Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Wirtualna Polonia: Wybory AD 2015 – czas antenowy.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-04-22

koszerne wystapienie Andrzeja Dudy

Komentarzy 7 to “Wirtualna Polonia: Wybory AD 2015 – czas antenowy.”

 1. Ostrożnie z bojkotem GW... said

  Ostrożnie z bojkotem GW…

  Ustawa Kongresu USA może ochronić Izrael od bojkotu

  Proponowane przepisy zmierzają do nałożenia sankcji na państwa, organizacje i firmy lub osoby bojkotujące Izrael.

  Kongres USA przygotowuje ofensywę przeciwko tsunami bojkotu Izraela ustawami które dają Izraelowi wyjątkowy status gospodarczy i ochronę przed sankcjami.
  Proponowane przepisy stanowią amerykańską groźbę kontr-bojkotu państw, organizacji ONZ i prywatnych firm, które bojkotują izraelskie towary, instytucje polityczne, kulturalne i naukowe.

  Projekt ustawy zdobył szerokie poparcie zarówno Republikanów jak i Demokratów.

  Izrael jest pierwszym krajem na świecie, który podpisał umowę o wolnym handlu ze Stanami Zjednoczonymi, a obecnie między dwoma krajami prowadzone są rozmowy w sprawie wzmocnienia wolnego handlu i unikalnych związków finansowych. Unia Europejska pracuje obecnie nad sformułowaniem podobnego porozumienie z USA.

  Nowe przepisy będą dawały Ameryce efektywne środki działań przeciw
  rządom, międzynarodowym organizacjom, firmom i osobom indywidualnym
  które działają i promują bojkot Izraela.

  Dr Adam Reuter, który zajmuje się zarządzaniem ryzykiem finansowym dla przedsiębiorstw, powiedział, że większość europejskich firm będzie wahała się bojkotować Izrael w obliczu zagrożenia amerykańskim bojkotem.
  Pełny tekst: http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4648715,00.html

  Za : http://blogmedia24.pl/node/71116

 2. Analityk said

  Kto tam jest na stołkach w partii Republikanów i Demokratów? Widać, że nazwa USrael jest jak najbardziej adekwatna dla tego państwa.

 3. Julka said

  Towary konsumpcyjne to każdy Polak (i nie tylko) powinien bojkotować indywidualne.

 4. Ondriej dUPA said

  Chazar Ondriej D`UPA wykorzystuje kociściół jako swoje biuro!

  https://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/gadgets/proxy?url=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F-vt-5JGyGZIw%2FVTVQXiCkeqI%2FAAAAAAAAjxM%2FWU-ZvFt1bF4%2Fs1600%2FdudaPrzy%25C5%2582apany.JPG&container=blogger&gadget=a&rewriteMime=image%2F*

 5. pugnus said

  Bojkot ‚wrogow demokracji” zaproponowal wlasnie osobnik poslugujacy sie na codzien na tyle skompromitowanym tyt. profesora,ze kolejna kompromitacja juz mu wiecej nie zaszkodzi.Ciekawe ,bo pikantnym detalem jest fakt ,ze bojkot proponuje niejaki Krol a obiektem bojkotu ma sie stac sympatyk….monarchii ,czyli sam G.Braun!I tak juz okrojone czasy antenowe TV dla kandydatow na prezydenta maja zostac przyznane jedynie demokratom z krwi i kosci ,czego naturalnie Bul jest sztandarowym przykladem.Najwyrazniej ostatnie wystapienie Brauna w TOK-owisku bezpieczniackich watah wzbudzilo wsrod rzadzacej sitwy prawdziwa panike bo nieoczekiwanie wiekszosc komentujacych to wystapienie internautow wyrazila sympatie z pogladami Brauna.Szczegolnie przerazajace sa wypowedzi typu:”pierwszy raz slysze o tym czlowieku ,ale trudno sie nie zgodzic z tym co mowi”!Ano zobaczymy jak widowiski potoczy sie dalej ,jednak bedac na miejscu G.Brauna zawsze przed wsiadniecem do samochodu sprawdzal bym ,czy sruby kol sa dokrecone!

 6. Vita Bravo said

  Moim zdaniem Grzegorz Braun niepotrzebnie wykreował się na zwolennika monarchii. „Przeżytych kształtów żaden cud nie wróci do istnienia”.
  Historia powszechna pokazała, że nie brak było nieudolnych czy wręcz szkodliwych rządów monarchów. Zgoda, że demokracja ma wady ale przejscie na monarchię nie gwarantuje pozbycia się tych czy innych wad i błedów.
  Recepta jest jedna: Społeczeństwo Obywatelskie (nie mylić z Platformą PO). A więc, system referendalny, odrzucenie dotychczasowej ordynacji wyborczej, pomoc finansowa w utrzymaniu lokali przeznaczonych dla różnych partii i stronnictw politycznych, a nawet specjalny program dla liderów organizacji społecznych.
  Przede wszystkim media sprowadzić ze złej drogi, czyli zakaz superwynagradzania sprzedajnych dziennikarzy i redaktorów w rodzaju lisów i stokrotek – uwiędną same, gdy unormuje się ich dochody. Wysokie kary za kłamstwa i manipulacje.
  Normalizacja zarobków powinna dotyczyć wszystkich uprzywilejowanych cwaniaczków na państwowych czy politycznych posadach.

 7. pugnus said

  Fundamentem monarchii bylo „pomazanstwo”.Wladca otrzymywal korone poswiecona w Rzymie i wlozenie jej mu na glowe dawalo mu status Pomazanca Bozego ,ktorego wladza pochodzi wprost od Boga.We Francji namszczano krolow jakims cudowym olejkiem ,ktrorego nigdy nie ubywalo ,co bylo znakiem interwencji Boga .Kiedy konfederaci barscy porwali Poniatowskiego ,to cala Europa zawrzala oburzeniem z powodu tego swietokradztwa odwracajac sie tym samym od samych konfederatow co na pewno mialo wplyw na przyspieszenie procesow rozbiorowych.Rowniez kiedy Piekarski rzucil sie z czekanikiem Zygmunta III Waze to szlachta dotychczas niezbyt sympatyzujaca z krolem uznala ten zamach za swietokradczy. W dziejszych czasach postsoborowych ,kiedy Wiara wypierana jest z przestrzeni publicznej i co tu duzo mowic , przybiera formy rytualne a nie duchowe, forsowanie monarchii traci sens bytu i naraza takowego ,ktory te idee glosi na miano fantasty.Na tym polu dla oszczcercow rysuja sie wprost nieograniczone mozliwosci ,dlatego G.Braun ,choc w aktualnych wyborach prezydenckich nie ma to znaczenia ,powinien raczej wygaszac swoje deklaracje odnosnie restytucji monarchii.A nie ma to znaczenia obecnie ,bo wynik wyborow na pewno bedzie sfalszowany a G.Braun nie otrzyma od sondazowni puli zapewniajacej mu przejscie do II rundy.Naturalnie ogloszone wyniki przez PKW potwierdza te prognozy a obserwatorzy OBWE przyloza do tego swoja pieczec!Nie ludzmy sie ,ze wyznawcy Belzebuba nie trzymaja reki na pulsie i pozwola czlowiekowi ,ktory jest wrogiem NWO dojsc do wladzy.To na teraz.Jednakze przyszlosc G.Brauna nalezy widziec w kontekscie partii ,ktora powinna byc wokol jego osoby stworzona przy czym jest dostateczna ilosc czasu zeby przygotowac wlasne kadry do kontrolowania przebiegu wyborow parlamentarnych ,bo aktualny Ruch Kontroli Wyborow jest naturalnie agentura ,ktora ma doprowadzic do finalnego starcia Komora z Duda, przyz czym trudno teraz okreslic ,ktoremu z nich powierzy sie bulawe prezydencka ,bo nie znamy zakulisowych uzgodnien ,poczynionych przez wszystkie Wysokie Mocy zarzadzajace Polska za pomoca bezpieczniackich watah!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: