Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Braun kontra Rachoń (pracownik Telewizji Republika).

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-04-17


Komentarzy 41 to “Braun kontra Rachoń (pracownik Telewizji Republika).”

 1. Stefan said

  Co tu komentować? Jaki jest bękart każdy widzi i słyszy.

 2. carlos said

  Przepraszam Panie Grzegorzu ze mialem lekkie watpliwosci co do panskiej kandydatury. Dzieki za trzezwosc w ocenianiu TV Republika,Fronty ,Terlikowskiego,itp… POLACY GLOSUJCIE NA BRAUNA !

 3. Dzisiaj Grzegorz Braun w Dąbrowie Górniczej i w Katowicach said

  Spotkania Grzegorza Brauna :

  17.04, piątek, godzina 18:00

  Katowice, Oko Miasta, Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1

  17.04, piątek, godzina 15:00

  Dąbrowa Górnicza, Villa Moda, ul. Kościuszki 4

 4. Komandor Wiktor Węgrzyn - Marsz Niepodległości 2013 said

 5. Start XIII Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego 2013 said

  Opublikowany 28.08.2013

  Uroczystość związana ze startem XIII Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego odbyła się na ul. Podwale w pobliżu Pomnika Katyńskiego. W tegorocznym rajdzie uczestniczy ponad 80 motocyklistów, którzy pokonają 7,5 tys. km – przejadą przez Polskę, Litwę, Białoruś, Ukrainę. Oddadzą hołd pomordowanym na Wschodzie polskim bohaterom, odwiedzą miejsca pamięci, wśród nich: Katyń, Miednoje, Kuropaty, Bykownię. W tym roku dotrą także do Wiednia, by uczcić 330. rocznicę Odsieczy Wiedeńskiej – na cześć tego właśnie zwycięstwa motocykliści na start rajdu przypięli do pleców husarskie skrzydła.

 6. Jan Ryś said

  Jan Ryś · Warszawa
  Jedyna wartościowa, prawicowa telewizja i jedyny wartościowy kandydat na prezydenta nie rozmawiają tym samym językiem. Nieistotne resentymenty osobiste psują wzajemne relacje a to bardzo szkodzi polskiej sprawie. Wszelkiego rodzaju sprzedawczyki aż zacierają ręce że prawa strona znów jest skłócona. Domagam się od Was Panowie – wykrzesajcie z siebie odrobinę rozsądku i dobrej woli, porzućcie animozje i dogadajcie się dla dobra Polski. Nie dawajcie zdrajcom satysfakcji z powodu niszczącego rozdźwięku miedzy Wami. Ta sytuacja nie przynosi chwały żadnej ze stron a wręcz odwrotnie, może doprowadzić do nieodwracalnych konsekwencji. Panie Grzegorzu wierzę w Pańską mądrość jak też mądrość i troskę o Polskę Szefostwo stacji „Republika”
  Dajcie Państwo sobie szansę i szansę Polsce. Tu nie chodzi o żaden zgniły kompromis, cele macie te same, tu chodzi Polski Naród – Polskę, bo to jest wartość nadrzędna, jedyna jaką jeszcze mamy.

 7. XIV Rajd Katyński 2014 - Wiktor Węgrzyn said

 8. Start Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego - 23.08.2014 2014 said

 9. Tomasz Terlikowski to klasyk JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWA,który wpływa na umacnianie się CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,bo tak nazwał ŻYDOWSKĄ twórca oryginalnego podziału na cywilizacje Feliks Koneczny.

 10. mmmm said

  Brawo Panie Grzegorzu!

  Dziwię się że Polacy jeszcze płacą za możliwość odbioru takiej gebelsowskiej TV 😦

 11. mmmm said

  Najlepszy tekst internetu 🙂

  Na Niezależnej Sakiewicza i Terlikowskiego można znaleźć taki tekst:

  „TV Republika chce być w każdym domu. Konsultacje społeczne KRRiT”

  hehhe… ale nie każdy dom chce gościć takich łajdaków!

 12. Polska - kondominium prusko -rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym said

  Syjonista B. Borusewicz realizując wytyczne Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu usiłuje rozbijać Akcję Wyborczą Polaków na Litwie.

  Syjonizm triumfuje

  „Zobaczyliśmy wyraźnie, że „jedność” polskiej mniejszości jest wymuszoną fikcją.” – radują się, chyba mocno przedwcześnie, Żydzi z gadzinówki Michnika.

  Antypolska działalność żydostwa

  W końcu lat 1980., jeszcze przed rozpadem ZSRR, Żydzi na terenie republik ZSRR, przeważnie z polskimi nazwiskami, zaczęli tworzyć organizacje Polaków na Liwie, Białorusi, Ukrainie, Łotwie i w Estonii. Nikt przecież poza Żydami nie wiedział, że rozpad ZSRR stanie się niebawem faktem.

  Niektórzy z nich organizowali Polaków jeszcze w ramach zadań, opanowanej częściowo przez Żydów, radzieckiej KGB, jak np. Związek Polaków Białorusi założony przez płk. KGB T. Gawina, dzisiaj wykładającego na uczelni białostockiej. Żydzi obawiali się polskiego żywiołu, który w PRL został opanowany w grudniu 1981 r. przy pomocy stanu wojennego i robili wszystko, żeby nie dopuścić do powstawania autentycznych polskich, narodowych, organizacji w byłych republikach ZSRR, które ogłaszały swoją niepodległość.

  Żydów w Polsce, przygotowujących się do przejęcia pełni władzy przeraziła propozycja M. Gorbaczowa. Gdy „stara Jałta” przestała obowiązywać, 1-szy sekretarz KC KPZR, M. Gorbaczow w 1989 r. zaproponował gen. W. Jaruzelskiemu zwrot Polsce naszych ziem wschodnich. Natychmiast na Kreml udała się z Polski delegacja w składzie T. Mazowiecki, J. Kuroń, B. Geremek, M. Michnik z błagalną prośbą wycofania się M. Gorbaczowa z jego propozycji. Tych czterech antypolskich Żydów przekonało M. Gorbaczowa.

  Obecnie rozbijanie i niszczenie organizacji polonijnych, tak na Wschodzie jak i na Zachodzie, realizowane jest poprzez politykę wszystkich kolejnych władz żydo-reżimu III RP, a także przy wykorzystaniu reżimowej agentury, głównie elementu żydowskiego z polskimi nazwiskami.

  Polacy mieszkający poza granicami Polski nie uzyskują najmniejszego wsparcia ze strony żydo-reżimowych władz III RP. Zainteresowanie żydo-reżimowych władz III RP Polakami na Wschodzie sprowadza się jedynie do prób wykorzystania ich jako V kolumny w walce z legalną władzą, czego mieliśmy przykłady na Białorusi – na szczęście były to próby nieudane.

  Wobec opornych białoruskich Polaków żydo-reżim III RP stosował represje w postaci nie przyznawania tzw. Karty Polaka (przyznawana bywa Żydom, którzy nawet nie znają języka polskiego!) oraz nie udzielania wiz wjazdowych do Polski także wtedy, gdy chcą odwiedzić swoje rodziny.

  Dariusz Kosiur
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl

 13. Ali said

  Straszny jest ten dziennikarzyna, ale – z drugiej strony – nalezy pamiętać, że już tylko tacy są dziś w ściekowych mediach, bo są oni potrzebni: złodziejom, agentom, sprzedawczykom, potrzebni politykom, sejmowi, działaczom terenowym, sędziom, komornikom, ministrom, ukraińcom w BORze, policji i innych mundurowych słuzbach. Temat rozmowy w studiu – ograniczony tylko to tego, co nie jest w ogóle związane z programem kandydata na prezydenta, ograniczony do natrętnej rozmowy na temat do akcji, której ów kandydat nie jest pomysłodawcą ani propagatorem.
  Cały czas antenowy w studiu wypełniony jednym tematem, wyszukanym i propagowanym na siłę, a ze sparw dla mnie istotnych: degradacja kraju, emigracja (!!!!), rozkład pństwa, wyprzedaż majątku – to dla buraka pryszcz, sprawa nieistotna, to żaden problem. Rozłożona na łopatki służba zdrowia, naula, oświata – to także pryszcz. Ale powiem tak – ja juz nie dam się omotać mediom, im bardziej starają się uprawiać propagandę – tym bardziej odwracam się od nich plecami. To juz nie te czasy, gdy mogli sobie pozwolić na luksus otumaniania. Moje poglądy są – na szczęście – już przewietrzone a takie „popisy” w studiu nie ustawiają już w opozycji do gościa. Wszystko, co dało się tu usłyszeć i tak i tak sprowadza sie to zdania: od 25 lat widzimy „teatr”, w krórym kukły (nie dobrzy aktorzy) grają rolę: patriotów, dziennikarzy, opozycjonistów, krytyków rządu. Wszystko to jeden wielki fałsz, widoczny nawet gołym okiem.

 14. @ + @ = @@ said

  Słowa Rachonia na zakończenie tego programu:

  „Grzegorz Braun… Kandydat na hmm… prezydenta… bezpardonowo atakujący telewizję Republika również w tej rozmowie”

  PS.
  Oczywiście nie wypadało gospodarzowi programu TV Republika powiedzieć tak:

  – Oto ja, Michał Rachoń, redaktor Telewizji Republika… bezpardonowo atakujący Grzegorza Brauna, kandydata na hmmm… prezydenta również w tej rozmowie.

  A oto co mówi o prezenterze internet?

  «Rachoń wsławił się protestem podczas wizyty Władimira Putina w 2009 roku. Rachoń przebrał się za penisa z wielkim napisem „Putin” i przed hotelem, gdzie zorganizowano rozmowy Donalda Tuska z rosyjskim przywódcą wykrzykiwał „Putin-morderca”. Później tłumaczył, że zastosował tylko metody, jakich władze Rosji używają wobec opozycji (na konferencji prasowej Garriego Kasparowa latał wokół niego helikopterek z przyczepionym penisem). Po tym happeningu trafił na komisariat policji, ale szybko go opuścił.»

  – Źródło: http://natemat.pl/63723,byl-rzecznikiem-janusza-kaczmarka-doradzal-pis-owi-putina-nazywal-morderca-teraz-jest-gwiazda-tv-republika-michal-rachon

  PS. 2

  Gdyby TVN albo Polsat złożyli Michałowi Rachoniowi propozycję zatrudnienia z gażą o 10.000 zł wyższą niż otrzymuje z TV Republiki, to więcej niż pewne, że ten dureń przystałby na taką ofertę, bo z rozmowy z Grzegorzem Braunem wyraźnie było widać, że Michał Rachoń to gudłaj, szmondryk i myszygene ein kopf.

  No bo… popatrzcie jeno…

  Jak Rachoń mieszał się okrutnie gdy Braun wypowiadał swoje zdanie nt. Frondy i roli górali ze wzgórz Golan oraz ich agenturze w Polsce, to widać było wyraźnie, że Rachoń był albo niekumaty, albo nie miał argumentów, bo takich argumentów po prostu nie ma. Zero polskości w tym gudłaju.

 15. Solidarni z Mary Wagner - wystąpienie Grzegorza Brauna (16.04.2015r) said

 16. Solidarni z Mary Wagner - wystąpienie Grzegorza Brauna (16.04.2015r) said

  https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Braun/268872956643088?ref=ts&fref=ts

 17. A-Ż said

 18. 17.04, piątek, g.18:00 - Katowice, Oko Miasta, said

  17.04, piątek, godzina 18:00

  Katowice, Oko Miasta, Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1

  http://livestream.com/premiummediapl/events/3970767 – ” na żywo” – Grzegorz Braun w Oku Miasta

 19. Brawo Wiktor Węgrzyn said

  Rajd Katyński ochroni „Nocne Wilki”

  Mo­to­cy­klo­wy Rajd Ka­tyń­ski bę­dzie chro­nił ro­syj­ską or­ga­ni­za­cję „Nocne Wilki” pod­czas prze­jaz­du przez Pol­skę? Ko­man­dor pol­skie­go rajdu, Wik­tor Wę­grzyn za­brał głos w tej spra­wie. – Wszy­scy mo­to­cy­kli­ści są sobie brać­mi. Wszy­scy. Gdyby chcia­no im zro­bić krzyw­dę, bę­dzie­my ich bro­nić – za­po­wia­da.

  Video z Wiktorem Węgrzynem

  Wik­tor Wę­grzyn de­kla­ru­je, że jest go­to­wy chro­nić Ro­sjan prze­jeż­dża­ją­cych przez Pol­skę. Uważa, że ne­ga­tyw­ne opi­nie po­ja­wia­ją­ce się na temat ro­syj­skich mo­to­cy­kli­stów, to sku­tek me­dial­ne­go spi­sku.
  REKLAMA

  Co cie­ka­we, mo­to­cy­klo­wy Rajd Ka­tyń­ski jest or­ga­ni­za­cją znaną rów­nież z akcji cha­ry­ta­tyw­nych – za­sły­nę­li m.​in. zbiór­ką pie­nię­dzy na pomoc dla spa­ra­li­żo­wa­ne­go ro­syj­skie­go mo­to­cy­kli­sty. Teraz jed­nak za­an­ga­żo­wa­li się w inną akcję.

  „Nocne wilki” to na­cjo­na­li­stycz­ny klub mo­to­cy­klo­wy, który jest za­przy­jaź­nio­ny z pre­zy­den­tem Rosji Wła­di­mi­rem Pu­ti­nem. Po­parł m.​in. anek­sję Krymu przez Rosję. Lider ze­spo­łu Alek­sandr Za­łdo­sta­now „Chi­rurg” znaj­du­je się na ame­ry­kań­skiej li­ście za­bra­nia­ją­cej mu wjaz­du do USA.

  Człon­ko­wie or­ga­ni­za­cji pod ko­niec kwiet­nia chcą prze­je­chać trasą Mo­skwa-Ber­lin, by uczcić 70. rocz­ni­cę za­koń­cze­nia II wojny świa­to­wej. Mo­to­cy­kli­ści za­po­wia­da­ją, że prze­ja­dą z Mo­skwy przez: Mińsk, Brześć, Wro­cław, Brno, Bra­ty­sła­wę, Wie­deń, Mo­na­chium, Pragę, Tor­gau do Ber­li­na.

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rajd-katynski-ochroni-nocne-wilki/sdwkhz

 20. @ + @ = @@ said

  Amerykańscy żołnierze rozpoczynają szkolenie ukraińskiej gwardii narodowej:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-amerykanscy-zolnierze-rozpoczynaja-szkolenie-gwardii-narodowej-komentarz/zbfeer

 21. pugnus said

  Trzeba przyznac,ze ta TV .Republika poddala G.brauna iscie szatanskiej probie!.Antypolski motyw powiazac bezposrednio z osoba kandydata to wiecej niz wyczyn gebbelsowski!Nie mozna ukrywac,ze te Wilki swoja wypowiedzia o Polakach pilnujacych Zydow w gettach nie ulatwili sobie przejazdu przez Polske.Mogli tez ,chocby ze wzgl. na kontakty z Rajdem Katynskim ominac pomnik gen. Czarniachowskiego,ktorego wojska braly udzial w likwidacji oddzialow AK.Nie mial wiec G.Braun latwej przeprawy ,bo rzeczywiscie zarzuty wysuwane przez Rachonia byly trudne do odparcia.Juz gdzies sie pokazaly triumfalne doniesienia ,ze sonadaze G.Brauna znacznie spadly ,jakby to sondaze mialy decydowac o wyniku wyborow.Jest bowiem w 100% pewne ,ze chcociaz dopuszczono G.Brauna do wyborow to jednak przejscie do II tury zostanie mu zablokowane.Wie o tym rowniez Mikke ,ktory na zapytanie Stokrotki kto bedzie I dama prezydenta Mikkego odpowiedzial,ze zaprezentuje ja w II turze i tak zawsze lotna Stokrotka nie skomentowala tego stwierdzeniem ,ze …nigdy ,bo sam Mikke wie ,ze doskonale ,ze II tury nie osiagnie a wiec po co w ogole startuje w wyborach?

 22. Piotrx said

  G.Braun powinien jednak na samym wstępie kategorycznie zażądać pytań na tematy własciwe dla kandydata na prezydenta – tak jak zrobił Mikke podczas jednego z wywiadów dziennikarskich – a nie być „przesłuchiwanym” przez dziennikarzynę oraz być zmuszanym do tłumaczenia się za czyjeś wypowiedzi. W przeciwnym razie należało opuścić studio.

  „Wilki swoja wypowiedzia o Polakach pilnujacych Zydow w gettach”

  Czy jest to potwierdzona informacja /podobnie jak podana w tym wywiadzie za maja ponoć jechac z czerwonymi gwiazdami?/

  Jesli to prawda to powinni dostać ultimatum albo publicznie sprostują i przeproszą albo przejazdu nie będzie.

 23. Piotrx said

  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”

  http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016682-23010001__PZTA_2.html

  Najdłużej oczekiwana premiera książkowa tego roku nareszcie dostępna! Historia,
  którą pokazujemy, odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego,
  sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię.
  Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one
  istniały a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. Oto
  SOLIDNA DAWKA DYSKOMFORTU – dla dobra Bronisława Komorowskiego, Polski i
  milionów Polaków – starannie zweryfikowana, a zarazem brzmiąca jak thriller
  polityczny, kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego.

 24. Janusz1945 said

  Po obejrzeniu filmu podjąłem decyzję: Nie idę na wybory!
  Nie zagłosuję na Brauna, jeśli nadal będzie nazywał Węgrzyna wielkim patriotą. Nie zagłosuję na Dudę ze względu na jego koneksje uweckie i żydowskie. Nie zagłosuję na Kukiza, bo nienawidzi Pana Kobylańskiego. Nie zagłosuję na Kowalskiego, którego nie znam a z przekazów uważam go za prostaka. Pozostali kandydaci mnie nie interesują.

 25. Zenek said

  Na razie Pan Grzegorz Braun radzi sobie świetnie ze wszystkimi różnokolorowymi szujami… Powiem tak, Pan Grzegorz Braun jest mówcą godnym Kwintyliana. To wielka sztuka. Obecny prezydent Komorowski ma tyle wspólnego z Braunem, że obaj, jako mówcy (i nie tylko jako mówcy), są dokładnym siebie zaprzeczeniem, pierwszy DNO, drugi WIELKI.

 26. Jan z Podola said

  Ktos tutaj pisal o niestabilnej emocjonalnosci Januszka 😀

 27. AV said

  @17 A-Ż said: Miazga banderowców z tv republiki… i ten stoicki spokój…

 28. AV said

  Oj, moja pomyłka, dwa wywiady z GB mi się włączyły… Oczywiście mój komentarz tyczy się filmiku: Braun kontra Rachoń

 29. mmmm said

  Oto inteligęt ze stacji Republika
  Michał Rachoń
  w stroju roboczym 🙂

  http://r-scale-12.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/b/5/b59393291727378786deebf31dcbf868.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360

 30. Zak said

  Nie podoba mi sie, ze pan G. Braun uwaza, ze Sowiecie to nie byli lub nie sa Rosjanami, tak jak hitlerowcy nie byli Niemcami. Teraz Putinowcy to tez nie Rosjanie? a moze to sa Chazarowie ?

 31. tau said

  Pan Brown ma sporo racji, nim dotarł do stacji Republika został spostponowany przez T. Terlikowskiego. Te Wilki juz nieraz w Polsce były i nie było halo. Teraz różne publikatory probują prowokować. Przecież nasi też jeżdżą do Katynia i są po drodze dobrze traktowani. Czy chodzi o pretekst, żeby kolejny raz tam nie mogli pojechać? Tutaj Wilkom należy pozwolic swobodnie przejechać, a nawet dać eskortę / myślę,że p. Węgrzyn potrafi to zrobić/ a może i po drodze poczęśtować herbata lub kawą, przecież to takie chrześcijańskie. Pozdrawiam Wszystkich zawziętych na pana Browna, to naprawdę mądry człowiek.

 32. Carlos said

  Jezyk p.Brauna jest Jego zaleta i wada.Zaleta kiedy cos opowiada,wada kiedy -jako prezydent- trzeba bedzie mowic krotko i tresciwie.Ale slucha sie z przyjemnoscia.

 33. policja polska w służbie obcych said

  Grzegorza Brauna i blokada przejazdu.

 34. z youtube said

  Janusz Korwin-Mikke masakruje Monikę Olejnik i Pawła Kowala – MOCNY PROGRAM!!! 19.05.2014

 35. Janusz1945 said

  Ad 26. Zgoda. Brauna broniłem jak niepodległości z zarzutów o żydostwo wszędzie, również na tym portalu. Mimo podeszłego wieku i inwalidztwa zebraliśmy z żoną 138 podpisów. Gdy zobaczyłem, jak u Rachonia zachowywał się po chamsku i kręcił, broniąc Węgrzyna, zdecydowaliśmy z żoną, że nie mamy na kogo głosować.

 36. mmmm said

  Nie widzi pan chamstwa żydlaków z Niezależnej, wyzywających Polaków od kapusiów ( prof Kieżun, Braun i inni)?
  Niech pan nie głosuje, Polska pańskiej łaski nie potrzebuje.

 37. Janusz1945 said

  mmmmm. Od kiedy to Pan decyduje za Polskę? Byłem przewodniczącym Solidarności w dużym zakładzie pracy. Byłem współzałożycielem i prezesem ZChNu w dużym mieście itd. itp. Może oni mnie potrzebują? Skoro zabiera Pan głos w mojej sprawie, to proszę mi doradzić, na kogo mam głosować.

 38. Janusz1945 said

  ad 36. Odnośnie niezależnej, w pełni się z Panem zgadzam.

 39. mmmm said

  No i co z tego, że był pan przewodniczącym?!
  Nie zauwazył pan że to pod sztandarem Solidarności żydostwo rozkradło i zniszczyło Polskę?
  ZCHN gdyby nie poszedł na układy z wyżej wymienionymi, byłby zył do dzisiaj.
  Co to za partia mieniąca się katolicką, która zmarnowała taki potencjał?!
  Durnie i tyle 😦

  Nie doradzę panu na kogo ma pan zagłosować.
  Nie wybieramy Aniołów, tylko prezydenta PL.
  A pan obraża się na kandydatów, że niekiedy mówią coś nie po drodze z pańskimi oczekiwaniami.
  Trzeba wybierać wszystko ZA i Przeciw.

  Polecam pańskiej uwadze z notką czy widział pan kandydata Dudę modlącego się kiedy!?

 40. Janusz1945 said

  ad 39. Wyjął mi Pan to z ust ale niestety zostanę przy swoim zdaniu. Pozdrawiam serdecznie

 41. krakus said

  Uważam,że większość tu piszących,czytających z wypowiedzi p.G.Brauna,już wiedzą czyja jest TV Republika i w czyim interesie działa.Neofici udający patriotów,pseudo katolicy pod osłoną transmitowanych Mszy św.,żydowscy gieszefciarze,przewodniczący kahałów,sympatycy UPA,emerytowane profesory i doktory z czasów PRL-u zatrudniani w charakterze doradców,opiniodawców o t o skład osobowy tej „niezależnej” T.V.Re…
  W/g informacji KKRiT niebawem dostaną koncesję na nadawanie TV Naziemnej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: