Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Nie srebrnego lisa, nie złotego, a syfilisa macie babciu”, czyli Maleńczuka toczy HIV. Co może wiele tłumaczyć…

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-06-22

Maciej Maleńczuk postanowił zarobić trochę na swojej burzliwej biografii i wydał niedawno książkę. Rzeczywiście ma co wspominać. Zobacz: Maleńczuk: „Fajnie wspominam heroinę. Chorego na AIDS gościa całowałem!”

Maleńczuk w kwietniu 2015

Zobacz: Maleńczuk: „Fajnie wspominam heroinę. Chorego na AIDS gościa całowałem!”

Teraz Maleńczuk wyznał, że podczas jednego z badań stwierdzono u niego obecność wirusa HIV– co przy wieloletnim dożylnym zażywaniu heroiny nie powinno niestety dziwić. Muzyk wyznał jednak, że… udało mu się zwalczyć wirus.

Podczas jakiegoś badania wykryto mi przeciwciała na HIV, przyszedł doktor i mówi: „Masz pan HIV. Niech pan zrobi jeszcze badanie krwi„. Ale przez jakiś czas nie robiłem. Okazało się, żemam pełno znajomych, którzy już od dawna to mają – opowiada Maleńczuk w Vivie. W końcu zrobiłem badania, po dwóch tygodniach dzwoni jakaś pani i mówi: „Wynik ujemny. Minus„. Jak to minus? Przecież na pewno mam HIV. Okazało się, że u 20 procent ludzi organizm sam to zwalcza.

 

Czy można wierzyć rockmanowi? Oficjalnie nie stwierdzono jeszcze, by człowiek z wykrytym wirusem HIV sam zwalczył infekcję. Naukowcy zakładają jednak, że istnieje grupa ludzi naturalnie odpornych na zakażenia. Jest jednak znacznie mniejsza niż 20 procent, o których mówi Maleńczuk. To może być ułamek procenta wszystkich ludzi na Ziemi.

Zaskakujące słowa muzyka sprawiły, że internauci zaczęli śmiać się z niego w sieci i podważać jego wiarygodność. Muzyk szybko się zorientował, że koszmarnie się pomylił. Nie chodziło mu o wirusa HIV, wywołującego AIDS, a o wirusa HCV. Pomylił się o jedną literę. „I” zamienił z „C”.

Na Facebooku wyjaśnił pomyłkę w następujący sposób:

W wywiadzie, którego udzieliłem magazynowi Viva, pojawił się koszmarny błąd, za który pragnę przeprosić. Z niewiadomych przyczyn użyłem słowa HIV, zamiast HCV.Przejęzyczenie jest zdarzeniem losowym i niezamierzonym, i jako takie chciałbym, aby było potraktowane także i tym razem. We wspomnianym wywiadzie pada sugestia, jakoby mój organizm sam zwalczył HIV, co jak wiadomo, jest niemożliwe. Opowiadana przeze mnie historia traktowała o mojej przygodzie z wirusem HCV, czyli wirusowym zapaleniem wątroby – napisał Maleńczuk i dodał: Wszystkich chorych na AIDS głęboko przepraszam, szczerze im współczuję i oświadczam, że wpłacę pewną kwotę na fundusz walki z tą straszną chorobą. Mam nadzieję, że medycyna wreszcie poradzi sobie z tym draństwem, które rozprzestrzeniło się po całym świecie.

Żródło: int., fb
Tytuł W. K.   podpis

Komentarzy 7 do “„Nie srebrnego lisa, nie złotego, a syfilisa macie babciu”, czyli Maleńczuka toczy HIV. Co może wiele tłumaczyć…”

 1. NC said

  Przepraszam, że się pytam, ale kto to jest Maleńczuk?

 2. krakus said

  Co tu robi ten zbok Maleńczuk? Sam widok może napawać wstrętem,a W.P. nie przynosi chluby.

 3. andrzej said

  To Coś ma zawieszone na klatce znamię niemieckiego faszyzmu i gdzie jest prokuratura

 4. @+@=@@ said

  Co to za idiota?
  Już samym jego widokiem można dzieci straszyć, gdy nie będą chcieli jeść kaszki!

 5. Doris said

  @1

  Kiedyś porządne chlopisko i dobrze spiewal.
  Pozniej obejrzal 3 z 9 odcinki Mistrza i Malgorzaty i sie zauroczyl, sprzedal diablu.
  Dobry wpis, pokazujacy do czego prowadzi chwilowy blichtr nasich celebrytow.

 6. x.x.x said

  Niech się nie tłumaczy. Wygląda na b. chorego.

 7. Medyk said

  Nie trzeba być lekarzem, by zdiagnozować przypadek poważnej choroby i to nie ma nic wspólnego z wątrobą.

  Nic dziwnego, mózg jest atakowany.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: