Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Włodek Kuliński komentarz z Cieśniny Sycylijskiej.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-04-23

Włodek Kuliński komentarz z Cieśniny Sycylijskiej

Komentarzy 13 to “Włodek Kuliński komentarz z Cieśniny Sycylijskiej.”

 1. Piękny widok… Farage się nie szczypał i szybko nazwał przyczynę zalewu emigrantów z Afryki na południe Europy
  https://odyssynlaertesa.wordpress.com/2015/04/20/destabilizacja-afryki-przyczyna-masowego-uchodzstwa-ue-nie-ma-polityki-imigracyjnej-ale-chce-zmusic-do-solidarnosci-wszystkie-kraje-pomysly-w-sprawie-imigracji-problematyczne-dla-polski/

 2. sokol said

  Ale Was Unia Europejska zrobila w wielkiego”Konia”. Niedosc, ze SZOK finansowy to jeszcze zapomnijcie i nawet nie mozecie marzyc o polityce NARODOWEJ —pomimo TO, ze mowimy INNYMI jezykami….(…)

 3. max said

  Grzegorz BRAUN w Gdańsku piątek 24 kwietnia godz. 16:00 Sala AWS Żabianka
  Pozdrawiam i zapraszam.

 4. pugnus said

  Jak sie z perspektywy Zachodu obserwuje te wszystkie zabiegi Brukseli zmierzajace do rozwiazania problemu „tragedii srodziemnomorskiej” to az trudno oprzec sie wrazeniu ,ze gangi przemytnikow tych azylantow nie sa powiazane z najwyzszymi czynnikami Eurokolchozu! To jest po prostu przemyslowy i wczesniej przemyslany proces przerzutu polowy Afryki na kontynent europejski a jaki jest tego powod tlumaczy pewna Barbara Spectre .Wystarczy wrzucic jej nazwisko w wyszukiwarke YT>

 5. New World Order już jest i działa said

  – KOPIUJCIE I ROZPOWSZECHNIAJCIE BO SĄ SYGNAŁY ŻE TEN ARTYKUŁ W „DZIWNY” SPOSÓB ZNIKA !

  Jest to jeden z najlepszych artykułów na temat żydowskiego Nowego Porządku Świata jaki kiedykolwiek pojawił się na Stop Syjonizmowi. Artykuł szokujący, jak szokujący jest talmudyczny plan względem ludzkości. I tym cenniejszy, ponieważ pochodzi z patriotycznego, prawosławnego rosyjskiego portalu. Prosimy kopiować i powielać poniższy materiał. Dostępny jest także w formacie PDF pod linkiem. Artykuł, ze względu na swoją treść, jest podwieszony do niedzieli. Admin. Źródło: http://3rm.info/27961-nekrokratiya-i-haos.html

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15325&Itemid=47

 6. Goj(awiczyński) said

  Wszystkie tematy zastępcze takie jak Rajd Nocnych Wilkow czy awantury wokół Daniela Olbrychskiego mają za zadanie przykryć bardzo niebezpieczny fakt , że eurodeputowani Platformy Obywatelskiej zgodzili się, aby Polska przyjmowała obowiązkowy kontyngent uchodźców z Afryki – ustaliła korespondentka radia RMF FM. Tym samym Platforma zgodziła się na niekorzystne dla Polski zapisy.W dodatku według władz europejskich chadeków, przy obliczaniu kontyngentu imigrantów miała być brana pod uwagę wielkość kraju i populacji, czyli Polska musiałaby przyjąć stosunkowo dużo uchodźców.
  Podobno nie mamy środków ani możliwości by pomóc wrócić do Polski naszym rodakom ze wschodu ale na Afrykanów znajdą sie pieniądze tak samo jak znalazły się by wspierać finansowo banderowską Ukrainę.

 7. marian44 said

  ad4 – wielkie dzięki.
  Warto przypomnieć, że dziadkowie Barbary Spectre trudnili się handlem niewolnikami, których przewożono do Ameryki, zarabiając na tym niemałe pieniądze. To była przed laty ogromna akcja, starannie dzisiaj ukrywana, wymierzona w przyszłość Ameryki. Jaki z tego powstał problem, jakie negatywne skutki z tego powodu dźwiga do dzisiaj i dżwigać będzie w wymiarze ludzkim i społecznym Ameryka, możemy się naocznie przekonać – bo odwrotu już nie ma, a o asymilacji też mowy nie ma, a akcja afirmatywna nic tu nie pomaga, pomijając ogromne koszty społeczne.
  Nic nowego, Żydzi konsekwentnie, od lat, planują w ramach NWO totalny chaos, na wielu odcinkach / a multi-kulti trzeba zaliczyć do szczególnych/, i jak na razie, mają w tym względzie spore osiągnięcia. Przykład Ameryki powinien być, choć nie jest, dostatecznym ostrzeżeniem Aż strach pomyśleć, co się będzie działo dalej, jeśli nie znajdzie się siła, która ich w tym powstrzyma.

 8. A-Ż said

  Przypomina to sposób w jaki sowieci pozbywali się kłopotliwych jeńców polskich – nie wszystkich rozstrzeliwali kulą w tył głowy.

 9. Senator Dr. Ron Paul OSTRZEGA przed potężnym KRACHEM finansowym! said

  Były senator Dr. Ron Paul NAWOŁUJE emerytów do przygotowania się do UPADKU USA ! said

  Były senator Dr. Ron Paul nawołuje emerytów w USA do natychmiastowego przygotowywania się pod każdym względem do MASOWEGO KRACHU finansowego w USA gorszego od tego z 1930 i 2008 roku.

  Ron Paul miał wystąpienie telewizyjne 18 kwietnia 2015 roku w kilku południowych stanach, że KRACH jest już bardzo bliski wskutek całkowitego rozbalansowania ekonomicznego i drukowania MASOWEJ ilości pieniędzy bez pokrycia.
  Ron Paul ostrzega, o 50% dewalucji US dolara pod koniec tego roku.

  To emeryci są najbardziej bezbronna grupą która na tym KRACHU najbardziej ucierpi. Artykół na ten temat tutaj:
  „Developing Story: Dr. Ron Paul Reveals #1 Step to Prepare for America’s Next Big Crisis”

  http://thecrux.com/dyncontent/ron-paul-one-step-to-prepare/?cid=MKT033949&eid=MKT040148&snaid=&step=start

 10. Stan Texas szykuje się do SEPARACJI od USA said

  Stany Texas, Utah i jeszcze kilka innych tak się rządzą i gospodarzą, że nie ma deficytowego budżetu Stanowego w USA, a ludzie tam zamieszkali nie chcą dopłacać do tych Stanów gdzie jest straszna korupcja i złodzejstwo tam gdzie mieszka najwięcej Żydów jak np. bankrut, pasożytniczy stan New York całkowicie „zarządzany” przez żydów.

  Widomo żydostwo żyje z rabunku i uważają że mają taki przywilej okradać innych i na tej zasadzie urząd federalny podsyła forse dla tego innych pasożytniczych stanów.

  Wielu uczciwych polityków ze stanów południowych otwarcie twierdzi, że żydowski system oparty na FED jest zwykłym oszustwem, domagają się likwidacji FED, gdyż on cały czas do-drukowuje seteki miliardów dolarów bez pokrycia oraz daje „pożyczki” jako cyferki z komputera, a to wszystko prowadzi do rychłego KRACHU finansowego całego USA.

  Stan Texas, Utach czy Nowy Meksyk chcą byc odseparowane od tego żydowskiego złodzejstwa, KRACHU finansowego dlatego chcą się USAMODZIELNIĆ, nie podlegać wyzyskowi.

  Texas zaczoł drukować soje własne pieniądze i szykuje się do SEPARACJI od reszty USA, dlatego US Army cwiczy się do militarnej OPERACJI zajęcia tego stanu, gdyby on oficjalnie ogłosił recesję i chciał byc oddzielnym państwem tak, aby nie płacic podatków na pasażytnicze inne skorumpowane stany.

  „Texas Under Siege: Military Trains To Overthrow State Govt”

 11. " Światem rządzą inne osobistości, niż wyobrażają sobie ci, którzy nie mogą zajrzeć za jego kulisy” said

  ” . . . Zagubienie polityków polskich

  Wobec tylko naszkicowanych, niezliczonych wątków, składających się na obraz „kryzysu ukraińskiego”, trudno wprost uwierzyć, że od samego początku Polska i część Zachodu bezkrytycznie kibicuje „rebeliantom”! Jakby nie czytali choćby tych paru książek, które tu wymieniam i jakby jedynym ich zadaniem było mizdrzenie się do kamer i wygadywanie głupstw w programach Jakuba Wojewódzkiego czy Olejnik. Z przykrością przychodziło słuchać tego, co na kijowskim Majdanie wygadywali w minionych miesiącach nasi prawicowi politycy, z – niestety! – Jarosławem Kaczyńskim na czele, wykrzykującym komunały w rodzaju: „nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy!” lub „Ukraina potrzebuje Europy, Europa-Ukrainy”. Jakie żenujące były ich płaskie polityczne diagnozy, a zwłaszcza obracane na wszystkie strony słowo „demokracja”, którą, jakoby, właśnie prawica Polska przyniesie Ukrainie… Brzmi to jak kiepski żart, kiedy zarazem widziało się tych, zaiste, spragnionych demokracji Ukraińców spod czarno-czerwonych sztandarów UPA, którymi wymachiwały nie tylko banderowskie bojówki we Lwowie, podczas tamtejszych demonstracji „patriotycznych”, ale też potężna straż obywatelska chroniąca wejścia do kijowskiego parlamentu, w czasie „detronizacji” Janukowycza. A nam wydawało się, że przynajmniej wschodnia, prawosławna Ukraina, wolna jest od banderowskiej zarazy…

  Lecz to nie jedyny objaw politycznej tępoty, jaką w ostatnim czasie wykazywali się politycy polskiej prawicy, ilekroć padło słowo „Ukraina”. Jeden przez drugiego pędzili mądrzyć się przed kamerami, a co powiedzieli, to głupiej. A we wszystkim, jaskrawo przeświecało spoza ich myślenia, iż prawdę powiedziawszy – niewiele, poza niektórymi hasłami, dzieli ich w tym populistycznym szale od Platformy Obywatelskiej. Jednak brednie Tuska czy Komorowskiego, np. o „zapewnieniach Obamy” o „ochronie dla Polski” – pomijam, bo gędźba trzcin na wietrze więcej ma w sobie treści, niż ich ględzenie. Boli jednak, gdy „nasz polityk”, z prawa – w tym wypadku Mariusz Błaszczyk – zastanawia się w telewizyjnym programie „Z każdej strony” (do tego, wdając się w dialogi z zasłużonym dla lewicowego betonu dziennikarzem), czy „Unia Europejska zechce wywrzeć odpowiedni nacisk na przyjęcie Ukrainy do strefy wolnego świata?”. Hm, jeszcze niedawno gorąco oskarżał Unię o „zniewalaniu ideologią gender” czy o „łamaniu praw dziecka w łonie matki” – a tu nagle Unia – to „strefa wolności”? Czy jakieś dalsze wolty tego rodzaju poseł Błaszczyk i jemu podobni, mają w zanadrzu? Wolałbym to wiedzieć przed następnymi wyborami. A jakie, jeszcze dwa tygodnie temu, widział on najskuteczniejsze narzędzie dla rozwiązania konfliktu na Ukrainie? – Sankcje dla oligarchów! Oto recepta Błaszczyka, zapewne całkiem przypadkowo zbiegająca się z identycznie brzmiącymi „receptami” posłów SLD i Platformy. W radiu zaś, jego rozentuzjazmowany kolega, Janusz Dziedziczak, woła z Majdanu prze telefon, jaki szczęśliwy jest on i inni delegaci polskiej pawicy, mogąc wobec Ukrainy pełnić rolę „ambasadorów demokracji…”…

  Jest w tym zachowaniu pycha, wyrastająca z kompleksów – że oto wreszcie polityk polski może być dawcą „dla gorszych” – dla „biednych braci Ukraińców” – czegoś „lepszego”, co „my, wcześniej” dostaliśmy z Zachodu. Oto możemy być przekazicielami – samej demokracji!! Ach, jak to pięknie brzmi! Ale czy zastanowili się choć przez chwilę nad tym słowem? Co to jest – ta demokracja? Czy to jest wciąż ten piękny, ateński ideał (choć w Atenach dotyczył on tylko 20 000 uprzywilejowanych posiadaczy niewolników) – czy raczej brukselski „gorący żużel”, którym niejedne ręce, w tym polskie, hiszpańskie, greckie – nieźle się już poparzyły. I że już boski Plato ostrzegał przed demokracją, jako dużym, bardzo głupim i bardzo trudnym do oswojenia zwierzęciem… O tym ani słowa. Żadna wiedza nie płynie z gładkiej, pustej gadki polityków, nauczonych paru frazesów „demokratycznych” – bo to bezpieczne – tak dla prawicy Kaczyńskiego, jak dla pseudo-prawicy Tuska, i w tym samozachowawczym uniku, niestety, obaj dotychczasowi przeciwnicy znajdują zadziwiająca zgodność…. Dość, że Dziedziczak zaznaczył – i na tym chyba kończy się jego głębsza wiedza historyczna o problemach Ukrainy – iż, oczywiście, nie zamierzają „prowadzić rozmów z nacjonalistami, banderowcami”… Uff, przynajmniej tyle.. . .”

  Więcej pod linkiem : http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15326&Itemid=47

 12. Teresa said

  Strona http://www.alexjones.pl

 13. Zenek said

  ad 11. zgadza się, tylko zidiociali durnie wierzą w to, że wybranie nowego preżydenta, czy nowego (p)osła i senatora, to panaceum na lepsze życie. Demokratyczne formy rekrutacji do żłobu niczego nie zmieniają od dziesiątek lat i to chyba średnio rozgarnięty leming jest w stanie zauważyć, nie wysilając się przy tym za bardzo. Władza leży od dawna poza jej konstytucyjnymi organami (Michalkiewicz) i trzeba zlikwidować te żydowsko-finansowe, światowe, ponadnarodowe, korporacyjne sitwy, a dopóki nie powstaną w ich miejsce kolejne, to byłaby chwila wytchnienia. Tylko bunt ich dobrze płatnych pachołków, może do tego doprowadzić, bo zwykli ludzie mogą sobie tylko kiwać palcem w bucie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: