Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Waldemar Glodek – widziane z Kalifornii: Andrzej Gąsiorowski, to agent, protestancki rabin? Czy jedno i drugie?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-06-23

Andrzej-Gasiorowski-wyklad-Trojmiasto-2015-2

Przed dwu, trzy laty ujawniono pewne fakty wielkiej operacji przerzutu przez Warszawę Żydów z rozpadającego się ZSRR do Izraela. Odbyta przed kilku dniami w Warszawie konferencja naukowa o operacji MOST prowadzona przez Andrzeja Gąsiorowskiego została utajniona. Zaproszeni dziennikarze podpisywali zobowiązania, że opublikują jedynie to na co dostaną przyzwolenie. Wygląda na to, że tajne służby kompletują nowe grono lojalkowiczów.

Zaangażowanie się obywatela (między innymi) Izraela, Andrzeja Gąsiorowskiego w organizowanie tajnych konferencji nad Wisłą bez żadnego obciachu możne przyjąć za świadectwo opieki nad nami sojuszniczych służb specjalnych, które rozszerzyły zarówno obszar swojego oddziaływania jak i zakres obowiązków.

Dawkowanie tematu uznano za bardziej korzystne żydowskim interesom nad Wisłą. Dlatego też nie upubliczniono operacji MOST w jednej odsłonie.

Andrzej Gąsiorowski, ten sam co z Bogusławem Bagsikiem babrał się w różneskomplikowane prawnie operacje finansowe zaprosił na konferencję kwiat służb specjalnych wszelkiej maści. A jak informuje w swoim felietonie MarkD większość uczestników stanowili oficerowie służb, dziś już w stopniu generała. Czy dziękował, czy stawiał zadania do budowy nowych mostów, tego nie podano.

Skoro nie udało się poczytać o samej konferencji, pogooglowałem i trafiłem na tegoroczny wykład Andrzeja Gąsiorowskiego, w którym przez ponad godzinę bajdurzy o nim samym, o jego rodzinie, o wybranym Izraelu i jego dobrej kondycji finansowej, o Żydach we wszystkich kolorach skóry i ich rosnącej liczbie, antysemityźmie oraz roli Chrześcijan i jego Gąsiorowskiego w łamaniu barier… Jest także o operacji przerzutu Żydów do Izraela.

 

Proszę Państwa, wykład Gąsiorowskiego podałem w celu edukacyjnym. Tym, co dorośli na peerelowskich mediach słuchając łatwo będzie wychwycić bełkot prelegenta. Młodsi, mam nadzieje zauważą, że nie tylko w PRL  ludziom mieszano w głowach, że nic się nie zmieniło. Szmonces zszedł ze sceny między ludzi, ale nas już to nie śmieszy.
Waldemar Glodek
www.polishclub.org
2015-06-22

 

*      *      *

 

 

 

Źródło:  Kościół Chrześcijański ZOE , Andrzej Gąsiorowski, 18 luty 2015

POLISH CLUB ONLINE, 2015.06.22

Komentarze 4 to “Waldemar Glodek – widziane z Kalifornii: Andrzej Gąsiorowski, to agent, protestancki rabin? Czy jedno i drugie?”

  1. Alina said

    Szkoda życia na słuchanie tego oszusta, bo KAŻDY AGENT JEST OSZUSTEM, nawet jeśli organizuje w Częstochowie festiwal muzyki chrześcijańskiej. Warto przelecieć uczestników – przecież nie zatrudnił nie-swoich? Arka Noego tyż?

  2. NC said

    Gąsiorowski jest ścigany polskim listem gończym, zarzut się nie przedawnił, ale rządzacy Polską żydowscy agenci postanowili, że to wszystko nie jest ważne. Ściga się 80-letnich Polaków, co zebrali na opał chrust z lasu o wartości 8 zł bez zezwolenia Dyrekcji Lasów Państwowych.

  3. Wyznawanie wartości CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,czytaj PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,wg oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,jakiego dokonał Feliks Koneczny,udokumentował również w pełnej arogancji i buty rozmowie z Moniką Olejnik

  4. Bardzo ciekawie mowi.. zazdroscicie mu fortuny czy co? Widac, ze oprócz szczescia jest rowniez wierzacym czlowiekiem

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: