Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zbankrutujmy zachodnie banki w Polsce – Izabela Litwin

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-08-13

– przemoc finansowa banków zachodnich w Polsce
– jak doprowadzić banki do bankructwa
– mechanizm bankructwa banków
– ilu potrzeba ludzi aby zbankrutować banki
– czym są banki komunalne
– czym są banki spółdzielcze
– nie pomyl SKOKów z bankami spółdzielczymi
– ewakuacja banków zachodnich z Polski
– a co z Pocztą Polską i Bankiem Pocztowym

http://porozmawiajmy.tv/zbankrutujmy-…

Komentarzy 13 to “Zbankrutujmy zachodnie banki w Polsce – Izabela Litwin”

 1. Mimi said

  Prezesi tych banków powinni jak najszybciej rozpocząć szeroką kampanię, w której skutecznie przekonaliby Polaków do przeniesienia kont bankowych. Sam apel – to moim zdaniem za mało.

 2. Uważny Obserwator said

  Pani Izabela jest słabo zorientowana i zabiera głos.

  Obce banki nie zainstalowały się w Polsce dla statystycznego zjadacza chleba, lecz po to, by zadłużać u siebie lokalne i centralne władze na lichwiarskich warunkach, bez jakiegokolwiek ryzyka.
  Obywatel jako lokator swoich oszczędności bądź pożyczkobiorca, to tylko mniej znaczący dodatek w banksterskim biznesie.

 3. Pies na lemingi said

  Nie znam się, to się wypowiem… Niestety, pani Izabela dosyć nieporadnie pływa w temacie, z którym niejeden poważny ekonomista nie potrafi sobie poradzić.

 4. Ali Baba said

  ad 1..”Sam apel – to moim zdaniem za mało.” NASZYM RODAKOM TO CIĄGLE COŚ NIE PASUJE..W LATACH
  60 CHYBA PREZ. KENNEDY RZUCIŁ HASŁO .” BĄDŹ PATRIOTĄ SPĘDZAJ URLOP W USA..”…I AMERYKANIE POSŁUCHALI!! PS W KRAJU MAMY OKOŁO 600 BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH…DO NICH MOŻNA PRZENOSIĆ RORy !! A SKOKI TEŻ NIE OD MACOCHY..I NIE REAGOWAĆ NA CHAMSKIE NACHALNE REKLAMY NP AUDI TYLKO 950 NA MIESIĄC..!! I JAK MOŻNA /SIC!!/ TO NIE BRAĆ ŻADNEGO KREDYTU…EWENTUALNIE TYLKO NA MIESZKANIE.!! PRZYPOMNĘ…W RANKINGU BANKÓW POD KĄTEM BEZPIECZEŃSTWA…TO NR1 PKO BP, BANK OCHRONY ŚRODOWISKA NR2 I ING NR 3.

 5. Mimi said

  Do 4.
  Pani Izabela ma zapewne małe szanse, aby z taką propozycją wystąpić w jakimś programie tv, który prowadziłby np.tow. Kraśko, tow. Tadla, czy tow. Olejnik bądź tow. Pochanke. Dlatego zakres informaci o tej propozycji – jest dość ograniczony. Dlatego piszę , cyt.” jak najszybciej rozpocząć szeroką kampanię” po to aby jak najwięcej ludzi o takiej możliwości się dowiedziało. Media tę informację po prostu zablokują.

 6. Bolek said

  Ja sie nie znam na bankowych finansach.Ale po chlopsku myslac no rozsadnie.Wyzbyjmy sie chciwosci I pseudo nadziei ze jak oddam swoie pieniadze .Zachodniemu bankowi I to nawet hamerykanskiemu.KTory mi daje 10%.To ja zarobie.Tego sie wyzbyjmy tej glupiej naiwnej nadzieji.Wtedy zarobie.G…no prawda…Nie przez inwestowanie w bankach zachodnich .Tylko praca ludzie sie bogaca.Praca praca praca praca.I niskimi podatkami.Oszczednosciami .Anie brac kredytow na cale zycie .Ludzie pomyslcie troche logicznie.Polacy biezecie domy mieszkania Gdzie wartosc tego domu czy mieszkania przewyzsza .Wasz roczny dochod.No Ile zarabiacie na rok? No ile? Biedni jestescie tak samo ludzie na zachodzie.Zmiencie ta wladze. Caly ten establishment polityczny to menty spoleczne
  ktorzy sa glupsi od was.A wami rzadza I pomiataja I do nieszczescia was doprowadzaja………………moje przeslanie OBUDZ SIE POLSKO /POLAKU/POLKO

 7. Trwa globalna WOJNA O PIENIĄDZ i czas na polską strategię w oficjalnej polityce historycznej.Antypolonizm jest wpisany w proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zmilitaryzował handel wojną i pokojem.

 8. Analityk said

  @Uważny Obserwator

  Trzeba wprowadzić prawo, że wszelkie instytucje Państwa Polskiego w Polsce moga pożyczac pieniądze jedynie w PKO BP jako jedynym polskim banku. To położyłoby kres życiu zagranicznych lichwiarzy.

 9. Julka said

  re: Analityk
  Jaki on tam Polski? Skarb Państwa ma 31,39% akcji, Nationale Nederlanden OFE 6,71%, OFE Aviva 6,41, pozostali 55,49% akcji. Jest polski z nazwy i dla zmylenia przeciwnika.

 10. NBP nie jest polskim bankiem. Skarb Panstwa jest tylko udzialowcem. Udzial Skarbu Panstwa jest zalezny od obciazenia kraju dlugiem narodowym. sic !!!! Wiekszosciowy Pakiet jest w rekach tzw BIP (Banku Rozrachunkow Miedzynarodowych) dzilajacy w Szwjacarii i….kontrolowany przez Grupe Bankowa Rodszyldow. Chyba jasne juz wszystko??? BNP to tylko „pas transmisyjny” dla drenowania finansowego. Jedynym rozwiazaniem jest Nacjonalizacja Banku ktorego suwerenem z prawem do emisji pieniadza i jest Narod ! Niestety nawet Rosja po ostatnich doswiadczeniach z rublem nie osmielila sie na nacjonalizacje pomimo ze w Dumie ta alternatywa byla dyskutowana. Tak wiec propozycje p. Litwin sa banialukam. Takich niekompetentych specjalistow z ekonomi i bankowosci krzyczacych najglosniej mamy niestety bardzo duza. Zeby to zmienic Narod musi posiadac odwage i wole by dokonac takich zmina i gotowym do poniesienia powaznych osobistych kosztow (i po to nasze elity „okraglostolowe” dziela tak obywateli by nawet nie przyszlo im namysl stac sie wolnym obywatelem) , Prosze pamietac ze dlug „fikcyjny” czy” prawdziwy”..na samym koncu musi byc splacony. Nie pomoze nam tlomaczenie ze to nie byl nasz Rzad lub byl to rzad okupacyjny (np PRL). Dlug zostanie zawsze przeniesiony (nawet sila militarna) wprost na OBYWATELA w razie jakiejkolwiek rebelii. Na samym koncu to Polacy beda go osobiscie splacali (obecnie na obywatel to okolo 28000-30,000 dollarow na obywatela, optymistycznie 37-milionowego kraju ! Oddamy lasy, ziemie, domy, budynki publiczne ….a jak to nie wystarczy to i z „siennika wyciagne zlote swinki”. Zeby byc wolnym trzeba byc silna….solidarnaa i patriotycza spolecznoscia gotowa na wszystko ! Niestety losy naszego Narodu zmierzaja w zupelnie odwrotnym kierunku przy udziale NAS SAMYCH.

 11. Silvia said

  Those with a 580 and also over credit report are only required
  to take down at the very least 3.5 % of the list price or the appraised worth (whichever is less).

 12. Uważny Obserwator said

  do 8
  Pani Izabela Litwin powinna powiedzieć – „odbierzmy bankom komercyjnym prawo do kreowania pieniędzy”, bo tym powinien zajmować się wyłącznie NBP.
  Może jej o to chodziło, lecz użyła efektownej acz niefortunnej retoryki
  Tak na marginesie tego co istotne dodam, że PKO dzisiaj jest bankiem polskim, a jutro może być niepolski…, to żaden problem dla tych, których naród wybrał, a oni w podzięce sprzedają po kawałkach wszystko co nasze..

 13. Uważny Obserwator said

  Banksterzy najpierw instalują swoją agenturę w danym państwie, następnie opanowują kluczowe sektory państwowości, by w końcu uderzyć w naród poprzez zadłużenie np. Polski, co wpływa bezpośrednio na naszą stopę życiową.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: