Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Otwarcie meczetu w Warszawie początkiem fundamentalizmu islamskiego

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-07-09

Moment otwarcia meczetu na warszawskiej Ochocie to symboliczny początek jawnego działania fundamentalistów islamskich w Polsce. O uwikłaniu działaczy Ligi Muzułmańskiej w ruch islamskich fundamentalistów nie sposób dowiedzieć się jednak z poprawnie politycznych mediów.

Otwarcie meczetu w Warszawie początkiem fundamentalizmu islamskiego

Fot. euroislam.pl

Skala kłamstwa w sprawie meczetu jest porażająca – informuje portal euroislam.pl. Budowniczy muzułmańskiej świątyni wielokrotnie okłamywali opinię publiczną na temat charakteru inwestycji, sponsorów oraz swoich związków z Bractwem Muzułmańskim. Były przewodniczący Ligi Muzułmańskiej Samir Ismail w wywiadzie dla „Gazety” odżegnywał się od związków z Bractwem Muzułmańskim. „Nie mamy związków z Bractwem” – oświadczył w rozmowie dla „GW”.

 

Inwestor meczetu jest zrzeszony w Federacji Islamskich Organizacji w Europie (FIOE). Organizacja ta znajduje się pod ideologicznym wpływem Braci Muzułmanów. Podobne kłamstwa rozpowszechniał Ismail, mówiąc, że polskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zna „kwoty przelewów i nazwiska sponsorów”. Rzeczniczka MSWiA oświadczyła, że resort spraw wewnętrznych nie gromadzi takich informacji.

 

W Europie działacze Bractwa Muzułmańskiego przede wszystkim przeciwstawiają się integracji muzułmanów ze społecznością lokalną. Aktywnie wspierają Hamas oraz chętnie sięgają po antysemicką retorykę. Motto tej organizacji brzmi „Allach jest naszym celem. Prorok naszym przywódcą. Koran naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć na ścieżce Boga jest naszą jedyną nadzieją”. Jednocześnie stosują podwójne standardy w komunikacji z mediami i społeczeństwami zachodnimi.

 

Źródło: euroislam.pl

KRaj

Read more: http://www.pch24.pl/otwarcie-meczetu-w-warszawie-poczatkiem-fundamentalizmu-islamskiego,36865,i.html#ixzz3fKwZ2afF

Reklamy

Komentarzy 6 to “Otwarcie meczetu w Warszawie początkiem fundamentalizmu islamskiego”

 1. Analityk said

  Za zgodę na wybudowanie tego meczetu w stolicy chrześcijańskiego Narodu Polskiego żydówa HGW powinna dostac 100 batów, przepadek mienia w całości, przepadek emerytury i 20 lat odsiadki gdzie będzie zarabiac na siebie konkurując swoimi umiejętnościami i produktami na „wolnym rynku” aby przeżyc.
  Meczet należy zrównac z ziemią gdyż jest to zagrożenia dla spokojnego bytu Polaków.

 2. Bezwzgledny said

  Ona powinna dostac nie baty ale k……………e….Jak oni wszyscy..Ale doczekaja sie
  Nawet nie zdaza ucieknac.Jak mi BOG na NIEBIE

 3. Ludy semicko-języczne,choć są w otwartym,a do tego krwawym konflikcie to realizują konsekwentną walkę z wartościami CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKORZYMSKIEJ.

 4. oko said

  To są typy,których zamierzeniem i religią jest zabijanie,oszustwa,pokrętna filozofia,a Warszawa i Polska ma być przez nich opanowana,podobnie jak Szwecja i inne kraje Europy.A oto jakie są dalsze ich zamiary:

  W Warszawie powstanie arabska dzielnica

  Posted by Marucha w dniu 2015-07-04 (sobota)

  Kilka dni temu z wizytą w Warszawie pojawił się Mohammed bin Raszid al-Maktum wiceprezydent i premier Zjednoczonych Emiratów Arabskich a także emir Dubaju. Podczas wizyty w stolicy Polski wizyty podpisał on wiele dokumentów mających na celu rozwój współpracy gospodarczej pomiędzy dwoma państwami.

  Wtedy też padła propozycja, wedle której szejkowie wyrazili chęć stworzenia w Warszawie arabskiej dzielnicy. Wartość inwestycji przekroczyłaby miliard złotych, a obszar na którym miałaby powstać musiałby mieć przynajmniej 20 hektarów!

  „Emiratczycy są gotowi zrealizować największą inwestycję na świecie właśnie w Polsce” – mówi Małgorzata Panek-Kasińska, prezes MK Business. Problem jest tylko jeden: szejkowie nie chcą miejsca na obrzeżach, a blisko centrum. Takim terenem miasto nie dysponuje. Są więc dwie propozycje.

  Pierwszą są okolice Stadionu Narodowego. W połowie należą do Skarbu Państwa, druga połowę trzeba by było wykupić. Tu pojawiają się schody, bo aby to zrobić potrzebny jest czas, którego nie mamy. Szejkowie pojawią się z propozycjami na jesieni.

  Drugą lokalizacją jest… Łódź Fabryczna i Warszawa. Byłoby to wspólne przedsięwzięcie dwóch miast. W Łodzi powstałaby duża dzielnica, a w stolicy dwa wieżowce w centrum, które miałyby stanąć u zbiegu al. Jana Pawła II i al. Jerozolimskich lub Emilii Plater i Nowogrodzkiej.

  Jakie będą decyzje szejków? Tego dowiemy się już na jesieni. Jednak decyzja ta może stworzyć niebezpieczny precedens dający szansę nieskrępowanego osiedlania się w stolicy Polski dużej ilości muzułmanów. Wszak chyba nikt nie ma nadziei, że takowa dzielnica miałaby powstać dla Polaków…

  http://narodowcy.net

 5. Fox said

  Wystarczy ten meczet „ochrzcić” krwią pewnego zwierzęcia+łeb tegoż zwierzęcia przed meczetem lub w meczecie i powinno być pozamiatane

 6. Kapsel said

  Warszawski meczet obrzucony świńskimi łbami. Incydent uchwyciły kamery monitoringu
  Kobieta w ciemnych okularach rozrzuciła świńskie łby w meczecie na warszawskiej Ochocie. Głowy zwierząt zostawiła również na parkingu przed świątynią. Jej działania zarejestrowała kamera monitoringu. O sprawie na Facebooku informuje grupa „Islam na Polski”.

  http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warszawski-meczet-obrzucony-swinskimi-lbami-incydent-uchwycily-kamery-monitoringu/gf6gyz

  Nowy warszawski meczet obrzucony świńskimi głowami

  http://pikio.pl/warszawski-meczet-obrzucony-swinskimi-glowami/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: