Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Poniżania ciąg dalszy…

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-08-29

Ostatnio Prezydent Andrzej Duda wysunął propozycję aby między innymi Polska dołączyła do grupy państw debatujących o losach Ukrainy. Jak wiemy w początkowym okresie Polska brała udział w tych rozmowach, a reprezentowana była przez „wybitnego” Ministra Spraw Zagranicznych Radosława (Radka?) Sikorskiego. Tak nas jednak reprezentował, że szybko podziękowali mu za współudział i ponownie zostaliśmy zepchnięci na boczny tor. Tym razem policzek ze strony Petra Poroszenki nadstawił Andrzej Duda.
Poniżania ciąg dalszy...

Oczywiście odpowiedź P. Poroszenki była negatywna. Mam tylko nadzieję, że ze strony naszego Prezydenta było to sprawdzenie na co może liczyć i drugiego policzka już nie nadstawi.

Nasi politycy jeden po drugim popełniają ciągle ten sam błąd. Najpierw rzucali się w objęcia Juszczenki, który później mordercę Polaków Romana Szuchewycza uznał za bohatera narodowego Ukrainy. Później nasze elity od prawa do lewa stali na „Majdanie Niepodległości” wśród powiewających czerwono-czarnych flag UPA. Nie przeszkadzało im to. Nie przeszkadzało, że stali tam ze zdjęciami S. Bandery, R. Szuchewycza , że wygłaszali tam przemówienia ukraińscy politycy, którzy nawoływali, że trzeba Polsce odebrać Przemyśl i kilka innych powiatów.

Nasz parlament nawet nie miał odwagi uznać, że na Wołyniu była wykonana masowa eksterminacja całych Polskich rodzin, że było to LUDOBÓJSTWO. Tak, LUDOBÓJSTWO, a nie jak to określili „czystka etniczna o znamionach ludobójstwa”. Cokolwiek to znaczy… Nasi przodkowie paleni żywcem, nabijani na pal, przekłuwani widłami, mordowani siekierami, skórowani na żywca (robione tzw. rękawiczki), gwałceni, kobiety w ciąży z rozprutymi brzuchami i na ich oczach mordowanymi dziećmi itd. Byliby zapewne dumni ze swoich przyszłych pokoleń. I tak mógłbym wymieniać dalej metod mordów których nie powstydziliby się średniowieczni kaci.

Dlaczego w szeregi armii ukraińskiej zostały włączone takie pułki jak pułk Azow , który w swojej fladze ma nazistowski symbol ? Dlaczego wielu członków tego pułku wywiesza flagi ukraińskie ze swastykami? Dlaczego znaczna większość osób walczących w tym pułku mają wytatuowane swastyki, podobizny Hitlera, Himmlera i inne nazistowskie znaki? Dlaczego nie tak dawno temu jedna z wolontariuszek pułku Azow Z.Konowalec na swoim profilu w internecie opublikowała takie oto słowa „Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi, jeszcze Polak Ukraińcowi buty czyścić musi” ? I ten oddział jest odznaczany przez Poroszenkę za wybitne zasługi … OBUDŹMY SIĘ WRESZCIE!!

Po raz kolejny w historii robimy za frajerów, którzy są potrzebni tylko do dawania pożyczek, przesyłania broni. Plujemy najgłośniej w Europie na Rosję. Rosja nakłada na nas embargo, a produkty, które my eksportowaliśmy do Rosji zaczynają eksportować Austriacy, Niemcy, Francuzi. I tak wygląda rzekome embargo UE. Zacznijmy wreszcie dostosowywać swoją politykę do panującej sytuacji, a nie jak zwykle dajemy się wykorzystywać przez wszystkich dookoła jak frajerzy.

Jak to kiedyś powiedział Winston Churchill:
„Polacy mają wszelkie przymioty oprócz zmysłu politycznego”

O naszych „braciach Ukraińcach” jeszcze nie jedno jest do powiedzenia i jeszcze wiele będzie powiedziane w przyszłości. Tymczasem dzisiaj na zakończenie daję zdjęcie ulotki, która była kolportowana na Majdanie podczas przebywania tam Polskich polityków. Może również dostali i sobie zachowali na pamiątkę.

 

Komentarzy 8 do “Poniżania ciąg dalszy…”

 1. Piotrx said

  MSZ pozytywnie ocenia wizytację przemyskiej komendy policji przez ukraińskiego dyplomatę
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/msz-pozytywnie-ocenia-wizytacje-przemyskiej-komendy-policji-przez-ukrainskiego-dyplomate

 2. Piotrx said

  „Nasi politycy …”

  Jacy oni „nasi”, warto posłuchać choćby o tzw „układzie wrocławskim”, a ponadto Kreml zawsze po cichu podjudzał (i pojudza nadal) szowinistów ukraińskich przeciw Polsce. Obecnie także tyle że, rękami swoich ukrytych agentów, więc tego wprost nie widać .

 3. Next Stop said

  Strategia polegająca na opieraniu się o sojusz z Ukrainą jest nierealna co widać od samego początku tych kontredansów i lansadów polskich polityków. Niechętna postawa Ukraińców jest widoczna gołym okiem i jest zrozumiała. Wolą sojusz z Niemcami – liczą na to, że może ich doprowadzi do wspólnego z nimi rabunku Polski.
  Poza tym, Polskę uczyniono krajem słabym ekonomicznie, wojskowo i politycznie. Kto będzie chciał zawierać sojusze ze słabeuszem, tylko kłopotów można sobie w ten sposób narobić.
  Stawianie na współpracę z Ukrainą aby przeciwstawić się Rosji to mylna droga. Trzeba cierpliwie czekać, aż Rosja łyknie Ukrainę, dla nas to żadna strata. Widać wyraźnie, że na Ukrainę nie ma co liczyć.
  Jedyne co my obywatele, wyborcy możemy dobrego zrobić to wyciąć w najbliższych wyborach wszystkich szkodników, cwaniaków i obcych nie reprezentujących polskich interesów narodowych, czyli zdrajców.

 4. Prawo do złotego pociągu powinni zgłosić jeszcze Ukraińcy i Niemcy :) said

  Emocje wokół „złotego pociągu”. Oświadczenie Światowego Kongresu Żydów

  „Złoty pociąg”, jeśli zostanie odnaleziony, będzie własnością Skarbu Państwa – zastrzegł Piotr Żuchowski, Generalny Konserwator Zabytków. Z kolei Światowy Kongres Żydów już poinformował, że mogą to być rzeczy należące do Żydów. Wcześniej w rosyjskich mediach pojawiła się wypowiedź prawnika, który dowodził, że zawartość pociągu może należeć do Rosji – jako prawnego sukcesora Związku Radzieckiego, uczestnika antyhitlerowskiej koalicji.

  http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/emocje-wokol-zlotego-pociagu-oswiadczenie-swiatowego-kongresu-zydow/r4w6ce

 5. DemokracjaTotalitarna said

  Widze wszystkich polskich politykow .Przepraszam za slowo polskich.Pod sciana.
  I plutonem egzekucyjnym.

 6. k said

  Piotrx said 2015-08-29 @ 10:27„Nasi politycy …
  Tak właśnie!

 7. zbzukowski said

  To oczywiste,że w chwili obecnej, gdy Polską rządzą zdrajcy, oraz sitwa pro-syjonistyczna, nie ma takich możliwości, ale…należy wreszcie zrozumieć jedną, odwieczną Prawdę: „Państwa nie mają przyjaciół, mają jedynie czasowo zawierane sojusze w oparciu o zbieżne interesy”, a więc najlepiej dogadać się z Rosją (mając w głębi świadomości pewność, że nie ma to być tzw. braterstwo), aby odzyskać dawne tereny II Rzeczpospolitej i pozwolić na likwidację banderowskiego reżimu. Jednocześnie i jak najszybciej ubroić Naród, utworzyć kilkumilionową armię pn. Polskie Siły Zbrojne, zrobić wszystko, co możliwe, aby uzyskać broń atomową i środki do jej przenoszenia i wtedy być może, być może! uratujemy Polskę…w przeciwnym razie dokonają całkowitego rozbioru Polski, a Naród polski rozpędzą po całej Europie i jeszcze nadadzą tej zbrodni znamiona tzw. „sprawiedliwości międzynarodowej i gwarancji pokoju na kontynencie”..

 8. ANTYPOLONIZM to wspólny mianownik ŻYDOBOLSZEWIZMU i ŻYDOBANDERYZMU.Niczym miecz Demoklesa nad Polską wisi groźba bizantyjskiego zbliżenia przy katalitycznym antypolskim działaniu CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,czyli PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,jak ją nazwał twórca oryginalnego podziału na cywilizacje Feliks Koneczny.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: