Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Cezary Piotr Tarkowski – Dyżurny Satyryk Kraju: APEL

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-05

Szanowni  Państwo,

Nazywam się Cezary Piotr Tarkowski. Jestem dziennikarzem, poetą i pisarzem. Dotychczas opublikowałem kilkaset artykułów o charakterze patriotyczno-narodowym, felietonów wspomnieniowych i tekstów satyrycznych. Wydałem ok. 30 książek dla dzieci różnej wielkości i 2 książeczki satyryczne dla dorosłych. 

W czerwcu 1976 r., zostałam aresztowany i skatowany przez milicję podczas rozruchów w Ursusie. W XXX rocznicę tamtych wydarzeń, w imieniu represjonowanych, wystąpiłem pod pomnikiem Czerwca 76 w obecności mieszkańców Ursusa, delegacji najwyższych władz państwowych, delegacji pracowniczych z całej Polski, dziennikarzy i kamer telewizyjnych, w tym telewizji francuskiej. Nie mówiłem o „wolności i demokracji”, a o tym co Chazarzy zrobili z naszą Ojczyzną. (Treść przemówienia jest opublikowana  internecie na forum „Wolnej Polski”, jak również nagrana przez ursuską „solidarność”. Po tym wystąpieniu, byłem gnojony przez media w ciągu wielu miesięcy.

Również w r. 2006, opublikowano książkę satyryczną mojego autorstwa pt. „Jak to było na wyborach, baśń o sępach i Kaczorach”. Książkę jako antysemicką opluwano w prasie i rozgłośniach radiowych co najmniej 4 lata. Ostatni artykuł jaki jest w moim posiadaniu, ukazał się 23 stycznia 2010 r. w „Polityce”. Znamiennym jest fakt, że nigdzie nie podawano mojego nazwiska. Po prostu zostałem skazany na niebyt. Zastosowano również wobec mnie wszystkie elementy terroru ekonomicznego. Nawet zwolniono mnie po kilku służbach z firmy ochroniarskiej, gdzie pracowałem jako stróż. Mogłem pracować tylko dorywczo. Od r. 2008, wszystkie wydawnictwa, łącznie z katolickimi, konsekwentnie odmawiają mi wydawania książek, a wyrażając się bardziej precyzyjnie, żadne wydawnictwo nie udziela mi odpowiedzi. Mnie po prostu nie ma. Sprawy te opisałem również na forum „Wolnej Polski”. Jedynie właściciel wydawnictwa „Penelopa” p. Jerzy Moraś, który publikuje czasem odważne pozycje, wydał mi w 2013 r. książkę pt. „Podróże Kosa i Szczurka – Autobus na leśnych dróżkach”, którą można jeszcze nabyć w księgarniach. Jako honorarium otrzymałem tylko 1200 zł i 120 egz. książek, które rozdałem biednym dzieciom.  Bajka jest pięknie zilustrowana i zawiera wiele elementów patriotycznych. Wydawnictwo jest małe i biedne, toteż na dalszą współpracę nie liczę. Mogę jedynie wydawać na własny koszt.

Moje bajki są wesołe, rytmiczne, a przede wszystkim uczą dzieci prawidłowych zachowań sprzecznych z szatańską ideologią gender i NWO. Wiele bajek jest przesiąkniętych patriotyzmem i wartościami chrześcijańskimi, a każda opiera się na zdrowych zasadach etycznych i moralnych. Pragnę wydawać dalej książki, ale jest to b. kosztowna inwestycja. Drogie są ilustracje i kolorowy druk, na co nie mam pieniędzy. Nie posiadam również niczego wartościowego.

Ze względy na zły stan zdrowia, przestałem również pracować dorywczo, a że nie lubię bezczynności, publikuję artykuły i teksty satyryczne na forum „Wolnej Polski”, podpisując się  jako Dyżurny Satyryk Kraju.

Ciemne siły żydo-masonerii zrobiły wszystko, aby cały mój dorobek literacki znalazł się na śmietniku. Napisałem 100 bajek różnej objętości tekstowej, z czego prawie 80 nie jest objętych umowami wydawniczymi, czyli są przeznaczone do publikacji. Sam, bez pomocy ludzi dobrej woli nie wydam ani jednej książki. Dlatego zwracam się do polskich Patriotów o wsparcie finansowe, na sukcesywne wydawanie bajek. Moim celem nie jest korzyść własna, a dobro naszych polskich dzieci karmionych nie tylko bezwartościową literaturą obcych autorów, ale również książkami gender dotowanych przez Ministerstwo Edukacji, Ministerstwo Kultury Chazarskiej i inne Fundacje Batorego. Żydo-masoneria wie kiedy należy kształtować, a raczej wypaczać umysły. Możemy temu choć w nieznacznym stopniu przeciwdziałać. Swoją prośbę o wsparcie na publikację książek poddaję pod rozwagę przez wszystkie siły Patriotyczno- Narodowe.

Nr konta: Millennium Bank  57 1160 2202 0000 0000 8513 2798

konieczny dopisek „darowizna na druk książek dla dzieci”

Cezary Piotr Tarkowski

tarkowski.cezary.pw@gmail.com

 

Komentarzy 5 to “Cezary Piotr Tarkowski – Dyżurny Satyryk Kraju: APEL”

 1. niewolnik said

  Wsparcie dla inicjatywy, wysłane. Przydałby się jeszcze jakiś mailowy kontakt.
  Nie pozwólmy zniszczyć Pana Cezarego tak jak zniszczono Dariusza Ratajczaka, Filipa Adwenta, Roberta Larkowskiego, ks. Kiersztyna i innych.
  Pozdrawiam.

 2. Franz said

  Oto adres e-mail do pana Tarkowskiego: tarkowski.cezary.pw@gmail.com

 3. agata said

  Ja tez przeszlam gender w dziecinstwie pasem na gola dupe od taty za pale z fizyki. z tematu o silnikach samochodowych. nawet nie wiedzial z jakiego tematu. a do garazu majsterkowac bral brata. ale jak bil to potem same piatki z fizyki mialam. i znam sie na wielu rzeczach. i kurwa przy garach zamiaru nie mam stac.

 4. Sebastian said

  Psychicznie chory facet, nic porządnie nie potrafi, i reflektuje swoje kompleksy mniejszości na światową konspiracje przeciwko polskiemu narodu, to znaczy w chorym narcyzmie, przeciwko panu Tarkowskiemu. Jak potrzebuje pomocy, wsadźcie go do oddziału zamkniętego.
  Z powtarzaniem

 5. Cezary Piotr Tarkowski said

  Wasza nacja wsadza do psychiatryka swoich przeciwników od dawna. Najsłynniejszym Rosjaninem którego wsadziliście do czubków był Andriej Sacharow, fizyk światowej sławy. W Polsce też nie brakuje pacjentów faszerowanych chemią po to, by odebrać im prawidłowe odbieranie rzeczywistości. Każdy kto myśli inaczej niż wasza chazarska telewizyjna propaganda NWO, to czubek. Przecież jest tylko jedna prawda. To prawda talmudyczna, antypolska, antykatolicka, antyludzka. Jednakże uważam, że jeśli ktoś zabiera głos na forum publicznym, najpierw powinien nauczyć się wyrażać swoje musli w sposób zrozumiały dla innych. Bo co to znaczy: „reflektuje swoje kompleksy mniejszości na światową konspiracje przeciwko polskiemu narodu, to znaczy w chorym narcyzmie, przeciwko panu Tarkowskiemu”? O co chodzi, trudno się domyślić. Zaprawdę, jest to wypowiedź na miarę noblisty, geniusza nieuków, pyszałka Bolka Wałęsy. On też jak coś bredzi, to długo trzeba dociekać, co ten głupek miał na myśli, jeśli w ogóle myśli. Serdecznie pozdrawiam, Cezary Piotr Tarkowski. (Dyżurny Psychiatra Kraju)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: