Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Jak łoni nie lubią bucenia! Bardzo.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-08-04

Bucydło

HGW: „Jest tylko jeden prezydent do 6 sierpnia. Potem Andrzej Duda może sobie mówić….” 

http://wpolityce.pl/polityka/261190-hanna-gronkiewicz-waltz-jest-tylko-jeden-prezydent-do-6-sierpnia-potem-andrzej-duda-moze-sobie-mowic

Komentarzy 11 do “Jak łoni nie lubią bucenia! Bardzo.”

 1. Analityk said

  Jakbyście byli prawymi ludźmi to nikt by wam złego słowa nie powiedział. Ale oboje jesteście zdrajcami którym należy się kula w łeb według konstytucji niepodległej II Rzeczpospolitej. Od tamtej pory żadna konstytucja w Polsce nie była knstytucja niepodległej RP, a zwłaszcza ta ostatnia Kwasniewskiego i kolesiów jak Geremek, Michnik, Mazowiecki – sami zdrajcy.

 2. Bolek said

  Tak trzymac zadnej litosci POLACY dla zdrajcow.KS………………AMEN

 3. Yogi said

  W tym roku w Warszawie na 1-sierpnia nie wyły syreny (poza jakimiś prywatnymi?).

 4. pugnus said

  tylko w ten pysk walnac…

 5. basia said

  siekierą oczywiście………..

 6. Guła said

  Wszystko wszystkim, ale zdrajcami to ich nazwać nie można. Pozostało im jeszcze wytępić do ostatniego goja.

 7. Alina said

  Czy PO realizowała hitlerowską politykę populacyjną?

 8. Analityk said

  To tacy jak HGW niszczą Polske i polskie rodziny.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/renata-jankowiak-jak-polska-zabija-swoje-dzieci-2012-11

 9. walerianda said

  Nie tylko tacy. Pomniejsi opłacani w Adm. Państwowej czynią nie mniejsze spustoszenie. W poniedziałek mimo mojego monitu mają przyjechać po raz drugi i zabrać pp Marczakom z Daliowej czworo wnucząt.

 10. Alina said

 11. Alina said

  Mieliśmy do tej pory taki oto układ sił:
  -> rząd PO – realizujący politykę niemiecką na terenach polskich – depopulacja, likwidacja armii, emigracja, eksterminacja ekonomiczna
  -> prezydent Komorowski z WSI – realizujący politykę Federacji Rosyjskiej, zbieżną w wielu punktach z polityką niemiecką realizowaną przez rząd PO-PSL. Dowód? Śledztwo i książka W. Sumlińskiego. Kolejny dowód nie wprost widać w filmie:

  Bardzo ciekawe jest, że żadne media nie podchwyciły wątku suflerki pana B. Komorowskiego. Była pracownikiem tej samej firmy, która remontowała TU-154M, który rozleciał się w Smoleńsku. Oprócz jej jawnie agenturalnych powiązań zdumiewa mnie jej specjalizacja, którą z resztą wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim (to powinno dawać do myślenia, że może mieć kontakt z agenturą niemiecką). Otóż ona prowadzi kursy z zakresu manipulowania wizerunkiem przeciwnika!!!! Dezintegracja wizerunku przeciwnika. Na UWr. i na Uniwersytecie St.Kard. WYSZYŃSKIEGO!!!! Przecież to jest przestępstwo – szkalowanie „przeciwnika”. Do jakiego moralnego dna doszło na tych dwóch uczelniach! To po to idą pieniądze z naszych podatków, żeby uczyć młodzież szkalowania przeciwnika????? Gdzie są ministerstwa oświaty i szkolnictwa wyższego, Czy tam są zatrudnieni absolwenci tych kursów?

  Trzeba wprowadzić JOW-y czym prędzej, bo to istniejący system partyjny zrodził takie babsztyle, Tymochowiczów, Palikotów i takie kursy na diabelskich uniwersytetach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: