Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini popiera islamizację Europy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-07-22

Federica_Mogherini_2014Islamizacja naszego kontynentu jest zjawiskiem, które trwa nieprzerwanie od ostatnich lat. Jak już wiadomo, kraje Europy nie robią zbyt wiele aby powstrzymać ten proceder – wręcz przeciwnie, przyjmują kolejnych obcokrajowców z Bliskiego Wschodu i Afryki, ponieważ tak chce Unia Europejska.

Wiele osób od dawna podejrzewa, że zislamizowana Europa to cel, jaki postawiła sobie komunistyczna Unia Europejska oraz rządy w krajach członkowskich tej organizacji. Chodzi po prostu o wymieszanie wszystkich ludzi – w końcu komuniści uważają, że wszyscy są równi, bez względu na narodowość, religię, płeć czy rasę. Wysoki przedstawiciel Unii Europejskiej do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Federica Mogherini dała nam wyraźnie do zrozumienia, że islamizacja naszego kontynentu jest celem tej organizacji.
„Islam zajmuje miejsce w naszych zachodnich społeczeństwach. Islam należy do Europy. Zajmuje miejsce w europejskiej historii, w naszej kulturze, w naszej żywności i – co najważniejsze – w teraźniejszości i przyszłości Europy. Niektórzy ludzie próbują przekonywać, że muzułmanin nie może być dobrym Europejczykiem, że większa ilość muzułmanów w Europie spowoduje koniec Europy. Ci ludzie są nie tylko w błędzie wobec muzułmanów: ci ludzie mylą się na temat Europy, nie mają pojęcia czy jest Europa i europejska tożsamość” – powiedziała Federica Mogherini podczas konferencji Fundacji Europejskich Studiów Postępowych (FEPS).

Szefowa unijnej dyplomacji powiedziała również, że polityczny islam powinien być częścią rzeczywistości. „Religia odgrywa rolę w polityce – nie zawsze na dobre, nie zawsze na złe. Religia moze być częścią procesu. Różnicę tworzy to, czy proces ten jest demokratyczny czy nie” – stwierdziła Federica Mogherini. Oczywiście znów mowa jest o demokracji, czyli woli większości obywateli. Rzeczywistość jest jednak taka, że rządy poszczególnych krajów ignorują głos ludu.

 

Unia Europejska sama w sobie nie jest demokratyczna. Przecież w skład Komisji Europejskiej, czyli głównego organu wykonawczego tej organizacji wchodzą osoby, które zostały wybrane przez rządy, a nie przez zwykłych, szarych obywateli. Czy widział ktoś żeby np. polski rząd był posłuszny wobec ludzi? Nie, to ludzie mają być posłuszni wobec władzy. Taką mamy demokrację.

 

Wypowiedź Mogherini, która została oczywiście przemilczana przez główne „polskie” media, jest jakby ostatecznym dowodem na to, że Unia Europejska chce zrównać wszystkich ludzi na jeden poziom – kobiety z mężczyznami (ideologia gender) a chrześcijan z muzułmanami. Nawet jeśli jedno z drugim nie pasuje do siebie lub jest całkowitym przeciwieństwem, komuniści zasiadający w UE nie widzą w tym problemu.

File 43442

Źródło: Internet

Przyjmowanie muzułmanów z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy jest poważnym zagrożeniem dla rodowitych mieszkańców poszczególnych państw. Widać to zresztą na przykładzie Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Szwecji i wielu innych europejskich krajów, gdzie ludzie tak naprawdę żyją w ciągłym strachu. Tymczasem władze są bardziej zainteresowane pomaganiem przyjezdnym. Każdy pamięta jak brytyjskie czy niemieckie władze oskarżały mieszkańców o „bezpodstawną islamofobię”.

 

Jeśli Unia Europejska nie zmieni swojej polityki imigracyjnej, możemy doczekać się bardzo ciężkich czasów. Wojny religijne z Afryki i Bliskiego Wschodu zostaną przeniesione na nasz kontynent. Tam muzułmanie zwalczają wyznawców chrześcijaństwa i ogólnie rzecz biorąc każdej innej religii. Zasymilowanie ludzi o tak wielkich różnicach kulturowych jest po prostu niemożliwe.

 

 

Źródło: http://eeas.europa.eu/statements-eeas/2015/150625_07_en.htm

John Moll,
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szefowa-unijnej-dyplomacji-federica-mogherini-popiera-islamizacje-europy

Reklamy

Komentarzy 5 to “Szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini popiera islamizację Europy”

 1. Kapsel said

  ….Szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini popiera islamizację Europy…

  Gdyby nie popierała i byłaby przeciwna – nigdy nie zostałaby szefową unijnej dyplomacji , czyli wszystko zgodnie z planem . Tam gdzie sa Syjoniści a są na całym swiecie , trza teraz dokoptować Islamistów a potem gardłować na cały śiwat .. Je suis Charlie

  Plan III wojen światowych – list Alberta Pike do Giuseppe Mazziniego

  „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm

 2. zdf said

  nie, stanowczo mowie nie islamistom

 3. Marian said

  Taki stosunek tej kreatury do cywilizacji europejskiej jednoznacznie
  udowadnia ze jest albo chazarka albo sefarajdka-zwyczajna zydowka.
  Kidy nastapi kres zbridniom czynionym przez zydow!!!!!

 4. Ali Baba said

  ad 2…”nie, stanowczo mowie nie islamistom..” HA HA HA TAKA SOBIE MOWA TRAWA…CAŁA PARA W GWIZDEK..!! A MOŻE RZUCIĆ HASŁO…POLACY NIE CHCECIE ARABA…NIE KUPUJCIE KEBABA..!! I OMIJAĆ TE ICH PSIE BUDY B. SZEROKIM ŁUKIEM…I INNYCH NAMAWIAĆ DO TEGO SAMEGO…JAK JA ROBIĘ..!!

 5. Adolfo said

  nie mogę się doczekać 20 żon i bicia leszczy, bo tak mi dopomóż bóg

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: