Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zmarła kolejna komunistyczna bestia!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-26

W „Gazecie Wyborczej” ukazał się nekrolog gen. broni Józefa Kamińskiego.

Była to jedna z najczarniejszych postaci powojennego ludowego Wojska Polskiego.
Służył w Armii Czerwonej, wielką karierę zrobił w okresie stalinowskim, kiedy został dowódcą dywizji, a później koRpusu. Na generała brygady awansował w 1954 roku, w wieku 35 lat, gdy tysiące patriotów nadal było katowanych w więzieniach Urzędu Bezpieczeństwa i Informacji Wojskowej.

W 1956 dowodził 2 Kopusem Zmechanizowanym, który pacyfikował robotników w Poznaniu w czerwcu 1956 roku. Po interwencji Układu Warszawskiego w Czechosłowacji w 1968 roku, znalazał się w grupie generałów wyróżnionych przez Sowietów Orderem Lenina.

W grudnia 1970 był dowódcą Pomorskiego Okręgu Wojskowego, którego jednostki dokonały pacyfikacji robotników na Wybrzeżu. Wszyscy dowódcy, którzy wydawali rozkazy strzelania do bezbronnych ludzi w czasie tych wydarzeń byli jego podwładnymi. Oczywiście nie poniósł jakichkolwiek konsekwencji, a jedynie przeszedł na równoległe stanowisko dowódcy Śląskiego Okręgu Wojskowego.

Następnie był w latach 1975-1978 zastępcą szefa Sztabu Zjednoczonych Sił Zbrojnych Układu Warszawskiego w Moskwie. W 1983 stanał na czele ZBoWiD – komunistycznej organizacji kombatanckiej, w której obok faktycznych uczestników wojny zasiadały dziesiątki tysięcy UB-eków, czerwonoarmistów, żołnierzy KBW, uczestnicy tzw. walk w obronie władzy ludowej (morderców Żołneirzy Wyklętych). W latach gdy Kamiński kierował tym „związkiem” w jego szeregi przyęto m. in. stalinowskiego kata, Józefa Duszę. W 1987 Zarząd Główny Związku, którym kierował Józef Kamiński opublikował w komunistycznej prasie nekrolog ku czci Stanisława Radkiewicza – stalinowskiego ministra bezpieczeństwa publicznego.

Od 1995 roku Kamiński był oskarżony w procesie o sprawstwo kierownicze masakry na Wybrzeżu. Jednak już w 2001 roku został wyłączony z tej sprawy ze względu na stan zdrowia. Do końca życia pozostawał jednak osobą oskarżoną o sprawstwo tej koszmarnej zbrodni.

A takie klepsydry umieszczono na wszystkich tablicach ogłoszeń i budynkach Akademii Obrony Narodowej.

KLEPSYDRA BESTII

 

Tadeusz Płużański, facebook

Reklamy

Komentarzy 10 to “Zmarła kolejna komunistyczna bestia!”

 1. plus said

  Bardzo jestem ciekawy czy Józef Kamiński to jest jego prawdziwe nazwisko.
  Warto spojrzeć na klepsydrę, Prezes Zarządu Głównego ZBOWID.
  Wszystko było pod kontrolą żydokomuny, nawet organizacje kombatanckie, Prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.
  Kat i oprawca prezesem Związku ofiar. Chichot żydokomuny, a treść na klepsydrze to dowod, że żydokomuna ma się dzisiaj ciągle dobrze.
  Czy historycy potrafią wyłowić nazwiska wprowadzonych przez prezesa jego ludzi i agentów do organizacji kombatanckich.

 2. Stary Warszawiak said

  Czyli jeszcze raz się potwierdza, że niby zmiana „ustroju” z PRL na PRL – bis była zmianą kosmetyczną i do rządzenia
  w tak zwanej trzeciej RP dochodzą dzieci czy potomkowie funkcjonariuszy PRL.

 3. Wojtek said

  poprawnie dla tego scierwa byloby”ZDECHL” kolejny „BANDYTA”,nie ponoszac zadnych konsekwencji za swoje „ZBRODNIE”,na pohybel komuchom i reszcie pozostalej postkomuszej cholocie.

 4. Januszek said

  zapewne będzie i salwa honorowa i asysta

 5. piwowar said

  Ale i tak pogrzeb w kościele będzie miał. Jak wynika z klepsydry.

  O co w tym wszystkim chodzi?

 6. semperparatus said

  Tzw.”zajścia na Wybrzeżu” w grudniu 1970 roku były prowokacją kosmopolitycznych elementów w PZPR…skierowaną przeciwko Władysławowi Gomułce…twórcy i przywódcy prądu „polskiej drogi do socjalizmu”…Niestety prowokacja się udała i Gomułka utracił wtedy władzę…A ci którzy wtedy zginęli dali się wciągnąć w te brudne gierki żydowskiej frakcji w Partii…i stracili życie w walce o obce interesy…

 7. Donbass said

  Cześć i chwała bohaterom!!!

 8. Trak said

  S.P.? Co to znaczy?
  Rozmodlił się łobuz przed trumną?
  Rachunek sumienia + VAT to sprawił?
  Do mojej ciotki, co całe życie stroiła ołtarze w kwiaty z ogródka a pod koniec życia zaniemogła i nie dawała rady odwalić trasy 5 km do kościoła na mszę, katabas nie chciał d.. ruszyć na cmentarz, chociaż miał 150 m do pokonania.
  Tak to wygląda, gdy Chrystusa brakuje.

 9. Ali Baba said

  ad 2 Rzeczywiście,..trzeba wiele zmienić, żeby nic się zmieniło /ewentualnie tylko kosmetycznie przypudrować/..

 10. Ali Baba said

  ad 8..”katabas nie chciał d.. ruszyć na cmentarz, chociaż miał 150 m do pokonania.” NIE DZIWOTA..GOETHE DAWNO PISAŁ, ŻE ONI WSZYSCY MAJĄ COŚ FAŁSZYWEGO W GĘBACH…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: