wielki patriota, żołnierz AK, jeniec niemiecki, nie dożył w 1989 roku wolnej, jak mi się wydawało, Polski. Teraz, po 26 latach martwię się, że jako 70-latek, wolnej Polski też nie doczekam. Jedyna nadzieja w Grzegorzu Braunie.

 3. Ból Prawdy said

  Oj tam zaraz cała……..

 4. BicWnich said

  ICH POPROSTU TRZEBA ODSUNAC OD WLADZY.
  TA EKIPA JEST NASZYM OKUPANTEM

 5. Ból Prawdy said

  A wszystko zaczęło się od wyboru „Bolka” na przewodniczącego strajku w Stocznii i następnie „S”.
  Po stanie wojennym mafia całkowicie paraliżowała prawicę poprzez zakładanie partii prawicowych przez agentów, których jednym z ostatnich był Roman Giertych. To on, przez wiele lat udawał katolika, stojąc na czele LPR.
  Nie wiem dlaczego W. Sumliński mówi, że jest mu wdzięczny. Przecież Giertych chciał się tym tylko uwiarygodnić, co ostatecznie czas pokazał.

 6. Van Dekken said

  Film o Marii Kaczyńskiej:

 7. Ból Prawdy said

  Ciąg dalszy o naszych „kochanych” rządzących:

 8. Miejsce GANGSTERA B.Komorowskiego jest w WĘŹIENIU !! said

  Wszystko wskazuje na to, że anty-polski GANGSTER ZŁODZIEJ i OSZUST Bronisław Komorowski wykorzystując swoją funkcje „prezydenta III RP” obecnie bardzo ENERGICZNIE zabiega, dokonuje cały szereg uzgodnień na forum międzynarodowym aby instytucje Państwa Polskiego jak NAJSZYBCIEJ pozbawić własnego systemu monetarnego polskiego złotego – ZLIKWIDOWAĆ polskiego złotego i zamienic jego ZBANAKRUTOWANYM bez pokrycia tzw. „Euro”.

  Bezkarny GANSGSTER Bronisław Komorowski wykorzystując pełnioną funkcje w polskiej administracji państwowej jak funkcji ministra obrony, potem marszałka Sejmu, a następnie w funkcji prezydenta III RP a z tym związane różne immunitety nie tykalności prawnej brutalnie wykorzystywał do KRYMINALNEGO prowadzenia na POTĘŻNĄ skalę prania brudnych pieniędzy, KRADZIEŻY finansowych mienia prywatnego i państwowego.

  Jest cała masa dowodów na to, że GANGSTER B. Komorowski prowadził i dalej prowadzi akcje OSŁONOWE zorganizowanych BRUTALNYCH grup przestępczych. REKINÓW złodzeji finansowych na taką skalę jakie były prowadzone przez żydo-ukrainskie mafie bandytów żydowskich takich jak Kołomyjski, Jaceniuk czy Walcman vel Poroszenko na Ukrainie.

  GANGSTER oszust i złodziej dalej bezkarny Komorowski ENERGICZNIE zbiega o LIKWIDACJE polskiej złotówki i zastąpienie jej EURO, tylko po to aby UKRYĆ jego OSOBISTE oczywiste kryminalne przestępstwa finansowe na POTĘŻNĄ SKALĘ !!!

  Faktycznie to B.Komorowski POWINIEN by NATYCHMIAST ARESZTOWANY i osadzony w węzieniu śledczym, sądzonym i SKAZANYM za ZBRODNIE ZDRADY interesów instytucji Państwa Polskiego oraz jego działania na POTĘŻNĄ szkodę wszystkich polskich obywateli !

  JAKIE są potrzebne procedury prawne aby natychmiast ARESZTOWAĆ tego GANGSTERA B. Komorowskiego ??!!

  „Kim jest Bronisław Komorowski?”

 9. Komrowski to OJCIEC CHRZESTNY złodzeji finansowych i WSI w III RP ! said

  Wszędzie w III RP i za granicą witac GANGSTERA Komorowskiego z napisami:

  Komorowski Ojciec Chrzestny WSI i ZŁODZEJI Finansowych !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: