Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Biały człowiek umiera.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-06-29

Dr.David Duke: Skutki mieszania ras ludzkich oraz kultur (wideo)

BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów Indian oraz Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.

Reklamy

Komentarzy 13 to “Biały człowiek umiera.”

 1. Alina said

  Trzeba jeszcze bardziej podnieść gojom podatki, ceny za mieszkanie i obniżyć pensje i cale Polin BĘDZIE WOLNE dla starozakonnych!!!

  Żeby to koszernym OBCYM się udało, trzeba koniecznie słuchać TVN-24, Szkła Kontaktowego i perdooł panie premier Kopacz z domu Lis (ciekawe, czy z tej z samej nory co redaktor Lis?) pociąganej za sznurki i wykonującej ostatnio komiczne ruchy frakcyjne w przedwyborczych p(ierd)endolinach. Potem zagłosować na tych ludzi pozbawionych wszelkich skrupułów i gotowych się sprzedać za byle ośmiorniczki, albo stołek w urzędach unijnych.

  Dlatego ma Rację Putin, kiedy wyraźnie i bez politpoprawnosci informuje innowierców, żeby się wynosili, skoro im się nie podoba:

  Z komentarza pod tekstem http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/londyn-rosjanie-od-lat-cwicza-swe-wojska-ofensywne/g8413n :
  Wszyscy rządzący powinni nauczyć się tego na pamięc i wdrażać natychmiast w swoich krajach:
  Władimir Putin wygłosił przemówienie o napięciach z mniejszościami w Rosji. Powiedział: „Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szarijatu, to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, gdzie szarijat obowiązuje. Rosja nie potrzebuje mniejszości muzułmańskich. To te mniejszości potrzebują Rosji aby je chroniła, ale my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów, ani zmieniać naszych praw zgodnie z ich życzeniami. Mogą sobie krzyczeć głośno o „dyskryminacji”. Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszej rosyjskiej kultury. Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, i muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach. Jeśli my mamy przetrwać jako naród, to Rosja nie pójdzie tą drogą. Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnymi zwyczajami szarijatu. A jeśli nasz szanowny ustawodawca (Duma) uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji i pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.’’ Słowa prezydenta Putina posłowie do Dumy przyjęli owacją na stojąco.
  Panie Putin! Za te słowa kocham Pana!!!

 2. sokol said

  I to sie sprawdzilo w pedalskim Slupsku.
  …bezrobocie i pelno mieszkan zapuszczonych nadajacych sie do remontu.
  Zwykle jeden z partnerow jest finansowo ustawiony i utrzymuje drugiego …i ten drugi daje sie utrzymywac….ten bardziej leniwy, lub zakompleksiony(…)
  Ci bardziej inteligentni nie beda przeciez scian tapetowac…….a w Rodzinie TRZEBA…..

 3. Dziadzius said

  Wyglada że wszystko idzie według planów Medrców Syjonu.
  #1- Rozbicie rodziny –Tak
  #2 – Aborcja na żądanie—-Tak
  #3 – Pokłucenie gender—Tak
  #4- Rozwody dostępne i popierane przez gender –Tak
  #5- Pochlebstwo i popieranie zboczeńców seksualnych–Tak
  #6 – Upodlenie jakiejkolwiek religii –Tak
  # 7 – Usilne ozgłaszanie wypadkow zboczeństwa seksualnego wśród księży –Tak
  # 8- Opanowanie wszystkich przekazów informacji i teatru –Tak
  # 9 – Rozpowszechnianie narkotyków –Tak
  # 10 – brak zatrudnienia przez tanie importy–Tak
  #11 – opanowanie szkół przez zboczeńców pedagogów –Tak
  #12 – ośmieszanie patriotyzmu –Tak
  # 13 – Rozpowszechnianie zarazka „multicultural cooperation” –Tak
  #14 – Opanowanie wolności przez bezustane straszenie atakiem terorytów –Tak
  #15 – ścisła kontrola nad pieniądzem–Tak
  #16 – Opanowanie rolnictwa przez genetyczne rośliny – Tak
  #17 – Opanowanie wszystkich lekarstw i niszczenie ziół–Tak

 4. Orto Graff said

  @3 – wyraz „pokłócenie” piszemy przez ó zamknięte.

 5. Dziadzius said

  @4 — Dzieki za poprawke – ale po 80 latach po za Polska to i ta poprawka tez pojdzie w zapomnienie — ale najwieksze dzieki to za to ze Ortograff czytal.

 6. Jak nękać i okraść bezbronną wdowę w Polsce said

  Sowieckie metody represyjne Krystyna Górzyńska o psychiatryzacji Reginy Talagi

 7. Alina said

  http://3obieg.pl/bankowy-znicz
  Niedziela, 28 czerwca 2015 roku. Kolejny protest. Tym razem poświęcony pamięci tragicznie zmarłych kredytobiorców.
  W tym dniu o godzinie 16 przed oddziałami banków w całej Polsce grupy kredytobiorców zapaliły znicze.
  Oraz umieściły symboliczne klepsydry.

  Ciekawe, że żadna telewizja nie pokazywała owych zniczy, chociaż kiedyś tak upier..wie pokazywała matkę Madzi. Czyzby żadna redakacja nie zauważyła akcji?

 8. Alina said

  Wprawdzie polscy eskimosi od dawna dbają, żeby historie o takich ludziach jak Dmowski i Paderewski zginęły w archiwach, ale na szczęście jest internet, który jak na razie nie poddaje się polit-pejso-poprawności, dzięki czemu można sobie uzupełnić i odświeżyć wiedzę.
  Tu o Paderewskim: http://wpolityce.pl/kultura/257802-paderewski-czy-penderecki-oto-jest-pytanie
  Niestety we wpisie nie ma nic o żonie, zapewne podstawionej, oraz historii olbrzymiego majątku Paderewskiego po jego śmierci, przejętego przez bardzo dziwnych ludzi w Szwajcarii. Historie tę można było obejrzeć w fabularyzowanym dokumencie „Paderewskiego życie po życiu” (1999) w reżyserii Stefana Szlachtycza. Niestety ta sztuka choć 3-częściowa nie jest wznawiana w TVP, nawet w TVP-seriale.
  Jest to dokument sensacyjny, szokujący i mrożący krew w żyłach. Naiwnych w kwestiach politycznych może przyprawić o nieżyt mózgu, bo Szwajcaria i jej instytucje to jeden wielki kanał.
  Stefan Szlachtycz po zrealizowaniu tego dokumentu nie miał już chyba innych zleceń …. Widać naraził się najmożniejszym tego świata.
  http://pisarze.pl/publicystyka/3216-krzysztof-lubczynski-rozmawia-z-rezyserem-stefanem-szlachtyczem.html

 9. Alina said

  … może S. Szlachtycz nie miał zleceń, ale też nie próżnował i sam produkował filmy:
  http://www.sztukpuk.art.pl/documents/1300.html

 10. Alina said

  Ha! Stefan Szlachtycz obchodzi dziś 85 urodziny…..

 11. Alina said

  Ciekawe, czy TVP wspomni o Szlachtyczu i jego 85 urodzinach?
  W sumie jego dorobek jest imponujący, dużo większy niż wielu szansonistów i szansonistek, że o takich postaciach życia publicznego ja Niesiołowski, czy Palikot nie wspomnę…
  Może na wakacjach zamiast powtarzać kretyńskie seriale TVP puściłaby cykl pt. Twórczość Szlachtycza?
  Przecież to było za nasze publiczne pieniądze, więc mamy prawo sobie pooglądać to na co poszły nasze pieniądze, a i młodzi mieliby pojęcie co to ich rodzice mieli okazję oglądać.
  Sama świadomość, ze kiedyś nikt nie kręcił takich gniotów jak ‚Klan”, „Barwy szczęścia” czy podobne badziewie powinna dać im do myślenia czym są karmione ich intelekty.

 12. Alina said

  TVP nie wspomniała o swoim pracowniku.
  Tymczasem ciekawostki kolejne ze Szwajcarii, coś niezbyt rozgłoszone.

  http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/1718-polskich-narodowcach
  …………
  4 grudnia 2008 r., 52- letni prezes banku Julius Baer, Alex Widmer,został odnaleziony martwy, a przyczyna zgonu nie została wyjaśniona. Raport z przyczyny śmierci był sprzeczny i niejasny , a autopsja nie została wydana. O tej dziwnej śmierci oraz oraz o tym jak wielką rolę odgrywał zmarły na rynku bankowości prywatnej zarządzającej kontami najbogatszych ludzi świata mogliśmy przeczytać w dzienniku N.Y. TIMES z 12.05.2012 roku zatytułowanym „Prezes banku Julius Bear niespodziewanie zmarł”, poniżej dwa cytaty z artykułu:

  „Był najważniejszą osobą w bankowości prywatnej,” powiedział trader z Zurychu.

  „To cios dla banku (Julius Baer),” – powiedział Szwajcarski analityk

  Powiązania WikiLeaks z rodziną Rothschildów

  Niedawne aresztowanie Julian Assange przez Interpol i więzienie go w drakońskich warunkach jest wydarzeniem niezwykle mało prawdopodobnym, sam fakt że amerykańskie media, a co za tym idzie miedzynarodowe media bardzo starają się o nagłośnienie sprawy Juliana Assange sprawia wrażenie jakby komuś bardzo zależało na jego uwiarygodnieniu jako opozycjonisty walczącego o wolność słowa.
  ……………..

 13. Alina said

  http://www.gdos.gov.pl/files/aktualnosci/29914/Wytyczne_dotyczace_zwalczania_barszczu_Sosnowskiego_Heracleum_sosnowskyi_i_barszczu_Mantegazziego_Heracleum_mantegazzianum_na_terenie_Polski.pdf

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: