Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Banderowcy powiesili kobietę W CIĄŻY i powstańca z Donbasu.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-05-22

Banderowcy powiesili kobietę W CIĄŻY i powstańca z Donbasu. Nagrali to telefonem komórkowym.


¡Bardzo drastyczny materiał!

http://news-front.info/2015/05/21/18-kazn-opolchenca-i-beremennoj-zhenshhiny-predpolozhitelno-batalonom-donbass/

Komentarzy 15 do “Banderowcy powiesili kobietę W CIĄŻY i powstańca z Donbasu.”

 1. Mietek Wieciechowski said

  Powtórka z Wołynia , a PeOwcy dalej gloryfikują banderowców . Modlę się aby PiS też się obudziło , w początkach kampani napisałem do pana Andrzeja do czego mogą doprowadzić Banderowcy i przynajmniej w kampani się wyciszyli ( myślę że na dobre zrozumieli co to jest banderyzm ) , nawet Komorowski wypomniał panu Dudzie , że teraz to jest gołąbek pokoju .

 2. Małgośka + Admin said

  Nie masz czego innego do roboty! Adminie.
  ————————-

  Małgośka, zajęć mam mnóstwo 🙂
  Trzeba było wcześniej poprosić bym nie informował o ukrowskich zwyrodnialcach.
  Żartowałem z tym proszeniem.
  Admin

 3. @+@=@@ said

  Na takich zwyrodnialców Międzynarodowy Trybunał w Hadze.
  Na marginesie:
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/w-kijowie-wybuchly-zamieszki/zf53lp

  Wybrane komentarze:

  ~Romek do ~ciekawy Polak:
  W Polsce jacyś przygłupi politycy uknuli doktrynę, że nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy. Że bezpieczeństwo Polski zależy od tego, czy Ukraina będzie w Unii. Że konieczny jest ukraiński bufor między Polską, a Rosją. Ta idiotyczna doktryna, spowodowała zaangażowanie Polski w Partnerstwo Wschodnie. Samo w sobie nie jest złem, ale jego nadmierne forsowanie, stawianie warunków i propagowanie doprowadziło do aktualnej sytuacji. Teraz szansa na pokój na Ukrainie będzie dopiero wtedy, gdy Ukraina się podzieli. Tereny rosyjskie zostaną odłączone od reszty Ukrainy. Ale i tak nie poprawi to bezpieczeństwa Polski. To bezpieczeństwo mogło by poprawić tylko zniknięcie Ukrainy z mapy Europy. To jednak jest nie możliwe. Najbliższe 100 lat, to ciągłe zagrożenie wynikające z tego burdelu, jaki został dokonany.

  ~sytrewq :
  Efekty „zbliżenia” Ukrainy do Zachodu:

  – galopująca inflacja,
  – rosnące w kosmicznym tempie zadłużenie państwa,
  – dziwne serie zabójstw i samobójstw opozycyjnych polityków i dziennikarzy,
  – zalążki kolejnego majdanu, którego tym razem nie poprą nasze władze, a pokojowi demonstranci zamienią się w mediach w „kiboli, bandytów i ruskich prowokatorów”, na których jedyną receptą jest „zdecydowana reakcja sił porządkowych”.
  – operacje przeciw tym „bandytom” ułatwi klepnięte właśnie przez parlament Ukrainy odstąpienie tego kraju od Konwencji Praw Człowieka.

  ~Kalop :
  A my kiedy wyjdziemy/ Prezes BKO BP dostał 7 baniek odprawy po 4 tygodniach pracy. Ludzie, dlaczego się na to godzimy. Ja skasowałem już konto w PKO BP. Na mnie już nie zarobią. Poza tym dlaczego politycy pożyczają kasę za granicą, a później wydają je na halibuty z krewetkami? Zadłużają ten kraj, a my mamy te długi spłacać? Niech partie oddają pieniądze wyssane od państwa. Niech politycy zwracają kasę za wystawne żarcie. Koniec z dietami itp. Ja w pracy jem za swoje pieniądze, i dojeżdżam do pracy też za swoje pieniądze, to oni nie mogą? Za wszystko muszą mieć zapłacone? To tak wygląda służba państwu??

 4. ulka said

  do ad 3. ciekawi mnie na kogo głosowałeś 8 i 5 lat do tyłu ? masz teraz okazję 24 maja br, aby to zacząć zmieniać bo inaczej żreć za nasze będą całe rodziny i przyjaciele.

 5. @+@=@@ said

  # 4
  Ogólnie ostatnio to mam pecha, bo na kogo zagłosuje, ten przepada… Wypadałoby mi na Bul-Bula, ale nie zasłużył w moich oczach. A zatem nie głosuję na kandydata, tylko przeciw kandydatowi. Czy ta informacja Pani wystarczy?

 6. Raynold said

  A czego można się spodziewać po potomkach hazarskich?

 7. pugnus said

  W koncu cos o tych bandydtach zaczyna sie pisac w hol. prasie.Ostatnio w poczytnym dzienniku hol. De Telegraaf ukazal sie artykul potepiajacy decyzje Poroszenki ,ktory gloryfikuje UPA ,wynoszac ta ,jak to ujeto organizacje wyzwolencza -na oltarze.Podkreslono ,ze wprawdzie poniosla ona zaslugi w zwalczaniu sowieckiej okupacji ,ale jednoczesnie wyslala do niemiemieckich obozow koncentracyjnych 100000 Polakow i Zydow.To ostanie cokolwiek dziwne ,ale wyglada na to ,ze Zachod nie ma pojecia o Rzezi Wolynskiej!Dalej gazeta wyraza sie ostro o ukrainskich batalionach uzywajacych nazistowskich symboli jak runy dywizji SS czy swastyka!Zapewne Holendrzy czytaja to z wielkimi oczami ,bo dotychczas Ukraincy uchodzili tu za niewinne barnaki przesladowane przez krwawego Putina!

 8. Cute Kid said

  Jesli chodzi o ludobojstwo (a) banderowcow (UPOwcow czy jak tam jeszcze ) :

  koniecznie nalezy je zadekretowac na tym samym statusie co Holokaust i w konsekwencji scigac z litery prawa kazdego im zaprzeczajacego , dokladnie tak jak scigany jest kazdy zaprzeczajacy Holokaustowi.

  Za te sprawe trzeba w koncu zabrac sie powaznie, bo jak widac nasze (Polakow) zaniedbania prowadza do coraz wiekszego rozprzestrzeniania sie tej ZARAZY.

  EH!

 9. AV said

  Job twoja mać, krew we mnie się gotuje. Dzisiaj widziałem jednego je*anego banderowca we Wrocławiu (po raz kolejny w tym samym miejscu). Buja się polskich blachach 15- letnim paskiem, auto ozdobione barwami szmat upaińskich i jakimś gównem jak u cygana na targu. Nie wiem co mam bez emocji napisać ale krew mnie zalewa i nóż w kieszeni już dawno otworzył… Nastepnym razem to ku*wa zrobie mu foto i roześle po ziomalach.

 10. jok said

  Przy całym braku sympatii dla „majdanowców” czy postmajdanowców – czy gdyby tzw. Ukrowie zamieścili taki filmik, stwierdzając, że to „zielone ludziki”, albo lepiej: żołnierze rosyjscy :)), to też tak bezkrytycznie mielibyśmy wierzyć (jak niektórzy przedmówcy)?
  Nawet wpis po rosyjsku stwierdza, że jest to kaźń dokonana przypuszczalnie przez batalion Donbas oraz że nie ręczą za autentyczność zdjęć, które zostały znalezione w telefonie zabitego „karzącego”. Po polsku nie ma tych stwierdzeń.
  Po drugie to tylko wpis na jakimś portalu.

  To nie jest wpis proukrowy:), lecz za zdrowym rozsądkiem i krytycyzmem. Bo czy akceptując bezkrytycznie, że to wszystko co widzimy to zbrodnia powiedzmy: „banderowców” czy „żydobanderowców” – co zresztą nie jest wykluczone – nie dajemy przyzwolenia, by inni bezkrytycznie wierzyli we wszystko złe co powiedzą o Polakach? -rekord dzisiejszy, niewytrzymującej najmniejszej nawet krytyki „informacji historycznej”, to zdaje się, że „Polacy zabili w czasie wojny 120 tys”., a padało chyba, że i „200 tys. Żydów”, a to raczej nie jest ostatnie słowo:))) Za 10-20 lat to może być „500 tys.”

 11. jok said

  Po trzecie – może naprawdę doszło do mordu, ale mordowani są – moim skromnym zdaniem, może źle oceniam – dziwnie spokojni.

 12. Yogi said

  Co za bydło!

 13. Walcz said

  Tak tak siedzcie cicho Polacy .A wolyn sie powtorzy znow.Ta wladze POLSKO musisz usunac.Inaczej Cie NIEMA.

 14. Ali Baba said

  ad 3..”Najbliższe 100 lat, to ciągłe zagrożenie wynikające z tego burdelu, jaki został dokonany. DAWNO TEMU R. DMOWSKI wyraźnie mówił; „Lepiej jest mieć za sąsiada stabilny choć może wrogi kraj NIŻ MIEDZYNARODOWY
  BURDEL..!!

 15. CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem żydowskiego bandyckiego rewolucjonizmu.Tak można opisać proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zmilitaryzował handel wojną i pokojem na Ukrainie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: