Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ludobójstwo – powstaje dokumentalny film animowany (zwiastun)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-06-13

ludobójstwo film

– „ludobójstwo” – zwiastun dla polakpotrafi.pl

Reklamy

Komentarzy 5 to “Ludobójstwo – powstaje dokumentalny film animowany (zwiastun)”

 1. Piotrx said

  cd…..

  https://polakpotrafi.pl/projekt/ludobojstwo

  „Ludobójstwo – dokumentalny film animowany przedstawiający najbardziej dramatyczne z wydarzeń jakie dotknęły Naród Polski w okresie II wojny światowej. Film ma za zadanie przypomnieć i odkłamać wiedzę o gehennie jaką przeżyli nasi rodzice i dziadkowie.

  Film będzie trwać ok. 40 minut – i jest już w 1/4 gotowy. Nie ma charakteru komercyjnego – w dniu premiery będzie dostępny dla wszystkich za darmo na Youtube – w możliwie największej ilości wersji językowych…..

  …Budżet potrzebny na produkcję filmu wydaje się niewielki, jednak poruszając się w tematyce historycznej – nie możemy liczyć na Państwowy Instytut Sztuki Filmowej. Zależy nam na prawdzie – nie na poprawności politycznej – dlatego proszę Was o wsparcie.

  5500 zł – ta kwota pozwoli ukończyć produkcję filmu ze specjalnie skomponowaną na jego cel muzyką, oraz z profesjonalnym lektorem.

  6500 zł – umożliwi przetłumaczenie filmu na przynajmniej trzy języki – angielski, niemiecki i rosyjski.

  7500 zł – pozwoli również wydać film w pełnej angielskiej wersji językówej – z angielskim lektorem i przetłumaczonymi napisami wewnątrz filmu.

  10 000 zł – umożliwi zatrudnienie dodatkowych grafików – by urozmaicić stronę wizualną.

  12 000 zł – film zawierać będzie dodatkowe sceny o powojennym losie Polaków.

  15 000 zł i więcej – szeroko pojęte uprofesjonalnianie filmu – profesjonalne udźwiękowanie, obróbka obrazu – i więcej rąk do pracy. Wszelkie nadwyżki przeznaczone będą na rozreklamowanie filmu – tak, by mogło zobaczyć go jak najwięcej osób.
  ..

  Film dostępny będzie na Youtube – najprawdopodobniej w okolicach grudnia 2015 roku. Względy budżetowe i finalny kształt scenariusza mogą przyspieszyć lub wydłużyć czas produkcji o 30 do 60 dni.

  ….

  Nazywam się Arkadiusz Olszewski, urodziłem się w lipcu 1987 roku – jestem rysownikiem, grafikiem oraz producentem gier komputerowych i filmów animowanych. Od jakiegoś czasu skupiam się przede wszystkim na pracach związanych z polską historią. Oprócz „Ludobójstwa” produkuję również krótki film animowany o Żołnierzach Wyklętych.

  Kilka moich grafik dotyczących historii Polsk

  ArkadiuszOlszewski-filmy@wp.pl

  Nie zapomnij też odwiedzić mnie na Facebook-u :

  http://www.facebook.com/arkadiusz.olszewski.art

 2. Newman said

  Szanowni Panstwo,

  niestety, produkt obrzydliwy, choc temat prawdziwy. Mozna sobie tylko zyczyc produkcji wyzszych lotow. To wszystko w temacie. Niestety.

  Nie popieram – czekam na lepsza produkcje, zwlaszcza pod wzgledem artystycznym.

  Z Panem Bogiem!

 3. Jan said

  Z przykrością stwierdzam, że dobre chęci i poświęcenie to za mało. W tym temacie kreska sugeruje bajkę, komiks coś mało poważnego. Gdyby dobrać odpowiednie tematowi oryginały i je animować to jestem za. W tej formie robi się banał i szkodę tematowi. Z pozdrowieniami. Jan

 4. Tamu said

  Nie zrażaj się, jesteś młody, dużo przed Tobą. Najważniejsze, że jesteś po dobrej stronie, wszystko przyjdzie z czasem. Na Twoim miejscu prześledził bym początki kariery Pana Bagińskiego.
  P.S. Mój Wujek Olszewski walczył pod Monte Cassino.

 5. Mariusz said

  Chyle czola Arek! Tak bylo I tak wlasnie trzeba to pokazac! Nic sie nie martw tymi co, ze to, czy tamto! Wysylam kasiore ASAP! Powodzenia! Zwyrodniali oprawcy czekaja az wszyscy swiadkowie powymieraja a w miedzyczasie juz piora mozgi mlodym! Do dziela chlopie! Wielki szacun!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: