Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nowy hit sieci, czyli „Hitler dowiaduje się o polskich obozach” (video)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-08-10

Sieć podbija nowy film, który jest przeróbką kultowej sceny z filmu „Upadek”, opowiadającego o ostatnich dniach życia Adolfa Hitlera, podczas których upadała niemiecka, zbrodnicza machina. W dowcipny sposób przemycono problem „polskich obozów zagłady”.

Wielokrotnie przerabiano już kultową scenę z filmu „Upadek”. Teraz postanowiono wykorzystać internetowe trendy, by nagłośnić problem „polskich obozów zagłady”. Użyto prostego motywu, czyli podłożenia lektora, który mówi co innego niż aktorzy.

– My Niemcy, jesteśmy zniesławiani. Już nie jesteśmy Niemcami tylko jakimiś nazistami. Nawet obozy… nawet obozy już nie są nasze. Nazywane są polskimi. Przegraliśmy wojnę o pamięć – słyszymy na początku materiału.

– Polskie?! Co to kur*a jest? Może jeszcze żydowskie obozy koncentracyjne? Sami sobie wrzucali Cyklon B do komór? Wszyscy kłamią, kim byli naziści, kosmitami? – ma krzyczeć Hitler.

– Taką wydajność w zabijaniu mam tylko ja i Stalin – dodaje.

– Polaków też gazowaliśmy, a Polska nawet nie istniała. Ile razy mam Wam mówić. Nie żadne polskie, nie nazistowskie, tylko nasze niemieckie obozy koncentracyjne – kończy.

Ostrzegamy, że materiał zawiera wulgaryzmy.

Pikio.pl

Reklamy

Komentarzy 9 to “Nowy hit sieci, czyli „Hitler dowiaduje się o polskich obozach” (video)”

 1. solkraken said

  W związku z globalną kampanią wrogów Polski, polegającą na nadawaniu cech niegodziwych tudzież nikczemnych NARODOWI POLSKIEMU proszę o rozpowszechnienie wśród Polaków inf nt. książki: „Kto napisze naszą historię?” (Who will write our history?) autorstwa Samuela D. Kassow’a, Wyd. przez Amber w 2010r. Liczne fragmenty tamże POTWIERDZAJĄ, że społeczności pozbawione Katolickiego Kręgosłupa Moralnego i ETOSU BOHATERSTWA NARODOWEGO oblewają każdy egzamin dziejowy i zniżają się do poziomu bydła tudzież dzikich bestii. nie pozwalajmy sobie zatem wmówić wszech-platformianej machinie medialno-resortowej, że „Polska to nienormalność”, ponieważ podczas okupacji Nasz Naród ZDAŁ EGZAMIN:

  >>
  Tuż za murem polskie społeczeństwo reagowało na okupację wycofaniem w wypróbowaną ostoję narodowych mitów, które pomogły narodowi przetrwać długie okresy obcego panowania. Niezależnie od poczynań Polaków, jako jednostek, ten zbiorowy mit pozwolił stworzyć wrażenie, że są dumnym ludem jednoczącym się, by strzec swojego honoru i walczyć z okupantem. Istniały podziemne organizacje i kodeks zachowań, które spajały tenże naród wspólną sprawą”
  <<

  – vide: http://www.ceneo.pl/6020228

  podajcie to dalej Rodacy, odgrzebcie Dumę Narodową zasypaną kalumniami tych co zawodzili Boga i zdradzali Rodaków już od czasów Poncjusza Piłata… wypolerujcie w Naszych Polskich Sercach Ryngrafy z Najświętszą Maryją Panną Królową Polski i nie uginajcie karku przed załganymi tchórzami – nie lękajcie się na Marszu Niepodległości ani tuskistowskich ojro-sowietów, ani blumsztajnowskich aszkenazioli !!!

  Czołem Wielkiej Polsce! Niepodległej!! Świętej!!!
  – i na pohybel SSowietom oraz ich glob-faszystowskim korporacjom ;)))

 2. solkraken said

 3. solkraken said

 4. Next Stop said

  Hm, żydowskie obozy koncentracyjne lub żydowskie obozy śmierci, nazwa jakby uzasadniona i może nawet bardziej prawdziwa niż całkowicie fałszywa nazwa „polskie obozy”.

 5. Piotrx said

  Z angielskimi napisami

 6. Alina said

  Przyczynek do rozszerzenia wiedzy o kulturze niemieckiej na terenach polskich. Tym razem o ludobójstwie z 1915 roku.

  Wystąpienie
  WIESŁAWA SOKOŁOWSKIEGO
  z okazji
  100 – lecia użycia
  broni chemicznej
  nad rzeką Rawką

  ze strony http://www.trwanie.com/index.html

 7. Alina said

  Może dzięki internetowi choć częściowo

  ocalimy i upamiętnimy to, że:

  pierwsze użycie broni chemicznej
  na polu walki miało miejsce
  31 stycznia 1915 roku
  – na ziemiach polskich
  na równinie mazowieckiej
  w okolicach miasteczka Bolimów
  nad rzeką Rawką.

  ze strony http://www.trwanie.com/index.html

  Pytanie nasuwające się logicznie? Komu tak bardzo wadzą Polacy, że od 100 lat prowadzi tu mniej lub bardziej skuteczne POLAKOBÓJSTWO wszelkimi metodami od gazu począwszy na eksterminacji ekonomicznej skończywszy?

 8. A tu hitleryzm w postaci krystalicznej said

 9. Minus said

  Fritz Haber, laureat Nagrody Nobla- chemia, synteza amoniaku metodą wysokociśnieniową, niemiecki żyd z Wrocławia, jeden z głównych organizatorów produkcji gazów bojowych wykorzystanych w I wś, w latach 20ch wynalazca cyklonu B.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: