Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Grzegorz Braun: Zachęćmy Żydów do dbania o miejsca pochówku swoich zmarłych.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-08-19

kirkut

Mówi się, że Ojczyzna to ziemia i groby. W Polsce istnieje ponad 1200 cmentarzy żydowskich, z których większość jest w fatalnym stanie, kompletnie zaniedbane. Na ten cel potężne organizacje żydowskie nie łożą pieniędzy. Chętnie natomiast żądają od nas mienia, które im się prawnie nie należy

, lub odszkodowań, które powinni płacić Niemcy. My byliśmy narodem ofiar, nie sprawców. Zachęćmy Żydów do dbania o miejsca pochówku swoich zmarłych, zamiast wysuwania absurdalnych roszczeń. Przesyłajcie proszę zdjęcia cmentarzy żydowskich ze swoich miejscowości.
—-
Ucinając wszelkie dyskusje, że wyznawcy judaizmu nie mogą ich porządkować: http://www.kirkuty.xip.pl/zalecenia.html

Wydarzenie nawiązuje do: https://www.facebook.com/grzegorzmichalbraun/photos/a.290470751149975.1073741829.268872956643088/411518439045205/?type=1&theater

Szanowni Państwo,
Zastanawiamy się jak to jest, że w Polsce wiele cmentarzy żydowskich wygląda jak ten na zdjęciu(Bieruń woj. Śląskie).
Z jednej strony, przeróżne organizacje żydowskie, wydają ogromne pieniądze na pomoc prawną i lobbowanie w celu odzyskania rzekomego mienia należącego do nich, z drugiej strony miejsca pochówku ich rodaków pozostają w takim stanie. Niestety ciśnie się na usta stwierdzenie, że na tych starych kościach nie da się już pomnożyć pieniędzy i stąd nikłe zainteresowanie nimi zawodowych Żydów.
Zapraszamy do brania udziału w wydarzeniu

Komentarzy 11 do “Grzegorz Braun: Zachęćmy Żydów do dbania o miejsca pochówku swoich zmarłych.”

 1. Problem zaniedbanych starych żydowskich cmentarzy nie wchodzi w zakres ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,której narzędziem stał się KULT HOLOCAUSTU mający na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.
  Stąd nadużywanie pojęcia ANTYSEMITYZMU.Dzięki temu możemy doświadczać procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.

 2. Skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! said

  ALFA napisał:

  18 sierpnia 2015

  Żydowskie polityczne GESTAPO ADL ma swoją agenturę w Polskim Wojsku !
  Przedstawicielem i agentem ADL w Polsce, a jednocześnie szefem ADL na III RP jest agent żydowski z polskim obywatelstwem:
  podpułkownik politruk ADL Dariusz Poczekalewicz, który jest etatowym oficerem w obecnym polskim wojsku.

  Ciekawe ILE ADL płaci temu swojemu agentowi politrukowi ADL w polskim wojsku ???

  W obecnej Polskiej Armii jest utworzona specjalna oddzielna niezależna komórka organizacyjna żydowskiego ADL o roboczej nazwie tzw.
  „Poland ADL Partnership Laboratory”,
  które zostało utworzone w Akademii Obrony Narodowej (AON) czyli najwyższej rangą wojskowej szkole wyższej w III RP [była Akademia Sztabu Generalnego Wojska Polskiego].
  Dokładniejsze informacje na temat żydowskiej INDOKTRYNACJI i żydowskiej SUPREMACJI w polskim wojsku przez PROPAGANDOWĄ agenturę żydowska ADL w Polskim Wojsku są tutaj:

  http://www.adlnet.gov/poland-adl-partnership-lab.html

  Ta żydowska komórka ADL w obecnym polskim wojsku organizuje różnego rodzaju szkolenia polskich oficerów obecnego WP, a w tym też języka angielskiego, kursów wojskowych w USA … itp.
  Czyli Izrael nie potrzebuje mieć swojego wywiadu w Polskim Wojsku, gdyż ta komórka żydowskiego ADL w Sztabie Generalnym WP ma dostęp do WSZYSTKICH informacji w Polskiej Armii !!!

  KTO w III RP w ogóle się zgodził na funkcjonowanie takiej żydowskiej AGENTURY w Polskim Wojsku jak żydowska ADL ??
  ADL nie ma swoich oficjalnych agentur w US Army !!!

  http://miauczynski5.blog.onet.pl/2015/08/17/agentura-w-wojsku-polskim/

  Skopiowano z bloga Monitorapolskiego

 3. Shadowman said

  To ich sprawa, czy będą dbać o te swoje groby. Nam nic do tego.

 4. Julka said

  Trzeba by zatrudnić goja do sprzątania i mu zapłacić. Żaden gescheft, Póki co można inwestować w atrakcyjniejsze tereny.

 5. Ziutek said

  Zyd wierzy jedynie w MAMONE dlatego nie szanuja kosci swoich przodkow szczegolnie, jesli one sa na innych terenach niz oni zamieszkuja.

 6. kruk said

  Na wielu cmentarzach w duzych miastach sa budowane domy towarowe, w Stanach, tez. np Hamburg/Altona…………

 7. Victoria said

  Takie zdjecie powinno byc zawsze w sasiedztwie wspolczesnych holokolsciarzy w Auschwitz, albo tych w synagodze na wiejskiej.
  A tytul zapozyczony ze starych POLSKICH zrodel historycznych powinien brzmiec:

  ZYDOWANIE W POLSCE

  Mozna nawet doprecyzowac: PASOZYDOWANIE. A gdyby co, to tylko literowka dla zastraszonych.

  P.S.
  Panie Grzegorzu, jesli chodzi o sam pomysl porzadkowania zydowskich szczatkow, to mysle ze gowna nie nalezy ruszac, bo szwindle tej nacji sa nie do przewidzenia.
  A informacja o ich cmentarzach w Polsce poszla w swiat wraz z niejednym „poklosiem filmowym” oczekujacym na osKARY.

  Nalezy wyznaczyc zydkom krotki czas na uporzadkowanie grobow,
  a jak nie zdaza to KARA FINANSOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , i pieniazki dla zbieraczy rozrzuconych kosci i gruzu znajda sie,
  a i kazda gmina z radoscia przewiezie to do obszernego muzeum zydowskiego w Warszawie. Bedzie prawdziwsze od prawdy inaczej.

  AKCJA : POSPRZATAJMY IM CMENTARZE, ale tylko tak!!!!
  Krotkie terminy i kary finansowe. V(I)A BANK!

 8. ” gowna nie nalezy ruszac, bo szwindle tej nacji sa nie do przewidzenia.”

  100% fakt

 9. Moher49 said

  Polskie prawo nie jest przestrzegane. Te wszystkie „groby”mają po 70 lat i więcej. Jeśli co 20 lat nikt nie wniósł opłaty cmentarnej – grób gmina powinna zlikwidować i cmentarz zaorać. Tak zresztą postępują żydzi. Po odzyskaniu terenu groby niszczą i teren sprzedają np pod stację benzynową.

 10. jok said

  Ad 2 To jakieś jaja czy co? Trzeba pewne rzeczy dostrzegać, ale z sensem
  „Akademia Obrony Narodowej zainicjowała koncepcję kształcenia Advanced Distributed Learning (ADL)” Kształacenie na odległość.:)Takie to ADL.:)))))))
  A jak hotel jest typu Bed and Breakfast, to należy do tego bnaibrithu (czy jakoś podobnie)?

 11. Alina said

  Mój szkolny kolega (zmarł na serce, kiedy miał 20 lat) obecnie nie ma grobu. Grób został zlikwidowany, nie ma nawet śladu po nim, bo rodzina nie zapłaciła po 20 latach.
  A jak to jest, że groby niemieckie, sowieckie i żydowskie nadal są. Czy Polak na tej ziemi, to jakiś obywatel trzeciej kategorii? Zresztą – pytanie to retoryczne.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: