Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Etymologia słowa „Hucpa” (przykłady).

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-04-28

Określenie „hucpa” to słowo pochodzenia żydowskiego, świadczące o skrajnej perfidii, cynizmie i dwulicowości. Rozmiary tej perfidii i dwulicowości najlepiej wytłumaczyć na przykładzie. Gdy widzisz mężczyznę stojącego z zakrwawionym nożem nad trupem, i wołającego o pomoc – odpowiadasz na krzyki o pomoc pytaniem: co się stało? Ten mężczyzna zaś powiada: zabiłeś człowieka i wciska ci nóż w rękę. Potem we wszystkich sądach, pod przysięgą, będzie twierdził, że to ty jesteś zabójcą.

GERMANY 1940               ISRAEL 2014

 

<

<

<

Źródło: whatreallyhappened.com, W.K./WirtualnaPolonia

Komentarzy 14 to “Etymologia słowa „Hucpa” (przykłady).”

 1. Boże chroń Polskę przed tą dziczą said

  BRAK SŁÓW!

 2. A to też hutzpa said

  Der Spiegel”: Żenujący kontrast na uroczystości wyzwolenia Ravensbrück. VIP-y, w tym Anna Komorowska, jedli z porcelany, a ocalali więźniowie dostali… plastikowe miski.

  Tak to jest, jak się chamstwo dorwie na salony…
  Admin

  Tygodnik „der Spiegel” nie kryje oburzenia: małżonka prezydenta Anna Komorowska i partnerka prezydenta RFN – Daniela Schadt były wśród gości honorowych w rocznicę wyzwolenia obozu Ravensbrück, którzy jedli z porcelanowej zastawy i były obsługiwane przez kelnerów. Zaś w tym samym czasie ocalali więźniowie dostali poczęstunek w plastikowych pojemnikach, a jedzenie dostawali na podstawie wydanych talonów.

  „Der Spiegel” nie ma wątpliwości jak opisać zdarzenie: „Ten kontrast był żenujący” – napisał w tytule opiniotwórczy tygodnik.

  Po lewej – plastykowa „zastawa” jak z przydrożnego barobusu.
  Kliknij, aby powiększyć

  Około 90 ocalałych wzięło udział w uroczystości wyzwolenie obozu koncentracyjnego Ravensbrück. Wielu z nich musiał swój posiłek spożywać z plastikowych misek, a w tym samym czasie prominentni goście biesiadowali po książęcemu – napisał autor artykułu na jego wstępie.

  A dalej dowiedzieliśmy się, że wśród VIP-ów znajdowała się Pierwsza Dama z Polski:
  Goście honorowi, wśród nich partnerka życiowa prezydenta RFN Daniela Schadt oraz małżonka polskiego prezydenta Anna Komorowska zajęły dwa biesiadne miejsca. Dostały porcelanowe naczynia i były obsługiwane przez kelnerów. Byli więźniowie najczęściej dostawali talony żywieniowe.

  Obserwujący ten kontrast nie mieli złudzeń, że mają do czynienia z „żenującym i gorzkim kontrastem”.

  Slaw/„der Spiegel”
  Autor: Znalezione w sieci
  http://wpolityce.pl

  Dziwne, że zespół redakcyjny patridyotycznego portalu „wPolityce” nie obarczył prezydenta Putina odpowiedzialnością za ten skandal – to by było normalne i zgodne z oczekiwaniami jego czytelników.
  Admin

  https://marucha.wordpress.com/2015/04/27/der-spiegel-zenujacy-kontrast-na-uroczystosci-wyzwolenia-ravensbruck-vip-y-w-tym-anna-komorowska-jedli-z-porcelany-a-ocalali-wiezniowie-dostali-plastikowe-miski/

 3. z sieci said

  Grzegorz Braun w TV jeszcze dostępny tu ale już niedługo

  Grzegorz Braun MASAKRUJE dziennikarkę TVP (cały program)

 4. Przemilczane fakty o Holokauście. said

 5. Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi. said

 6. Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi. said

  ad. 5 – uzupełnienie

  Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi.

  W Nowym Jorku dziewiątego czerwca odbyła się gigantyczna demonstracja przeciwko syjonistycznemu tworowi znanemu jako Izrael. Oczy Was nie mylą, w jednym miejscu protestowało ponad 10 tysięcy Żydów i było to na początku czerwca.Teraz mamy już połowę lipca jednak do tej pory ani jeden bloger (jestem pierwszy w Polsce) a co dopiero dziennikarz (zaraz by z roboty wyleciał) o tym nie napisał. Co ciekawe, filmy pokazujące to wydarzenie zostały w przeważającej mierze na portalach filmowych zablokowane. Nastąpiła totalna blokada medialna.

  Przypomina to trochę historię z aktualnym wiceprezydentem USA Joe Bidenem, który niedawno przyznał publicznie, że to (ateistyczne) środowiska żydowskie rządzące mediami przyczyniły się do skłonienia USA i świata do akceptacji pederastów i pochodnych sodomii poprzez m.in. produkcje z Hollywood. Zmowa milczenia została jednak przełamana, informację (jako jedyny) zacytował portal PCH24.pl

  http://www.pch24.pl/wiceprezydent-usa–wartosci-zydowskie-i-homoseksualne-na-sztandarach,15179,i.html

  W przypadku jednak tego protestu blokada okazała się znacznie bardziej szczelna. Poniżej prezentuje przetłumaczony przeze mnie film, zrobiony i udostępniony przez samych Żydów. Tłumaczyłem jak mogłem najlepiej, więc wybaczcie ewentualne niedostatki.

  http://ewidentnyoszust.blogspot.ca/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html

 7. Smutna piosenka o Palestynie said

 8. z youtube said

  Prof.dr hab. Bogusław Wolniewicz zaprasza na cykl rozważań wokół filmu „IDA”, jego zadań bojowych i sił wspierających antypolską kampanię. A na zachętę, pytanie podstawowe: Dlaczego w tak niegościnnym kraju jak Polska Żydzi mieszkali 800 lat?

  Bogusław Wolniewicz BIEDNA IDA BIEDNA Warszawa 8 kwietnia 2015

 9. Prawda w oczy kole said

  Henry Ford w 1920 roku:

  „Jest rzeczą charakterystyczną, że Żydzi osiedlają się w większej liczbie nie tam, gdzie jest wiele ziemi, ani też w miejscach obfitujących w surowce, lecz w największych zbiorowiskach ludzkich. Jest to zjawisko godne uwagi, zwłaszcza wobec skarg Żydów, że goje stosują względem nich ostracyzm; Żydzi osiedlają się najliczniej w tych miejscach i wśród tych ludzi, gdzie są, jak się uskarżają najmniej pożądani.

  Najpospoliciej przytaczanym powodem tego postępowania jest to, że charakterystyczną cechę Żyda stanowi zdolność ciągnięcia zysków z ludzi: nie z ziemi, nie z przerabiania surowców, ale z ludzi. Niech sobie inni orzą ziemię: Żyd o ile będzie mógł, będzie żył z oraczy. Niech sobie inni pracują w przemyśle: Żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. Na tym polega jego szczególny talent. Jeśli do określenia tego talentu użyjemy słowa „pasożytniczy”, termin ten będzie z wielu względów trafny.”

  To jest właśnie żydostwo: PASOŻYT LUDZKOŚCI. Taką kulturę wytworzyli i ani myślą jej zmienić (oczywiście pogromy, holocaust dla nich nic nie znaczą, to dla nich żaden sygnał, że reszta ludzkości tego nie akceptuje). Nawet teraz jak mają swoje państwo, to to państwo jest pasożytem. Gospodarka Izraela jest oparta w większości na tym, co wyłudzi diaspora żydowska w krajach osiedlenia.

 10. 65+ said

  do 9. Dodam więcej. Jest jeszcze w tym jakieś teologiczne fatum. Żydzi osiedlają/osiedlali się zawsze tam gdzie chrześcijaństwo, gdzie katolicy. Dlaczego nie powstawały duże diaspory żydowskie w Indii, w Chinach, w Japonii, na wyspach Oceanii? Nyyy, przecież tam też można (było) robić geszeft?

 11. mmmm said

  Trzeba przypominać Polakom zapomnianego reżysera Ryszarda Gontarza.
  I rolę tych chłystków z IPN, co też opluwać tylko potrafią, choć o swoich dalszych i bliższych krewnych nic nie napiszą!
  Patrz Cenckiewicz i jego dziadziuś z UB 😦

  Proszę obejrzeć krótką kronikę, gdzie pan Gontarz omawia swój ważny film
  wspomina o roli żydów, ich Jederatach i gestapo tzw warszawską13

  następnie proszę otworzyć zapis IPN na temat tego reżysera….
  Jak nie gnojki- to kto zasiada w tym IPN?
  Antypolacy i szabes goje.

  IPN: http://ipn.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0004/52591/1-12076.pdf

 12. Izaurus said

  Ten film z wystąpienia G.Brauna w TVP 1 umieszczono na rutube, tj na rosyjskim odpowiedniku Youtube.Tam tego nie zablokują. Oto adres:

  http://rutube.ru/video/938db086053b15bd3dac6201c757219c/?ref=logo

 13. Grzegorz Braun w I programie Radia said

  ad. 12

  A to jest Grzegorz Braun w Radiu Polskojęzycznym Program I z dnia 28.04.2015.

  Grzegorz Braun, kandydat na Prezydenta RP, 28 kwietnia 2015 mówi w radio o swoim programie, o konieczności państwa-minimum, o zdradzieckich elitach, o konieczności wyjścia z UE
  :

 14. xavier said

  Zobaczcie panstwo sami jaki to rodzaj hucpy uprawia Zyd duraczac na zalozonym przed siebie portalu polskich gastarbajterow w Holandii.Serwuje im on przekladaniec zlozony z wiadomosci rzeczywiscie pozytecznych dla nowo przybylych (praca,zameldowanie ,oplaty, przepisy itd.) oraz z duraczenia w postaci stawiania (sic!) obok siebie WiN-u i UPA !!!Dalej majsterkuje sobie do woli wokol Dekalogu czy wciska im ciemnote ,ze chec przezycia za wszelka cene jest moralnie dopuszczalna.Chyba pisze to majac na mysli postawy Judenratow .Warto te stronke odwiedzac i co najwazniejsze probowac odkrecac gloszone tam „prawdy”.

  http://www.wiatrak.nl/45282/fundamenty-istnienia

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: