Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

George Soros chce zniszczyć chrześcijaństwo w Europie z pomocą islamu

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-18

eżeli zatem jeszcze nie wierzycie w teorie spiskowe, to najwyższy czas zacząć. To wszystko dzieje się tu i teraz, na naszych oczach i przy stosunkowo biernym oporze obywateli.
..to on „zrobił” u nas „Okrągły stół” , „Majdan” na Ukrainie i „Wiosnę ludów” w Afryce Północnej…i ataki na polską złotówkę…co ma jeszcze na sumieniu?…

George Soros chce zniszczyć chrześcijaństwo w Europie z pomocą islamu

Czy to przypadek, że miliarder, zdeklarowany ateista, który istnienie Boga nazywa absurdem, wydaje przewodnik dla islamskich imigrantów, w którym znajdują się mapy, przydatne numery telefonów oraz inne ułatwiające podróż informacje?

 

O tym, że istnieje plan zniszczenia katolicyzmu z pomocą destrukcyjnych ideologii oraz islamu wiadomo było już od lat. Początkowo była to powolna erozja, która obecnie przybrała rozmiar tsunami.

 

Nikt nie wymawiał nazwisk osób podejrzewanych o realizację tego planu, ponieważ ludzie ci pozostawali w cieniu, w zaciszach swoich gabinetów pociągając za sznurki. W świetle reporterskich fleszy widzieliśmy jedynie posłusznych im polityków, których kampania wyborcza finansowana była właśnie przez te „cienie”.

 

Tak zapewne by pozostało, gdyby reporter stacji telewizyjnej Sky News z czystej dziennikarskiej ciekawości nie zaczął przeglądać śmieci pozostawionych przez tzw. uchodźców na plaży greckiej wyspy Lesbos.

 

Wśród pozostawionych rzeczy znalazł przewodnik, nieco już podniszczony piachem i morskimi falami, na okładce którego młody człowiek wpatruje się w morską dal, gotowy na przekroczenie Morza Śródziemnego. Książeczka napisana została w języku arabskim i opatrzona mapami a także adresami organizacji, które mogą okazać się pomocne w dalszej podróży.

 

Z nieoficjalnych informacji, do jakich udało się dotrzeć reporterom wspomnianej stacji telewizyjnej, wynika, że aktywiści z należącej do George’a Sorosa organizacji „Welcome to Europe”, pokrywającej siecią swoich przedstawicielstw prawie cały kontynent, w tym również Polskę, rozdawali przewodniki zupełnie za darmo w Turcji.

 

Jeżeli wejdziemy na stronę internetową wspomnianej organizacji, znajdziemy mnóstwo informacji, które, wydrukowane stanowią też taki rodzaj przewodnika, bowiem punkt po punkcie przeprowadzą uchodźcę aż do dowolnego kraju Unii Europejskiej.

 

Wszystko wskazuje na to, iż wbrew propagandzie wielu grup politycznych fala uchodźcza, to nic innego jak tylko świetnie zorganizowana akcja osiedleńcza. Przy czym fakt, iż nazwisko Sorosa przy niej wypłynęło należy uznać za opatrznościowy przypadek.

 

W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o innym projekcie tego okrytego najgorszą sławą miliardera, a mianowicie naturalizacji 13,8 mln imigrantów w Stanach Zjednoczonych i uczynienia z nich obywateli jeszcze za kadencji Baracka Obamy, do 2016 roku. Nie sposób nie podejrzewać, iż obydwie akcje kolonizacyjne (w Europie i w USA) mają na celu osłabienie tamtejszych społeczeństw oraz wykorzenienie wiary katolickiej, która w obydwu tych częściach świata (może za wyjątkiem Polski) przeżywa poważny regres.

 

George Soros nie ukrywa przy tym, iż chce stworzyć „nowych Amerykanów”. Wszystko wskazuje na to, że pragnie także stworzenia „nowych Europejczyków”, mających być „demokratycznymi wyborcami”, co w jego ustach brzmi co najmniej złowieszczo.

 

Celem miliardera jest zatem wykorzenienie narodów z poczucia ich własnej tożsamości i odcięcie od korzeni poprzez zaszczepienie szybko rozwijającego się raka kultury islamu. W realizacji tego iście diabelskiego zamysłu pomagają mu rządy niektórych państw europejskich i USA, w tym także rząd Polski. Nie jest bez przyczyny, że w Polsce imigrant-islamista otrzymuje pomocy socjalnej trzykrotnie więcej niż naprawdę potrzebujący jej obywatel, za darmo dostaje mieszkanie oraz liczne przywileje. Nikt nie zmusza go też do podjęcia pracy.

 

Jeżeli zatem jeszcze nie wierzycie w teorie spiskowe, to najwyższy czas zacząć. To wszystko dzieje się tu i teraz, na naszych oczach i przy stosunkowo biernym oporze obywateli.

 

Anna Wiejak, Prawy.pl

Komentarze 4 to “George Soros chce zniszczyć chrześcijaństwo w Europie z pomocą islamu”

 1. aga said

  Póki nas Azja jeszcze nie pochłonęła ( i ta ze Wschodu i teraz również z Południa ) warto posłuchać:

 2. Alina said

  W Słupsku pedał każe liczyć krzyże w szkołach.

  http://niezalezna.pl/71032-pod-rzadami-biedronia-dyrektorom-szkol-w-slupsku-kazano-liczyc-krzyze-w-klasach

  Powinien raczej policzyć pedałów ….
  Ale se słupczanie wybrali prezydenta miasta! Po nich widać jak TVN potrafi zrobić zdalnie lobotomię tysiącom ludzi.

 3. Żydoska QURWA Soras się ROZWYDŻYŁ i rozrabia na całym Świecie ! said

  DOMAGAJMY się zorganizowania TRYBUNAŁU Międzynarodowego ale BEZ tych SQURWIELI ludobójców z żydowskiego Waszyngtonu, aby OFICJALNIE ustalić i udowodnić, że to BANDYCI pod protektoratem ludobójczego USA organizują wszystkie awantury międzynardowe na całym Świecie !

  W MORDĘ tego żydowskiego BANDYTĘ George Sorosa, który na zamówienie bandytów USA – Waszyngtonu finansuje RABUNKOWE rozboje na całym Świecie !

  Ciekawe jaką krwawą AWANTURĘ teraz zorganizuje w Polsce tzw. „ambasada USA w Warszawie” która jest centralną żydowską MELINĄ w III RP która WYMUSZA hracze finansowe i prawne od polskiego podatnika dla żydów ?

  To ci LUDOBUJCY żydy amerykańskie z ich MELINAMI o nazwie „ambasady amerykańskie” w każdym Kraju na Świecie organizują krwawe LUDOBUJCZE rozróby, bo oni budują tzw. ŻYDO-kracje” gdzie żydy muszą byc kastą UPRZYWILIJOWANĄ ze specjalnych dla nich uprzywilijowanym TYLKO dla nich „prawem” tak, aby oni mogli bezkarnie KRAŚĆ jak jest okradli to USA i ameryke ZBANKRUTOWALI te rozwydrzone żydy masony z międzynarodowej ZŁODZEJSKIEJ mafii „Bnai Brith International”.

  To są ci WSPERAJĄ RABUNEK i awanturnictwo Światowe żyda George Sorosa razem ze wszystkimi „amerykańskimi ambasadami” gdzie ambasadorem USA w każdym kraju na Świecie jest ZAWSZE ŻYD przyjaciel Sorosa i jemu podobnych żydowskich WAMPIRÓW z piekielnego żydowskiego USA !

 4. piwowar said

  Zechce Pani zwrócic uwage, pani Alino, na sposób wysławiania się owych zarządców Słupska. I to na piśmie. Ilość krzyży. Ilość symboli. Otóż gramatyka pieknej, a precyzyjnej mowy polskiej powiada, iż ilość odnosi sie do masy niepoliczalnej. Ilość na przykład wody, powietrza, gorzałki, mądrości albo wprost przeciwnie, natomiast jeśli chodzi o ludność, to mówimy o jej liczbie. Zatem liczba krzyży, czy symboli, liczba samochodów w Stolicy, liczba dyskutantów na Wirtualnej Polonii.

  Zgrabnym zapożyczeniem z angloamerykańskiego jest traktowanie gotówki jako masy niepoliczalnej i tak powiadamy: ilość gotówki, mimo, że liczymy ją i liczymy sie z każdym groszem.

  Takoż, z Pani cytatu wynika, że po pierwsze, poziom podstawowego wykształcenia masy (he,he) urzędniczej spadł drastycznie, ponadto nasuwa się refleksja – jakiez to bule rządzą wielkim niegdyś Narodem.

  pozdr.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: