Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Polki są sprzedawane do Kosowa

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-07-28

Polki są sprzedawane do KosowaCo roku prawie 800 Polek trafia do z Polski do Kosowa, będącego centrum handlu kobietami do domów publicznych w całej Europie. Polski są brutalnymi gwałtami i narkotykami zmuszane do prostytucji. Ofiarami tego procederu padają zazwyczaj młode, biedne i nie wykształcone kobiety. Dramat polskich kobiet opisuje w najnowszym kwartalniku Frondy Remigiusz Włast -Matuszak.

 

Z Bałkanów Polki są transportowane do krajów Unii Europejskiej. Po trzech latach całkowicie wyeksploatowane są mordowane.

Remigiusz Włast-Matuszak w swoim tekście przypomina że 15 albańskich rodzin mafijnych z USA, utworzyło z pomocą skorumpowanych polityków amerykańskich i Stanów Zjednoczonych Kosowo, by mieć w Europie centrum operacyjne mafii m.in. dla handlu ludźmi. Już w 1999 „Interpol oficjalnie szacował, że mafia kosowska kontroluje 60% europejskiego rynku haraczy, 50% handlu bronią i około 30% handlu kobietami i ludzkimi organami”. W krajach Zatoki Perskiej i w Wielkiej Brytanii Albańczycy z Kosowa całkowicie zmonopolizowali handel kobietami. Mafia albańska dostarcza też niewolnice na Cypr, do Izraela, Turcji, Libanu.
Temat niewolnictwa we współczesnym świecie i kobiet zmuszanych do prostytucji poruszył w swoim tekście oraz w wywiadzie z Ireną Dawid – Olczyk – prezesem Fundacji „La Strada” Mateusz Dziób.

 

Większość 30.000.000 współczesnych niewolników stanowią robotnicy przymusowi, z czego 1/3 to kobiety zmuszane do prostytucji. Dostępność niewolników sprawiła, że są oni dziś niezwykle tani. Podczas gdy niewolnik w USA w czasie wojny secesyjnej kosztował tyle co dziś dobry samochód, to dzisiejsza cena niewolnika wynosi tyle co empetrójka.

 

Według autora artykułu na Haiti 120.000 dzieci rocznie sprzedawanych jest w niewolę przez swoich własnych rodziców. Dzieci takie stają się ofiarami wykorzystywania seksualnego i pracy przymusowej. W Indiach niewolnictwo legalne było do 1926 roku. Dziś ofiarami niewolnictwa są ludzie z najniższej kasty. 14.000.000 ludzi dożywotnio zniewolonych jest odsetkami od lichwiarskich długów, odziedziczonych po rodzicach. Tysiące dziewczynek pełni funkcje rytualnych niewolnic seksualnych. W Sudanie niewolnicami są kobiety porwane i wykorzystywane seksualnie, oraz dzieci oddane pod zastaw kredytów. Niewolnictwo w Mauretanii legalne było do 1981 roku. Dzisiejsi niewolnicy nie są świadomi tego, że zostało zniesione.

 

Islamscy imamowie przekonują niewolników, że niewolnictwo zgodne jest z wolą Boga i pokornych niewolników czeka nagroda w niebie, a krnąbrni trafiają do piekła. W Europie przymusowi robotnicy pracują w obozach pracy a kobiety trafiają do domów publicznych. Niewolnice seksualne w europejskich przybytkach nierządu zmuszane są do prostytucji gwałtami, przemocą, odsetkami od lichwiarskich długów, groźbami śmierci dla nich i ich rodzin, oszustwami, otumanieniem rytuałami woo-doo – Murzynki żyją w ciągłym strachu przed mafią. W Arabii Saudyjskiej istnieje kara śmierci za prostytucję, a równocześnie Ministerstwo Turystyki i Promocji Handlu certyfikuje domy publiczne.

 

Jan Bodakowski

Prawy.pl

Komentarzy 8 do “Polki są sprzedawane do Kosowa”

 1. Stanisław said

  Macie co chcecie, żyjąc w dalszym przeświadczeniu ze ŻYDKI TO TAK UCIEMIĘŻONY NARÓD – oczywiście podczas II Wojny Światowej, jednak NA WŁASNE ŻYCZENIE.
  Jeśli mówimy o USA, i Prawie w tym Kraju, to należy najpierw się zastanowić czy mamy do czynienia z USA, czy z Ameryką Płn, czy Płd. a więc kto tam „rozdaje karty”, CZY CZASAMI NIE ZNIENAWIDZENI PRZEZ NARODY ŚWIATA ŻYDZI ?

 2. Wystompił Błont said

  To w Kosowie też są Żydzi?

 3. Joe said

  To sa tacy „zydzi” ze PO smierci za brame prawdziwego zydowskiego cmentarza ich cial nie wpuszcza…Ale do tej dziadowskiej roboty co wykonuja satymczasowo OK..To kosowscy,POlsko i rusko jezyczni HAZARZY…Bandyci,zlodzieje i perfekcyjni alfonsi.Chca dobrze zyc i nic nie robic,tak bylo od wiekow.

 4. Jerzy Zięba budzi lemingi! Proponuje byśmy sami zaczęli bronić naszego życia i zdrowia!! said

  Jerzy Zięba
  25 lipiec·

  DO WSZYSTKICH POLAKÓW !!!

  Zaczynamy wielką akcję…

  Nie jest to najlepszy czas ze względu na okres wakacyjny. Dlatego nie dziwcie się, że ten mój wpis będę wielokrotnie powtarzał, ponieważ sprawa jest niezwykle ważna!

  Rozpoczynamy wielki Ruch Społeczny.

  Tutaj nie tylko chodzi o chorych Polaków, to jest PIERWSZY krok, aby wykazać, że Polacy są w stanie się zjednoczyć. Zobaczymy, czy ten egzamin, jako społeczeństwo zdamy.
  Jeśli zdamy, zrobimy następny, jeszcze większy krok, żeby Polacy byli znacznie lepiej leczeni, a to będzie dotyczyć KAŻDEGO z ok. 37 milionów Polaków.

  Badania, o których jest mowa będą udostępnione całemu światu! Nie będzie wtedy argumentu, że „nie ma badań” co wielu politykom, nie tylko w Polsce, pozwala po prostu NIC NIE ROBIĆ. Niestety, jak wiemy, wielu lekarzy nie przepisuje ratującego zdrowie czy życie preparatu, bo… nie ma badań.

  Max Gudaniec UMIERAŁ, kiedy jego Mama błagała lekarzy o podanie mu z trudem zdobytego leku. Nie podali, bo… nie mieli procedury !!!! Woleli patrzeć na przed śmiertelną agonię dziecka…

  Dlatego, to co chcę zrobić będzie pierwszym krokiem do zmiany w systemie leczenia obywateli Polski. Sam nie dam rady tego zrobić, a nie robię tego przecież dla siebie. Dlatego PRZEKAZYWANIE DALEJ jest kluczowe !

  Wykorzystajmy siłę Internetu. Zapraszam do obejrzenia :

  oraz : „ Z małą pomocą moich przyjaciół”

 5. Jerzy Zięba budzi lemingi! Proponuje byśmy sami zaczęli bronić naszego życia i zdrowia!! said

  https://www.facebook.com/ukryteterapie

 6. @+@=@@ said

  # 2 TAK! nawet nie wiemy ile! Ale chciałem zwrócić uwagę, że cała „cywilizowana” Europa walczyła o to, aby utworzyć Kosowo. Wciąż pamiętamy jak Tadeusz Mazowiecki ciężko „tyrał” na rzecz niepodległości Kosowa wiedząc, że robi tamtym społecznościom krzywdę. Pamiętamy o tym, że Rzeczpospolita Polska jako jeden z pierwszych krajów europejskich uznała niepodległość Kosowa. Teraz już wiemy dlaczego była zainteresowana aby tak się stało.

  Niewykluczone, że ścisłe kierownictwo Platformy Obywatelskiej dzięki takiemu posunięciu geopolitycznemu czerpie wymierne korzyści finansowe z handlu prostytucją. Po takich palantach jak Tusk i reszta wszystkiego można się spodziewać.

 7. Kapsel said

  Ośmiornica z Kosowa

  Od „terrorystów” do „bojowników”, czyli UCK w służbie geostrategicznych celów USA

  Kosowo jako region zostało siłą oderwane od Serbii w wyniku ataku NATO na ten kraj w 1999 roku. Znamienny jest fakt, że jeszcze w 1998 r., a więc rok przed działaniami zbrojnymi NATO na Bałkanach Departament Stanu USA wpisał Wyzwoleńczą Armię Kosowa (UCK) będącą najpoważniejszą siłą zbrojną kosowskich Albańczyków na listę organizacji terrorystycznych. Według amerykańskich raportów miała być ona finansowana z handlu narkotykami oraz z pieniędzy islamskich sponsorów, w tym Osamy bin Ladena.

  Przygotowywany atak na Serbię przez NATO zmienił optykę postrzegania UCK. Otóż Armia Wyzwolenia Kosowa zaczęła być traktowana jako potencjalny sojusznik USA na Bałkanach mogący pomóc w walce z Serbią. Nieoficjalnie od 1998 r. Stany Zjednoczone zaczęły dostarczać kosowskim Albańczykom broń i instruktorów. Treningi i szkolenia odbywały się w północnej Albanii pod auspicjami tamtejszych służb specjalnych. Tak więc praktycznie w ciągu jednego roku ludzie z UCK z terrorystów i bandytów stali się dla USA „żołnierzami” i „bojownikami” walczącymi z „reżimem Milosewicia”.

  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/4774/osmiornica-z-kosowa

 8. Joe said

  Re 7…Drogi Panie ten mechanizm juz trwa od operacji Burza…kiedy stary Busch zawarl pakt tymczasowy z Husajnem.Zrobili to dlatego ze stary system militarnego wejscia byl drogi i zbyt ryzykowny.Zydki wymyslili to scierwo cos w rodzaju Legii Cudzoziemskiej…i udoskonalili… no i mamy to co mamy…Kosowo.Irak,Libia,Ukraina..Dotad szlo im dobrze…ale na Krymie i Ukrainie chyba im nie wyszlo….POzyjom uwidim.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: