Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szwedzka szkoła zakazuje hymnu i narodowych flag

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-07-08

W miejscowości Ljungby dyrektor szkoły zakazała eksponowania flag narodowych i odśpiewania szwedzkiego hymnu podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Svensk flagga - original

Dyrektorka, Jimmie Nilsson podjęła taką właśnie decyzję ze względu na zbyt duży odsetek dzieci imigrantów, które uczęszczają do szkoły w Ljungby. Według niej szwedzka tradycja związana z eksponowaniem symboli narodowych podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego mogłaby urazić imigranckie dzieci. Stwierdza także, iż „tego rodzaju symbole mogą być źle zrozumiane” dlatego zdecydowała się na ich usunięcie.

za:parezja.pl

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


 

Komentarz Wirtualnej Polonii

 

Może czas pomyśleć o nowych, alternatywnych?

 

Moze czas pomyśleć o nowej

 

AfroViking Mahmed pod Sztoholmem mieszka
Zamiast szlugów auta pali nasz koleżka
Alicja ma kota, Ingrid ma konika
Miriam ma penisa, lecz kobiet unika

Parada miłości, parada równości
Magnus ma dwóch ojców, każdy mu zazdrości
Taka kolej losu, taki też bieg rzeczy
Lecz jest na to sposób, nikt już nie zaprzeczy

Allach Akhbar! Bóg jest wielki!

 W. K. podpis

Komentarzy 7 do “Szwedzka szkoła zakazuje hymnu i narodowych flag”

 1. Czyste Powietrze said

  Noo, w żżżyciu nie pojadę do tej Szwecji…

 2. Bezwzgledny said

  Nie dlugo I unas to bedzie. Jaka juz dzicz muzulmanska w Europie czy w Polsce (nie na tak duza skale)ma wieksze prawa niz gospodarze swoim kraju.
  Dzieki komu ano masonskim wladzom ktorze rzadza w krajach Europy I Polski.Noi
  spiaczce bialego czlowieka. Ktorego nie nawidza szatanistyczne elity ktore rzadza
  tym swiatem.OBUDZ SIE POLSKO

 3. Antyaga/Babajaga said

  Robbed pawnbroker wheel loader in Stockholm

  2 komentarze:
  To napad na lombard w sztokholmskiej dzielnicy Skärholmen, jednej z 55 „no-go zones” oficjalnie wymienionych przez szefa szwedzkiej policji w raporcie z października 2014. Oczywiście powodem wytyczenia tych stref nie jest absolutnie przypadkowa obecność w tych rejonach ciemnoskórych uchodźców i aktywnej działalności ich gangów uniemożliwiających „egzekwowania na tych terytoriach zapisów prawa szwedzkiego”. Najświeższe dostępne badania statystyczne dotyczące przestępczości wśród imigrantów w porównaniu do rodzimych Szwedów zostały wykonane w 2005 roku (10 lat temu!!!!). Ich wyniki praktycznie nie są znane opinii publicznej, a każdy kto się do nich próbuje odwołać jest zaciekle atakowany, a nawet skazywany przez sądy za „oczernianie grup etnicznych” (vide Michael Hess). Po tym roku instytucje państwowe, które uwielbiają sporządzanie wszelkiego rodzaju raportów, analiz i statystyk zaprzestały monitorowania tego aspektu aktywności śniadych przybyszów – ciekawe dlaczego? Na końcu załączam link do artykułu na bardzo fajnym blogu Amerykanina, który urodził się i mieszkał do niedawna w Szwecji. Stamtąd można przejść do raportu, o którym wspominałem (ten rejon omówiony jest na stronie 19-20 raportu). Kolejny dowód na to jak państwo absorbujące rocznie 95 tysięcy przybyszów z totalnie odmiennych kulturowo rejonów świata nie ma kompletnie koncepcji na doprowadzenie do ich asymilacji (słowo tabu w Szwecji) ze swoim społeczeństwem, bo o upadek idei multi-kulti w tym kraju jest smutnym faktem.
  http://swedenreport.org/2015/05/18/police-ye…s-in-sweden/

  – Halo? Policja? Właśnie trwa napad na sklep! Szybko, przyślijcie patrol!
  – Czy w napadzie biorą udział członkowie mniejszości etnicznych?
  – Są czarni, więc można to tak określić.
  – Proszę czekać tam, gdzie pan jest. Za chwilę przyjedzie patrol aresztować pana za rasizm.

 4. Antyaga/Babajaga said

  Proszę się przyjrzeć temu filmikowi.

  Arab robbed swede and left him to die on a subway track. The New Sweden, almost no convictions.

 5. Antyaga/Babajaga said

  Gwałt na Szwecji
  http://prawica.net/41035

 6. Bezwzgledny said

  Tak tak musimy przebaczyc im Gdyz nie wiedza co czynia. Tak nas ucza ksieza zydowskiego pochodzenia .Ktorzy podszywaja sie pod Polskimi nazwiskami.Wieczna
  pokora I milosc.

 7. mariac said

  W mądrze rządzonym kraju zachowuje się szacunek dla tradycji, flag narodowych i hymnu państwa !!! Jeśli przyjmuje się imigrantów, to przede wszystkim należy ich nauczyć szacunku dla kraju, który ich przyjmuje i dla jego tradycji. Tylko w kraju rządzonym przez tchórzliwych politykierów pozwala się na takie sytuacje, nie szanuje się swojej narodowej flagi, hymnu państwa, własnych tradycji czyli pozwala się na niszczenie tożsamości własnego narodu !! Boże chroń nas przed takimi politykierami i przed imigrantami, przy którch nie można byłoby śpiewać naszego hymnu i wywieszać narodowych flag.. Próbkę takich rządów już mieliśmy jak od od takiego politykiera- premiera usłyszeliśmy stwierdzenie, że: „polskość to nienormalność” ! Oby nigdy więcej takich !!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: