Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

ARTur Żukow

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-27


Reklamy

Komentarzy 12 to “ARTur Żukow”

 1. wielkopolanin said

  Polecam ostatnie notki na tematy związane z Grossem u Coryllusa na http://coryllus.pl/. Są bardzo ciekawe.

 2. Gowinek said

  Po co notatki Odszukac frajera .Wybeckowac go porzadnie.To scierwo przestanie bezwstydnie klamac.

 3. za JKM said

  Janusz Korwin Mikke: Przed wojną mieszkało w Polsce 3,9 mln Żydów. Jak ustalił Instytut śp.Szymona Wiesenthala 6 milionów z nich wymordowali Niemcy. Jak ustalił p. prof. Jan Tomasz Gross, resztę wymordowali Polacy.

  https://wirtualnapolonia.com/2015/09/16/janusz-korwin-mikke-komentarz-sytuacyjny/

 4. Stary Warszawiak said

  Ad 2
  Pan Gowinek
  Odszukać frajera i wybeckowac go porządnie.
  To mogli by uczynić jedynie chłopcy z Armii Krajowej.
  Ale tych, którzy przeżyli wojnę, po wojnie wykończyła żydowska bezpieka.
  A obecni niby Polacy są zdolni tylko do wypisywania pobożnych życzeń w internecie.

 5. Ali Baba said

  ad 4..”A obecni niby Polacy są zdolni tylko do wypisywania pobożnych życzeń „.ABY TE ŻYCZENIA PRZEKUĆ W CZYN…POTRZEBNA SĄ PIENIĄDZE.. BEZ NICH ANI RUSZ!! ILE KOSZTUJE NAJTAŃSZA STRZELBA MYŚLIWSKA..?! NIE WSPOMINAM JUŻ O INNYCH PUKAWKACH. .BO TYLKO TO DO NICH PRZEMÓWI.!!

 6. z facebooka said

  Mariusz Pudzianowski

  Andrzej Lepper – znałem tego człowieka osobiście, wspierałem go w jego kampanii wyborczej w 2005 roku. Gdy Lepper grzmiał z trybuny sejmowej o lądujących w Klewkach talibach, to Kwaśniewski z Millerem wraz z resztą rządu robili z niego idiotę. Media skupiły się na tym jak zrobić z niego zupełnego wariata. Wtedy nikt jeszcze nie mówił o tajnych więzieniach CIA w Polsce. Ten skandal miał dopiero wybuchnąć!!!

  Rządy Kwaśniewskiego, Millera, SLD, PiS lub PO to tylko czyste manipulowanie społeczeństwem i robienie z nas kompletnych idiotów! Prawda z więzieniami CIA wyszła na jaw, a teraz Miller znowu startuje w wyborach – skandal. Ludzie chcecie na takiego Milera glosować??? Brali kasę od amerykanów pudłami, sprzedali się za marną ilość dolarów. Myślicie, że nadal nie będą się sprzedawać?!

  PiS też niszczyło Andrzeja Leppera! Podczas ich rządów pojawiła się afera gruntowa oraz sex-afera, aby tylko mogli zniszczyć Leppera! Andrzej nie chciał się podporządkować, a PiS właśnie tak niszczy ludzi jak są u władzy. Jak ktoś ujawnia fakty i mówi prawdę to go po prostu niszczą!

  To jest Polska elita??? Chyba elita złodziei, oszustów i sługusów na garnuszkach innych rządów. Po prostu sprzedawczyki!!! PO obecnie robi burdel i go zostawi, bo widzą już, że to koniec! Godzą się na wszystko, co jest niewygodne dla nas, aby tylko przypodobać się może komuś innemu?

  Otwórzmy oczy i nie dajmy się manipulować. Dostaliśmy już kilka przykładów jak media i rząd zakrzywiały rzeczywistość – Andrzej Lepper przez nich stał się idiotą w opinii naszego narodu, a był to człowiek prawy oraz walczący o Polskę do samego końca!!! Bardzo dobrze znałem tego człowieka osobiście.

  Tak mają kończyć patrioci w naszym kraju?! Tego chcemy?!

  Miller chce zjednoczonej lewicy??? Miller boi się, że nie wejdzie do sejmu, więc sztuczki polityczne robi. Robi je, aby tylko przy stołku się utrzymać!

  Co Miller zrobił dla Polski przez te lata? Tylko nas ośmieszył na arenie międzynarodowej przez swoje machlojki!!!

 7. spiskowa teoria dziejów - żydowski spisek said

  Dr David Duke demaskuje Syjonizm, największe zło tego świata :
  Syjoniści chcą całkowicie podporządkowac sobie świat. Niszczą całe kultury i całe narody. Na całym świecie przejęli wszystkie możliwe mass media, w których propagują multikulti, homoseksualizm i wszystkie najohydniejsze dewiacje. Sami natomiast, u siebie w Izraelu zwalczają multikulti i zabraniają żydówkom spotykanie się z nie-żydami. Opanowali najwyższe stanowiska w administracji USA, Europy i w UE. To oni zainicjowali fale muzułmańskiej migracji do Europy. Chcą i precyzyjnie to zaplanowali , żeby chrześcijanie i muzułmanie skoczyli sobie do gardeł. Już wiadomo, że tak sie stanie. To wszystko opisuje Dr David Duke. Poszukajcie w YouTube: David Duke po polsku (i włączcie polskie napisy)

 8. hahahahaha! said

  300 Jews (parody)

 9. z historii Polin said

  „..;Władysław Bartoszewski wychlapał, że wszyscy warszawscy ministrowie spraw zagranicznych albo byli Żydami z pochodzenia, albo – honoris causa – jak on sam. To chyba nie przypadek, bo – jak mawiał ś.p. ks. Bronisław Bozowski z kościoła Panien Wizytek przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie – „nie ma przypadków, są tylko znaki.” Zatem jest to nieomylny znak, że sprawy zagraniczne zostały podporządkowane interesom narodowym starszych i mądrzejszych, którzy już tam bez trudu potrafią przełożyć je również na sprawy wewnętrzne. Zresztą już przekładają – o czym świadczy zalecenie pana Andrzeja Seremeta, tubylczego Generalnego Prokuratora, co to przykazał swoim podwładnym „poważne” traktowanie przestępstw na tle antysemickim – do czego – jak się okazuje – ekscytował go minister Sikorski, najwyraźniej przez starszych i mądrzejszych gdzieś w kącie obsztorcowany…..”

  https://wirtualnapolonia.com/2011/04/06/stanislaw-michalkiewicz-rozwod-jadwigi-z-jagiella/

 10. Analityk said

  @Hahahahaha!

  Gdzie jest tłumaczenia tego filmu? Polacy nie znają rosyjskiego ani cyrylicy.

 11. Shadowman said

  Ad 4:
  „Ad 2
  Pan Gowinek
  Odszukać frajera i wybeckowac go porządnie.
  To mogli by uczynić jedynie chłopcy z Armii Krajowej.
  Ale tych, którzy przeżyli wojnę, po wojnie wykończyła żydowska bezpieka.
  A obecni niby Polacy są zdolni tylko do wypisywania pobożnych życzeń w internecie.”

  Czy to nie przypadkiem Armia Krajowa i nie zabijała ludzi podejrzewanych o antysemityzm?
  Czy to nie Armia Krajowa organizowała akcje ratowania wrogów Polski – Żydów?

 12. Stary Warszawiak said

  AD 11
  Jeżeli Polska rozpętała II wojnę światową.
  Jeżeli Polacy organizowali obozy śmierci.
  Jeżeli Polacy zabili więcej Żydów jak Niemców.
  To również chłopcy z Armii Krajowej zabijali Polaków podejrzewanych o antysemityzm.
  Jasne jak smoła z samego piekła.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: