Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Słowaccy policjanci zdejmują hełmy i… idą razem z uczestnikami manifestacji przeciwko islamizacji

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-21

fot. FB

Na profilu FB „Som Slovák a som nato hrdý” (jestem Słowakiem i jestem dumny z NATO) zmieszczono fotografię policjantów idących w marszu przeciwko islamizacji. Nie ma innego źródła podającego informacje na temat tego zaskakującego wydarzenia. Wg lakonicznej relacji, policjanci w pewnym momencie po prostu zdjęli hełmy i poszli razem z ludźmi manifestując sprzeciw wobec napływu muzułmanów do Europy. 

CZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS. Wstrząsająca relacja z Węgier i ostrzeżenie dla Polski: „Nie możemy przyjmować młodych facetów upchniętych tutaj przez ISIS. To piąta kolumna!”

źródło: facebook/WUj fot. FB

Reklamy

Komentarzy 9 to “Słowaccy policjanci zdejmują hełmy i… idą razem z uczestnikami manifestacji przeciwko islamizacji”

 1. Stanisław said

  Nie możemy oczekiwać od Władz w Polsce że coś podobnego będzie mieć miejsce.
  W Polsce Króluje Zawołanie Konfidenta Żydo/Masońsko/Nazistowskiego – POLACY !, NIC SIĘ NIE STAŁO”.
  Nie dotyczy Polski Obrazek ze Słowacji, doputy dopuki Rządzą w Polsce Sróle Parchate!!!

 2. Maciej said

  Nie „jestem Słowakiem i jestem dumny z NATO”, tylko „Jestem Słowakiem i jestem z tego dumny”. „Nato” znaczy „z tego”.

 3. nana said

  Do 1:
  W Polsce tak by byc nie mogło z tej przyczyny, że w Polskiej Policji służą dziś przede wszystkim Ukraińcy, to Polska Polscja tylko z nazwy. Ukraińców nie stac by było na taki gest. I to w obecności maszerujących Polaków, manifestujących sprzeciw wobec planów islamizacji Europy

 4. Guła said

  Na Węgrzech:
  „Da się zauważyć wyraźnie oznaki niepokoju. Widzieliśmy podkopy pod płotem i znaczki na domostwach, które informowały, że właściciele dysponują bronią i wideo monitoringiem. Przy granicy takie oznaczenia są niemal przy każdej posiadłości! ”
  No proszę, co z tymi Węgrami? Znów się wyłamują. Szczęść Boże Węgrom, a na pohybel-że, europejskim dewiantom.

  U nas takie oznakowanie nie jest możliwe. Mogą robić z nami co im się rzewnie podoba. Jak to „goście”

 5. x.x.x said

  http://polskaniepodlegla.pl/filmy/item/3449-mocne-wegierscy-poslowie-wyrzucili-przez-okno-flage-unii-europejskiej-wideo

 6. zombi said

  Oczywiście, ze nie należy oznakowywać. Bo wtedy intruzi wiedzą, do których domostw mozna wchodzić, mianowicie do nieoznakowanych.

 7. MP said

  Gdyby tak jednak nasza policja czy wojsko zdecydowały się stanąć po naszej stronie, to „umiłowani przywódcy” zabezpieczyli się ustawą 1066, zezwalającą na użycie zagranicznych formacji zbrojnych na terenie Polski. A te już nie będą szły z nami ramię w ramię… No – chyba że wcześniej wystąpią przeciwko własnym „umiłowanym przywódcom” 😉

 8. pugnus said

  Niestety ,zaszlo tu pewne nieporozumienie.My Polacy jestesmy bowiem przyzwyczajeni do tego ,ze Policja spotyka sie z pochodami od czola i to z gazem i palami!Tymczasem w krajach w tej materii cywilizowanych ,a Slowacja najwyrazniej do nich doszlusowala,policja otacza ochronnym kordonem maszerujacy pochod ,przy czym zazwyczaj zdejmuje ona helmy ,zeby nie robic na widzach jakiegos przykrego wrazenia.Widzialem w Holandii i Niemczech kilka takich pochodow.Tutaj z braku miejsca policjanci ida prawie ramie w ramie zdemonstrujacymi ,ale nie oznacza to ,ze biora udzial w demonstrcji.

 9. mic1 said

  Przecież widać, że policjanci nie dołączyli do manifestacji, tylko tworzą kordon oddzielający kolumnę maszerujących od jezdni.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: