Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

In vitro to metoda leczenia. Metoda naprawdę niezwykła.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-07-23

In vitro - metoda leczenia niepłodności u par homoseksualnych

Oto po leczeniu tą metodą kobieta rodzi nieswoje dziecko. Przypadek opisany, ale zapomniany, a przecież warto o nim przypominać, bo to prawdziwy cud medyczny. Metoda też jest na tyle skuteczna, że leczy nawet niepłodne pary homoseksualne, które z nieznanych bliżej przyczyn medycznych nie mogą mieć dzieci, ale dzięki in vitro te pary odnajdują swoje szczęście.

Z niewyjaśnionych bliżej przyczyn została zamknięta w Policach klinika w której wyleczono kobietę z niepłodności w taki sposób, że urodziła nie swoje dziecko. To przecież w zasadzie bez znaczenia, że nasienie jej męża połączono z komórką innej kobiety. Było dziecko? Było. Urodziła? Urodziła. A więc wyleczyli ją z niepłodności. A to, że dziecko przy okazji miało wady genetyczne… Przecież nie o tym jest mowa i nie dajmy się uwieść malkontentom.

Tak samo jak przecież przypadek „dziecka Chazana”. Tak „ochrzcili” je dobrzy ludzie po tym jak prof. Chazan odmówił aborcji i kobieta musiała urodzić dziecko z wadami. Prof. Romuald Dębski tak opisał to maleństwo: To jest dziecko, które nie ma połowy głowy, ma mózg na wierzchu, ma wiszącą gałkę oczną, ma rozszczep całej twarzy, nie ma mózgu w środku.

No tak, ale dlaczego nazwali to dziecko „dzieckiem Chazana”? Powinni nazwać „dzieckiem z in vitro”, bo przecież to dziecko zostało poczęte właśnie tą metodą leczenia niepłodności. Tą metodą, która niesie tyle szczęścia rodzicom oczekującym dziecka. I w końcu na kilka prób jaką podejmowali rodzice tego dziecka, ta ostatnia nie zakończyła się poronieniem! Kobieta została wyleczona z niepłodności.

A już szczególnym przypadkiem par, które pragną mieć dzieci, ale z bliżej nieznanych przyczyn mieć ich nie mogą, są pary homoseksualne. Na szczęście metoda in vitro również i tym parom niesie pomoc i radość. I leczy skutecznie te pary z niepłodności. A że takich par jest trochę mogliśmy się przekonać po trzęsieniu ziemi w Nepalu, kiedy Izrael ewakuował pary homoseksualistów z urodzonymi w Nepalu dziećmi. Źli ludzie nazwą to handlem ludźmi, kupowaniem dzieci, kupowaniem brzucha kobiet żyjących w nędzy, ale dobrzy ludzie nazwą to szczęściem. A poza tym „mój brzuch moja sprawa” i surogatka ma prawo dysponować nim jak chce.

Metoda jest skuteczna, niesie wiele dobrego. Dzięki tej metodzie dziecko może mieć nawet troje rodziców! I nie tylko formalnie, jak to miało miejsce w Argentynie, gdzie jako rodziców wpisano dwie lesbijki i geja. Ale ostatnio pojawiła się „jeszcze lepsza metoda in vitro”! Nowa, lepsza metoda in vitro polega na tym, że oprócz komórek rozrodczych ojca i matki, przy zapłodnieniu wykorzystywane będą zdrowe mitochondria od trzeciej osoby!!! Czad! Ma to zapobiec wspomnianym wadom genetycznym, które trochę psują dobrą opinię o tej jakże skutecznej metodzie leczenia niepłodności. Tą nową lepszą metodą leczenia niepłodności już zajął się brytyjski parlament.
Ech, widać jak daleko jesteśmy za światem postępowym i nowoczesnym….

Jerzy Wasiukiewicz

http://www.kufel.pl/

Reklamy

Komentarzy 8 to “In vitro to metoda leczenia. Metoda naprawdę niezwykła.”

 1. Kreator said

  Reblogged this on Verba docent, exempla trahunt..

 2. A-Ż said

  Jak więc widać in vitro niczego nie leczy a prawdę mówiąc powoduje masę kolejnych problemów i komplikacji. Ponadto jest w rzeczywistości ukrytym narzędziem depopulacji, ale to już dłuższa historia.

 3. Barton said

  komorowska ma was wszystkich gdzies POLACY.Duda tez nie lepszy bedzie?
  WSZYSCY POLITYCY W POLSCE TO ZDRAJCY……….ONI NIECHCA REPREZENTOWAC NARODU POLSKIEGO……Gdyz reprezentuja interesy :niemieckie I zydowskie potrosze tez I Rosyjkie.
  Noco polacccyyy rodacyyy kumacie wy czy nie.?

 4. A-Ż said

  @3
  ponieważ:
  https://marucha.wordpress.com/2015/05/24/komitet-300-najciemniejsze-sekrety-brytyjskich-elit/

 5. Małgorzata said

  . A że takich par jest trochę mogliśmy się przekonać po trzęsieniu ziemi w Nepalu, kiedy Izrael ewakuował pary homoseksualistów z urodzonymi w Nepalu dziećmi. Ktoś napisał że właśnie dlatego tak się śpieszą nasi „przywódce” żeby przepchnąć tą ustawę. Po co „geje” z Izrahella mają latać tak daleko , zresztą tam bród , smród i ubóstwo. Polska jest jednak bardziej cywilizowana szpitale na trochę wyższym poziomie, A że bieda to nie będzie problemów z wynajęciem surogatek.

 6. Mirek said

  Dla in vitro są dwa aspekty:
  1. Ekonomiczny: niepłodność nie jest chorobą, bo nie daje objawów chorobowych i nie powoduje zgonu! Zainteresowani niech ja stosują w Polsce lub zagranicą ale na własne pieniądze, a nie niwelowali swoje kompleksy kosztem podatników.

  2.Drugi aspekt to właśnie etyczny, którego przykładem była właśnie sprawa prof. Chazana. W in vitro postępujemy wbrew prawom przyrody!
  W przyrodzie natura nie dopuszcza do tworzenia się potworków. Są wady genetyczne, ale najczęściej kobieta nawet nie wie, że organizm je eliminuje – tzw. przedłużona miesiączka..
  W in vitro przed zapłodnieniem podaje się niewiarygodnie dużo hormonów i „sztucznie” tworzy ciążę.
  A potem taki przypadek podrzuca do państwowej służby zdrowia – na aborcję!

  3. Jestem lekarzem z wieloletnim stażem i znając wszystkie aspekty to jednak mam żal do prof. Chazana, że jednak znając obraz USG jednak nie zreflektował się, że zasady zasadami, ale ta kobieta stała się ofiarą tego przemysłu.
  Na wojnie też nie chcemy zabijać a jednak w obronie czyjeś trzeba………….

 7. Mirek said

  Zaraz na mnie się wielu rzuci z pretensjami..

  Prof. Chazan bez problemu wcześniej uprawiał aborcję..
  Znam w jego wieku ginekologów, którzy zawsze tego unikali!!!!!!
  Ale jednak rozpacz matki, której rodzi się potworek niezdolny do zycia jest argumentem – tym bardziej że spowodowany dawkowaniem przestępczym hormonów!

 8. Mirek said

  Dlaczego publikacja Mein Kampf jest zabroniona?
  Otóż dlatego, że JEST REALIZOWANA!

  Cyt za Bormanem szefem kance­larii Hitlera: „Obow­iązkiem Słowian jest pra­cować dla nas. Płod­ność Słowian jest niepożą­dana. Niech uży­wają prez­er­watyw albo robią skrobanki – im więcej, tym lep­iej.”

  W atmosferze, której szczęśliwie doświadczamy w Polsce – jako nowej odnowy w duchu Solidarności trzeba ZMIENIC kształcenie młodzieży.
  Zachęcać do harcerstwa – zwłaszcza chłopców aby nie wyrośli na niedołęgów.
  Obie płcie edukować seksualnie z wyczuciem wieku, ale kształtować postawy zachowania dziewictwa dla swojej autentycznej miłości życia – czyli decyzji narzeczeństwa. Wbrew demoralizacji „mendiów” stworzyć podobny ruch jak w USA – świadomego zachowania dziewictwa do ślubu.

  Wtedy nie potrzebny jest Gardiasal – szczepionka na raka szyjki macicy… Rak powstaje w następnie niechlujnego życia płciowego, częstych partnerów i infekcji!!!! Zwłaszcza chlamydiami…….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: