Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Pewni swego!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-08-28

pewniacy

Komentarzy 9 to “Pewni swego!”

 1. Jako pierwszy na świecie polski rząd nakłada obowiązek szczepienia groźną dla życia szczepionką said

  Ogólnopolskie Stowarzyszenie wiedzy o szczepieniach

  Gdy ty jesteś na wakacjach rząd nakłada więcej obowiązkowych szczepień?

  https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop

 2. DemokracjaTotalitarna said

  A moze rzad trzeba zaszczepic pod przymusem.Co wy na to POLACY?

 3. Maliniak podpisał to co mu nakazała mafia farmaceutyczna said

  Piątek, 28 sierpnia 2015

  Więcej przymusowych szczepień

  Prezydent Duda podpisał ustawę wprowadzającą kolejne szczepienia, w tym kontrowersyjną szczepionkę przeciw HPV. Mimo apelu rodziców prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV. Pod apelem do prezydenta o niepodpisywanie nowelizacji podpisało się 20 tys. osób. Minister Wojciech Kolarski z Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta RP spotkał się wczoraj z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, którzy prosili o zawetowanie ustawy.
  – Po wczorajszym spotkaniu spodziewaliśmy się, że taka właśnie będzie decyzja pana prezydenta. Liczymy jednak na podjęcie skutecznych działań zmierzających do realizacji naszych postulatów, zaczynając od skierowania zapytania dotyczącego przepisów nakładających obowiązek szczepień do Trybunału Konstytucyjnego – podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Jak dodaje, wśród postulatów skierowanych do prezydenta jest też prośba o podjęcie skutecznych działań zmierzających do zlikwidowania problemów wynikających z systemu szczepień. Do nich zalicza się przede wszystkim brak sprawnego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) oraz brak specjalnego funduszu odszkodowań współfinansowanego przez producentów szczepionek dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia NOP i powikłań poszczepiennych – takie fundusze istnieją w większości krajów UE, mimo że nie ma tam administracyjnego przymusu szczepień; kilkanaście dni temu powstał w Czechach. A to właśnie sprawa niepożądanych odczynów poszczepiennych jest głównym argumentem przeciwko przymusowi szczepień. – Nie przemawia do nas uzasadnienie decyzji pana prezydenta z uwagi na „oszczędność spowodowaną ograniczeniem występowania chorób zakaźnych, a zatem redukcją kosztów leczenia oraz ewentualnych kosztów leczenia ich powikłań”, ponieważ w analizie tej nie bierze się pod uwagę kosztów leczenia powikłań poszczepiennych i nikt nie zna ich pełnej skali. Nie ma procedur dotyczących ich diagnozowania i leczenia, co może być katastrofalne w skutkach i odbiera dzieciom szansę na zdrowie – zaznacza Socha. Zwiększenie liczby wkłuć zwiększy ilość powikłań. Wśród powikłań poszczepiennych wymienianych w ulotkach szczepień, a także w rozporządzeniu ministra zdrowia z grudnia 2010 roku są m.in. porażenie wiotkie wywołane wirusem szczepionkowym, zapalenie mózgu, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, zespół Guillaina-Barrégo (występujący często w przypadku szczepionki przeciwko HPV), a także posocznica, w tym wstrząs septyczny, reakcja anafilaktyczna, reakcje alergiczne, uogólnione zakażenie BCG czy wstrząs anafilaktyczny. – Liczymy też, że w kalendarzu obowiązkowych szczepień jednak nie znajdzie się kontrowersyjna, ryzykowna i o nieudowodnionej skuteczności w zapobieganiu rakowi, szczepionka przeciw HPV – podkreśla Socha. Petycja pt. „Więcej obowiązkowych szczepień? Skoro jest ryzyko, musi być wybór!” zostanie po wyborach skierowana do nowego rządu.
  – Apelujemy do wszystkich osób, którym bliska jest sprawa bezpieczeństwa i zdrowia dzieci, o włączenie się we wspólne działania zmierzające do wprowadzenia niezbędnych zmian przed tą datą. Musimy wyjść z podziemia, bez względu na poniesione ryzyko np. ostracyzmu w środowisku zawodowym, co dotyczy przede wszystkim lekarzy, czy nawet wśród przyjaciół i rodziny. Propaganda stworzona przez koncerny farmaceutyczne i serwowane przez media fikcyjne epidemie tego nie ułatwiają, ale jesteśmy do tego zobowiązani wobec obecnych i przyszłych pokoleń dzieci i dorosłych pacjentów – podkreśla Justyna Socha.

  Artykuł opublikowany na stronie:
  http://naszdziennik.pl/polska-kraj/142811,wiecej-przymusowych-szczepien.html

 4. Polacy brońcie się przed ludobójstwem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! said

  Ukryte terapie, cz. 19 – Jerzy Zięba – 27.08.2015

 5. Szkoda gadać said

  …ech
  28 sierpnia 2015

  Ci, którzy mieli jakieś resztki nadziei, że prezydent Andrzej Duda może nie podpisze ustawy o szczepieniach, właśnie mogą sobie tymi resztkami doopę wytrzeć. Pr-zdent właśnie podpisał. A ty hołoto – ty niepotrzebny balaście czyli Ty Narodzie Polski ustawiać swoje wnuki i dzieci do doktora Mengele czyli NFZ.

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/finansowanie-szczepien-obowiazkowych,104,0,1889896.html

 6. Podpisane said

  „Skurcz oskrzeli, pokrzywka, niespecyficzne zapalenie stawów, atropatia, zapalenie tkanki łącznej w miejscu wstrzyknięcia, idiopatyczna plamica małopłytkowa, uogólnione powiększenie węzłów chłonnych, reakcje nadwrażliwości, w tym reakcje anafilaktyczne/rzekomoanafilaktyczne, ból głowy, zawroty głowy, zespół Guillaina-Barrégo, omdlenia, którym czasem towarzyszą ruchy toniczno-kloniczne, nudności, wymioty, ból kończyn, ból stawów, ból mięśni, w miejscu wstrzyknięcia: rumień, ból, obrzęk, gorączka, krwiak, świąd, astenia, dreszcze, zmęczenie, złe samopoczucie”
  To nie są objawy mogące wystąpić po Mocarzu, za którego wprowadzanie do obrotu, stawiane są zarzuty karne. Są to działania niepożądane obserwowane po podaniu szczepionki przeciw wirusowi HPV (Silgard), która od przyszłego roku ma być w Polsce obowiązkowa!
  Szczepionka wywołuje wiele poważnych działań niepożądanych i w dodatku nie udowodniono nawet jej skuteczności w zapobieganiu rakowi szyjki macicy. Rządzącym to jednak nie przeszkadza i nasze dzieci od przyszłego roku pod groźbą kary będą musiały być szczepione, a wszyscy Polacy jeszcze za tę głupotę niemało zapłacą firmie, która od lat bardzo skutecznie lobbowała za tym by szczepionka była nie tylko zalecana, a obowiązkowa. Koszt tej szczepionki jest większy niż wszystkich pozostałych szczepionek razem wziętych. Skąd na to pieniądze? Z tych przeznaczonych na leczenie chorych na raka?
  Polska stanie się jedynym krajem na świecie, w którym szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV ma być obowiązkowa. Równocześnie żyjemy w jednym z nielicznych krajów, w którym leczenie przetworami z konopi jest karane.
  6 dni temu wystosowaliśmy list otwarty do prezydenta w sprawie dopisania do referendum pytania dotyczącego legalizacji medycznej marihuany, a dziś przyłączamy się do petycji Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.
  Panie prezydencie Andrzej Duda apelujemy, by nie podpisywał Pan tej bardzo szkodliwej ustawy, z której wprowadzenia cieszyć chyba się będą jedynie producent szczepionki i ci, którzy dla niego pracują. Docelowo, oczekujemy całkowitego zniesienia obowiązku szczepień i wprowadzenia dobrowolności, jak ma to miejsce w wielu krajach europejskich. Obowiązkowe szczepienia poprzez przymus szczepień oraz przymus ich finansowania są podwójnie antywolnościowe.”

 7. DemokracjaTotalitarna said

  POLACY ten rzad musicie usunac Niemacie innej alternatywy.Wszyscy politycy to .KUNDLE ..na smyczy ………..bogatego zyda GEORGE SOROSA

 8. Mariusz said

  Z rozbrojonym narodem, czyli bydłem, byle kto robi co chce i jak chce,Hände hoch, Руки Вверх. Ludzie! Jak chcecie być godni istnienia musicie zacząć się zbroić w broń palną a nie obrazki i kapliczki! Taki jest świat! Słaby niedołega zawsze dostaje po pysku i robi się z tym co się chce!

 9. Biała rasa skazana na wymarcie said

  Antyrasistki walczą z rasizmem wobec białych!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: